پنجشنبه ۰۶ مهرساعت ۱۲:۱۳Sep 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پلیس مبارزه با مواد مخدر»

سازمان بهزیستی کشور   ۳ ساعت پیش    
نشست مشترک سرپرست بهزیستی استان گلستان با رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در خصوص معضل معتادین متجاهر انجام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رییس پلیس مبارزه با موادمخدر فرماندهی انتظامی ویژه کیش از اجرای طرح ویژه برخورد با فروشندگان و مصرف کنندگان موادمخدر در کیش خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۲:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر گیلان گفت : در 6 ماهه نخست امسال بیش از سه هزار و 200 کیلوگرم انواع مواد مخدر در این استان کشف شده است.
آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۵:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
رشت – ایرنا – رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر گیلان گفت : در 6 ماهه نخست امسال بیش از سه هزار و 200 کیلوگرم انواع مواد مخدر در این استان کشف شده است. منبع
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۴:۴۵    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان از اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده، ارتقاء امنیت اجتماعی و جمع آوری معتادان متجاهر در عملیات ماموران انتظامی این فرماندهی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۳:۵۲    
طرح عملیاتی مبارزه با عاملان توزیع مواد مخدر با عنوان آرامش در شهر با گردهمایی و اعزام نیرو های پلیس مبارزه با مواد مخدر آغاز شد.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۱:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از دستگیری هفت عضو یک باند فروش مخدر هروئین در تهران خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان یزد از کشف 39 کیلو و 600 گرم تریاک از سوی ماموران عملیات ویژه استان با همکاری پلیس شهرستان بافق خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۵۱   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فراجا از اجرای طرح آرامش در شهر در سراسر کشور خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر گیلان با اشاره به راه اندازی 2 مرکز نگهداری معتادین متجاهر در گیلان گفت: در سال جاری 9 هزار و 500 نفر از معتادین متجاهر در گیلان توسط نیروی انتظامی دستگیر شده و یک هزار نفر از آنان به مراکز نگهداری ماده 16 اعزام شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۶:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
شیراز- فرمانده انتظامی استان فارس گفت: با تلاش مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر فارس، 283 کیلو و 500 گرم تریاک در بازرسی از یک سواری پژو 405 کشف شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۶:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان فارس گفت: با تلاش مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، 283 کیلو و 500 گرم تریاک در بازرسی از یک سواری پژو 405 کشف شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۶:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از دستگیری هفت عضو یک باند فروش مخدر هروئین در تهران خبر داد.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
سپهرغرب-گروه خبر:رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر انتظامی همدان گفت: باند خانوادگی شامل خواهر، برادر و پدرزن که در امر تهیه و توزیع مواد مخدر صنعتی فعالیت داشتند، با اشرافیت پلیس همدان شناسایی و دستگیر شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۵:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان مرکزی گفت: اجرای طرح های مبارزه با مواد مخدر در استان مرکزی 10 درصد افزایش یافت.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی هرمزگان گفت : برنامه های بهزیستی در راستای مبارزه با مواد مخدر در سه سطح جلوگیری از وقوع اعتیاد ، کاهش شیوع اعتیاد و بازپروی و درمان معتادین تدوین شده است.
حیات   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۲۰   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی از کشف 174 کیلو و 70 گرم مواد مخدر از نوع شیشه مایع در ارومیه خبر داد. به گزارش گروه استان های حیات ؛ ناصر عتباتی اظهار داشت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سمنان از دستگیری عاملان توزیع مواد در منطقه جهادیه سمنان خبر داد
رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت با اشاره به کشف بیش از 90 کیلوگرم تریاک از قاچاقچیان مواد مخدر در شب گذشته، گفت: این میزان موادمخدر، در 2 عملیات همزمان و جداگانه کشف شد.
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از کشف بیش از 90 کیلوگرم تریاک در جریان دو عملیات جداگانه همزمان در پایتخت خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۵:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر انتظامی همدان از دستگیری اعضای باند توزیع مواد مخدر خانوادگی در محله منوچهری همدان خبر داد.
حیات   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۱:۵۴   + ۲۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از انهدام دو باند قاچاق مسلح با کشف یک تن و 50 کیلو گرم انواع مواد افیونی در عملیات مقتدرانه پلیس استان در شهرستان های خاش و گلشن خبر داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری هرمزگان گفت: حکم اعدام یکی از عوامل قتل شهید سعید مریدی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان رودان بامداد امروز اجرا شد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۹:۳۸   + ۶۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان _ مجتبی قهرمانی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان اعلام کرد: حکم اعدام یکی از عوامل شهادت شهید سعید مریدی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان رودان، بامداد امروز در محل زندان شهرستان میناب اجرا شد. ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۲۳:۵۶    
گلستان (پانا) - فرمانده انتظامی گلستان از کشف محموله 210 کیلوگرمی شیشه در استان گلستان خبر داد. سردار سعید دادگر،فرمانده انتظامی استان گلستان از کشف محموله 210 کیلوگرمی شیشه و دستگیری 4 نفر از باند توزیع مواد مخدر صنعتی توسط مامورین پلیس مبارزه با مواد مخدر در استان گلستان خبر داد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۲۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف 101 کیلو و 100 گرم ماده مخدر شیشه توسط تکاوران پلیس مبارزه با مواد مخدر در شهرستان کنارک خبر داد.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف 268 کیلو و 200گرم ماده مخدر شیشه طی عملیات پلیسی تکاوران پلیس مبارزه با مواد مخدر در شهرستان زاهدان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۱:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف 101 کیلو و 100 گرم ماده مخدر شیشه توسط تکاوران پلیس مبارزه با مواد مخدر در شهرستان کنارک خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۱:۳۸   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب، از دستگیری یک سوداگر مرگ خبر داد و گفت: در بازرسی از خودروی متهم، بیش از 12 هزار عدد قرص متادون و ترامادول کشف شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۹:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان فارس گفت: با تلاش ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر فارس، 116 کیلو و 400 گرم تریاک در بازرسی از سواری پراید کشف شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۸:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
شاهرود - ایرنا - فرمانده انتظامی شاهرود از کشف محموله 60 میلیارد ریالی مواد مخدر توهم زا توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان شاهرود خبر داد.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۶:۰۰    
پس از اطلاع ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مبنی بر اینکه شخصی در کار توزیع مواد مخدر فعالیت دارد، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت. ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی توزیع کننده مواد مخدر و منزل یکی از اقوامش که مواد را در آن جا نگهداری می کرد شده و پس از هماهنگی با ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۵:۲۳   + ۱۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان فارس گفت: با تلاش ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر فارس، 116 کیلو و 400 گرم تریاک در بازرسی از سواری پراید کشف شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۳:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - رییس پلیس مبارزه با موادمخدر استان خوزستان از کشف 20 کیلوگرم شیشه و پنج کیلوگرم هروئین و دستگیری یک قاچاقچی مواد مخدر در شهرستان آبادان خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: 25 کیلوگرم هروئین و شیشه توسط مأموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خوزستان و پلیس آبادان کشف و ضبط شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۰۵   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فراجا از اجرای طرح پاکسازی محیط های اطراف مدارس و برخورد قاطع پلیس با خرده فروشان مواد مخدر همزمان با بازگشایی مدارس خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از کشف بیش از 11 کیلوگرم تریاک و دستگیری 2 متهم در دو عملیات جداگانه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۲۱:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمان از اجرای طرح سراسری آرامش در شهر همزمان با در پیش بودن ایام بازگشایی مدارس و دیگر مراکز تحصیلی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۵:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر بردسکن از معده دو متهم 2 کیلو و 200 گرم تریاک کشف شد
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
گناباد- ایرنا- پدر، مادر، برادر و فرزندان شهید سرهنگ دوم حسن طاهری شهید انتظامی مدافع امنیت در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفتند: نسبت به شهادت وی در راه دفاع از امنیت کشور افتخار می کنیم چرا که وی لیاقت این شهادت را داشت ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
پیکر شهید سرهنگ دوم حسن طاهری از ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان نهبندان استان خراسان جنوبی که جمعه شب 24 شهریورماه جاری هنگام پاکسازی جاده ها از وجود قاچاقچیان مواد مخدر به شهادت رسیده بود روز سه شنبه در زادگاهش شهرستان گناباد تشییع شد.
مکران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۳:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
با هوشیاری و تلاش همه جانبه ماموران انتظامی شهرستان جاسک 141 کیلو حشیش از یک دستگاه خودرو پژو 405 کشف شد. به گزارش پایگاه خبری مکران ، سردار علی اکبر جاویدان فرمانده انتظامی هرمزگان صبح امروز گفت: ماموران انتظامی پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان جاسک ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: با تلاش و اقدامات شبانه روزی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قاچاقچی مواد مخدر با 300 کیلو تریاک در یکی از محورهای ورودی استان دستگیر شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۰:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
گناباد-ایرنا- پیکر شهید سرهنگ دوم حسن طاهری از ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان نهبندان استان خراسان جنوبی که جمعه شب 24 شهریورماه جاری هنگام پاکسازی جاده ها از وجود قاچاقچیان مواد مخدر به شهادت رسیده بود روز سه شنبه در زادگاهش شهرستان گناباد تشییع شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۳:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فراجا بر ضرورت ریشه یابی و شناسایی عناصر اصلی قاچاق موادمخدر و نیز ایجاد حساسیت دستگاه ها نسبت به مقابله با موادمخدر تاکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۰:۱۹    
نهبندان- مراسم وداع با پیکر شهیدان سرهنگ دوم حسن طاهری و ستواندوم سجاد زارع از مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در نهبندان در حال برگزاری است.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
دو مأمور پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان نهبندان حین گشت زنی، در درگیری با قاچاقچیان مواد مخدر دچار حادثه شدند و به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۱:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان شوشتر گفت: هشت کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در این شهرستان کشف و در این رابطه یک نفر دستگیر شد. سرهنگ روح اله بیگدلی درتشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی ...
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۰:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ; سردار " محمد رضا میرحیدری" اظهار داشت: طرح مرحله محور توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان به مدت 4 روز در سطح استان به مرحله اجرا درآمد. ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۰:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
دو تن از مأموران پلیس در عملیات مبارزه با سوداگران مرگ، آسمانی و یک نفر از کارکنان مجروح شد. سرهنگ علی اکبر حیدری، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان خراسان جنوبی در این باره گفت ...