شنبه ۰۱ مهرساعت ۰۶:۴۳Sep 2023 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بنیاد نخبگان»

ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۶:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل سرپرست جهاددانشگاهی استان اردبیل گفت: با عنایت به تنوع و ظرفیت فعالیت های مشترک بین بنیاد نخبگان و جهاد دانشگاهی برای توسعه استان همکاری و هم افزایی در این زمینه ضروری است.
بنیاد نخبگان اصفهان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
مصاحبه چند برابر ظرفیت متقاضیان بورسیه صنعتی بنیاد ملی نخبگان، ویژه استان اصفهان در دانشگاه اصفهان، صنعتی اصفهان و بنیاد نخبگان استان اصفهان انجام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: برای جلوگیری از آسیب های اجتماعی از ظرفیت بنیاد نخبگان استان استفاده شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۴:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
ساری- رئیس بنیاد نخبگان مازندران و دبیر اجرایی همایش ملی علامه حسن زاده آملی از ارسال 35 مقاله به این همایش خبر داد و گفت: این همایش پنجم مهرماه در ساری برگزار می شود.
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
دنیای معدن: دومین جلسه اعضاء هیئت اندیشه ورز ، وابسته به بنیاد نخبگان استان خراسان شمالی به سرپرستی خانم دکتر جمیلی و با حضور مشاور ارشد مدیرعامل شرکت آلومینا و تعدادی از معاونین و مدیرن این مجموعه در محل سالن جلسات این شرکت برگزار شد.
بنیاد نخبگان اصفهان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۲:۰۲    
دکتر حسین ربانی، رییس بنیاد نخبگان استان اصفهان ضمن حضور در برنامه هشت بهشت شبکه استانی اصفهان برنامه های این بنیاد را تشریح نمود
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۱:۳۱    
نشست تخصصی نخبگان علمی و فناوری با رویکرد رفع چالش های آب و پساب شهرستان اسفراین به همت بنیاد نخبگان خراسان شمالی برگزار شد.
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۳:۴۲    
رئیس بنیاد نخبگان استان اصفهان: امینی هرندی- اصفهان اصفهان میزبان پنجمین دوره اعطای جایزه مصطفی(ص) در مهرماه امسال خواهد بود و دانشمندان و نخبگان علم و فناوری جهان اسلام یک هفته به اصفهان می آیند . ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد نخبگان همدان گفت: امسال میزان اختصاصی سهمیه جذب نخبگان به 5 هزار نفر رسیده و نسبت به سال گذشته 5 برابر شده است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۳۳    
رئیس بنیاد نخبگان استان اصفهان گفت: هدف اصلی برگزاری این جشنواره رونق بخشیدن به کسب و کارهای حوزه هوش مصنوعی از طریق ایجاد ارتباط با اساتید این حوزه بوده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۶:۲۵    
فرشاد سلیمانی سرپرست معاونت توسعه و مدیریت منابع بنیاد ملی نخبگان با بیان اینکه در حوزه تصمیم گیری و سیاست گذاری نگاه یکسان و عادلانه به تمام مجموعه های بنیاد نخبگان حاکم خواهد بود، گفت: جایگاه کارکنان و بدنه اجرایی بنیاد به عنوان جبهه اصلی در امر خدمتگزاری به جامعه نخبگان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بنیاد نخبگان استان اصفهان گفت: در رویداد علمی و فناوری پنجمین دوره اعطای جایزه مصطفی (ص) 150دانشمند جهان اسلام از 40 کشور حضور دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۷:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی قائم مقام رئیس بنیاد ملی نخبگان کشور، یوسف زندی به عنوان ریاست بنیاد نخبگان استان آذربایجان شرقی منصوب گردید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۵:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بنیاد نخبگان استان اصفهان گفت: در پنجمین دوره جایزه مصطفی(ص) نزدیک به 150 مهمان خارجی از بین دانشمندان و اصحاب رسانه از 40 کشور دنیا به مدت یک هفته در اصفهان حضور خواهند داشت.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۲:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس بنیاد نخبگان اصفهان گفت: یکی از حامیان اصلی این برنامه شهرداری اصفهان است که از ظرفیت های مختلف این مجموعه استفاده خواهد شد. شهر هوشمند یکی از موضوعات اصلی برنامه فوق است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۵:۲۱    
در نشست هم اندیشی بنیاد نخبگان استان اردبیل و شورای علمی اندیشکده حکمرانی استان، راهبردهای اثربخشی نخبگان در امور مسئله شناسی تشریح شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۹:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
رییس بنیاد نخبگان استان اصفهان گفت: 150 دانشمند جهان اسلام در پنجمین دوره اعطای جایزه مصطفی (ص) حضور دارند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۸:۱۷    
تهران- ایرنا- رییس بنیاد نخبگان استان اصفهان از حضور 150 دانشمند جهان اسلام در پنجمین دوره اعطای جایزه مصطفی (ص) خبر داد و گفت: در این دوره برای نخستین بار میزبان دانشمندان مطرح هوش مصنوعی هستیم..
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- رییس بنیاد نخبگان استان اصفهان گفت: پیشرو بودن اثر، ماندگاری آن و نوآوری مشهود در روش علمی از مهم ترین معیارهای مدنظر کمیته داوران در رویداد اعطای جایزه مصطفی(ص) است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۲۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
یزد- رئیس بنیاد نخبگان یزد با اشاره به عضویت 3 هزار نخبه در بنیاد نخبگان استان گفت: بخش عمده این افراد در شرکت های دانش بنیان فعال هستند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۰:۲۱    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان شمالی، ابوالقاسم اکبری مدیرکل آموزش و پرورش در نشست با دکتر محمود بخشی رئیس بنیاد نخبگان استان با اشاره به کسب رتبه های برتر کنکور 1402 توسط دانش آموزان خراسان شمالی گفت ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۰۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بنیاد نخبگان استان یزد و مدیر طرح ملی بورسیه صنعتی بنیاد ملی نخبگان از اجرای طرح بورسیه صنعتی دانشجویان از دوره کارشناسی در سال جاری خبر داد و گفت: حمایت از دانشجویان پذیرش شده منوط به نتایج ارزیابی های صنعت از دانشجویان است و در صورت دارا بودن عملکرد منفی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۴:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
امکان شرکت استادیاران دانشگاه های علوم پزشکی که بیش از 3 سال از سابقه خدمت آنها به عنوان عضو هیات علمی پیمانی نگذشته است، در طرح کاظمی آشتیانی بنیاد ملی نخبگان فراهم شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس بنیاد نخبگان استان یزد از جذب 300 نفر از نخبگان در دستگاه های اجرایی و بدون آزمون خبر داد و گفت: این آمار در سال گذشته 85 نفر بود که مراحل پایانی گزینش را طی می کند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۶:۴۷    
به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری از خراسان جنوبی ، مهدی ایزد خواه رئیس بنیاد نخبگان خراسان جنوبی ظهر امروز در نشست صمیمی اساتید و نخبگان حوزه اقتصادی با مدیران اقتصادی استان برگزارشد، اظهارداشت: هدف از برگزاری این نشست سیاست گذاری برای استان است. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۰۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش باشگاه دانشجویان ایران اکونومیست، این کارگاه با هدف درک عمیق تر از مفاهیم اقتصادی و کسب مهارت های مهم در تصمیم گیری های مالی و تحلیل اقتصادی، از هفتم شهریور ماه ساعت 18 الی 20، با تدریس دکتر هادی اسماعیل پور مقدم عضو هیئت علمی دانشگاه فردوسی مشهد، به صورت حضوری و مجازی برگزار می شود. ...
بنیاد نخبگان اصفهان   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۳:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
رییس بنیاد نخبگان استان اصفهان از برگزاری نمایشگاه هوش مصنوعی اصفهان IAI2023 خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۵:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
با حکمی از سوی دکتر سید سلمان سید افقهی قائم مقام بنیاد ملی نخبگان، سرپرست بنیاد نخبگان استان تهران منصوب شد.
سینا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ششمین دوره اعطای کمک هزینه پژوهشی پروفسور حسن ابراهیم زاده معبود با همت بنیاد نخبگان استان گیلان برگزار و جوایز کمک هزینه پژوهشی برگزیدگان اهدا شد. به گزارش سیناپرس به نقل از بنیاد ملی نخبگان ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۸:۵۶    
مراسم تکریم مهدی بلالی مود نخبه معاصر و رونمایی از کتاب از مود تا لاهه با حضور معاون سرآمدان و نخبگان بنیاد ملی نخبگان و جمعی از نخبگان و سرآمدان کشور در محل بنیاد نخبگان استان تهران برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۰:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
رییس بنیاد نخبگان استان تهران اعلام کرد: از این به بعد این نهاد محفلی برای تکریم از سرآمدان و نخبگان است و از همه سرآمدان تکریم خواهیم کرد.
بنیاد نخبگان اصفهان   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۰۷:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
جلسه تعامل و برنامه ریزی همکاری با بنیاد ملی نخبگان به ویژه پوشش گسترده رسانه ای برگزاری پنجمین رویداد جهانی جایزه مصطفی(ص) در اصفهان با حضور حسین ربانی رئیس بنیاد نخبگان استان به میزبانی صداوسیمای اصفهان برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی روح الله فیروزآبادی رئیس بنیاد ملی نخبگان، محمد مهدی ایزدخواه به عنوان رئیس بنیاد نخبگان استان خراسان جنوبی منصوب شد.
بنیاد نخبگان اصفهان   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۶:۳۳    
بنیاد نخبگان استان اصفهان اردو ی فرهنگی - آموزشی سرای امید را در جوار بارگاه ملکوتی حضرت علی ابن موسی الرضا علیه السلام در تاریخ سه شنبه دوم آبا ن ماه لغایت جمعه پنجم آبان ماه سال جاری برگزار می نماید.
استانداری خراسان رضوی   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۲۱:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس بنیاد نخبگان استان خراسان رضوی گفت: سال گذشته 82 نفر در خراسان از سربازی تخصصی استفاده کردند.
استانداری خراسان رضوی   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۲۱:۲۸    
رئیس بنیاد نخبگان استان خراسان رضوی گفت: سال گذشته 82 نفر در خراسان از سربازی تخصصی استفاده کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۸:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس بنیاد نخبگان استان همدان گفت: امسال 1480 نفر از رتبه های برتر کنکور برای نخستین بار به صورت ملی بورسیه صنعتی می شوند که از این تعداد باهمت استانداری، دانشگاه ها و پارک علم و فناوری 45 نفر در استان همدان بورسیه صنعتی خواهند شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
رییس بنیاد نخبگان مازندران با اشاره به مصوبه دولت مبنی بر جذب افراد نخبه و برگزیده در دستگاه های اجرایی گفت: در راستای اجرای این مصوبه 48 نخبه مازندران جذب و استخدام ادارات استان شدند.
سینا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۳:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر برنامه ریزی آموزش عالی، همزمان با انتشار دفترچه انتخاب رشته آزمون سراسری، طرح ویژه حمایت از جذب رتبه های برتر آزمون سراسری و برگزیدگان المپیادهای دانش آموزی در رشته های اولویت دار کشور از دوره کارشناسی تا دکترا را تشریح کرد. ...
همزمان با انتشار دفترچه انتخاب رشته آزمون سراسری، طرح ویژه حمایت از جذب رتبه های برتر کنکور سراسری و برگزیدگان المپیاد دانش آموزی در رشته های هدف اولویت دار کشور (از دوره کارشناسی تا دکترا) تشریح شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۰۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
بنیاد نخبگان خراسان جنوبی با سرلوحه قرار دادن 5 راهبرد کلانی که بنیاد ملی نخبگان دنبال می کند، هیئت های اندیشه ورز نخبگانی استان را تشکیل داده تا در خدمت توسعه و آبادانی استان با راهبردهای علمی و متقن باشند.
پانا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۵:۴۰    
بازدید از تونل باد و نشست علمی با پروفسور محمد مهدی علیشاهی با همکاری پژوهش سرای اسدالله اسدی و بنیاد نخبگان استان فارس ویژه دانش آموزان دختر نخبه متوسطه اول ناحیه سه شیراز برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۴:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان رئیس بنیاد نخبگان استان زنجان گفت: 6 واحد تولیدی در این استان متقاضی جذب 64 دانشجو در قالب طرح بورسیه صنعتی از مهرماه امسال شدند.
شیرازه   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۳:۱۵    
رئیس دانشگاه شیراز گفت: در دانشگاه شیراز کمبود دانشجو نداشته ایم و 15 درصد دانشجویان دانشگاه شیراز تحت بنیاد نخبگان هستند و نخبگان بیشتردر رشته های اقتصاد، کشاورزی و کامپیوتر... است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۰۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد نخبگان همدان گفت: جذب نخبگان در دستگاه های اجرایی در دستور کار قرار گرفته که از این تعداد سهم این استان 70 نفر است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۰۸:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران رئیس بنیاد نخبگان مازندران گفت: بنیاد ملی نخبگان با همکاری دانشگاه ها و واحدهای اقتصادی مازندران، با پرداخت حقوق و مزایا 80 دانشجوی نو ورود رتبه برتر کنکور را بورسیه صنعتی می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۰۹:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
دانشگاه علم و صنعت ایران با همکاری بنیاد نخبگان استان تهران از طریق آزمون سراسری 1402 دانشجوی بورسیه صنعتی می پذیرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۰۹:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست بنیاد نخبگان استان قم از اجرای طرح بورسیه صنعتی در قم خبر داد و گفت: استان قم، جزو چند استان برتر در مشارکت بنیگاه های اقتصادی و دستگاه های همکار است که توانسته درخواست های بسیاری را از واحدهای صنعتی و شرکت های دانش بنیان برای طرح بورسیه صنعتی دانشجویان مستعد دریافت کند .
سینا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۰۹:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
با حکمی از سوی رئیس بنیاد ملی نخبگان، دستیار ویژه رئیس بنیاد در امور مستعدان و آینده سازان منصوب شد. به گزارش سیناپرس؛ در متن حکم روح الله دهقانی فیروزآبادی خطاب به رسول محمد قلی آمده است: نظر به مراتب شایستگی و تجارب ...