سه شنبه ۰۸ فروردینساعت ۰۷:۳۲Mar 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دستگاه های امنیتی»

مهرصبا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۴:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه، محتوای بنرهای نصب شده در مشهد با موضوع توصیه به جچاب،توجه کاربران را جلب و انتقادهایی، برانگیخته است. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان استاندار کرمان گفت: فعالیت دستگاه های خدمات رسان در ایام نوروز ارزیابی می شود و باید دستگاه های امنیتی و انتظامی مراقبت داشته باشند تا برای مسافران و گردشگران نوروزی در استان کرمان مشکلی پیش نیاید.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۲:۳۶    
ایرنا : 250 افسر و نظامی با درجه سرهنگی و بالاتر دستگاه های امنیتی رژیم صهیونیستی، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این رژیم را به دروغگویی و نابودی امنیت صهیونیست ها متهم کردند.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۶:۰۷    
علم الهدی در خطبه های امروز نماز جمعه مشهد درباره رعایت حجاب و برخورد با بی حجابی سخن گفت.
اسپادانا خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۶:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
کشف حجاب و بی حجابی موضوعی نیست که دستگاه های امنیتی و اجرایی بخواهند مقتدرانه وارد عمل شوند و مسئله را با عملیات حکومتی حل کنند. این در گرو یک اقدام فرهنگی و اجتماعی است.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۴:۵۱   + ۴۰ سایت دیگر  
علم الهدی امام جمعه مشهد تصریح کرد: خواهران و دختران ما هم زیست عفیفانه را در خیابان های شهر امام رضا(ع) رعایت کنند. اگر هم اینجا در مقابل امام هشتم(ع) و در ماه مهمانی خدا حرمت شکنی شود، باید شرایطی باشد که کشف حجاب و بی حجابی در اقلیتی قرار بگیرد که نتوان آن را به این جامعه منتسب کرد ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
دستگاه های امنیتی رژیم صهیونیستی شامگاه چهارشنبه در بیانیه ای مدعی شهادت مجری عملیات بمب گذاری روز گذشته در نزدیکی تقاطع مجدو در جنوب حیفا شدند.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۱:۵۳    
مسعود فروغی سردبیر روزنامه فرهیختگان نوشت: داستان سریالی مسمومیت چند دانش آموز در برخی مدارس دامنه وسیع تری پیدا کرده و حداقل سه شهر به صورت قطعی در ابعاد 20 مدرسه درگیر این ماجرا شدند ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۸:۵۳    
عضو کمیته حقیقت یاب مجلس برای بررسی علت مسمومیت دانش آموزان با اشاره به اینکه تاکنون بیش از 13 هزار نفر از دانش آموزان گرفتار مسمومیت های بهداشتی شدند، گفت: دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی به طور جدی دنبال شناسایی سرنخ های اصلی و دستگیری عوامل دیگری هستند که در این موضوع نقش داشته اند.
برترین ها / چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۱:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
ارگان رسانه ای نزدیک به سپاه نوشت: دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی نسبت به شناسایی عوامل یا دلایل مسمومیت های سریالی هر چه سریع تر اقدام کنند. اگر شناسایی زمان بر است، حداقل در حوزه اطلاع رسانی تلاش لازم در مسیر درست برای تنویر افکار عمومی آغاز شود و از اظهارات بدون سند جلوگیری شود.
روز پلاس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کارگروه حقیقت یاب بدحالی دانش آموزان در تشریح نشست امروز این کارگروه گفت: با پیگیری های انجام شده توسط دستگاه های امنیتی و برخورد با بعضی از عاملان در برخی استان های کشور، آمار مسمومیت دانش آموزان رو به کاهش و این موضوع امیدوارکننده است.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۱:۵۱    
شفقنا-یک نماینده پارلمان ایتالیا و عضو حزب حاکم این کشور اعلام کرد اطلاعات دستگاه های امنیتی نشان می دهد 700 هزار مهاجر در لیبی منتظر فرصتی هستند تا از طریق دریا خود را به سواحل ایتالیا برسانند. ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۷:۴۱   + ۴۳ سایت دیگر  
رئیس کارگروه حقیقت یاب مسمومیت دانش آموزان در تشریح نشست امروز این کارگروه گفت: با پیگیری های انجام شده توسط دستگاه های امنیتی و برخورد با بعضی از عاملان در برخی استان های کشور، آمار مسمومیت دانش آموزان رو به کاهش و این موضوع امیدوارکننده است.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۶:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
محسن پیرهادی معتقد است که یکی از مشکلاتی که امروز با آن مواجه هستیم این است که بررسی هایی که توسط دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی و انتظامی پیرامون این موضوع صورت می گیرد با تاخیر به مردم اعلام می شود.
سلام نو / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۲۳   + ۴۶ سایت دیگر  
مصطفی الکاظمی نخست وزیر سابق عراق در مصاحبه با روزنامه الشرق الاوسط، ادعای درباره جسد صدام حسین مطرح کرد و گفت: داعش دست به نبش قبر صدام زد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۲:۰۵    
کابینه ائتلافی اسرائیل مأموریت ها و اولویت های زیادی را برای به نتیجه رساندن برای خود تعریف کرده است که موضوع شهرک سازی و بازسازی دستگاه های امنیتی و تسریع اجرای طرح چشم انداز 2050 از جمله آنهاست ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۵:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه مهاباد گفت: دستگاه های امنیتی با پیگیری و دستگیری افراد مرتبط با مسمومیت دانش آموزان در آینده نزدیک جزئیات این حادثه را اطلاع رسانی و دشمنان را رسوا خواهند کرد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۵:۴۸    
حوزه/ یکی از ائمه جمعه بوشهر با اشاره به موضوع مسمومیت های اخیر دانش آموزان گفت: جنجال مسمومیت، بخشی از جنگ ترکیبی دشمن است، هدف دشمن، از بین بردن احساس امنیت در جامعه است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۵:۰۹    
امام جمعه بخش بهمن ابرکوه گفت: در طراحی هوشمندانه مسمومیت های سریالی مدارس، دشمن طبق معمول به جای امنیت، حس امنیت را هدف قرار داده تا به تدریج موجب بی اعتمادی مردم به نظام و دستگاه های امنیتی شده و از سوی دیگر موجب توقف رشد علمی و تحصیلی کشور شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۵:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در گیلان: دستگاه های امنیتی و انتظامی باید عاملان حوادث اخیر مدارس را سریع شناسایی کنند، تا به اشد مجازات محکوم شوند.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۰:۴۵   + ۴۰ سایت دیگر  
بخشی از بیانیه دبیرخانه شورای انقلاب فرهنگی درباره مسمومیت دختران دانش آموز آمده است: بی شک جمهوری اسلامی ایران، اجازۀ هیچگونه دست درازی و تعدّی به شهروندان خود را نخواهد داد و به زودی عوامل داخلی و خارجی بر هم زنندۀ امنیت کشور ...
مرصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۰۴:۱۱    
مرصاد نیوز: عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی گفت: انتظار نمایندگان مجلس شناسایی عوامل دخیل در این ماجرا است که باید محقق شود.
وبگاه خبری قلم   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۴:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
خوزستان - امنیت و آسایش امروز در مرزهای جنوب غربی کشور به خصوص استان خوزستان مرهون زحمات شبانه روزی سربازان گمنام امام زمان(عج) و سایر دستگاه های امنیتی و انتظامی است که باعث شده دشمنان نظام ناکام بمانند.
صبح قزوین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۰:۲۶    
دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی با تلاش شبانه روزی همراه با اشراف و ابتکار عمل میدانی و پایش و رصد درون مرزی و فرامرزی همواره نقشه های شوم دشمنان را خنثی می کنند که سربازان گمنام امام زمان(عج) در خط مقدم این عملیات ها حضور دارند.
برترین ها / چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۲۰:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
محمد حسن آصفری نماینده و عضو کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس یازدهم: ه مسمومیت سریالی دانش آموزان می تواند یک نوع اقدام بیولوژیک باشد که بایستی سازمان پدافند غیرعامل و دستگاه های امنیتی به سرعت در شناسایی عامل یا عاملین اقدام کنند.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۶:۵۸   + ۲۱ سایت دیگر  
یکی از دستگاه های امنیتی حتی هواپیمای خانواده علی دایی را از آسمان به زمین نشاندند، اما مقامات عالی رتبه نظام در موضوع این برخورد غلط رویکرد متفاوتی داشتند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۵:۵۱   + ۱۸ سایت دیگر  
شفقنا- به دستور رئیس جمهور کارگروه تحقیق، بررسی و ارزیابی وقایع مربوط به سلامت دانش آموزان تشکیل شده است. به گزارش شفقنا از پایگاه اطلاع رسانی دولت، در این کارگروه علاوه بر دستگاه های امنیتی و انتظامی برای شناسایی عوامل احتمالی، وزارتخانه بهداشت ...
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۵:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
یک فعال سیاسی به سخنان امروز رهبر انقلاب درباره مسمومیت سریالی دختران داشن آموز واکنش نشان داد.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۴:۵۵   + ۲۳ سایت دیگر  
به دستور رئیس جمهور کارگروه تحقیق، بررسی و ارزیابی وقایع مربوط به سلامت دانش آموزان تشکیل شده است. به گزارش ایرنا، در این کارگروه علاوه بر دستگاه های امنیتی و انتظامی برای شناسایی عوامل احتمالی، وزارت بهداشت ...
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۴:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: آمار دانش آموزان درگیر شده در مدارس با ماده سمی ناشناخته در مدت سه ماه در کشور به مرز دو هزار نفر رسید. امروز پانزددهم اسفند، رئیسی دستور تشکیل کارگروه بررسی اتفاقات اخیر در برخی مدارس را صادر کرد ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۴:۴۰    
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی در بیانیه ای اعلام کرد که ارائه توضیحات به مردم درباره مسمومیت های اخیر دانش آموزان از همه دستگاه های امنیتی و قضایی مورد انتظار است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۴:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
امام جمعه قم با بیان اینکه حوادث اخیر مدارس موجب نگرانی مردم شده است، گفت: از دستگاه های امنیتی درخواست داریم که اگر سرنخی پیدا کردند به مردم بگویند تا بخشی از نگرانی های مردم برطرف شود.
ریاست جمهوری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۴:۰۵   + ۴۷ سایت دیگر  
به دستور رئیس جمهور کارگروه تحقیق، بررسی و ارزیابی وقایع مربوط به سلامت دانش آموزان با حضور دستگاه های امنیتی، وزارت بهداشت و آزمایشگاه های تخصصی منتخب کشور تشکیل شد.
شهدای ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۳:۴۴    
شهدای ایران :سرویس سیاسی/ عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت اجانب داخلی مهره های بازی دشمن در جنگ ترکیبی هستند. محمد صالحی دارانی نماینده مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار سرویس سیاسی پایگاه خبری شهدای ایران در خصوص رویکرد ضد حجاب و عفاف دشمن در مورد مسمومیت های سریالی در کشور ...
برترین ها / رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۳:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
علیرضا پاک فطرت عضو کمیسیون آموزش مجلس می گوید: توطئه مسموم کردن دانش آموزان کار خارج نشین ها و منافقین است، چون این سازمان هنوز هم در ایران ریشه دارد و هر کاری از دست شان بربیاید، انجام می دهند و اگر دستگاه های امنیتی نتوانند به موقع، این توطئه را کشف کنند ...
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۸:۳۳    
پس از انتشار اخباری مبنی بر مشکل تنفسی دانش آموزان تعدادی از مدارس گنبدکاووس، رئیس کل دادگستری گلستان برای بررسی موضوع به این شهرستان رفت.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۱:۲۰    
عضو کمیسیون امور داخلی و شوراها مجلس گفت: جمهوری اسلامی مطمئناً عناصر این موضع را شناسایی و مشخص خواهد کرد و به مردم معرفی می کند، توان این کار در دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی ما وجود دارد ...
ریواس جنوب   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای شهر یاسوج از بی توجهی ادارات به پرداخت مالیات خود انتقاد کرد. به گزارش ریواس جنوب، فرشید احمدی کیش گفت: با توجه به اینکه شهرداری یاسوج مرکز استان دستگاهی خدمات رسان و خودگردان است که تمامی هزینه های اداری تشکیلاتی و عمرانی از محل اعتبارات داخلی پرداخت می گردد و در سال برای جمع آوری ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به مسمومیت هایی که در مدارس کشور اتفاق افتاده است،گفت: امیدواریم هر چه زودتر دستگاه های امنیتی، وزارت بهداشت و آموزش و پرورش نتیجه کار را اعلام کنند.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۰:۰۳   + ۴۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: در زمینه مسمومیت دانش آموزان نگرانی به وجود آمده و امید است با اعلام نتایج در این خصوص، کسانی که در داخل و خارج از کشور به موضوع دامن می زنند، موجب نگرانی بیشتر نشود؛ البته اشک تمساح هایی که دیگران می ریزند بیشتر به لطیفه شبیه است.
سلام نو / تیک   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۰:۲۸   + ۲۰ سایت دیگر  
محمدحسن آصفری عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها، درباره مسمومیت سریالی دانش آموزان گفت: حتی سازمان پدافند غیرعامل هم باید این مساله را پیگیری کند و پاسخگو باشد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۸:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی و شوراها مجلس گفت: جمهوری اسلامی مطمئناً عناصر این موضوع را شناسایی و مشخص خواهد کرد و به مردم معرفی می کند، توان این کار در دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی ما وجود دارد ...
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۷:۱۲    
نایب رییس کمیسیون امور داخلی و شوراها از دستگاه های امنیتی خواست به طور جد نسبت به شناسایی مقصران حادثه مسمومیت دانش آموزان در مدارس پیگیری و با آنها برخورد کنند.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۲۱:۲۰   + ۱۵ سایت دیگر  
اکنون که غرب و پادوهای داخلی با اسم رمز مسمومیت های سریالی فاز جدیدی از جنگ ترکیبی را کلید زده و برای احیای اغتشاشات اخیر در کشور تجمع اعتراضی در خیابان ها را در دستورکار خود قرار داده اند، انتظار می رود دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی کشور هوشیار باشند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت:توضیحات مسئولان درباره علل مسمومیت سریالی دانش آموزان در جلسه اخیر کمیسیون آموزش٬ برای نمایندگان مجلس قانع کننده نبود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۷:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا : حسینی همدانی بیان کرد: جریان مسمومیت های سریالی هم بهانه ای برای اتهام زنی و ناکارآمدن نشان دادن نظام اسلامی است و می خواهند سرمایه های اجتماعی و اعتماد را از بین ببرند اما مردم ما به دشمنی ها و توانایی ها آگاه هستند بنابراین دستگاه های امنیتی و قضایی به جدیت وارد عمل شوند و تاخیر وتعلل ...
برترین ها / چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۶:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
یک عضو حزب مؤتلفه گفت: در اینکه این اقدامات مسمومیت های اخیر از سوی دشمنان انقلاب اسلامی و توسط عوامل ضد انقلاب در داخل دنبال می شود هیچ تردیدی وجود ندارد چرا که اسناد و مدارک متعددی در این رابطه وجود دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۶:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: دستگاه های امنیتی، اطلاعاتی و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در زمینه رسیدگی به مسئله مسمومیت دانش آموزان قم و برخی استان های کشور با دقت عمل کنند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۶:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
شفقنا- نائب رئیس مجمع جهانی اهل بیت(ع) با صدور پیامی گفت: دستگاه های امنیتی، قضایی و انتظامی ابعاد ماجرای مسمومیت دانش آموزان دختر در شهرهای قم و تهران را بررسی و نتیجه را در اسرع وقت به ملت شریف ایران اسلامی اطلاع دهند. ...