یکشنبه ۱۰ مهرساعت ۰۴:۲۵Oct 2022 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بشرویه»

ایثار   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۵:۱۳    
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی،ابوالفضل نوفرستی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی در سفر خود به شهرستان بشرویه با فرزندان و همسر شهید والامقام احمد عبداله زاده دیدار و گفتگو کرد. ...
ایثار   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۵:۰۸    
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی، ابوالفضل نوفرستی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی به همراه امیر شاطری فرمانده ارشد آجا در استان خراسان جنوبی در سفر خود به شهرستان بشرویه با حضور در گلزار مطهر شهدای این شهرستان به مقام شامخ این گلگون کفنان ادای احترام نموده و قبور مطهر این لاله های ...
ایثار   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۴:۱۶    
به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس مراسم یادوراه شهدای ارتش با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی،امیر شاطری فرماندهی ارتش و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و مردم شهیدپرور شهرستان بشرویه در محل هیئت صاحب الزمانی(عج) این شهرستان برگزار گردید.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان بشرویه گفت : بیماری تب برفکی از جمله بیماری های واگیردار و ویروسی در بین جمعیت دامی است که می تواند آسیب زیادی به صنعت دامپروری شهرستان وارد کند و اجرای عملیات واکسیناسیون در جمعیت دام سبک و سنگین می تواند نقش مهمی در حفظ سرمایه دامی شهرستان و حمایت از تولید داشته باشد
شبستان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۰۹    
سرهنگ حسنی با اشاره به وجود 19 شهید والامقام ارتشی در شهرستان بشرویه گفت: برای اولین بار یادواره شهدای ارتش در راستای بزرگداشت هفته دفاع مقدس همزمان با (7 مهر) برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۹:۱۶    
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی با بیان اینکه تاکنونتصمیمی برای احداث جاده بشرویه به بجستان گرفته نشده است، گفت: در ابتدا باید مشاور اقدامات لازم را انجام دهد و اگر توجیه فنی داشته باشد و در صورت اخذ مجوزها می توان برای احداث آن تصمیم گرفت.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۳:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کانون فرهنگی هنری امامت بشرویه گفت: به مناسبت دهه آخر ماه صفر 30 بسته معیشتی با کمک خیرین بین نیازمندان محله شامل برنج، حبوبات، چای و رب و روغن توزیع خواهد شد.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۱:۳۱    
به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس مراسم یادواره شهدای پایگاه مقاومت بسیج امام علی(ع) خانیک یگی مجد،در روستای مجد در جوار امامزاده بی بی نجمه خاتون از توابع شهرستان بشرویه برگزار گردید.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۱:۰۲    
مدیر کانون فرهنگی هنری عترت بشرویه در جدیدترین سروده خود به نام ایران من به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس و با توجه به حوادث اخیر در کشور گفت: چون ما، هزارها به فدایت، عزیزمن...
ایثار   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۹:۱۷    
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی،به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس همزمان با سراسر کشور مسئولین،خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و عموم مردم شهیدپرور شهرستان بشرویه با حضور در گلزار مطهر شهدای این شهرستان ضمن قرائت فاتحه با نثار گل به مقام شامخ این لاله های خونین ادای احترام نموده و قبور مطهر ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه تنها 2.5 درصد ساختمان های استان مناسب سازی شده است گفت: طرح شهر بدون مانع به صورت پایلوت در شهرستان های فردوس و بشرویه در حال اجرا است.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۲:۲۹    
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی،به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس مسئولین شهرستان بشرویه با 10 خانواده معظم شاهد و جانبازان این شهرستان دیدار و گفتگو کردند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۸:۳۰    
هزار و 372 پسته کار بشرویه این روز ها مشغول برداشت محصولشان هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
شهردار بشرویه گفت: عملیات مقابله با سگ های ولگرد ادامه دارد و مکانی برای نگهداری از این سگ ها خارج از شهر در دست احداث است.
پلیس فتا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۰۷:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا استان خراسان جنوبی با اشاره به کشف یک پرونده هتک حیثیت ، تصریح کرد: اهانت به افراد در فضای مجازی مانند اهانت در فضای حقیقی به لحاظ قانونی جرم بوده و قابل پیگیری می باشد. ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۱۰:۱۹    
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان بشرویه گفت: هاری یک بیماری ویروسی بسیار خطرناک مشترک بین انسان و دام بوده و اهمیت این بیماری در غیرقابل درمان و کشنده بودن در انسان ودام است واز ابتدای سال بیش از 500قلاده سگ نگهبان وگله علیه این بیماری واکسینه گردیده است .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۰۷:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
پای پوش سنتی بشرویه پس از سال ها فراموشی، دوباره با دستان بانویی هنرمند احیا شده و روز های خوشی را پیش روی خود می بیند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۸:۵۰    
تولید گیوه بافی پس از 40 سال فراموشی در شهرستان بشرویه احیا شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۰۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مسئول نمایندگی اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان بشرویه گفت: از ابتدای سال جاری 5 دوره آموزشی پخل بافی در شهرستان بشرویه برگزار شده است.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۰۹:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
این زمین لرزه در 26 کیلومتری عشق آباد، 70 کیلومتری طبس و 74 کیلومتری بشرویه در خراسان جنوبی رخ داده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۰۸:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مهر : محمدعلی آخوندی اظهارکرد: بعد از وقوع زلزله، با فرمانداران طبس و بشرویه ارتباط تلفنی برقرار شد و اکیپ های ارزیاب و امدادی به منطقه اعزام شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۶    
فرمانده انتظامی بشرویه از دستگیری 2 شکارچی غیرمجاز و کشف یک رأس لاشه میش وحشی در این شهرستان خبر داد.
تین نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۰:۳۸    
جمعی از دوستداران محیط زیست با راه اندازی کارزاری خواستار ممانعت از احداث جاده بشرویه بجستان و جلوگیری از تخریب محیط زیست شدند و طی نامه ای به رئیس مجلس شورای اسلامی، رئیس سازمان محیط زیست و رئیس فراکسیون محیط زیست خواسته های خود را مطرح کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
سایت همراه اول روستای باغ دهک بشرویه در راستای توسعه زیرساخت های ارتباطی و خدمت رسانی در استان و برخورداری مردم از اینترنت پرسرعت ارتقا یافت.
نرگس اسماعیلی اول مربی مرکز فرهنگی و هنری کانون در شهرستان بشرویه به عنوان یکی از برگزیدگان سیزدهمین سوگواره سراسری عاشورایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین معرفی شد.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۱۳:۱۰    
در راستای اجرای طرح سپاس و تکریم خانواده های معظم شهدا جمعی از مسئولین شهرستان بشرویه از دو خانواده شهیدان والامقام شهید علی محمدی مقدم و شهید مهدی کباری دیدار و دلجویی نمودند.
همزمان با گرامیداشت هفته دولت 5 پروژه های راهداری در شهرستان بشرویه به بهره برداری رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۰۷:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
دو خواهر بشرویه ای چرخ اقتصاد را در مسیر اشتغال و کارآفرینی به حرکت درآورده و آستین همت را برای اشتغال 15 بانوی دیگر بالا زده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۸:۳۰    
دو خواهر بشرویه ای، با هنر خیاطی برای خود کارآفرینی کرده اند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۰۹:۰۷    
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان بشرویه گفت :در اولین روز از رزمایش جهاد دامپزشکی در شهرستان بشرویه به همت گروه جهادی تخصصی دامپزشکی شهید محمد ابراهیمی و با همکاری مدیریت جهاد کشاورزی ...
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۰۳:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
امروز، صدوبیست وپنجمین زادروز این ادیب، نویسنده، مترجم و شاعر فقید است. بدیع الزمان فروزانفر در 14 شهریور 1276 در بشرویه از روستاهای خراسان متولد شد. خاندان او همه اهل فضل و از عالمان دین بودند ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۴:۴۸    
نماینده مردم فردوس و سرایان و طبس و بشرویه در مجلس گفت: با تلاش های انجام شده پس از 10 سال انتظار عملیات اجرایی باند دوم محور دیهوک- طبس شروع شد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۰۹:۳۴    
به گزارش روابط عمومی تعاون کارورفاه اجتماعی بشرویه بمناسبت هفته تعاون بمنظورارتقاء فرهنگ آموزش وکسب وکار وجمع آوری سرمایه های کوچک به سمت تشکیل تعاونی وهمکاری وهمفکری اعضای درکنارهم به منظور ایجادکسب وکار موفق تر همایش مذکور روزپنج شنبه درمحل هتل پردیسان بشرویه باحضور باقری کارآفرین ومدرس استانی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۱۴:۵۹    
نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی گفت: با خدمات جهادی دولت به معنای واقعی نور امید در دل مردم زنده شده است و مردم به خدمات مسؤولان امیدوار شده اند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۱۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی نماینده مردم شهرستان های فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز به معنی واقعی کلمه امید در دل مردم زنده و ایجاد شده که این محصول مدیریت جهادی و انقلابی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۱۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی گفت: با خدمات جهادی دولت به معنای واقعی نور امید در دل مردم زنده شده است و مردم به خدمات مسؤولان امیدوار شده اند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۱۱:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی گفت: با خدمات جهادی دولت به معنای واقعی نور امید در دل مردم زنده شده است و مردم به خدمات مسوولان امیدوار شده اند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۲۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی مرکز جامع سلامت شهر باغستان از توابع شهرستان فردوس با حضور استاندار خراسان جنوبی و نماینده مردم شهرستان های فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی به بهره برداری رسید.
مرکز فرهنگی وهنری کانون در شهرستان بشرویه در راستای کنگره سرداران شهید و 154 شهید شهرستان دورهمی قصه شهدا را به مرحله ی اجرا درآورد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۱ - ۰۸:۲۱    
بیرجند - ایرنا - تکمیل 2 بیمارستان خوسف و بشرویه به عنوان طرح های نیمه تمام در سفر استانی رئیس جمهور مطرح شد و با سرعت گرفتن روند ساخت این بیمارستان ها در یک سال گذشته قرار است امسال وارد مرحله بهره داری شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ - ۲۱:۲۳    
نماینده مردم فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی،گفت: پیشرفتی که شاهد آن هستیم مرهون حضور و ایستادگی مردم در صحنه است و هر جایی که به آنها میدان داده شده و با خواست مردم و مطالبات رهبری همسو شده اند، توفیقات بیشتری حاصل شده است.
چهار آزاده و ایثار گر 8 سال دفاع مقدس مهمان کودکان ونوجوانان عضو مرکز فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری بشرویه شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ - ۱۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس گفت: باید با مراقبت از حرکت های جهادی و توحیدی، تبیین درستی از این موضوع صورت گیرد، چراکه این حرکت با حضور رهبری شروع شده و قرار است استمرار داشته باشد.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۳:۵۹    
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی،عباس عادل رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران بشرویه به همراه جمعی از آزادگان شهرستان در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بشرویه از ده نفر از برگزیدگان نقاشی با موضوع سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی تقدیر کرد و در پایان به تمامی شرکت کنندگان در این مسابقه که ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۱:۵۰    
رضا رمضانیان مقدم مسئول مرکز رشد و خلاقیت شهید فخری زاده شهرستان بشرویه در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری از خراسان جنوبی ، اظهار داشت: از آذرماه 1400 امتیاز این مرکز توسط سازمان بسیج علمی ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام رحیمی گفت: مراسم شهادت حضرت رقیه(س) در 17 بقعه متبرکه شهرستان های بیرجند، خوسف، زیرکوه، سریان، طبس، نهبندان، قاین، سربیشه، بشرویه و فردوس برگزار می شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر بشرویه گفت: دومین مرحله اهدا خون از ابتدای سال جاری تاکنون به مناسبت هفته دولت در بشرویه برگزار شد که بیش از 120 نفر داوطلب به مرکز اهدای خون این شهرستان مراجعه کردند که 93 نفر موفق به اهدای خون شدند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۴:۵۲    
نماینده مردم فردوس و سرایان و طبس و بشرویه در مجلس گفت: با تلاش های انجام شده پست برق 132 کیلو ولتی طبس به بهره برداری رسید.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۴:۲۱    
طرح تولید فنس و توری مفتولی فولادی با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی در شهرستان بشرویه به بهره برداری رسید.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۰:۱۹    
میثم سنگی معاونت علمی، پژوهشی و فناوری سپاه بشرویه در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری از خراسان جنوبی اظهارکرد: کارگروه علمی و تخصصی با حضور مسئولین علمی، پژوهشی و فناوری رده های مقاومت سپاه این شهرستان برگزار شد. ...