جمعه ۳۱ شهریورساعت ۱۴:۱۸Sep 2023 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هروئین»

کیهان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۲۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مالکان مهدکودکی در آمریکا به کودکان مواد مخدری با قدرت بیش از ده ها برابر هروئین می دادند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ شبکه تلویزیونی الحدث تصویری از مهدکودکی در آمریکا منتشر کرد که مالکان آن به کودکان مواد مخدری با قدرت بیش از 50 برابر هروئین می دهند. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۳:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - رییس پلیس مبارزه با موادمخدر استان خوزستان از کشف 20 کیلوگرم شیشه و پنج کیلوگرم هروئین و دستگیری یک قاچاقچی مواد مخدر در شهرستان آبادان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۱    
مالکان مهد کودکی در آمریکا به کودکان مواد مخدری با قدرت بیش از ده ها برابر هروئین می دادند.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: 25 کیلوگرم هروئین و شیشه توسط مأموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خوزستان و پلیس آبادان کشف و ضبط شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۳:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
به گفته محققان، استفاده مرگبار از فنتانیل در ترکیب با سایر داروها، موج چهارم بحران مصرف بیش از حد مواد مخدر در ایالات متحده را رقم زده است. در سال 2021 میلادی، بیش از 100هزار نفر در سراسر امریکا به دلیل مصرف بیش از حد مواد مخدر جان خود را از دست داده اند ...
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۲:۰۶   + ۲۶ سایت دیگر  
مرد معتاد که در اقدامی هولناک همسر سرایدارش را با ضربات چاقو در مدرسه غیرانتفاعی در محله تهرانسر به قتل رسانده بود، ساعتی پس از ارتکاب به این جنایت، دستگیر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
اما تلاش چهار ساله و تحول از کجا تا کجا هم که اصلا نقل محافل شده و کارستان حاج آقا گوش به گوش رسیده و همکاری و همراهی حاج خانم زبانزد شده تا جایی که گوش فلک را پر کرده، اگر سراپا گوش هستی و چشم حاج آقای جوان محله حاشیه نشین پشت بیمارستان راز باز کند از تحول و تلاش و انقلاب مسجد تراز انقلاب.
اطلاع با ما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۵:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
سازمان ملل متحد در گزارشی روز یکشنبه 10 سپتامبر اعلام کرد که قاچاق متامفتامین [شیشه و کریستال] در داخل و کشورهای اطراف افغانستان در سال های اخیر افزایش یافته است حتی در شرایطی که طالبان می گوید از زمان به قدرت رسیدن، قاچاق هروئین را مهار کرده است.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۹:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
شفقنا- گزارش سازمان ملل می گوید: با مقابله طالبان با کشت و فروش هروئین، تجارت مواد مخدر در افغانستان افزایش یافته است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز، در گزارش سازمان ملل متحد روز یکشنبه آمده است که قاچاق متامفتامین در داخل و اطراف افغانستان در سال های اخیر افزایش یافته است ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران– ایرنا - دفتر مقابله با مواد مخدر و جرم سازمان ملل متحد امروز اعلام کرد که پس از ممنوعیت تولید هروئین در افغانستان، قاچاق متامفتامین در این کشور و پیرامون آن به شدت افزایش یافته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
اراک- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر مرکزی از کشف 26 کیلوگرم مواد مخدر از نوع هروئین و شیشه در عملیات مشترک با پلیس همدان در شهرستان ساوه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۵:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان از کشف 26 کیلوگرم مواد مخدر از نوع هروئین و شیشه در عملیات مشترک با پلیس همدان در شهرستان ساوه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی نهبندان از کشف 7 کیلو و 100 گرم هروئین در این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۳:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان از کشف 26 کیلوگرم هروئین و شیشه در عملیات مشترک با پلیس همدان در شهرستان ساوه خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۲۰:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از کشف 466 کیلوگرم مواد مخدر از نوع هروئین طی عملیات ضربتی پلیس شهرستان ایرانشهر خبر داد.
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۱:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
مقتول به ماموران اطلاع داده بود که برادرش قصد دارد برای حمل هروئین از اتومبیل شوهر او استفاده کند.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
وزیر کشور ترکیه گفت در بازرسی از خودروی ورودی از ایران، 153 کیلوگرم مواد مخدر هروئین کشف می شود. این کشف در گذرگاه منطقه هکاری انجام شد.
برترین ها / دولت بهار   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۲:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
وزیر کشور ترکیه گفت در بازرسی از خودروی ورودی از ایران، 153 کیلوگرم مواد مخدر هروئین کشف می شود. این کشف در گذرگاه منطقه هکاری انجام شد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
محققان دانشگاه مونتانا و شرکای آنها در حال توسعه کارآزمایی بالینی واکسنی برای مقابله با مصرف بیش از حد مواد مخدر فنتانیل و هروئین هستند.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۴:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
ابداع این واکسن ها توسط مارکو پراوتونی، استاد روانپزشکی و علوم رفتاری در دانشگاه واشنگتن آغاز شد، که همراه با گروه تحقیقاتی خود، بیش از 10 سال است روی تولید واکسن علیه مواد افیونی کار می کند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۴:۴۴    
فرمانده انتظامی شهرستان خوروبیابانک از دستگیری چهار سوداگر مرگ و کشف 3 کیلو و 200 گرم هروئین، در عملیات هماهنگ ماموران پلیس این فرماندهی خبر داد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۳:۳۵    
به گفته دادستان عمومی و انقلاب هندیجان؛ 759 کیلوگرم مواد مخدر و روان گردان در این شهرستان کشف و توقیف شد. فردوس افشون گفت: 759 کیلوگرم مواد مخدر و روانگردان شامل؛ 470 کیلوگرم حشیش، 239 کیلوگرم شیشه و 50 کیلوگرم هروئین در شهرستان هندیجان کشف و توقیف شد. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۴:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان از دستگیری چهار قاچاقچی مواد افیونی و استخراج 441 بسته هروئین از شکم متهمان در عملیات ویژه مأموران پلیس خبر داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۰:۱۲    
در این مغازه در مقابل لوازم خانگی به معتادان مواد مخدر می فروختند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۳:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
شهریار- جانشین فرمانده انتظامی شهریار از کشف یک کیلو و 650 گرم هروئین در شهرک ویره این شهرستان خبر داد و گفت: در این خصوص دو نفر دستگیر شدند.
برترین ها / عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۳:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
اداره مبارزه با مواد مخدر شهربانی از دستگیری مدیران قهوه خانه معروف خیابان مولوی خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۴:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از شناسایی و دستگیری یک فروشنده مواد مخدر و کشف 16 کیلوگرم هروئین در عملیات مأموران انتظامی این فرماندهی خبر داد.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۸:۴۱   + ۱۶ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راه آهن کشور از دستگیری سه نفر که اقدام به بلع دو کیلوگرم هروئین کرده بودند، خبر داد.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۲:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
فرارو- در اوایل دهه 2010 میلادی گزارش هایی مبنی بر ظاهر شدن یک ماده مخدر کابوس وار در روسیه و اروپای شرقی منتشر شد: کروکودیل، یک جایگزین ارزان برای هروئین که در آزمایشگاه های آشپزخانه ای ساخته می شد سبب شد تا کاربران پوستی پوسته دار و زخم های پوسیده را بر روی بدن شان تجربه کنند. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۲۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی فرمانده مرزبانی خراسان رضوی از کشف مقادیری انواع موادمخدر و شیرخشک قاچاق در مرز دوغارون توسط مرزبانان هنگ مرزی تایباد خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۸:۴۱    
بیش از 62 کیلوگرم مواد مخدر شیشه و هروئین در تایباد کشف و ضبط شد.
صدای نایین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۴:۱۷    
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نایین از تیراندازی و عملیات پلیسی برای دستگیری سوداگران مرگ و کشف بیش از 417 کیلو گرم مواد مخدر در نایین خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۳:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان فرمانده انتظامی استان کرمان از کشف 250 کیلو هروئین زیر بار کود حیوانی یک دستگاه کامیون عبوری در محور"زاهدان-کرمان"خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۳:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
ساوجبلاغ- فرمانده انتظامی ساوجبلاغ از کشف نزدیک به 13 کیلوگرم هروئین در عملیات مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان خبر داد و گفت: یک نفر نیز در این زمینه دستگیر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۲۱:۰۶    
با هوشیاری ماموران پاسگاه هلالی بجستان 4 سوداگر مرگ که به روش بلع قصد قاچاق 4 کیلو و 450 گرم هروئین را داشتند، دستگیر شدند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۸:۰۰    
نشست خبری سردار سرتیپ رهام بخش حبیبی صبح امروز در محل پلیس آگاهی استان فارس برگزار گردید و از باند سارقین به عنف،درون خودرویی ،منازل ، باند سارقین بارکنی(خالی کردن کامیون حمل بار در حال حرکت ) و مواد مخدر در حضور خبرنگاران و جمعی از مال باختگان و عوامل انتظامی برگزار و از دستگیری و کشف در این خصوص ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۷:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران از کشف 31 کیلو و 250 گرم هروئین از یک واحد مسکونی و دستگیری یک سوداگر مرگ در شرق تهران خبر داد.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۹:۰۱    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان از دستگیری 25 قاچاقچی که قصد وارد کردن مواد افیونی از طریق بلع در معده خود داشتند خبر داد و گفت: هفت کیلو هروئین از معده این افراد استخراج شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۴:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
اصفهان -رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان از دستگیری 25 قاچاقچی که قصد وارد کردن مواد افیونی از طریق بلع در معده خود داشتند و استخراج 7 کیلو هروئین از معده آنها خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان نیکشهر از کشف 75کیلو و170گرم هروئین که در یک باغ مخفی شده بود،خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۲۳:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب شوش گفت: محموله 10 کیلوگرمی مواد مخدر از نوع هروئین در این شهرستان کشف و ضبط شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۱۴:۵۶    
نماینده سابق اتحادیه اروپا در افغانستان اظهار داشت اروپا به عنوان بازار اصلی هروئین افغانستان باید برای حفظ ممنوعیت کشت خشخاش و معیشت و کشت جایگزین برای کشاورزان افغان وارد عمل شود.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۰۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
پدرم اعتیاد شدیدی به هروئین داشت و همین دلیلی بود که مادرم از اوجدا شده بود و علاقه ای به مدرسه رفتن من نداشت. من بعنوان یک فرد بی سواد بزرگ شدم و من نه خواهری داشتم و نه برادری و نه فامیلی که این شرایط سخت را با اوتقسیم کنم و مرا درک کند.
نافع   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۲۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان "فامنین" از کشف یک دستگاه موتور سیکلت سرقتی در این شهرستان خبر داد. فرمانده انتظامی شهرستان "فامنین" از دستگیری 2 توزیع کننده مواد مخدر و کشف 75 گرم مواد مخدر از نوع شیشه و هروئین خبر داد.
آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۲۱:۳۷    
رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی گیلان از دستگیری سارقان کابل برق در تالش خبر داد و گفت: از سارقان کابل و راننده فیدلیتی یک گرم و 26 سانت هروئین و 10 گرم شیشه کشف شد که برای فرار از قانون به پلیس پیشنهاد رشوه دادند که به مراجع قضایی تحویل داده شدند. به گزارش خبرگزاری فارس [...] ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۲۱:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی گیلان از دستگیری سارقان کابل برق در تالش خبر داد و گفت: از سارقان کابل و راننده فیدلیتی یک گرم و 26 سانت هروئین و 10 گرم شیشه کشف شد که برای فرار از قانون به پلیس پیشنهاد رشوه دادند که به مراجع قضایی تحویل داده شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۲۲:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی زرند از کشف 577 گرم هروئین از معده سرنشین یک دستگاه خودروی عبوری از محور کرمان-زرند خبر داد.