جمعه ۳۱ شهریورساعت ۱۴:۳۶Sep 2023 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رائفی پور»

تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۸:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
موضوع ساخت پتروشیمی با سرمایه گذاری روسیه چندی پیش با سخنان علی اکبر رائفی پور مورد توجه قرار گرفت. حالا عضو کمیسیون انرژی مجلس هم به موضوع اشاره کرده و آن را محتمل دانسته است.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۷:۳۹    
نواندیش: فیلم اظهارات عجیب علی اکبر رائفی پور درباره اینکه "چرا از آفریقای جنوبی به آمریکای جنوبی پرواز مستقیم نیست؟". او می گوید: چون هواپیمای مسافربری از کنار ساحل رد میشود اگر خراب شد وسط اقیانوس گیر نکرده و سریع فرود بیاید!
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رائفی پور سخنران حسینیه شاهرودی های مشهد گفت: الان روسیه گفته من برای ایران در شمال کشورتان پتروشیمی می زنم و عواید فراوانی هم دارد؛ برخی راه افتاده اند و حرف از محیط زیست می زنند.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۸:۱۱   + ۱۷ سایت دیگر  
رائفی پور: روسیه می خواهد شمالِ ایران پتروشیمی بزند، برخی حرف از محیط زیست می زنند!
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۳:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
صحبت های جدید علی اکبر رائفی پور، سخنران اصولگرا درباره مسیر حرکت هواپیماها بین کاربران فضای مجازی وایرال شده است.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۶:۰۱    
روزیاتو نوشت: حادثه 11 سپتامبر، از آن حوادثی است که می توان به جرات گفت بعید به نظر می رسد که کسی از آن اطلاع نداشته باشد. برخورد هواپیماهای مسافربری ربوده شده توسط اعضای القاعده به ساختمان های تجارت جهانی در منطقه منهتن جنوبی شهر نیویورک در 11 سپتامبر 2001، معادلات سیاسی جهان را تغییر داد ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۶:۰۱    
دیلی فوتبال نوشت: فیلم منتشر شده از حمله تند رائفی پور به سلبریتی ها از جمله ابی و تمجید او از شادمهر بازتاب گسترده ای در اینستاگرام داشته است. در این ویدیو که در شبکه های اجتماعی فراگیر شده ...
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۲۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه کیهان نوشت: کمتر از یک ماه پس از لبنان و بعد از اعلام گرانی بنزین، اعتراضاتی در ایران هم شروع شد. و مانند عراق و لبنان با ورود گروه جوکر ها به خشونت حداکثری و بی سابقه ای کشیده شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۹:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
حدادعادل پس از انتخابات ناکام 1392 و درگذشت آیت الله مهدوی کنی، تلاش زیادی داشته تا بتواند ریش سفید اصولگرایان باشد، اما او در اکثر مواقع تنها یک طرف دعوا میان اصولگرایان بوده است و نتوانسته در جایگاه شخص ثالث بنشیند.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۲:۱۰    
علی اکبر رائفی پور در یک سخنرانی قدیمی به شکلی عجیب حادثه یازده سپتامبر را روایت کرده و با جابجایی کلمات از آن رمزگشایی کرده است.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۱:۲۱    
علی اکبر رائفی پور، فعال اصولگرا در توئیتی از به حقیقت پیوستن پیش بینی خود درباره ترسالی در کشور خبر داد.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۲۰:۰۸    
این مسئله باید حل بشود که هر ایرانی که وارد عربستان بشود، تن و بدنش بلرزد. چنین مسائلی در عراق حل شد. نوبت عربستان است. در عربستان تغییراتی آغاز شده و برخی در برابر این تغییرات دارند شیطنت و مقاومت می کنند.
آخرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۹:۱۵    
رائفی پور می گوید: مجلس با دخیل کردن دیگر قوا و نهادها رندانه شفافیت را به طاق کوبید.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۶:۴۴    
خبر کوتاه اما مهم است؛ خوراک پتروشیمی ها ارزان شد! در واقع خوراک ارزان می گیرند، چون در ایران (کشور دارای ذخایر انرژی) هستند. اما محصولاتشان را به قیمت جهانی و دلاری می فروشند. این عباراتی است که علی اکبر رائفی پور در واکنش به تغییر دوباره نرخ خوراک پتروشیمی ها نشان داده است.
آخرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
صحبت های رائفی پور در مسیر پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی را در این ویدئو ببینید.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۰۱:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
اعتماد نوشت: می گویند هر فردی را از دوستانش باید شناخت؛ با دانستن رفاقت سید یاسر جبراییلی با علی اکبر رائفی پور و وحید یامین پور معلوم است که جهت گیری و سوگیری سیاسی اش چطور و چگونه است؛ مخالف سرسخت برجام است ...
شعار سال   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۲:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
احمد ایراندوست، بازیگر سینما و تلویزیون گفت: بار ها و بار ها در رابطه با فساد سینما صحبت کردم که بازتاب های بسیاری داشت؛ هرچه من گفتم بر اساس آمار و ارقام و واقعیت بود.فساد در سینما هست، اما فسادی که در مسئولین می بینیم به مراتب بالاتر است ...
آخرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۳:۰۵    
علی اکبر رائفی پور در واکنش به تحولات در دانشگاه شریف نوشت: اما در هم زمانی دو خبر خروج زارچی و ورود ثابتی به دانشگاه ملتهب شریف در آستانه بازگشایی دانشگاه ها با آتش تهیه رسانه های معلوم الحال نشانه هایی است برای اهل خرد!
آخرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۲:۴۰    
علی اکبر رائفی پور درمورد تدریس امیرحسین ثابتی در دانشگاه شریف نوشت: مگه جیغ های بنفشتون گوش مردم دنیارو کر نکرده که باید حرف مخالف رو شنید؟ خوب اینکه نگرانی نداره برید سر کلاسش به چالش بکشیدش.
آخرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۳:۱۷    
علی اکبر رائفی پور با انتشار این فیلم نوشت: به ریسمان الهی چنگ بزنید، طرفدار حق و حقیقت باشید و با پلشتی ها بجنگید. به حی لایموت توکل کنید حتی اگر تمام دنیا روبه روی شما ایستاد، شما قوی ترین خواهید بود. شما و خدا یک طرف؛ و طرف دیگر هرچه و هرکه می خواهد باشد مهم نیست. ...
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
ویدیویی ببینید از زنی که استاد دانشگاه است ولی رفتارهای نمایشی و سطحی اش او را نمونه آپدیت شده الهام چرخنده و نسخه زنانه رائفی پور نشان می دهد. [ اظهارات توهیم آمیز و تهدیدگونه منصوره معصومی اصل سخنران هیئت دخترانه بنات الحیدر
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۲۲:۳۴    
حجم ویدیو: 1.85M | مدت زمان ویدیو: 00:00:21 دانلود ویدیو
آخرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۰۹:۱۷    
علی اکبر رائفی پور، استاد دانشگاه و تحلیلگر ارشد سیاسی نوشت: حقیقتا فکر می کردم پرچالش ترین و آسیب پذیرترین بخش دولت رئیسی وزارت خارجه اش باشد. اما دقیقا برعکس شد و تا الان حقیقتا قابل دفاع ترین وزارتخانه بوده است.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی به گزارش پارسینه و به نقل از استودیو مصاف؛ در این ویدئو انتقاد تند و تیز رائفی پور از صدا و سیما را مشاهده کردید. وی می گوید: صدا و سیما یک فرهنگ سازی درست را نتوانسته نشان دهد و جوانان را از ازدواج می ترساند.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۲۱:۵۳    
به گزارش پارسینه: علی اکبر رائفی پور در توییتی با اشاره به انفجار شب گذشته در یک مرکز نظامی اسراییل به این رژیم هشدار داد و نوشت: اینبار پاسخ خیلی سریع بود، این تنها پاسخ نخواهد بود.
598   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۰۹:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
بالاخره همرزم حاج قاسم سلیمانی محمدرضا غلامرضا معاون سیاسی وزیر کشور و رئیس ستاد انتخابات قربانی زیاده خواهی برخی نمایندگان مجلس شد. علی اکبر رائفی پور
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۰۹:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
این روزها ویدیوی سخنرانی یک زن در جمع دختران نوجوان دست به دست می شود، که سخنران با اعتماد به نفس تمام وعده می دهد که ایران در 8 سال یا 10 سال آینده بهشت روی زمین می شود والبته در این مدت آمریکا نیز نابود می شود. ادعاهایی که با تشویق و همراهی دختران نوجوان حاضر در این نشست همراه می شود.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۲۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
اخیرا ویدئویی از یک خانم در کرج منتشر شد که در سخنرانی خود می گوید ایران در ده سال آینده بهشت روی زمین خواهد بود .
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۲۰:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
ویدئویی از رائفی پور در فضای مجازی دوباره وایرال شده است.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۱۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
اظهارات علی اکبر رائفی پور در زمان دولت روحانی: هر بار که یک جاسوس را پس بدهیم، یعنی به دشمن پیام داده اید که جای مسامحه هست؛ این یعنی بازی با امنیت ملی!
آخرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۲۳:۵۳    
هشدارهای چندسال پیش علی اکبر رائفی پور درباره تغییرات اقلیمی کشور را در این ویدئو بشنوید.
آخرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۲۱:۰۳    
علی اکبر رائفی پور در تازه ترین توئیت در ارتباط با ثبت نام انتخابات مجلس نوشت: کارآفرینان موفق و وطن دوست در صورت تمایل حتما در پیش ثبت نام انتخابات مجلس شورای اسلامی شرکت فرمایند. ...
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۶:۴۱    
همزمان با آغاز موعد ثبت نام انتخاباتی برای شرکت در انتخابات مجلس، تحرکات انتخاباتی چهره ها در این عرصه بیشتر شده است.
برترین ها / آخرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۲:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
علی اکبر رائفی پور با انتشار عکس نوشته ای در توییتر به حذف دوباره اش از صدا و سیما با لغو برنامه مناظره اش با یک نماینده مجلس واکنش نشان داد.
برترین ها / عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۲۱:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
وب سایت اصلاحات نیوز، بخشی از سخنرانی اخیر رائفی پور، نظریه پرداز حاشیه ساز را منتشر کرده که در بین کاربران شبکه های اجتماعی بازتاب گسترده ای داشته است.
برترین ها / اصلاحات نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۲۱:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
وب سایت اصلاحات نیوز، بخشی از سخنرانی اخیر رائفی پور، نظریه پرداز حاشیه ساز را منتشر کرده که در بین کاربران شبکه های اجتماعی بازتاب گسترده ای داشته است.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۶:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
اظهارات این دو زن در شبکه های اجتماعی خبرساز شد .طاهره همیز و منصوره معصومی ورژن های زنانه رائفی پور درباره آموزش جنسی کودکان واکنش های زیادی را به دنبال داشت
فرارو   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۰:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
اعتماد نوشت: اینا-اینها- را جایی به شما نمی گویند ، ببین کی دارم میگم ، اینجوری شو دیگه نشنیده بودی . عبارت های فوق ممکن است در ذهن هر کدام از ما به عنوان جملات ثابت چهره یا آشنایی تثبیت شده باشد ...
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۵/۱۲ - ۲۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
اظهارات جنجالی سخنران خانم یک هیئت عزاداری طی ساعات اخیر در شبکه های اجتماعی پربازدید شده است.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۰۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
توضیحات علی اکبر رائفی پور از ممنوع الخروجی در عربستان، دستمایه طنز کاربران فضای مجازی شد:
آخرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۵:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
علی اکبر رائفی پور در تازه ترین توئیت خود نوشت: به جرات می توانم بگویم در تمام عمرم چنین پدیده ای ندیده بودم از زمین و زمان دارد خبر درباره او به من می رسد! مبهوتم! مباحثات این چند روزه با رحیمی جهان آبادی اصلاح طلب و مناظره اخیر با رجب رحمانی اصول گرا مرا به یقین رساند. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۰۷:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: با سخنرانی علی اکبر رائفی پور در مراسم شب های محرم علیه مجلس، تیم رسانه ای قالیباف از طریق کانال منتسب به خود (که مورد تأیید خود قالیباف هم هست) پاسخ این منبری را داده است.
سلام نو / شهدای ایران   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۲۲:۴۳   + ۲۱ سایت دیگر  
رائفی پور: دستگاه اطلاعاتی عربستان چند بار به من فهماند که در تور اطلاعاتی آنها قرار دارم/در همانجا فیلم چند روز قبل من را برای یکی از همسفران حج من فرستادند.
سلام نو / رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۱۸:۰۵   + ۲۰ سایت دیگر  
دولت و هوادارنش به تکاپو افتادند تا پای وزیر کشور برای استیضاح به مجلس باز نشود. هدف گذاری بالاتر، تبدیل کردن قالیباف به سرنوشت حدادعادل است؟
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۰۴:۰۵    
شاهین صمدپور خبرنگار اسبق صدا و سیما و خبرنگار حوزه اجتماعی نسبت به ویدیو تعریف خاطره ترکی استانبولی صحبت کردن رائفی پور در عربستان واکنش نشان داد و گفت: رائفی پور از ایناست که دو روز بره سربازی و سال خاطره میگه... آقا خوابوندم در گوش سرهنگ پادگان.... شاهین صمدپور با قید وثیقه آزاد شد ...
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۰۲:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
رائفی پور، فعال سیاسی ادعا کرده است: اسرائیل از طریق سفارت های اروپایی به جذب سلبریتی های ایران اقدام می کند، سفارت ایتالیا، فرانسه، امارات و انگلیس دائما سلبریتی های ایران را دعوت می کنند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۰۰:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
بخشی از صحبت های رائفی پور در مورد طوسی و ماجرای رئیس ارشاد گیلان: چرا شفاف نمی کنید؟ ایا صحت دارد یا ندارد؟ در ماجرای آقای طوسی آیا درست بود یا غلط؟ اگر درست بود دو برابر باهاش حساب باید می کردید.