چهارشنبه ۰۵ مهرساعت ۱۸:۵۵Sep 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تئاتر فجر»

خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۳:۳۲    
با وجود توسعه زیرساخت های خرد در شهرستان ها، عدم توسعه زیرساخت های کلان فرهنگی و ورزشی با نقدهای جدی همراه است؛ زیرساخت های تخصصی برای میزبان رویدادهای بین المللی ورزشی و فرهنگی نظیر جشنواره های فیلم و تئاتر فجر و رویدادهای بین المللی ورزشی به ویژه فوتبالی ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۳۸   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرکل پشتیبانی فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم از برگزاری جشنواره تئاتر دانشجویی همزمان با تئاتر فجر خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۷:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
دبیر چهل و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر با اشاره به بخش بین الملل این دوره تصریح کرد که هنرمندان مطمئن باشند اصلا کار ضعیف و متوسط خارجی در جشنواره نخواهیم داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
با انتشار فراخوان دوره چهل ودوم جشنواره تئاتر فجر مشخص شد که بخش دانشجویی این جشنواره بعد از چند سال احیا شده است، اتفاقی که باعث رشد این جریان تئاتر در نبود جشنواره تئاتر دانشجویی خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
دبیر چهل و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر با صدور حکمی مدیر بخش امور استان های این رویداد ملی و بین المللی را منصوب کرد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۰:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
رکنا: دبیر چهل و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر با صدور حکمی مدیر بخش امور استان های این رویداد ملی و بین المللی را منصوب کرد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هنر های نمایشی گفت: به منظور فعال شدن دانشجویان و رونق فضای دانشگاهی امسال بخش تئاتر دانشگاهی را در جشنواره تئاتر فجر راه انداختیم که امیدواریم اثرگذار باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۱:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
دبیر چهل و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر با صدور حکمی مدیر بخش نمایش های خیابانی این رویداد ملی و بین المللی را منصوب کرد.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۱:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
در حکمی از سوی دبیر چهل و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر امین رهبر به عنوان مدیر بخش رادیوتئاتر این جشنواره منصوب شد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۰:۱۴   + ۱۴ سایت دیگر  
مهدی حامدسقایان دبیر چهل و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر طی حکمی امین رهبر را به عنوان مدیر بخش رادیوتئاتر این جشنواره منصوب کرد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۳:۰۹    
فراخوان چهل ودومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در بخش های نمایش های صحنه ای، تئاتر خیابانی، تئاتر ملل، تئاتر دانشجویی، مسابقه نمایشنامه نویسی، نمایش های تلویزیونی، رادیوتئاتر، مسابقه و نمایشگاه عکس و پوستر تئاتر، پژوهش و کارگاه های آموزشی برای برگزاری در بهمن 1402 منتشر شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۰۷:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
دکتر رامتین شهبازی، پژوهشگر و استاد دانشگاه معتقد است که اضافه شدن بخش دانشجویی در چهل و دومین جشنواره تئاتر فجر اتفاق مثبتی است اما این موضوع نباید منجر شود وزارت علوم مسئولیت خود را در قبال جشنواره تئاتر دانشگاهی فراموش کند.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۲:۳۶   + ۱۶ سایت دیگر  
رکنا: مهدی حامدسقایان دبیر چهل و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر طی حکمی حسین عبدالهی را به عنوان مدیربخش دانشجویی این دوره ازجشنواره منصوب کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۱:۰۹   + ۱۸ سایت دیگر  
امیرحسین شفیعی به عنوان مدیر اجرایی چهل و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر منصوب شد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۰:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
فراخوان چهل ودومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در بخش های مختلف برای برگزاری در بهمن 1402 منتشر شد.
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۴:۲۴    
جشنواره ی تئاتر فجر کاروانی است که پای در راه حق و حقیقت گذارده و با عشق و ایمان پیش می رود تا امانتی را که پیشینیان به ما سپرده اند به آیندگان بسپارد
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۳:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
فراخوان چهل ودومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در شرایطی منتشر شد که یک نگرانی جدی درباره یکی از بخش های آن وجود دارد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۲:۵۶   + ۲۹ سایت دیگر  
فراخوان چهل ودومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در بخش های مختلف برای برگزاری در بهمن 1402 منتشر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۲:۳۱    
کاظم نظری مدیر کل هنر های نمایشی از برگزاری نخستین نشست خبری چهل و دومین دوره از جشنواره تئاتر فجر تا هفته آینده خبر داد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۵:۲۷    
از هنرمندان گروه تئاتر پلاک 7 که با نمایش آگنیتاژ در چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر ، خوش درخشیدند تجلیل شد . در راستای قدردانی و تکریم تلاش های هنرمندان عرصه های مختلف هنری و ایجاد انگیزه ...
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هنرهای نمایشی و دبیر جشنواره بین المللی تئاتر فجر در جلسه مشترک با موسسه فرهنگی اکو زمینه های همکاری فرهنگی و هنری در حوزه بین الملل را بررسی کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۰:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل هنرهای نمایشی و دبیر جشنواره بین المللی تئاتر فجر در جلسه مشترک با موسسه فرهنگی اکو زمینه های همکاری فرهنگی و هنری در حوزه بین الملل را بررسی کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۲۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- بعد از کسب سه عنوان جشنواره بین المللی تئاتر فجر نمایش شاه اسماعیل در اردبیل به روی صحنه می رود.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۰۹:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
رکنا: جلسه هم اندیشی بین مدیران چهل و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر و سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در دفتر مدیرکل هنرهای نمایشی برگزار شد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۰:۲۸    
پیکر فائزه صفوی، بازیگر و کارگردان جوان تئاتر کشورمان، که شنبه 21 مرداد درگذشت، به خاک سپرده شد. به گزارش ایران تئاتر، این بازیگر و کارگردان تئاتر روز شنبه 21مرداد در 24سالگی دار فانی را وداع گفت. صفوی که اصالتا آذری و تئاتر را از زاهدان آغاز کرده بود، در سال های اخیر در تهران فعالیت هنری می کرد ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هنرهای نمایشی با صدور حکمی، مهدی حامدسقایان را به عنوان دبیر چهل ودومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر منصوب کرد. به گزارش مهر، کاظم نظری، مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با صدور حکمی، مهدی حامدسقایان را به عنوان دبیر چهل ودومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر منصوب کرد ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۲:۳۰   + ۵۱ سایت دیگر  
مدیرکل هنرهای نمایشی با صدور حکمی، مهدی حامدسقایان را به عنوان دبیر چهل و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر منصوب کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۳:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
شهرکرد-ایرنا- جشنواره تئاتر استانی یکی از مهمترین رخدادهای فرهنگی هنری برای بروز و ظهور استعدادی هنر نمایشی در استان هاست به گونه ای تاکنون از چهارمحال و بختیاری چندین گروه به جشنواره بین المللی تئاتر فجر راه یافته اند.
نمایش سایه روشن پیش از این با نام آسمان پا به ماه در چهل و یکمین جشنواره تئاتر فجر به صحنه رفت که البته برای اجرای عمومی نمایش 2 بازیگر مرد کار عوض شدند و متن نیز در فرم اجرایی و با توجه به تغییر سالن نمایش تغییراتی داشته است.
جماران   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۴:۲۰    
هرچند انتظار می رفت دبیر دوره بعدی جشنواره تئاتر فجر تاکنون مشخص شده باشد، هنوز این اتفاق رخ نداده و این در حالی است که تیر ماه را به هم به پایان رسانده ایم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۳:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
هرچند انتظار می رفت دبیر دوره بعدی جشنواره تئاتر فجر تاکنون مشخص شده باشد، هنوز این اتفاق رخ نداده و این در حالی است که تیر ماه را به هم به پایان رسانده ایم.
در آیین اختتامیه اولین جشنواره ملی تئاتر قدمگاه، نمایش هله کاری از هنرستان هنرهای زیبای پسران یزد به جشنواره بین المللی تئاتر فجر معرفی شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۱۹:۱۴    
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، مدیر کل فرهنگ و ارشاد استان از برگزاری رویداد بزرگ تئاتر در قالب جشنواره منطقه ای تئاتر فجر در استان خبر داد.
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۰۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
بهرنگ علوی عکس جدیدی از خودش در اینستاگرام منتشر کرد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۳ - ۱۵:۲۰    
بخش اعظمی از مطالب کتاب اجرا در شرق و غرب مجموعه مقالاتی است درباره همکاری های مشترکی که بین هنرمندان تئاتر آسیایی و استرالیایی انجام شده است. همکاری هایی که در برخی از موارد چندان هم موفقیت آمیز نبوده است.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۴ - ۱۵:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
خراسان شمالی- مدیرکل فرهنگ و ارشاد خراسان شمالی گفت: هجدهمین جشنواره تئاتر خراسان شمالی در بجنورد برای معرفی آثار منتخب به جشنواره بین المللی تئاتر فجر برگزار خواهد شد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۱۴:۰۳    
مدیرکل هنرهای نمایشی از معرفی دبیر چهل و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر تا دو روز آینده خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۳:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل هنر های نمایشی از پرداخت مطالبات هنرمندان فجر چهل و یکم و معرفی دبیر چهل و دومین جشنواره تئاتر فجر تا هفته آینده خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
کارگردان نمایش خیابانی 370 شهروند نمونه گفت: این نمایش برای اجرا در جشنواره ملی تئاتر خیابانی شرهانی پذیرفته شد و رتبه های برتر را کسب کرد.
برگزیده موسیقی دومین جشنواره ملی تئاتر خیابانی رضوی گفت: به عقیده من این جشنواره در سطح جشنواره هایی نظیر جشنواره تئاتر فجر است و حتی در برخی جاها می تواند از آن هم بهتر باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۴۹    
نشست رییس مرکز سیما فیلم با بازیگران برگزیده چهل و یکمین جشنواره تئاتر فجر برگزار شد.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۴۳    
نصر: شانزدهمین دوره جشنواره ملی تئاتر رضوی با معرفی و شناخت آثار و نفرات برگزیده در بخش های مختلف به پایان رسید و هیئت داوران به اتفاق آرا 2 نمایش ترمز اضطراری از مشهد و یک حبه انگور از تبریز را به عنوان آثار برگزیده این دوره از جشنواره به دبیرخانه چهل و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر معرفی کرد.
آناج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۸:۵۰   + ۱۸ سایت دیگر  
شانزدهمین دوره جشنواره ملی تئاتر رضوی با معرفی و شناخت آثار و نفرات برگزیده در بخش های مختلف به پایان رسید و هیئت داوران به اتفاق آرا 2 نمایش ترمز اضطراری از مشهد و یک حبه انگور از تبریز را به عنوان آثار برگزیده این دوره از جشنواره به دبیرخانه چهل و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر معرفی کرد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۷:۵۰    
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، در آیین پایانی این رویداد، هیئت داوران، دو نمایش ترمز اضطراری و یک حبه انگور را به عنوان آثار برتر، برای اجرا به چهل و دومین جشنواره تئاتر فجر معرفی کرد. ...
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۰۷:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مهدی نقویان رئیس مرکز سیما فیلم در حاشیه نشست برگزیدگان جشنواره چهل و یکم تئاتر فجر پیرامون تولیدات این مرکز گفت: سریال سلمان فارسی مرحله تولید را سپری می کند و سریال موسی (ع) در پیش تولید است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۳:۳۲   + ۱۸ سایت دیگر  
برای نخستین بار در تلویزیون، نشست با بازیگران برگزیده تئاتر به همت مرکز سیمافیلم در سالن مذاکرات مرکز همایش های صداوسیما برگزار شد.