پنجشنبه ۱۱ خردادساعت ۲۳:۴۹Jun 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «انتخابات وزارت کشور»

مدیرکل انتخابات وزارت کشور با اشاره به فتنه های شوم دشمنان دین و نظام اسلامی، گفت: مشارکت گسترده مهمترین اولویت انتخابات در ایران است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل انتخابات وزارت کشور با اشاره به اینکه مشارکت بالا در انتخابات از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است گفت: دشمن با تمام توان به دنبال ممانعت از تحقق این مشارکت بالا است.
مازنی نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
امیر شجاعیان در جلسه وبیناری ستاد انتخابات مازندران با تاکید بر تقویت ساختارهای فناوری اطلاعات برای برپایی انتخابات گفت امنیت برگزاری انتخابات الکترونیکی مهمترین مأموریت است ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۵:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
آقای دُرّی، [وزیر سابق اطلاعات]، جریان بازجویی از او در مورد قتل های زنجیره ای را توضیح داد که براساس ادعای کذب بعضی از متهمان بوده است و در مورد تعقیب متخلفان و شکایت آقای جنتی، [دبیر شورای نگهبان] از روزنامه بیان و [آقای مصطفی تاج زاده، رییس] ستاد انتخابات وزارت کشور هم بحث شد.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۹:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، محسن اسلامی روز جمعه در گفت وگو با ایرنا افزود: حدود 750 هزار عامل اجرایی انتخابات یکی از عوامل مهم برای برگزاری صحیح و بادقت انتخابات هستند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۵:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
ستاد انتخابات وزارت کشور اطلاعیه شماره یک را درخصوص انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی صادر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۰۷:۰۰   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور انتخابات وزارت کشور گفت: طرح اصلاح قانون انتخابات مبنای اجرای انتخابات امسال خواهد بود در صورتی که در اردیبهشت نهایی شده و تبدیل به قانون شود.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۰۷:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
روزنامه ی صبح نو، روزنامه ی جریان محمدباقر قالیباف، در شماره ی نوروزی خود، در گزارشی با تیتر اصول گرایان و اصلاح طلبان به سمت نوسازی تشکیلاتی می روند؟ / سال انتخابات، سال مردم ، نوشت: ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۳:۲۸   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور انتخابات وزارت کشور در نخستین همایش مشترک مسئولان آموزش استانداری ها و شواری نگهبان، انتخابات را برای ثبات و استحکام سیاسی کشور مهم دانست و گفت: تدوین نقشه راه برای برگزاری انتخابات باشکوه در سال آتی هدف اصلی همایش است.
فرمانداری سمیرم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۹:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور انتخابات وزارت کشور گفت: توانمند سازی و ارتقای نظام دانشی مجریان، برای برگزاری هرچه بهتر انتخابات با جدیت دنبال می شود. محسن اسلامی در گفت وگو با پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- مدیرکل دفتر امور انتخابات وزارت کشور گفت: اقدامات مستمری از سوی وزارت کشور برای توسعه زیرساخت های فنی و پشتیبانی برگزاری انتخابات موفق در دوره آتی انتخابات صورت گرفته است.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۹:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا – دوره آموزشی مشترک مجریان و ناظران انتخابات، برای اولین بار از سوی ستاد انتخابات کشور در نیمه دوم اسفند ماه جاری برگزار خواهد شد. به گزارش شفقنا از ایلنا، محسن اسلامی در گفت وگویی با تشریح برنامه های ستاد انتخابات وزارت کشور در حوزه آموزش مجریان و متولیان امر انتخابات ...
حیات   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۸:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور انتخابات وزارت کشور گفت: برای نخستین بار مسئولان آموزش شورای نگهبان و عوامل اجرایی انتخابات در استان ها نیمه دوم اسفند کنار هم آموزش های لازم را فرا می گیرند.
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۶:۴۱    
ستاد انتخابات وزارت کشور با همکاری سایر دستگاه های ذی ربط با تمام ظرفیت به دنبال تجهیز امکانات و آموزش نیروی انسانی در حوزه فرمانداری ها است.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۱:۱۰   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور انتخابات وزارت کشور گفت: تصویب بودجه کامل انتخابات و تخصیص به موقع آن برای برگزاری هر چه باشکوه انتخابات ضرورت جدی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۵:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور انتخابات وزارت کشور گفت: وزارت کشور با تاکید بر امنیت، سلامت، رقابت و مشارکت به دنبال برگزاری انتخاباتی با شکوه است.
پانا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۲۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرکل دفتر امور انتخابات وزارت کشور گفت طی گفت و گویی که با سازمان برنامه و بودجه صورت گرفت، توافق شد بودجه انتخابات استان ها همزمان با واریز بودجه سالیانه دستگاه ها در سال 1402 به حساب استانداری ها واریز شود تا وقت مناسب برای برنامه ریزی داشته باشند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر انتخابات وزارت کشور درباره الکترونیکی شدن انتخابات گفت: در صورت تصویب نهایی، انتخابات در یک هشتم حوزه های انتخابی دارای کرسی های متعدد می تواند به صورت الکترونیکی برگزار شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۰۶:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر انتخابات وزارت کشور درباره الکترونیکی شدن انتخابات گفت: در صورت تصویب نهایی، انتخابات در یک هشتم حوزه های انتخابی دارای کرسی های متعدد می تواند به صورت الکترونیکی برگزار شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۰۶ - ۱۰:۳۱   + ۳۶ سایت دیگر  
وزیر کشور از آغاز فعالیت اجرایی این نهاد برای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری خبر داد که اسفندماه سال آینده در سراسر کشور برگزار می شود.
پانا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۶ - ۰۹:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرکل دفتر انتخابات وزارت کشور روز نهم آذرماه امسال از تقدیم لایحه جامع انتخابات با امضای وزیر کشور به معاون اول ریاست جمهوری خبر داد. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۲۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر انتخابات وزارت کشور در دستور کار قرار گرفتن تدوین شناسنامه انتخابات در استانداری های کشور را خبر داد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۱۵:۲۳   + ۳۳ سایت دیگر  
مدیرکل انتخابات وزارت کشور گفت: تدوین شناسنامه انتخابات در استانداری های سراسر کشور به صورت جدی در دستور کار دفتر انتخابات وزارت کشور است.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۲۱ - ۱۲:۱۲   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیرکل انتخابات وزارت کشور از تقدیم لایحه جامع انتخابات به هیات دولت خبرداد و گفت: 200 نفر ساعت کار کارشناسی تهیه و تدوین شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۱ - ۱۱:۳۰   + ۵۰ سایت دیگر  
مدیرکل انتخابات وزارت کشور جزئیاتی از لایحه جامع انتخابات مبتنی بر سیاست های کلی انتخابات، ابلاغی مقام معظم رهبری را تشریح کرد و گفت که این لایحه تقدیم هیات دولت شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۰۰:۲۵    
اعلام زمان برگزاری انتخابات مجلس و خبرگان: محسن اسلامی، مدیرکل انتخابات وزارت کشور با بیان اینکه انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری به صورت همزمان در 11 اسفندماه سال آینده (1402) برگزار می شود، گفت: این زمان با هماهنگی شورای محترم نگهبان نهایی شده است./ ایسنا
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۲۰:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل انتخابات وزارت کشور از برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری به صورت همزمان در 11 اسفند 1402 خبر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۱۶:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل انتخابات وزارت کشور با بیان اینکه انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری به صورت همزمان در 11 اسفندماه سال آینده برگزار می شود؛گفت: این زمان با هماهنگی شورای محترم نگهبان نهایی شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۱۳:۱۵   + ۱۰۹ سایت دیگر  
مدیرکل انتخابات وزارت کشور با بیان اینکه انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری به صورت همزمان در 11 اسفندماه سال آینده برگزار می شود؛گفت: این زمان با هماهنگی شورای محترم نگهبان نهایی شده است.
آنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۲۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر انتخابات وزارت کشور از تقدیم لایحه جامع انتخابات از سوی وزارت کشور به دولت خبر داد و گفت: ملاک اصلی در تدوین این لایحه، اعمال 18 بند سیاست های ابلاغی رهبر معظم انقلاب اسلامی است.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۹:۵۲   + ۱۹ سایت دیگر  
شفقنا_معاون سیاسی وزیر کشور ارتقای مشارکت سیاسی در انتخابات را مهم ترین رویکرد دولت دانست و گفت از هم اکنون باید زیرساخت های لازم را برای برگزاری دو انتخابات سال آتی، فراهم کرد. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۷:۰۷   + ۳۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، محسن اسلامی روز چهارشنبه در آیین افتتاحیه سالن شهید سلیمانی ستاد انتخابات کشور با بیان اینکه در نشست امروز شرایط و امکانات فنی و زیرساختی استان خراسان شمالی مورد بررسی قرار گرفت؛ گفت: با توجه به بازه زمانی باقی مانده به برگزاری انتخابات ...
استانداری قزوین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۰۹:۵۶    
نشست فرمانداران، بخشداران و مدیران کل حوزه معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین با حضور کبیری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین، مرادی مدیرکل سیاسی وزارت کشور، اسلامی مدیرکل انتخابات وزارت کشور و عظیمی مشاور معاون سیاسی وزیر کشور برگزار شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۲۳:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
فارس : وزیر کشور در احکامی جداگانه، عبدالله مرادی و محسن اسلامی را به عنوان مدیران کل دفاتر امور سیاسی و انتخابات وزارت کشور منصوب کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۲۲:۱۸   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر کشور در احکامی جداگانه مدیران کل دفاتر امور سیاسی و انتخابات وزارت کشور را منصوب کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۳:۱۵   + ۳۱ سایت دیگر  
وزیر کشور در احکامی جداگانه، عبداله مرادی و محسن اسلامی را به عنوان مدیران کل دفاتر امور سیاسی و انتخابات وزارت کشور منصوب کرد.
توسعه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۲:۳۱   + ۵۹ سایت دیگر  
محسن اسلامی که امروز با حکم وزیر کشور، جایگزین حمزه امرایی شد، دانش آموخته دکتری روابط بین الملل از دانشگاه شهید بهشتی و عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- دبیر ستاد انتخابات کرمانشاه اعلام کرد که صحت نتایج ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای استان از سوی ستاد انتخابات وزارت کشور تایید شد.
ابوذر کوثری اظهارداشت: در محور انتخابات وزارت کشور یکسری وظایفی بوده که بیشتر جنبه هماهنگ کننده و برخی وظایف که جنبه مستقیم اجرایی دارد که برگزاری انتخابات یکی از همین وظایف اجرایی است. ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۵:۲۲   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش روز دوشنبه ایرنا از روابط عمومی شورای نگهبان علیرضا نیلچی مدیرکل انتخابات شورای نگهبان در نامه ای به مدیرکل حوزه وزارتی، وزارت بهداشت و همچنین جمال عرف رییس ستاد انتخابات وزارت کشور اظهار کرد: با توجه به اتمام ایام انتخابات ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۵:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا : روح الله جمعه ای نوشت: تنها مرجع اعلام جزئیات انتخابات وزارت کشور است.
سلام نو / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۴:۵۶   + ۲۶ سایت دیگر  
روح الله جمعه ای، مشاور وزیر کشور با انتشار توییتی، اخبار منتشر شده مبنی بر وجود آرایی به نام محمود احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری 1400 را تکذیب کرد.
هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۴:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش هشدارنیوز ؛ روح الله جمعه ای در حساب کاربری خود در توییتر با هشتگ انتخابات نوشت: شایعات مربوط به تفکیک اسامی آرای باطله کاملا کذب بوده و آرای باطله شامل آرای سفید و با نام های متفرقه است که حجم آرای سفید بیش از دو برابر آرای با نام بوده است. تنها مرجع اعلام جزئیات انتخابات وزارت کشور است ...
هه وال موکریان   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۴:۰۵    
به گزارش هه وال موکریان ، هر چند ریشه عمده مشکلات پیش آمده در تایید صلاحیت نامزدهای انتخاباتی مستقیما متوجه ستاد اجرایی وزارت کشور می باشد که بخاطر ملاحظات سیاسی عمده رد صلاحیت شده ه ارا باهدف ریل گذاری برای انتخابات آتی تایید کرد و دبیر ستاد انتخابات استان نیز مجری دستورات ستاد انتخابات وزارت کشور ...
فرارو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۲۲:۲۷   + ۵۱ سایت دیگر  
در توضیحات ارائه شده از سوی ستاد انتخابات وزارت کشور آمده است: نتایج شمارش آرای انتخابات ریاست جمهوری، بر اساس صورتجلسات امضاء شده توسط مجریان و ناظران در شعب اخذ رأی و تجمیع آن در سراسر کشور از سوی وزارت کشور اعلام و پس از فرصت قانونی رسیدگی به شکایات از سوی شورای نگهبان، نتایج نهایی اعلام می شود ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۲۲:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
برترین ها: تصویری که مدعی می شود مربوط به سامانه آنلاین اعلام آرای انتخابات وزارت کشور است، در فضای مجازی منتشر شده است! این تصویر گمانه زنی و ادعایی محسوب می شود که خلاف نتایج اعلام شده توسط وزارت کشور است. ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۸:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور بعد از ظهر امروز(شنبه) در نشست خبری که در ستاد انتخابات وزارت کشور برگزار شد، گفت: لازم است از زحمات همه کسانی که در امر مهم و خطیر انتخابات فعالیت هایی را انجام دادند ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۷:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور بعد از ظهر امروز(شنبه) در نشست خبری که در ستاد انتخابات وزارت کشور برگزار شد، گفت: لازم است از مردم و همه کسانی که در امر مهم و بسیار انتخابات نقش داشتند، تقدیر و تشکر کنم. ...
رجا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۷:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
رییس ستاد انتخابات وزارت کشور در نشست خبری خود آمار اولیه شمارش آراء انتخابات ریاست جمهوری را اعلام کرد.
قلم نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۳:۱۹   + ۷۷ سایت دیگر  
ستاد انتخابات وزارت کشور ابراهیم رئیسی را پیروز انتخابات اعلام کرد.بنا به اعلام وزارت کشور، رئیسی با حدود 17 میلیون و 800 هزار رای بیش از 72 درصد آرا را کسب کرده است.