پنجشنبه ۱۴ اسفندساعت ۰۶:۲۳Mar 2021 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «لایحه رتبه بندی معلمان»

خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۲:۵۴    
لایحه رتبه بندی معلمان تقدیم دولت شده است و امیدواریم در دولت و مجلس به تصویب برسد؛ بودجه اش را هم پیش بینی کرده ایم و به امید خدا سال آینده شرایط فرهنگیان بهتر از امسال خواهد بود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس، بابیان اینکه لایحه رتبه بندی معلمان هنوز به مجلس فرستاده نشده است تاکیدکرد که سایر آزمون هایی که تحت این عنوان برگزار می شود ذیل فوق العاده های شغل و برای تعیین حقوق این قشر است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس از بررسی لایحه رتبه بندی معلمان در روز 13 اسفندماه در صحن هیأت دولت خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۸:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس خطاب به وزیر آموزش و پرورش گفت: شما قول داده اید که لایحه رتبه بندی معلمان را به مجلس برسانید. مجلس در ارائه یک زیرنظام مهم تحول بنیادی آموزشی تأخیری ده ساله دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۱۳   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: لایحه رتبه بندی معلمان در کمیسیون علمی، تحقیقاتی و فناوری دولت نهایی شد.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۹:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون اول رئیس جمهور خطاب به معلمان و فرهنگیان کشور در خصوص تصویب رتبه بندی گفت که قرار بود رتبه بندی معلمان تا آخر بهمن تصویب شود که این موضوع هم اکنون در دستور کار دولت قرار دارد و امیدوارم تا هفته آینده در دولت نهایی شده و لایحه آن به عنوان مطالبه برحق معلمان و فرهنگیان به مجلس ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۸:۰۷    
معاون اول رئیس جمهور در مراسم تجلیل از خیرین مدرسه ساز، با اعلام این خبر که لایحه رتبه بندی معلمان در دستور کار دولت است و تا دو هفته آینده نهایی می شود، گفت: روزهای خوبی را پیش رو داریم.
معاون اول رییس جمهور گفت: رتبه بندی معلمان در دستور کار دولت است و حداکثر تا آخر هفته آینده لایحه رتبه بندی را به عنوان یک مطالبه به حق معلمان به مجلس می فرستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور گفت: فکر می کنم حداکثر تا آخر هفته آینده بتوانیم لایحه رتبه بندی معلمان را در دولت نهایی کنیم و به عنوان مطالبه به حق معلمان و فرهنگیان به مجلس شورای اسلامی ارائه کنیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
اگر اتفاقی نیفتد و باد مخالفی از این سو و آن سو وزیدن نگیرد، لایحه رتبه بندی معلمان در هیأت دولت تصویب و برای تأیید نهایی و تامین منابع مالی به مجلس می رود و از سال 1400هم اجرا می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۶:۱۰    
ظرف هفته آینده لایحه رتبه بندی معلمان به مجلس روانه می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۱:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش ضمن اعلام آخرین وضعیت تصویب لایحه رتبه بندی معلمان گفت: جذب 88 هزار معلم حق التدریس، مربیان پیش دبستانی، نهضتی و خرید خدماتی را از طریق تبصره 10 ماده 17 هماهنگ کردیم که برای 55 هزار و 497 نفر از سازمان استخدامی مجوز گرفتیم ...
احمدی لاشکی با اشاره به اجرای طرح رتبه بندی از بهار1400 گفت که لایحه آن هفته آینده روانه مجلس می شود.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۶:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به لایحه رتبه بندی معلمان گفت: موضوع رتبه بندی که جزو علاقه مندی همکاران فرهنگی در سراسر کشور است، با جدیت دنبال می کنیم و این امر در دستور کار دولت است.
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به لایحه رتبه بندی معلمان گفت: موضوع رتبه بندی که جزو علاقه مندی همکاران فرهنگی در سراسر کشور است، با جدیت دنبال می کنیم و این امر در دستور کار دولت است.
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۷:۵۲   + ۲۵ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه؛ محسن حاجی میرزایی در ادامه برنامه گفت و گوی ویژه خبری افزود: نظام آموزشی در برابر بزرگترین چالش قرن قرار گرفت و به یک باره همه روش های قبلی آموزشی با محدودیت و یا مسدودی روبرو شد، اما برنامه شاد به کمک ما آمد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۱:۲۵   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش درباره آخرین وضعیت لایحه رتبه بندی معلمان گفت: لایحه در کمیسیون تخصصی دولت بررسی و با قید فوریت مصوب شد و خارج از روال متعارف روندش را طی کرده و اکنون در نوبت طرح در دولت است که در هفته های اخیر مصوب می شود و سپس به مجلس می رود و امیدواریم همزمان با نهایی شدن بودجه ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۰۳:۲۶   + ۵۱ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش با اعلام این خبر که لایحه رتبه بندی بر اساس مفاد ماده 63 قانون برنامه ششم تدوین و به دولت ارائه و در کمیسیون علمی تصویب و به زودی در صحن دولت مطرح و به مجلس تقدیم خواهد شد گفت ...
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۲۱:۳۰    
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس بیان کرد: لایحه رتبه بندی معلمان هنوز به دست مجلس نرسیده است؛ به دلیل مطالبه عمومی دولت باید زودتر لایحه رتبه بندی را به نتیجه برساند.
نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس چندین بار به دولت تذکر داده و اصرار دارد تا هرچه سریع تر لایحه رتبه بندی معلمان را ارائه دهد تا بودجه لازم برای اجرای رتبه بندی معلمان در بودجه سال 1400 پیش بینی شود.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۱:۲۹    
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: لایحه رتبه بندی معلمان هفته آینده در صحن هیأت دولت مورد تصویب قرار خواهد گرفت و پس از آن تقدیم مجلس خواهد شد.
سخنگوی کمیسیون آموزش با اشاره به حضور حاجی میرزایی در این کمیسیون گفت: وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد که بررسی لایحه رتبه بندی معلمان در کمیسیون اجتماعی دولت به پایان رسیده و هفته آینده به مجلس ارسال می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی از قطعی شدن لایحه رتبه بندی معلمان کشور ظرف روزهای آینده خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری گفت: علی رغم کاهش منابع دولت، تلاش کرده ایم که فرهنگیان، کارمندان و کارگران کمتر در معرض آسیب باشند. فکر می کنم بتوانیم در بهمن ماه لایحه رتبه بندی معلمان را به مجلس ارائه کنیم و منابع تامین آن را نیز در بودجه سال آتی پیش بینی کرده ایم که امیدواریم به تصویب مجلس ...
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۸:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
جهانگیری گفت: فکر می کنم بتوانیم در بهمن ماه لایحه رتبه بندی معلمان را به مجلس ارائه کنیم و منابع تامین آن را نیز در بودجه سال آتی پیش بینی کرده ایم که امیدواریم به تصویب مجلس برسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۱:۱۶   + ۵۹ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور گفت: تا پایان بهمن ماه لایحه ای به مجلس شورای اسلامی در خصوص رتبه بندی معلمان ارسال خواهد شد و اعتبار بودجه ای آن نیز در لایحه بودجه سال 1400 کل کشور دیده شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۰:۰۱    
جهانگیری در ارتباط تصویری با نشست شورای آموزش و پرورش استان گفت: لایحه رتبه بندی معلمان، بهمن ماه به مجلس ارائه خواهد شد.
رویداد 24   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
اجرای رتبه بندی معلمان بیش از یک دهه است که به تاخیر افتاده و مدتی است با عنوان لایحه رتبه بندی معلمان راهی هیات دولت شده و در کمیسیون اجتماعی دولت مورد بررسی قرار گرفت. رویداد 24 در این گزارش موضوع رتبه بندی معلمان را مورد بررسی قرار داده است.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۴:۵۴   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش از پرداخت 380 میلیارد تومان از مطالبات معوق معلمان حق التدریسی خبر داد و گفت: تلاش داریم از کوتاه ترین مسیر لایحه رتبه بندی معلمان را در دولت تصویب و به مجلس ارسال کنیم.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۷:۰۲    
وزیر آموزش و پرورش گفت: لایحه رتبه بندی معلمان تقدیم دولت شده است و امیدواریم در دولت و مجلس به تصویب برسد؛ بودجه اش را هم پیش بینی کرده ایم و به امید خدا سال آینده شرایط فرهنگیان بهتر از امسال خواهد بود.
خودرو تک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۶:۵۸    
وزیر آموزش و پرورش از تقدیم لایحه رتبه بندی معلمان به دولت و دستور معاون اول رئیس جمهور برای تسریع بررسی آن خبر داد. وزیر آموزش و پرورش گفت: لایحه رتبه بندی معلمان تقدیم دولت شده است و امیدواریم در دولت و مجلس به تصویب برسد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۶:۰۳   + ۳۹ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: لایحه رتبه بندی معلمان تقدیم دولت شده است و امیدواریم در دولت و مجلس به تصویب برسد؛ بودجه اش را هم پیش بینی کرده ایم و به امید خدا سال آینده شرایط فرهنگیان بهتر از امسال خواهد بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۳:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از اجرایی نشدن سند تحول بنیادین آموزش و پرورش‬⁩ و بلاتکلیفی لایحه رتبه بندی معلمان انتقاد کرد.
معاون وزیر آموزش و پرورش ضمن اشاره به نظام رتبه بندی معلمان گفت: دولت قول اجرای کامل نظام رتبه بندی معلمان در سال آینده را داده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۵:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه لایحه رتبه بندی معلمان در وزارت آموزش و پرورش نهایی شده، گفت: تحقق لایحه رتبه بندی معلمان منوط به تایید آن از توسط هیئت دولت و ارسال به مجلس پیش از نهایی شدن بودجه 1400 است.
خودرو تک   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۷:۵۵    
معاون وزارت آموزش و پرورش آخرین وضعیت لایحه رتبه بندی معلمان را تشریح کرد. به گزارش تسنیم، علی الهیار ترکمن، معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه با خروج آموزشکده های فنی، برای آموزش کیفی مهارت مشکلاتی داریم درباره وضعیت رتبه بندی معلمان و بررسی این لایحه در مجلس توضیحاتی داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۰۵   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: اعتبار لایحه رتبه بندی معلمان پیش بینی شده و ان شاءالله لایحه اش تقدیم مجلس می شود و با هر اصلاحی که در مجلس شود، می تواند از ابتدای سال آینده اجرا شود.
محمد وحیدی با تاکید بر عزم جدی کمیسیون آموزش برای ملزم کردن وزارت آموزش و پرورش برای ارائه هر چه سریعتر لایحه رتبه بندی معلمان به مجلس گفت: بر اساس وعده وزیر آموزش و پرورش، لایحه رتبه بندی باید پیش از ارائه لایحه بودجه 1400 تقدیم مجلس شود.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۰۹   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نمایندگان آماده کمک به توسعه آموزش های مجازی در کشور هستند، از برنامه مجلس برای قاعده مند کردن قوانین دانشجومعلمان در بودجه 1400 خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۳:۵۰   + ۲۳ سایت دیگر  
حاجی میرزایی از تهیه و ارسال پیش نویس لایحه رتبه بندی به دولت و تلاش برای کسب شرایط بهتر جایگاه معلمان خبر داد.
اقتصاد آنلاین / فکر شهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۴:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: با اجرای طرح جدید رتبه بندی، معلمان بر اساس صلاحیت عمومی، تخصصی و حرفه ای رتبه بندی می شوند و دریافتی معلمان طبق رتبه ای که کسب می کنند بیشتر خواهد شد.
وزارت آموزش و پرورش به منظور ایجاد سازوکار قانونی برای افزایش انگیزه شغلی، کسب و ارتقای صلاحیت های معلمی و متناسب سازی نظام پرداخت ها براساس شایستگی ها و نتایج عملکرد رقابتی معلمان، لایحه رتبه بندی حرفه ای معلمان را به هیات دولت ارائه کرده است.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: از 7 سال پیش دولت اعلام کرده بود که لایحه ای درباره رتبه بندی معلمان به مجلس ارائه خواهد کرد که متاسقانه این اتفاق رخ نداد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۹:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان _ روزنامه ایران نوشت: در هفته های اخیر یک بار دیگر بحث رتبه بندی معلمان مطرح شد. این بار نمایندگان مجلس بودند که نظام رتبه بندی معلمان را به چالش کشیدند و اعلام کردند، این نظام باید بازنگری شود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۰۱:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی نسبت به تأخیر دولت در ارائه لایحه رتبه بندی معلمان به مجلس، به وزیر آموزش و پرورش تذکر داد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۳:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
پیش نویس لایحه رتبه بندی معلمان در 28 مهرماه سال جاری به هیئت دولت ارسال شد؛ اگر دولت تعلل نکند و تا یک ماه دیگر به مجلس ارسال شود، مجلس نیز در سال 99، قانون آن را تصویب می کند.
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۲:۳۸   + ۳۷ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش بیان کرد لایحه رتبه بندی معلمان را به صورت مجدد نوشتیم و به دولت ارائه دادیم و تلاش می کنیم که هر چه سریع تر آن را به مجلس برسانیم.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۲:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس از وزیر آموزش و پرورش خواستار تعیین تکلیف سریع تر لایحه جامع رتبه بندی معلمان شد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۰۹:۳۲   + ۲۰ سایت دیگر  
حاجی میرزایی در واکنش به نقل قولی از او در فضای مجازی گفت: اولین کسی که مخاطب صحبت هایم بود خود من هستم، زیرا مسئولیت تعداد 15 میلیون دانش آموز را به عهده داریم ...