پنجشنبه ۱۳ بهمنساعت ۲۲:۲۹Feb 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تالار وحدت»

پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۲۰:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
آئین نکواشت مرحوم رضا مقدسی و رونمایی از نشان قلم مقدس روزنامه نگار طراز انقلاب اسلامی با حضور فرشاد مهدی پور معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، همسر و پسر مرحوم مقدسی و جمعی از مدیران و سردبیران و اصحاب رسانه در مجموعه تالار وحدت آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۶:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: انقلاب اسلامی حوزه روزنامه نگاری را در کشور ما متحول کرد و چند نسل مهم از روزنامه نگاران را داریم که پس از انقلاب اسلامی به جامعه معرفی شدند.
رویش زاگرس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۳:۵۲    
رویش زاگرس: مراسم اختتامیه چهل و یکمین جشنواره بین المللی تاتر فجر در تالار وحدت برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس مراسم اختتامیه چهل و یکمین جشنواره بین المللی تاتر فجر در تالار وحدت برگزار و در بخش نمایش های آیینی لوح تقدیر ودیپلم افتخار به گروه نمایشی بهیگ هارونک به کارگردانی علی قاضی ...
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۲:۴۵    
آیین اختتامیه چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر با معرفی برگزیدگان در تالار وحدت برگزار شد. در این دوره 215 اجرا روی صحنه تئاتر رفت.
حوزه هنری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۲:۲۱    
مراسم اختتامیه چهل ویکمین جشنواره تئاتر فجر با درخشش تولیدات مراکز استانی حوزه هنری برگزار شد. به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، آیین اختتامیه چهل ویکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر روز سه شنبه یازدهم بهمن ماه در تالار وحدت با حضور محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و محمدمهدی دادمان ...
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۱:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
آسیانیوز / یزد ؛ مراسم اختتامیه چهل یکمین جشنواره تئاتر فجر سه شنبه شب 11 بهمن در تالار وحدت برگزار شد. در این مراسم مهسا دهقانی در بخش خیابانی حائز رتبه دوم کارگردانی برای نمایش "دردسرهای یک موجود موذی" را دریافت کرد ...
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۱:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
آئین اختتامیه چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر عصر سه شنبه11 بهمن ماه 1401 با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد در تالار وحدت برگزار شد. / علیرضا طهماسبی
سینما پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۸:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
سینماپرس: اختتامیه چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیران تئاتری در تالار وحدت برگزار شد.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۸:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
نمایش لیزای بیچاره که یک کار موزیکال است، با داستانی فولکلور و عاشقانه روز دوشنبه 10 بهمن ماه در دو نوبت 17 و 20 در تالار وحدت روی صحنه رفت.
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۱:۱۳    
اینتیتر – سحر سادات زمانی؛ مراسم اختتامیه چهل و یکمین جشنواره تئاتر فجر یازدهم بهمن ماه در تالار وحدت برگزار شد و این جشنواره برگزیدگان خود را شناخت. در ادامه گزارش تصویری این مراسم را مشاهده می کنید.
سید امین سپهریان، معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت: ساعاتی پیش مراسم اختتامیه چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در تالار وحدت برگزار شد که پس از اعلام کاندیداها ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۰:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
اختتامیه چهل ویکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر امشب یازدهم بهمن ماه در تالار وحدت برگزار شد .
آنا / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۰:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
مراسم اختتامیه چهل و یکمین دوره جشنواره تئاتر فجربا حضور محمد علی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی امشب 11 بهمن ماه در تالار وحدت برگزار شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مراسم اختتامیه چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر عصر امروز سه شنبه یازدهم بهمن ماه در تالار وحدت برگزار شد. در این مراسم برگزیدگان بخش های مختلف معرفی شدند.
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۲:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
مراسم اختتامیه چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر شامگاه 11 بهمن با حضور محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در تالار وحدت برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۰:۵۶   + ۱۵ سایت دیگر  
اختتامیه چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیران تئاتری در تالار وحدت برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
کتابهای پژوهشی چهل و یکمین جشنواره تئاتر فجر دقایقی پیش از شروع اختتامیه این جشنواره رونمایی شدند.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
از امروز کار متقابل ما، مسئولان و اهالی تئاتر شروع می شود. ما تعهد می دهیم همه زیرساخت های لازم را برای گسترش تئاتر در جای جای کشورمان فراهم کنیم.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۹:۲۹   + ۲۳ سایت دیگر  
نامزدهای چهل ویکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر دقایقی پیش از شروع مراسم اختتامیه و در یک اقدام عجیب با اعلام نتیجه نهایی چند بخش ، منتشر شد. به گزارش صبح ساحل، به نقل از ایسنا، در حالی که دقایق دیگر مراسم پایانی جشنواره تئاتر فجر، امشب 11 بهمن ماه در تالار وحدت برگزار می شود ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۸:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
صندلی های قرمز تالار وحدت در بیست سال گذشته تپش های قلب بسیاری از بازیگران را به یاد دارند، بازیگرانی که در آن دوره جوان بودند و پُر شَر و شُور و گرفتن جایزه برایشان هیجان داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۶:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
تالار وحدت در دهمین روز از جشنواره چهل و یکم، رکورد مخاطبان خود را شکست.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۳:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
تماشاگران جشنواره تئاتر فجر در شب آخر اجراهای تالار وحدت با استقبال گسترده از نمایش لیزای بیچاره رکورد تماشاچی در اجراهای جشنواره را شکستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۲:۲۱    
تمام بلیط های تالار وحدت برای نمایش لیزای بیچاره از روسیه فروخته شد و رکورد حضور تماشاچیان در جشنواره چهل و یکم در تالار وحدت را شکست.
افق تهران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۷:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
امروز دوشنبه 10 بهمن ماه تالار وحدت پذیرای نمایش لیزای بیچاره از کشور روسیه است که در دو نوبت 17 و 20 روی صحنه می رود.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۶:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
اولین تئاتر صحنه ای چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در تالار وحدت، با استقبال چشمگیر تماشاچیان از نمایش ایرانیان همراه شد
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
پرواز همای، خواننده موسیقی ایرانی که چندی پیش برای اجرا یک برنامه در تالار وحدت حاشیه ساز شده و گفته بود: فریب خورده است! حالا با انتشار تصویری جدید از او در جشنواره تئاتر فجر خبرساز شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
نمایش مدق الحنا از عمان تنها نمایش بخش بین الملل هشتمین روز جشنواره تئاتر فجر بود که روز گذشته در تالار وحدت به صحنه رفت.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
ابراهیم آل معینی سفیر عمان برای تماشای نمایش مدق الحناء از کشور عمان با حضور در تالار وحدت به دیدن این نمایش نشست. خبرگزاری میزان- طبق اعلام روابط عمومی جشنواره ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۲۸    
هشتمین روز از جشنواره تئاتر فجر با حضور برخی از پیشکسوتان تئاتر برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۵:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
نمایش کمدی الهی به کارگردانی حافظ خلیفه از تونس در تالار وحدت به روی صحنه رفت.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۳:۰۵    
اجراهای هفتمین شب جشنواره تئاتر فجر پر از حاشیه های خوب است ، مردم در تالار وحدت با دانته به جهنم رفتند و مخاطبانِ مکبث در تئاتر شهر غوغا به پا کردند.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۱:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
هشتمین شب جشنواره های فجر با اجرا های متعدد از نمایش های ایرانی و یک نمایش خارجی در تالار وحدت همراه خواهد بود اما قطار اردنی ها به تهران نرسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۰:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
نمایش کمدی الهی به کارگردانی حافظ خلیفه از کشور تونس شب گذشته در قالب بخش بین الملل جشنواره تئاتر فجر در تالار وحدت به صحنه رفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۷:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
هشتمین روز چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر میزبان 18 اثر نمایشی در بخش های خیابانی و صحنه ای می شود.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۲:۱۵    
کمدی الهی گروه نمایشی تونس امشب در حالی در دک سانس به صحنه تالار وحدت رفت که توانست تمامی ظرفیت سالن را از آن خود کند.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
پس از برگزاری چند کنسرت اخیر در تالار وحدت و استقبال خوب تماشاچیان تئاتر جشنواره بین المللی تئاتر فجر، پنجشنبه شب نیز کنسرت زانکو در سالن میلاد تهران با حضور پرشور مخاطبان موسیقی مواجه شد. ...
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۱:۲۱    
تهران - ایران پرس: در روز ششم چهل ویکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، تئاتر خیابانی دردسرهای یک موجود موذی با جمعیتی نسبتا پربیننده در روز سرد بهمن ماه روبروی تالار وحدت به اجرا درآمد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست و به نقل از روابط عمومی، شامگاه چهارشنبه، پنجم بهمن ماه در مجموعه تئاتر شهر نمایش کرنر زیر درختان بلوط با حضور محمود سالاری (معاون امورهنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی)، سردار سرتیپ محمدرضا نقدی (معاون هماهنگ کننده کل سپاه پاسداران) ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۷:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
در پنجمین روز از جشنواره تئاتر فجر نمایش های کرنر زیر درختان بلوط در تئاتر شهر و ایرانیان در تالار وحدت با حضور تعدادی از مدیران روی صحنه رفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
پنجمین روز از جشنواره تئاتر فجر با شلوغی تالار وحدت برای نمایش رضا صابری و بازدید سردار نقدی از تئاتر شهر گذشت.
نیوز فلاورجان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۲:۴۲    
نمایش خیابانی مَترس ها در چهل و یکمین جشنواره تئاتر بین المللی فجر به کارگردانی علیرضا شمس هنرمند فلاورجانی در مقابل تالار وحدت اجرا گردید.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۱:۴۴    
صفحه توئیتری خبرگزاری ایرنا با تصویری به نمایی زیبا از حضور پرشور مردم در تالار وحدت اشاره کرده است.