جمعه ۱۹ خردادساعت ۰۷:۴۵Jun 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ارتفاعات تهران»

چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۲۱:۲۶    
اصغری، کارشناس هواشناسی: در اردبیل، شمال شرق آذربایجان شرقی، خراسان شمالی، بخش های شمالی خراسان رضوی، ارتفاعات تهران و سمنان شدت بارندگی ها بسیار قابل توجه خواهد بود. احتمال سیلاب و طغیان رودخانه ها وجود دارد و توصیه می شود از اتراق در کنار رودخانه ها چشم پوشی شود. ...
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۳:۴۲    
اصغری، کارشناس هواشناسی: هشدار وقوع رگبارهای شدید در حد سیلاب و طغیان رودخانه ها را در اردبیل، آذربایجان شرقی، ارتفاعات و دامنه ها در گیلان، مازندران، گلستان، ارتفاعات سمنان، ارتفاعات تهران و شمال شرق کشور صادر کرده ایم. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۸:۰۲   + ۴۰ سایت دیگر  
ایسنا : ضیاییان درباره ارتفاعات استان تهران گفت: وضعیت جوی ارتفاعات تهران آفتابی همراه با وزش باد به تدریج از ظهر پنجشنبه تا ظهر جمعه (11 تا 12 خرداد) به تناوب افزایش ابر و رگبار و رعدوبرق پراکنده و موقتی همراه با افزایش سرعت باد پیش بینی می شود.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۲۰    
اصغری، کارشناس هواشناسی: امروز و چهارشنبه در مناطق شمال غرب کشور ناپایداری های نسبتا قابل توجهی وجود دارد و موج جدیدی از بارش ها وارد کشور می شود. شرایط برای وقوع بارش های سنگین در برخی از نقاط مانند کردستان، زنجان، قزوین، ارتفاعات تهران و البرز مهیا است. ...
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی در هشدار زرد از بارش های رگباری با احتمال آبگرفتگی معابر و طغیان رودخانه ها در خراسان شمالی، ارتفاعات و دامنه ها در مرکز و غرب کرمان، شرق و شمال شرق فارس و ارتفاعات استان های سمنان و تهران خبر داد.
موج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۳۱   + ۲۵ سایت دیگر  
بنا بر اعلام سازمان هواشناسی بارش های رگباری با احتمال آبگرفتگی معابر و طغیان رودخانه ها در خراسان شمالی، ارتفاعات و دامنه ها در مرکز و غرب کرمان، شرق و شمال شرق فارس و ارتفاعات استان های سمنان و تهران پدیده قالب کشور خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۱۸    
امروز در ارتفاعات استان تهران به ویژه ارتفاعات شمال شرقی، در ساعات بعدازظهر بارش پراکنده گاهی رگبار و رعدوبرق پیش بینی می شود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست و بر اساس هشدار هواشناسی سطح زرد، گذر امواج کم دامنه و رشد ابرهمرفتی ابرها امروز (یکشنبه) باعث بارندگی در پنج استان خواهد شد. سازمان هواشناسی نوع مخاطره این سامانه را رگبار باران، وزش باد شدید و خیزش گرد وخاک، ریزش تگرگ، رعدوبرق و صاعقه اعلام کرد. ...
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۳:۰۵    
اصغری، کارشناس هواشناسی: طی ساعات آتی در ارتفاعات کرمان، جنوب شرق فارس و شمال هرمزگان شرایط برای وقوع رگبار شدید در حد طغیان رودخانه ها مهیاست. فردا بعد از ظهر علاوه بر این نقاط در خراسان، ارتفاعات تهران، سمنان، البرز و شمال غرب کشور باید منتظر وقوع رگبار و رعدوبرق باشیم. ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۴:۴۰   + ۴۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران برای فردا و روز پنجشنبه ( 4 خرداد) در ارتفاعات شمال استان و روز جمعه (5 خرداد) در ارتفاعات نیمه شمالی و برخی مناطق نیمه غربی استان گاهی رگبار باران با احتمال رعد و برق پیش بینی می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۳:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا : رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا درباره ارتفاعات تهران نیز گفت: طی روز جمعه ارتفاعات تهران آفتابی است و وزش باد شدید را در ارتفاعات بالای 3000 متر خواهیم کرد. از عصر جمعه افزایش ابر، رگبار و رعدوبرق نیز در ارتفاعات تهران مورد انتظار است.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۴:۳۹   + ۲۲ سایت دیگر  
کبری رفیعی کارشناس سازمان هواشناسی برای 24 ساعت آینده در مناطقی از آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، دامنه های البرز در استان های زنجان، قزوین، البرز و ارتفاعات تهران و غرب سواحل دریای خزر بارش باران گاهی همراه با رعدوبرق و وزش باد پیش بینی کرد.
برترین ها / جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۱:۴۱   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از رگبار پراکنده در نقاط مختلف کشور و وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در برخی استان ها خبر داد.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۴:۴۲    
اصغری، کارشناس هواشناسی: بیشترین بارندگی در عجبشیر آذربایجان شرقی، لاله زار در کرمان، شیروان در خراسان شمالی و میامی در سمنان صورت گرفت. امروز هم خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان تحت تاثیر ابرهای همرفتی قرار دارد و رگبار شدید و طغیان رودخانه فصلی محتمل است. ...
برترین ها / چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۲۲:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
جمعه نسبتا خطرناکی پیش روی ماست، هم امشب هم فردا احتمال آغاز رگبار شدید در استان های زیر وجود دارد:
سلام نو / انتخاب   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۰۹:۵۵   + ۴۳ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امدادونجات هلال احمر ضمن اشاره به احتمال رگبار شدید و وقوع سیلاب در 10 استان کشور، از آماده باش امدادگران خبر داد.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۴:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
به تازگی شمشیری ساخته شده است که به دمای 2000 درجه سانیگراد می رسد. پیش از این در فیلم های علمی تخیلی، رویای ساخت چنین شمشیری مقابل چشم مردم به نمایش درآمده بود.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۱۱:۲۵    
فیلمی در فضای مجازی منتشر شده است که نشان می دهد در دره اصلی حسن دره در فشم بهمنی با سرعت پایین در حال جاری شدن است.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۰:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
از دره اصلی حسن دره در فشم واقع در شمیرانات تهران فیلمی منتشر شده که نشان می دهد انبوهی از برف به شکل بهمن، اما با سرعت کم در حال حرکت است و فیلمبردار هم روی فیلم توضیح می دهد که این بهمن در کجا اتفاق افتاده است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۳:۲۸   + ۳۴ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان رگبار پراکنده در ارتفاعات و وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در نیمه جنوبی پیش بینی می شود.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۱۶:۵۳   + ۱۸ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: طی امروز و فردا کاهش نسبی دما و از روز شنبه هفته آینده روند افزایش تدریجی بیشینه دما در پایتخت انتظار می رود.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۲۱:۳۵    
اصغری، کارشناس هواشناسی: امشب و فردا بعد از ظهر در خراسان شمالی و رضوی، گلستان، مازندارن و ارتفاعات تهران بارندگی خواهیم داشت. در غالب نقاط کشور وزش باد پیش بینی می شود. روند افزایش دما تا پایان هفته مورد انتظار است. آب های جنوب کشور فردا متلاطم خواهد بود.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۴:۱۷    
اصغری، کارشناس هواشناسی: فیروزکوه در تهران به دمای 4- رسید و دیزین با دمای 11- سردترین نقطه کشور بود. بندر گز با 20 میلی متر بیشترین بارش را تجربه کرد. استان گلستان و بخش های شمالی سمنان و خراسان شمالی و رضوی و ارتفاعات تهران منتظر وقوع بارش باشند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۱۶:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان تهران گفت: از بعد از ظهر تا شب در ارتفاعات و شمال شرقی استان تهران بارش پراکنده، مه و کولاک پیش بینی می شود و از فردا تا پنجشنبه دمای هوای استان افزایش خواهد یافت.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۱۳:۲۴    
اصغری، کارشناس هواشناسی: در بخش های جنوبی کشور نگران وزش باد هستیم. وزش باد منجر به کاهش دید، گرد و خاک و متلاطم شدن آب دریا خواهد شد. قایق های تفریحی مراقب باشند. خراسان رضوی و شمالی با بارش مواجه است و منجر به تاخیر در پروازها خواهد شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۵:۴۲    
فیلم بارش نعمت الهی، باران را در ارتفاعات شهر تهران مشاهده کنید.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۶:۴۸    
در فصل بهار به خصوص در ایام تعطیلات نوروزی که هوا تمیز و بدون آلودگی است، منظره تهران از ارتفاعات گلابدره تماشایی است چرا که چشم انداز شمالی پارک گلابدره به کوه های دربند می رسد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۱:۴۱    
جهانگردانی که در دوره قاجار پا به تهران میگذارند، گرچه از وضع بد بهداشت محله ها و کثیف بودن آب آشامیدنی این شهر سخن میگویند، اما هوای تهران را هوایی دلپذیر و فرح زا میدانند ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۲:۲۵    
اصغری، کارشناس هواشناسی: حداقل دما در تهران به 3- رسید و کاهش دما تا شنبه ادامه دارد. در ساعات بعدازظهر تهران، در ارتفاعات شاهد بارش برف خواهیم بود. از روز یکشنبه سامانه جدیدی وارد کشور می شود و ریزش آن به صورت باران خواهد بود.
تهران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۰۸:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا با اشاره به بارش های رگباری درارتفاعات و وزش باد شدید اظهار کرد: با در نظر گرفتن شرایط سوزباد و خطر ریزش بهمن از قرار گرفتن روی نقاب های برفی، حرکت در امتداد و به سمت آن ها اجتناب شود.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۲۲:۲۰   + ۲۳ سایت دیگر  
کودک 12 ساله ای که به همراه خانواده جهت بازدید از آبشار سنگان تهران به منطقه سنگان رفته بود حوالی ساعت 10 صبح امروز 5 اسفند دچار حادثه سقوط قندیل از ارتفاعات بالایی آبشار شد و جان خود را از دست داد.
سلام نو / خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۶:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران، درباره پیش بینی آب وهوای تهران طی روزهای آینده اعلام کرد که از یکشنبه هوا گرم خواهد شد.
سلام نو / رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۳:۲۸   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران با توجه به گزارش هواشناسی درباره هوای تهران در روز جمعه هشداد داد که احتما سقوط بهمن و وزش باد شدید وجود دارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۹:۲۸   + ۶۸ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان تهران گفت: کوهنوردان آماتور و حرفه ای برای روز جمعه پنجم اسفندماه، احتمال سقوط بهمن در ارتفاعات را جدی بگیرند و از صعود خودداری کنند.
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۴:۲۸    
گروه جامعه: بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران افزایش آلودگی هوای تهران طی فردا (اول اسفندماه) و احتمال ریزش بهمن در ارتفاعات پیش بینی می شود ...
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۴:۰۱   + ۴۴ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان تهران: با توجه به هشدار سقوط بهمن درمناطق مستعد، توصیه اکید و مداوم مدیریت بحران عدم فعالیت کوهنوردی توسط کوهنوردان آماتور و حرفه ای است.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۱۶:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی استان تهران با صدور هشدار سطح زرد هواشناسی، احتمال سقوط بهمن و ریزش سنگ را طی امروز و یکشنبه در ارتفاعات استان تهران پیش بینی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۱۵:۵۵   + ۳۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی استان تهران با صدور هشدار سطح زرد هواشناسی، احتمال سقوط بهمن و ریزش سنگ را طی امروز و یکشنبه در ارتفاعات استان تهران پیش بینی کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۷:۴۶   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان تهران با اشاره به پیش بینی هواشناسی مبنی بر افزایش دما، نسبت به احتمال سقوط سنگ و ریزش بهمن در ارتفاعات استان هشدار داد.
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۴:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
گروه جامعه: بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان، صاف تا کمی ابری و همراه با وزش بادشدید و احتمال سقوط بهمن در ارتفاعات، افزایش غبار و کاهش کیفیت هوا در مناطق پرتردد شهری پیش بینی شده است. ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۵:۵۱   + ۲۵ سایت دیگر  
شفقنا- مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران گفت: با توجه به احتمال سقوط بهمن در ارتفاعات و محورهای کوهستانی استان، تمامی نیروهای این جمعیت در آماده باش کامل هستند. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۰:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور با صدور هشدار سطح زرد و با اشاره به ادامه بارش ها در 14 استان کشور، نسبت به خطر وقوع بهمن در تهران و البرز هشدار داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۰:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور با صدور هشدار سطح زرد و با اشاره به ادامه بارش ها در 14 استان کشور، نسبت به خطر وقوع بهمن در تهران و البرز هشدار داد.
برترین ها / شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۳:۱۴   + ۴۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران وضعیت جوی این استان آسمان نیمه ابری تا ابری همراه با بارش برف و باران، در ارتفاعات کولاک و بارش تگرگ نیز پیش بینی می شود همچنین تا روز جمعه (21 بهمن ماه) کاهش دما را شاهد خواهیم بود.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۹:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان تهران با اشاره به صدور هشدار زرد هواشناسی مبنی بر وقوع کولاک در ارتفاعات این استان به کوهنوردان آماتور و حتی حرفه ای توصیه کرد که از صعود به ارتفاعات خودداری کنند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۲۱:۴۰    
اصغری، کارشناس هواشناسی:فردا تهرانی ها صبح نسبتاً سردی را تجربه می کنند.
وقت صبح   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۲۳:۰۳    
تینا آخوندتبار، بازیگر سابق سینما و تلویزیون با انتشار تصویری در صفحه اینستاگرام اش، از اقدامان خطرناک اش در ارتفاعات تهران پرده برداشته است. وقت صبح- تینا آخوندتبار سال 88 وارد عرصه بازیگری شد . به واسطه ذهن ماجراجویش از سال 93 از این فضا را رها کرد تا به ورزش بوکس را دنبال کند. ...
وقت صبح   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۲۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
تینا آخوندتبار، بازیگر سابق سینما و تلویزیون تصاویری از آشپزی جالب اش در ارتفاعات تهران منتشر کرده و دنبال کنندگان اش را متعجب ساخته است. وقت صبح- تینا آخوندتبار را این روزهای به واسطه تمرینات سنگین اش در بوکس و مسابقات بین المللی اش در این رشته رزمی می شناسند. ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۵:۵۵   + ۱۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار زرد ضمن اعلام ماندگاری هوای سرد در اغلب مناطق کشور، نسبت به کاهش دما تا 7 درجه در مناطق غرب، شمال غرب، مرکز، شمال شرق و استان های قزوین، البرز، سمنان و تهران تا پایان روز یکشنبه خبر داد.
پول نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
امروز در برخی نقاط استان های آذربایجان شرقی و غربی، کردستان، خراسان های شمالی، رضوی و جنوبی ارتفاعات البرز و ارتفاعات استان های کرمان و هرمزگان بارش برف و باران و در استان های جنوبی رعد و برق پیش بینی می شود.