شنبه ۰۸ مهرساعت ۱۹:۰۱Sep 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهرستان دیر»

ایثار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
زهر آسمند، مشاور امور بانوان اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر با حضور در منازل خانواده های شاهد و ایثارگر شهرستان دیر با ایشان دیدار کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- فرمانده سپاه شهرستان دیر گفت: دوران دفاع مقدس یک دانشگاه و مدرسه و کلاس درسی برای همه به ویژه نسل نوجوان و جوان است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- فرماندار شهرستان دیر گفت: به منظور جلوگیری از تداوم حیات پشه آئدس در محیط، ضمن بهسازی محیط بر آموزش راه های پیشگیری به مردم تاکید می شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس سیرانوش دارایی رییس اداره بهزیستی شهرستان دیر با سید علی حسنیی فرمانده سپاه سیدالشهدا شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۲۲:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
گروه ایرانشهر تا همین چند سال پیش کالو کوچک ترین مدرسه دنیا لقب گرفته بود ؛ مدرسه ای در روستای کالو از توابع بخش بردخون شهرستان دیر در استان بوشهر که یونسکو آن را با 4دانش آموز و یک سرباز معلم به عنوان کوچک ترین و کم جمعیت ترین مدرسه دنیا به ثبت رسانده بود. ...
ایثار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۲۰:۱۶    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دیر از پایش سلامت 60 نفر از خانواده های شاهد و ایثارگر در شهرستان دیر خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- فرمانده سپاه شهرستان دیر گفت: دشمن دنبال سست کردن اراده ها و دگرگون کردن افکار نوجوانان و جوانان و القای ناامیدی در جامعه است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۸:۳۴    
سرهنگ سیدعلی حسینی نیا فرمانده سپاه سیدالشهدا علیه السلام شهرستان دیر گفت: هفته دفاع مقدس فرصتی مناسب برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر -مدیر آموزش و پرورش شهرستان دیر بیان کرد: 2 هزار و 142 مترمربع فضای آموزشی و سه هزار 890 مترمربع فضای ورزشی و ِسلامت به مدارس شهرستان دیر اضافه شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۹:۵۰    
سرهنگ پاسدار سیدعلی حسینی نیا گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، 150 برنامه توسط پایگاه ها و حوزه های مقاومت بسیج و کانون های اقشار در سطح شهرستان دیر اجرا خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۸:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- فرمانده سپاه شهرستان دیر از برگزاری 150 برنامه هفته دفاع مقدس خبر داد و گفت: تاکنون 300 هزار سند از شهدا و رزمندگان شهرستان دیر جمع آوری شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۲۳:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) شهرستان دیر گفت: بیش از 300 هزار سند صوتی، تصویری و مکتوب از رزمندگان این شهرستان تهیه شده است
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۹:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- علی صالح آبادی سفیر ایران در قطر به همراه شماری از مسئولان استان بوشهر و شهرستان دیر از زیرساخت های بندر دیر بازدید کرد.
سفیر ایران در کشور قطر گفت: کمیسیون مشترک اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و قطر آذرماه در شیراز برگزار می شود. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران به نقل از تسنیم ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۳:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون اقتصادی استاندار بوشهر گفت: استان بوشهر بویژه شهرستان دیر ظرفیت بسیار بالایی در امر صادرات به کشور قطر است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۲۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه سیدالشهدا شهرستان دیر گفت: موکب حوزه مقاومت بسیج قدس دیر همزمان با روزهای پایانی ماه صفر جهت خدمت رسانی به زائران حرم رضوی در مشهد مقدس مستقر شد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۹:۲۱    
نوای ملکوتی دعای ندبه با حضور خانواده های شاهد و ایثارگر و همکاران بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دیر در حسینیه شهیدان سید عبدالهادی موسوی کراماتی و سید محمد رفیع موسوی طنین انداز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۲۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر - مراسم پیاده روی اربعین در روستای سرمستان بخش آبدان شهرستان دیر برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
پیاده روی اربعین حسینی در شهرستان دیر جنوب استان بوشهر به مسافت 7 کیلومتر و با حضور پرشور بیش از 10 هزار نفر از دلدادگان خاندان عصمت و طهارت علیه السلام برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۷:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: 22 بهورز در 11 خانه بهداشت، خدمات سلامت را به اهالی روستاها در همه گروه های سنی ارائه می دهند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۴:۵۵    
سرهنگ سیدعلی حسینی نیا اظهار داشت: در پی وقوع زمین لرزه های متعدد از شب گذشته تاکنون در شهرستان دیر، سپاه سیدالشهدا با تمام ظرفیت خود آماده همکاری با ستاد بحران و خدمت گذاری به مردم است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۴:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیر گفت: در پی زمین لرزه 4.3 ریشتری شب گذشته چهار مصدوم با شرایط مختلف به این بیمارستان مراجعه کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۰:۱۶    
بوشهر- مدیرکل مدیریت بحران استان بوشهر گفت: وقوع زمین لرزه در شهرستان دیر موجب قطع برق برخی از مناطق شد که بلافاصله نسبت به رفع مشکل اقدام شد.
ندای استان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۰۹:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ندای استان ،در ادامه دو پس لرزه به بزرگی 3.4 و 3.1 ریشتر در عمیق12 و 16 متری نیز دیر را لرزاند. فاصله مرکز زمین لرزه تا بندر دیر پنج کیلومتر، تا بنک 12 کیلومتر و تا کنگان 16 کیلومتر فاصله دارد. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۰۱:۱۸    
بوشهر- باربرز فرماندار شهرستان دیر با اشاره به وقوع زلزله در دیر با بیان اینکه زلزله دیّر خسارت مالی و جانی نداشته از قطع برق دوراهک خبر داد و گفت: تعداد زیادی از مردم، به خیابان ها پناه آورده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۰۰:۵۵   + ۲۵ سایت دیگر  
بوشهر- زمین لرزه ای به بزرگی 4.3 ریشتر دوشنبه شب شهرستان دیر در جنوب استان بوشهر را لرزاند که خوشبختانه خسارت و تلفاتی در پی نداشت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۰۰:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- فرماندار شهرستان دیر استان بوشهر گفت: بررسی های اولیه پس از وقوع زمین لرزه 4.3 دهم در مقیاس ریشتر شامگاه دوشنبه در این شهرستان تلفات مالی و جانی در بر نداشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۲:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- امام جمعه دیر گفت: در جریان پیاده روی جاماندگان اربعین در شهرستان دیر در کنار موکب های پذیرایی، مواکبی نیز برای فعالیت های فرهنگی تدارک دیده شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۲۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- فرماندار شهرستان دیر گفت: به زودی نشستی برای حل اختلاف اراضی واگذار شده به مردم شهرستان دیر در سال های گذشته با راه و شهرسازی، برگزار و موضوع به صورت جدی پیگیری می شود.
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
فکرشهر: معاون شیلات استان بوشهر گفت: 23 تن ماهی پرورشی به ظرفیت تولید این آبزی در استان بوشهر افزوده شد. به گزارش فکرشهر از صداوسیما، بیژن ساسانی پور با اشاره به افتتاح مزرعه پرورش ماهی در استخر بتنی شهرستان دیر اظهار داشت: ظرفیت تولید ماهی در این طرح 6 تن است که تا 18 تن افزایش می یابد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۲۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- موکب بیت النور حضرت زهرا(س) شهرستان دیر در مرز شلمچه پذیرای زائران سید و سالار شهیدان در ایام پیاده روی اربعین حسینی است.
سازمان شیلات ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۰۹:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
تعداد بازدید: 34 معاون شیلات استان بوشهر از افتتاح طرح پرورش ماهی در هفته دولت خبر داد و گفت: با افتتاح این طرح ها 23 تن ماهی پرورشی به ظرفیت تولید این آبزی در استان بوشهر افزوده می شود. ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۲۱:۴۷    
سرهنگ سیدعلی حسینی نیا فرمانده سپاه سیدالشهدا علیه السلام شهرستان دیر گفت: خدمت صادقانه به مردم بهترین شاخص جهاد تبیین است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۸:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- در آخرین روز از هفته دولت سه طرح شیلاتی، گردشگری و بهداشتی در شهرستان دیر به بهره برداری رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۶:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- فرماندار دیر گفت: زیرساخت های گردشگری در این شهرستان تقویت می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۵:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- همزمان با هفته دولت، مزرعه پرورش ماهی در حوزچه بتنی در روستای جبرانی شهرستان دیر به بهره برداری رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۲:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- در آخرین روز از هفته دولت با حضور مسئولان استان و شهرستان، خانه بهداشت روستای حاجی آباد شهرستان دیر افتتاح شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۰۶:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
با کسب عنوان برتر دستگاههای اجرایی شهرستان دیر تندیس و لوح تقدیری به اسماعیل محمودی رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان دیر اهدا شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۰۰:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- در آیینی به مناسبت هفته دولت از کارمندان و مدیران نمونه و دستگاه های اجرایی برتر شهرستان دیر تجلیل شد.
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۸:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
فکرشهر: سرپرست مخابرات استان بوشهر گفت: با اجرای طرح نجما تمام شهرهای استان بوشهر به شبکه فیبر نوری مجهز می شوند. به گزارش فکرشهر از مهر، پویان خواجه ییان دوشنبه شب در آئین افتتاح و کلنگ زنی طرح های هفته دولت در شهرستان دیر با گرامیداشت یاد شهیدان رجایی و باهنر ...
دیار جنوب   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۷:۴۴    
مهمترین برنامهٔ در دست اقدام کانون خدمت رضوی بخش بردخون شهرستان دیر تهیه اقلام، آماده سازی و برپایی موکب محبان الرضا(ع) در دهه آخر صفر و شهادت امام رضا علیه السلام و خدمت رسانی به زائران آن حضرت در شهر مقدس مشهد است. ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۲:۲۱    
همزمان با گرامیداشت هفته دولت و متفاوت تر از سال های گذشته از خبرنگاران شهرستان دیر در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان تجلیل شد.
مدیر عامل خانه مطبوعات کشور در نشست با خبرنگاران شهرستان دیر گفت:خبرنگاران به منظور هدفمند کردن فعالیت های رسانه ای خود و برخورداری از مزایای خبرنگاری در سامانه رسانه های کشور ثبت نام کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۰۷:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- 75 طرح عمرانی و اقتصادی هفته دولت با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری بوشهر در شهرستان دیر افتتاح یا عملیات اجرایی آنها آغاز شد.
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۹:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
فکرشهر: مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان بوشهر گفت: 20 طرح مرمتی بناهای تاریخی در هفت شهرستان دیر، جم، دشتی، تنگستان، بوشهر، دشتستان و گناوه این استان عملیاتی شد. ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۰:۵۵    
بوشهر (پانا) - دانش آموز پایه نهم دبیرستان خدیجه (س) شهرستان دیر رتبه سوم کشوری در رشته تفسیر قرآن را بدست آورد. زینب قاسمی در گفت وگو با پانا اظهار کرد: از ابتدای کودکی با نور قرآن توسط خانواده آشنا شدم و همیشه به فعالیت در زمینه قرآن علاقه مند بودم ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۹:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- فرمانده انتظامی شهرستان دیر از دستگیری سارق حرفه ای و یک مال خر در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۶:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- امام جمعه دیر گفت: شهرستان دیر پایین ترین میزان جرایم در بین شهرستان های استان دارد و در این موقعیت ضرورتی برای ساخت زندان در اینجا نیست.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۰۴:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: بوشهر- فرماندار شهرستان دیر گفت: امسال در هفته دولت 75 طرح اقتصادی و عمرانی با اعتباری معادل 185 میلیارد تومان در سطح شهرستان دیر افتتاح یا عملیات اجرایی آنها آغاز می شود.
خارگ نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۰۱:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان دیر گفت: پیاده روی اربعین به نمایش اقتدار امت اسلامی تبدیل شده است و حماسه بزرگ اربعین برای کشور ما و امت اسلامی امنیت آفرین است.