شنبه ۰۱ مهرساعت ۲۲:۱۷Sep 2023 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سمینار تخصصی»

قم پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۳:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان، بررسی تخصصی بازار دارو در شرق آفریقا و استراتژی ورود شرکتهای دارویی ایران به این بازار با محوریت کنیا، آشنایی با الزامات، قوانین و مقررات رجیستری دارو و اخذ گواهی GMP در کنیا ...
معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۳:۰۵    
سمینار تخصصی ورود شرکتهای دارویی به بازار کنیا ، فردا سه شنبه 28 شهریورماه از ساعت 8 تا 10 صبح در محل خانه نوآوری و فناوری ایران (IhiT) برگزار می شود.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
نخستین سمینار تخصصی کاربردهای هوش مصنوعی در روابط عمومی به همت موسسه کارگزار روابط عمومی، انجمن روابط عمومی ایران و انجمن متخصصان روابط عمومی در سالن همایش های سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی برگزار شد.
ایانا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۰۹:۳۱    
سمینار تخصصی مدیریت استراتژیک روابط عمومی با تدریس احمد یحیایی ایله ای، چهره ماندگار روابط عمومی ایران در تبریز برگزار شد.
شارا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۱۸:۴۰    
ضمن عرض تبریک به مناسبت برگزاری موفق نخستین سمینار تخصصی کاربردهای هوش مصنوعی در روابط عمومی ، برگزارکنندگان از همه شرکت کنندگان، سازمان ها و شرکت هایی که در برگزاری این سمینار همکاری کردند، تشکر می کنند.
شارا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۰:۲۲    
نخستین سمینار تخصصی کاربردهای هوش مصنوعی در روابط عمومی در تاریخ 25 مرداد 1402 به همت موسسه کارگزار روابط عمومی، انجمن روابط عمومی ایران و انجمن متخصصان روابط عمومی در سالن همایش های سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی برگزار شد ...
شارا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۱:۳۸    
نخستین سمینار تخصصی کاربردهای هوش مصنوعی در روابط عمومی در تاریخ 25 مرداد 1402 به همت موسسه کارگزار روابط عمومی، انجمن روابط عمومی ایران و انجمن متخصصان روابط عمومی در سالن همایش های سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی برگزار شد ...
ایانا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۴:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
سمینار تخصصی مدیریت استراتژیک روابط عمومی با تدریس احمد یحیایی ایله ای، چهره ماندگار روابط عمومی ایران در تبریز برگزار می شود.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۶:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
اولین سمینار تخصصی جامع بدنسازی ورزشی در استان البرز به همت معاونت امور ورزشی شبکه ملی جوانان انقلاب اسلامی برگزار شد.
شارا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۲:۳۵    
آخرین مهلت ثبت نام در سمینار تخصصی کاربردهای هوش مصنوعی در روابط عمومی ، 23 مرداد 1402 خواهد بود. این سمینار توسط موسسه کارگزار روابط عمومی ، انجمن روابط عمومی ایران و انجمن متخصصان روابط عمومی در تهران برگزار می گردد ...
شارا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۱۲:۰۰    
نخستین سمینار تخصصی کاربردهای هوش مصنوعی در روابط عمومی فرصتی عالی برای یادگیری در مورد نحوه استفاده از هوش مصنوعی برای بهبود استراتژی های روابط عمومی است.
تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۷:۳۷    
مدیر فرهنگی جهاددانشگاهی ایلام از برگزاری سمینار تخصصی نوانگار با موضوع افکارسنجی در روابط عمومی در استان خبر داد و گفت: بنا به تاکیدات استاندار ایلام این گونه دوره ها برای مدیران وکارشناسان در آینده نیز برگزار خواهد شد.
شارا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۰:۰۲    
این سمینار با حضور آقای دکتر علی اکبر جلالی، یکی از برجسته ترین متخصصان فناوری های نوظهور در ایران برگزار می شود. دکتر جلالی در این سمینار به بررسی کاربردهای هوش مصنوعی در روابط عمومی و نحوه استفاده از این فناوری برای بهبود عملکرد سازمان ها می پردازد.
دبیر شورای اطلاع رسانی دولت در استان ایلام از برگزاری یازدهمین سمینار تخصصی نوانگار با موضوع افکارسنجی و روابط عمومی در استان خبر داد.
شارا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۷:۰۱    
مهدی باقریان با بیان این مطلب که هوش مصنوعی یکی از فناوری های مهمی است که در حال حاضر در حال تغییر دنیاست، گفت: روابط عمومی ها باید با این فناوری آشنا باشند تا بتوانند از آن برای بهبود عملکرد خود استفاده کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل خدمات کسب وکار وزارت صمت با اشاره به اینکه راه اندازی مراکز خدمات ارزش گذاری ویژند، در دستور کار این وزارتخانه قرار گرفت، از برگزاری سمینار تخصصی مبانی ثبت و ارزش گذاری ویژند (برند) و توسعه کسب و کار خبر داد.
شارا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۱۶:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس انجمن روابط عمومی آذربایجان شرقی از برگزاری سمینار تخصصی "زبان تو، قدرتمندترین سلاح توست" با محوریت فن بیان و هنر سخنوری، در تبریز خبر داد.
شارا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۱۴:۰۴    
دکتر جلالی در سخنرانی خود به نحوه استفاده از هوش مصنوعی برای بهبود برنامه ها و فعالیت های روابط عمومی خواهد پرداخت. او همچنین به چالش هایی که هوش مصنوعی برای روابط عمومی ایجاد می کند اشاره می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۲۰:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- سمینار تخصصی ارزیابی عملکرد الگوریتم های بارش در برآورد عمق بارش و سیل در بوشهر برگزار شد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۶:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
سمینار تخصصی "راهکارهای توسعه بازار افتای ایران" به منظور حمایت از بخش خصوصی و افزایش ایجاد مشارکت در پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۵:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
سمینار تخصصی "راهکارهای توسعه بازار افتای ایران" به منظور حمایت از بخش خصوصی و افزایش ایجاد مشارکت در پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد.
عطنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۰۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
عطنا - هفتمین سمینار تخصصی کرسی یونسکو با عنوان بررسی نقش بالقوه استقرار انرژی های تجدیدپذیر در مقیاس بزرگ برای کاهش تغییرات آب و هوا به همت دکتر علی اصغر کیا، رئیس دانشکده ارتباطات و رئیس کرسی ارتباطات علم و فناوری یونسکو دانشگاه علامه طباطبائی و امید مهدوی، مدیراجرائی کرسی ...
شارا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
نخستین سمینار تخصصی کاربرد هوش مصنوعی در روابط عمومی در تاریخ 25 مرداد 1402 توسط موسسه کارگزار روابط عمومی و با مشارکت انجمن روابط عمومی ایران و انجمن متخصصان روابط عمومی در تهران برگزار می گردد.
شارا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۱۴:۰۰    
نخستین سمینار تخصصی کاربرد هوش مصنوعی در روابط عمومی در تاریخ 25 مرداد 1402 توسط موسسه کارگزار روابط عمومی و با مشارکت انجمن روابط عمومی ایران و انجمن متخصصان روابط عمومی در تهران برگزار می گردد.
سمینار تخصصی حوزه معماری و شهرسازی با موضوع چگونه طراحی شهری مستعمره معماری و معماری منظر می شود؟ با حمایت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری برگزار می شود.
سازمان شیلات ایران   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
تعداد بازدید: 46 معاون آبزی پروری سازمان شیلات ایران گفت: ایجاد و توسعه قفس های دریایی برای پرورش ماهی، باعث می شود که بخشی از صیادان و تعاونی های صیادی نیز به این کار ورود کنند و از فشار به منابع طبیعی بر اثر صید کاسته شود. ...
ایانا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۱۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
سمینار تخصصی تجهیزات گلخانه ای با رویکرد ارزان سازی و انبوه سازی هم زمان با بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی تبریز با حضور مسئولان استانی در سالن شمس تبریزی نمایشگاه بین المللی تبریز برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
سمینار تخصصی مسئولیت اندیشمندان و علما در برابر حفاظت از وطن و کشور خویش به همت سازمان عدالت خواه جامو و کشمیر در هتل اوپرا این شهر سرینگر هند برگزار شد.
سازمان شیلات ایران   ۱۴۰۲/۰۴/۱۲ - ۰۹:۰۱    
تعداد بازدید: 26 تامین بچه ماهی، فروش، فرآوری و بازار محصولات تولید شده در قفس از مشکلاتی است که بهره برداران این بخش با آن مواجه هستند و با راهنمایی های سازمان شیلات قابل حل است. ...
سازمان شیلات ایران   ۱۴۰۲/۰۴/۱۲ - ۰۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
تعداد بازدید: 41 در همایش سمینار تخصصی مدیریت پرورش ماهی در قفس فرمولی جدید برای پرورش دهندگان ماهی در قفس ارائه شد. به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران ...
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۲/۰۴/۱۱ - ۱۴:۳۴   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان شیلات ایران گفت: در برنامه هفتم توسعه، تولید 500 هزار تن ماهی در قفس پیش بینی شده است که حدود 317 هزار تن در آب های جنوب، 163 هزار تن در آب های شمال و 20 هزار تن هم در آب های داخلی انجام خواهد شد . ...
سازمان شیلات ایران   ۱۴۰۲/۰۴/۱۱ - ۱۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
تعداد بازدید: 51 ظرفیت کشور برای تولید ماهی در دریا در حال حاضر 4/6 میلیون تن است که هدف گذاری در برنامه هفتم توسعه معادل 500 هزار تن برآورد شده است. ...
سازمان شیلات ایران   ۱۴۰۲/۰۴/۱۱ - ۱۱:۱۷    
تعداد بازدید: 39 با تعامل هیات مقررات زدایی و برای صیانت از دریا صدور مجوزهای صید در مسیری دقیق و کارشناسی شده پیش خواهد رفت. به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران  در حاشیه سمینار تخصصی مدیریت پرورش ماهی در قفس که در محل هتل المپیک تهران برپاست در ...
سازمان شیلات ایران   ۱۴۰۲/۰۴/۰۵ - ۱۳:۵۸    
تعداد بازدید: 44 سمینار تخصصی مدیریت پرورش ماهی در قفس، 11 تیرماه سال 1402 در هتل المپیک تهران، سالن هگمتانه برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران سمینار تخصصی مدیریت پرورش ماهی در قفس با همکاری سازمان شیلات ایران و گروه صنعتی فرادانه برپا می شود. ...
عطنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۸ - ۰۹:۰۴    
عطنا - پنجمین سمینار تخصصی کرسی یونسکو با موضوع علم در خدمت جامعه، نقش حق بر علم با مشارکت رئیس کرسی ارتباطات علم و فناوری و سایر اعضاء در روز چهارشنبه 24 خرداد سال 1402 به صورت مجازی برگزار شد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۲۸ - ۰۰:۳۵    
دنیای اقتصاد - بندرعباس - مهین حیدری : رئیس اتاق بازرگانی هرمزگان گفت: از بهمن سال گذشته تاکنون بیش از 30 کارنه 6 و 16برگی توسط واحد کارنه تیر اتاق بازرگانی هرمزگان صادر شده است ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۲۵ - ۱۵:۲۲    
سمینار تخصصی بهره گیری از رویه تیر در حمل و نقل بین المللی جاده ای و ترکیبی که به همت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی هرمزگان برگزار شده بود، با دستیابی به اهداف پیش بینی شده به کار خود پایان داد.
شارا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۱:۳۴    
دکتر حمید شکری خانقاه در دومین سمینار تخصصی مدیریت و برنامه ریزی راهبردی در روابط عمومی گفت: کمپین ارتباطی و اجتماعی ، تبدیل یک دغدغه خاص به یک دغدغه عام است.
عصر بانک   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۷:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
در سمینار تخصصی مالیاتی صنفی که روز یکشنبه هفتم خرداد در سالن همایش های برج میلاد تهران برگزار شد، نمایندگان اصناف مختلف از جمله رستوران ها، سوپرمارکت ها و کافه ها با مشاوران برجسته اداره کل امور مالیاتی، به بحث و تبادل نظر پرداختند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
سمینار کشوری تکنیک و تاکتیک ویژه رشته والیبال با حضور رئیس کمیته آموزش فدراسیون والیبال در محمودآباد آغاز شد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۷:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
سمینار تخصصی هوشمند سازی و مهارت افزایی در سیستم های نوین شیردوشی(Rotary)، با حضور فعالان، متخصصان و سرمایه گذاران صنعت کشاورزی و دامداری کشور برگزار خواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۶:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
دومین سمینار تخصصی علمی و آموزشی دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی واحد نجف آباد با حضور مدیر دانشگاه علمی کاربردی جامع استان اصفهان، مدیران و اساتید برجسته روابط عمومی، مراکز علمی کاربردی و دانشجویان کارشناسی و کاردانی روابط عمومی در سالن مرکزی علمی کاربردی نجف آباد برگزار شد.
آبادان خبر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
سمینار بررسی و درمان اضطراب امتحان به صورت تخصصی در منطقه آزاد اروند برگزار شد. آبادان خبر _ مدیر ستاد فهمای منطقه آزاد اروند ضمن اعلام این خبر، اظهار داشت: سمینار تخصصی روانشناسی با حضور کارشناسان ارشد روانشناسی و موضوعات سرگرم کننده و نمایشی در سالن هفتصد نفره سازمان منطقه آزاد اروند ...
شبستان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۷:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
قانعیان پور از برگزاری سمینار یک روزه تخصصی روانشناسی با همکاری موسسه روانشناسی باما در منطقه آزاد اروند خبر داد.
شارا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۵:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
یک مدرس ارتباطات گفت: شاخص کار روابط عمومی تعداد اخبار نیست، بلکه معیار و شاخص در میزان و کیفیت حل مسائل ارتباطی سازمان است، اینکه چند مشکل سازمان را حل و دغدغه ها را مدیریت کردید.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۲۰:۵۶    
نصر: سمینار تخصصی استفاده از فناوری میراگر ها و جداگر ها با مشارکت شرکت های تولید کننده تجهیزات کنترل ارتعاشات لرزه ای ایران و ترکیه در تبریز برگزار شد.
ایانا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۵:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
سمینار تخصصی تشریفات، با حضور مدیران و کارشناسان روابط عمومی استان و سایر علاقمندان به ویژه مدیران روابط عمومی خانواده بزرگ جهادکشاورزی با تدریس احمد یحیایی ایله ای از اساتید برجسته ارتباطات کشور، در تبریز برگزار شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۳:۰۹    
اولین دوره سیمنار تخصصی لایف استایل و سبک زندگی سالم ویژه کارگران و فرزندان کارگران استان با حضور بیش از 130 نفر از علاقمندان در سالن آمفی تئاتر شماره یک کارگران تبریز برگزار شد
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۱:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
تبریز- نخستین سمینار تخصصی مدیریت تشریفات به همت انجمن روابط عمومی آذربایجان شرقی و با حضور مقامات استانی، فعالان عرصه روابط عمومی و رسانه در تبریز برگزار شد.
سایت قنوت   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۰۹:۰۱    
سمینار تخصصی نماز ویژه دانشجویان چهارشنبه 13 اردیبهشت با حضور استاد بهشتی برگزار شد. در این سمینار بیش از 250 دانشجو در دانشگاه فرهنگیان حکیم فردوسی البرز حضور داشتند. ...