پنجشنبه ۰۹ تیرساعت ۲۳:۲۴Jun 2022 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حقوق و دستمزد»

ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۲:۵۳   + ۳۵ سایت دیگر  
تقاضای استرداد لایحه ایجاد مناطق آزاد تجاری-صنعتی سرخس، دوغارون و مازندران در جلسه علنی امروز مجلس بررسی شد.
بازار کار   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۹:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور اداری استخدامی می گوید: در زمینه استخدام ایثارگران سال گذشته تبدیل وضعیت بیش از 80 هزار ایثارگر در دولت انجام شد در حالی که همه جذب سال گذشته در دولت کمتر از 60 هزار نفر بوده البته برخی از دستگاه ها محدودیت بودجه ای و یا پست دارند و در تلاش هستیم که در مسیر استخدام از بعد کارشناسی ...
سلام نو / عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۳/۱۲ - ۱۲:۵۱   + ۷۳ سایت دیگر  
در هفته نخست خرداد ماه دفتر هیئت دولت در خصوص ای لایحه مذکور از وزیر کار، وزیر اقتصاد، وزیر بهداشت، وزیر دادگستری و معاون حقوقی و رئیس سازمان برنامه و بودجه در خواست بررسی و اعلام نظر فوری داشته است.
بازار کار   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۴:۲۰    
ساتراپ توسعه صنعت ایرانیان جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. حسابدار نوع قرارداد: تمام وقت سابقه کار: دارای سابقه کار شرایط احراز: دارای مدرک لیسانس یا فوق لیسانس حسابداری یا مرتبط شرایط سنی 26 تا 50 سال ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۲:۱۵   + ۱۹ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود خطاب به دولت رییسی گفت: باگذشت بیش از یازده ماه از فعالیت دولت سیزدهم و به دلیل ناکارآمدی برخی از مدیران، شاهد ارائه خدمات نامطلوب به مردم هستیم باید هرچه سریع تر نیروهای پرتلاش و جهادی جایگزین نیروهای ناتوان گردند.
دانا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۰۸:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
بنیاد تعاون زندانیان اصفهان با 70 فعالیت کارگاهی در حال حاضر 2800 نفر از زندانیان را مشغول بکار کرده و ماهیانه بالغ بر دو میلیارد تومان حقوق و دستمزد به زندانیان پرداخت می کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۳:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه کارگران قراردادی و پیمانی اجرای طرح کاهش ساعات کار را به زیان کارگران شاغل در بنگاهها و واحدهای تولیدی دانست و گفت: در اجرای چنین طرح هایی باید تمام جوانب کار سنجیده شود چون ممکن است با کاهش ساعات کار، حقوق و دستمزد پرداختی به کارگران نیز دچار کاهش شود.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۲:۱۹   + ۱۷ سایت دیگر  
برنامه صبح و گفتگو رادیو گفت وگو در خصوص اجتماعات و انتظاراتی که بازنشسته ها دارند با علی دهقان کیا رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۰:۳۵    
محبی نجم آبادی عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: از 4739 دستگاه، 2500 دستگاه حقوق و مزایای کارکنان خود را در سامانه ثبت حقوق و دستمزد ثبت نکرده اند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور در گفت و گوی تلویزیونی خود به نارضایتی ها به میزان حقوق و دستمزد اشاره کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۴:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه اکثر ورزشکاران ملی پوش ما از حداقل حقوق و دستمزد قانونی نیز محروم هستند، گفت: تمام تلاش خود را بکار خواهیم بست تا ملی پوشان ما حداقل دستمزد و حقوق را دریافت کنند.
خودرو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۱:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
علی رغم آماری که نشان می دهد که تولید خودروسازان در سال 1400 روندی کاهشی داشته، تعداد پرسنل این شرکت ها و شرکت های تابعه، با افزایش 415 نفری مواجه بوده است ...
عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۰۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
وزارت خانه های نفت و اقتصاد 63 درصد، وزارت ورزش و جوانان 67 درصد، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی 71 درصد و شهرداری ها 41 درصد به قانون ثبت حقوق و دستمزد عمل نکرده اند.
سلام نو / رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۶:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور در جمع مردم خراسان شمالی گفت: مابه دنبال عادلانه کردن حقوق و دستمزدها هستیم. کارگران، معلمان، کارمندان، اصناف حرف های درست می زنند اما اجازه بدهید ما حقوق و دستمزدها را عادلانه پرداخت کنیم.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۶:۱۷   + ۱۵ سایت دیگر  
طبق بخشنامه اجرایی انتشارعمومی فیش حقوقی مدیران، قرار بر این بود که از دهم خرداد انتشار عمومی اطلاعات پرداختی مدیران دستگاه های اجرایی آغاز شود و این در حالی است که بسیاری از این شرکت ها از انتشار این لیست و بارگزاری آن در سامانه برای دسترسی عموم خودداری کرده اند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۵:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
طبق بخشنامه سازمان اداری و استخدامی کشور، دستگاه های مشمول ماده (29) از خرداد ماه امسال موظف به انتشار اطلاعات حقوق و دستمزد مقامات و مدیران بودند که هنوز این امر اجرایی نشده است.
سلام نو / شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۲:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس جمهور در جمع مردم خراسان شمالی گفت: ما به دنبال عادلانه کردن حقوق و دستمزدها هستیم.
سلام نو / رکنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۰۹:۲۱   + ۲۷ سایت دیگر  
در صورت محاسبه مالیات در حقوق به صورت ماهانه، درآمد از محل حقوق تا 5 میلیون و 600 هزار تومان معاف از مالیات است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۴:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم صومعه سرا از رئیس جمهور خواست که هر چه سریع تر لایحه اصلاح حقوق و دستمزد کارکنان دولت را به مجلس ارایه کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۴:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
ناطق میان دستور نشست علنی مجلس گفت: مدعیان اصلاحات، جریان انحراف و قدرت طلبان بازمانده از پست و قدرت در آرزوی شکست برنامه های عدالت محور و تحول آفرین دولت نشسته اند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۳:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم صومعه سرا در مجلس با بیان اینکه لایحه مدیریت خدمات کشوری برای حقوق و دستمزد نیاز به اصلاح دارد، گفت: رئیس جمهور هرچه سریع تر لایحه اصلاح حقوق و دستمزد کارکنان دولت را به مجلس بدهد چرا که کارمندان برای تأمین معیشت خود مشکل دارند.
اتحاد خبر   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۲:۳۰    
اتحادخبر: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: درپی بیانات رئیس جمهور و با تاکید استاندار بوشهر مبنی بر پرداخت حقوق کارگران، کلیه حقوق کارگران پیمانکاری و شرکت آبفا استان بوشهر به روز رسانی شد.
شعار سال   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
وزیر بهداشت خبر از حذف سقف کارانه دریافتی نیروی انسانی متخصص مناطق محروم بر اساس مصوبه شورای حقوق و دستمزد داده است. این کار هرچند ممکن است باعث بهبود و تقویت انگیزه های ماندگاری نیرو های متخصص در این مناطق شود ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
وزیر بهداشت گفت: هفته گذشته در شورای حقوق و دستمزد تصویب شد سقف کارانه دریافتی نیروی انسانی متخصص مناطق محروم حذف شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۰۹:۲۳   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت:برای اولین بار آرزوی مردم که بیمه همگانی بود را محقق کردیم،95 درصد مردم دارای بیمه درمانی هستند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۰۹:۲۳   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر بهداشت و درمان با اشاره به اقداماتی که وزارت بهداشت در مناطق محروم انجام داده است، خبر داد: هفته گذشته در شورای حقوق و دستمزد برای اولین بار تصویب کردیم که سقف کارانه دریافتی نیروی انسانی مناطق محروم برداشته شود. این مسئله موجب جذب و ماندگاری پزشکان متخصص در مناطق محروم خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۰۹:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
آقای عین اللهی گفت: هفته گذشته در شورای حقوق و دستمزد تصویب شد سقف کارانه دریافتی نیروی انسانی متخصص مناطق محروم حذف شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۲:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی گفت: تا سه سال آینده سه هزار و 600 خدمت دولت الکترونیکی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۲:۱۵    
رئیس سازمان اداری استخدامی کشور گفت: رویکرد دولت این است که تمرکززدایی و هوشمندسازی دولت با جدیت بیشتر پیش رود.
صمت   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۰:۴۴   + ۳۷ سایت دیگر  
فروردین و اردیبهشت 1401 در حالی گذشت که اعتراض بازنشستگان تامین اجتماعی به حقوق و دستمزد همچنان ادامه دارد. هیات دولت 15 خرداد با افزایش 10 درصدی حقوق بازنشستگان موافقت کرد، در حالی که این مصوبه با مخالفت بازنشستگان روبه رو شد ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۰۹:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: ارز ترجیحی بزرگترین ضربه را به مراودات تجاری و مالی در کشور زد و تولید کشور را با خاک یکسان کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۰۹:۳۰    
رئیس سازمان اداری استخدامی کشور: تفاوت حقوق و دستمزد کارمندان در خارج از حُکم افراد است که اصلاح این شرایط در دستور کار قرار دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۰۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
خزانه دار شورای شهر تبریز با ابراز گلایه از عدم تحقق ایجاد دسترسی اعضای شورای شهر به سامانه حقوق و دستمزد و سیستم حسابداری شهرداری، خواستار تسریع این مطالبه شورایی شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۰۸:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان اداری استخدامی کشور گفت: تفاوت حقوق و دستمزد کارمندان در خارج از حُکم کارگزینی افراد است که اصلاح این شرایط در دستور کار قرار دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۰۹:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا شهرداری تهران گفت: تمام تلاش شهرداری و شورای شهر تهران حل مشکل حقوق و دستمزد کارکنان شهرداری تهران است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۰۸:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرکل حوزه ریاست سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور درباره میزان حقوق و دستمزد زندانیان گفت: شورای حقوق و دستمزد این سازمان تابع قانون کار است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۶:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
اگر کسب و کار شما یک یا چند کارمند دارد، باید یک سیستم حقوق و دستمزد در محل خود داشته باشید. یک فرآیند خودکار حقوق و دستمزد به شما کمک می کند تا با الزامات قانونی و مالیاتی مطابقت داشته باشید و روند پرداخت حقوق کارکنان را ساده می کند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۳:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور با اشاره به اینکه در مبارزه با فقر و فساد و تبعیض وفادار به مردم هستیم، گفت: در شرایطی کار را آغاز کردیم که همان ماه اول بحث این بود، که حقوق و دستمزد از کجا پرداخت شود، اما باید خدا را شکر کرد، که سال 1400 را با موفقیت و بدون استقراض از بانک مرکزی و چاپ پول پشت سر گذاشتیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۲:۳۹   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور با اشاره به اینکه در مبارزه با فقر و فساد و تبعیض وفادار به مردم هستیم، گفت: در شرایطی کار را آغاز کردیم که همان ماه اول بحث این بود که حقوق و دستمزد از کجا پرداخت شود، اما باید خدا را شکر کرد که سال 1400 را با موفقیت و بدون استقراض از بانک مرکزی و چاپ پول پشت سر گذاشتیم.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۲۱:۵۲   + ۳۶ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، بر اساس مصوبه شورای عالی کار در 19 اسفند 1400 حداقل دریافتی کارگران برای سال 1401 به مبلغ پنج میلیون و 580 هزار تومان در ماه رسید. بر این اساس، با رعایت قوانین مربوط و لحاظ مصوبه شورای عالی کار، میزان دریافتی بازنشستگان تأمین اجتماعی ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۰۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از عصر ایران ، مردم ژاپن برای دهه ها به ثبات یا کاهش قیمت ها عادت کرده اند. حقوق و دستمزد مردم ژاپن از دهه 90 میلادی تغییر چندانی نشان نداده و گرانی برای آنها مسئله بزرگ فرهنگ و اقتصادی محسوب می شود. ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۲۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
اپراتورهای پست های فشار قوی برق کشور در انتظار اصلاح طرح طبقه بندی مشاغل هستند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۳:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
قم - ایرنا- یک مدرس دانشگاه، تغییر در حقوق و دستمزد را در سه سطح اصلاح، تحول و انقلاب دسته بندی کرد و گفت: همه کارهای انجام شده برای تغییر حتی برنامه های تحول اداری شامل یک برنامه قبل از انقلاب و چهار برنامه در بعد از انقلاب،اصلاح بود، در حالی که نیاز به انقلاب اداری داریم.
هشدار نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۰۷:۳۱   + ۱۶ سایت دیگر  
هشدارنیوز محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز (سه شنبه 24 خردادماه) جلسه علنی مجلس و جریان بررسی عملکرد دستگاه ها ثبت حقوق و مزایای کارکنان خود سامانه ثبت حقوق و دستمزد و پاکنا و پس از توضیحات میثم لطیفی رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۰۰:۰۵   + ۱۹ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس با انتقاد از نابرابری در پرداخت ها و انضباط مالی، از رئیس جمهور خواست تا هر چه زودتر لایحه عدالت محور اصلاح حقوق و دستمزد در دستگاههای دولتی جهت جلوگیری از نابرابری در پرداخت ها و انضباط مالی اقدام لازم صورت پذیرد.
سیتنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۶:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور گفت: یکپارچه سازی نظام اطلاعاتی را آغاز کرده ایم، پیش از این سامانه حقوق و دستمزد ایجاد شده بود، از سال 99 نیز مقرر شده بود پاکنا ایجاد شود که در آن اطلاعات شناسنامه ای کارکنان ثبت می شود و دو سامانه از یکدیگر جدا بودند، که آنها را یکپارچه کردیم.
آنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در حالی برگزار شد که علاوه بر انتقادات بهارستان نشینان به نحوه ثبت حقوق و دستمزد در سامانه، اولین کارت زرد را نیز به دولت سیزدهم دادند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۴:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
یک کارشناس حوزه کار ضمن بیان دیدگاه خود در خصوص استعفای عبدالملکی، از سرپرست جدید وزارت کار خواست تا در جهت ایجاد تراز در پرداختی ها و حقوق و دستمزد شاغلین و بازنشستگان کشوری، لشگری و تامین اجتماعی گام بردارد.
سلام نو / همشهری   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۴:۰۸   + ۱۷ سایت دیگر  
محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: بحث حقوق و دستمزد همیشه یکی از موضوعات جدی در افکار عمومی بوده است. از سازمان امور اداری و استخدامی و دیوان محاسبات می خواهیم به این موضوع توجه کنند، چون هنوز بیش از 30 درصد دستگاه ها در ثبت داده ها دچار مشکل هستند و داده ها را ثبت نکرده اند.
امسال هم با افزایش 57 درصدی حقوق و دستمزد کارگران و در کنار آن افزایش حق بیمه، شرایط برای واحدهای صنعتی دشوارتر شده است؛ به گونه ای که شاید برخی کارفرماها ناچار به تعدیل بخشی از نیروهای خود باشند تا بتوانند حیات تولید را حفظ کنند ...