جمعه ۱۲ خردادساعت ۱۴:۲۳Jun 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مشاغل خانگی»

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی همدان با بیان اینکه بخش عمده صادرات استان "سفال و سرامیک" است، گفت: در یک سال گذشته 25 میلیون دلار صادرات صنایع دستی در همدان ثبت شده است و بیش از 10 میلیارد و 570 میلیون تومان تسهیلات به 250طرح مشاغل خانگی در حوزه صنایع دستی پرداخت شده ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
سیدامیر جعفری، فرماندار شهرستان شهرضا گفت: تلاش برای جلوگیری از مهاجرت روستاییان، قرار گرفتن5 روستا در قالب تملک دارایی، پیگیری بهسازی محور کهرویه-یحیی آباد و درخواست همکاری اهالی روستا جهت آزادسازی برای جاده، استقرار پیمانکار برای آسفالت جاده هونجان گرموک ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۱:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست دبیرخانه ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اختصاص 4 هزار میلیارد تومانی تسهیلات شغلی از ایجاد بیش از 103 هزار اشتغال خانگی در سال گذشته خبر داد.
فرمانداری نجف آباد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
در روز پنجشنبه 11 خرداد ماه 1402 همایش توسعه و بهبود مشاغل خانگی با حضور موسی مباشری معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان نجف آباد و جمعی از مسئولین شهرستان همچنین تعدادی از فعالین و علاقه مندان به مشاغل خانگی در محل فرهنگسرای خارون سالن شهروند برگزار شد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- معاون وزیر کار با اشاره به تلاش دولت برای سهم مشاغل خانگی در سطح کشور، گفت: این شاخص از 10 به 15 درصد ارتقاء خواهد یافت.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۵:۱۹    
سمنان- معاون وزیر کار با بیان اینکه یک میلیون شغل طی سال قبل در کشور ایجاد شد، گفت: ارائه تسهیلات مشاغل خانگی یکی از سیاست های دولت سیزدهم برای تداوم اشتغالزایی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی از افزایش اعتبارات تسهیلات مشاغل خانگی و تدوین بسته اشتغال ویژه فارغ التحصیلان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: امسال چهار هزار میلیارد تومان اعتبار تسهیلاتی برای بخش مشاغل خانگی در کشور در نظر گرفته شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۱:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران رئیس دبیرخانه ستاد ساماندهی حمایت از مشاغل خانگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، از اختصاص اعتبار 4 هزار میلیارد تومانی برای ایجاد وتوسعه کسب وکارها ومشاغل خانگی در سال جاری خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
پنجمین جلسه کمیته مشاغل خانگی و دیپلم قرآنی با دستور جلسه دیپلم قرآنی آموزشیار حفظ قرآن با حضور استاد وکیل از پیشکسوتان قرآنی و با سابقه در تألیف کتب درسی قرآنی برگزار شد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۹:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
نخستین جشنواره فن بازار پوشاک مشاغل درشهرستان آمل عصر چهارشنبه با حضور رییس دبیرخانه ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی گشایش یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مسئول واحد سلامت کار مرکز بهداشت مهاباد گفت: سلامت بیش از 11 هزار بهره بردار مشاغل خانگی و غیر خانگی در این شهرستان رصد و سنجش شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۷:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران سرپرست دبیرخانه ستاد ساماندهی حمایت از مشاغل خانگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، از توجه جدی و اولویت ویژه این وزارتخانه برای توسعه کسب وکارها ومشاغل خانگی خبر داد.
آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۲:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان معاون مرکز توسعه نوغانداری کشور، با تاکید بر اینکه تلاش می شود بتوانیم صنعت نوغانداری را به جایگاه اصلی آن برگردانیم، گفت: حدود 38 درصد نوغانداری کشور در استان گیلان انجام می شود ...
آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۲:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل میراث فرهنگی گیلان، با بیان اینکه نزدیک به 12 اثر تاریخی داریم که متعلق به صنعت نوغان است، گفت: آمادگی را داریم یک ردیف اعتباری برای ابریشم گیلان در شهرستان انزلی اختصاص دهیم و این موزه تا قبل از سال 1410 بهره برداری شود. ولی جهانی امروز در گردهمایی احیای صنعت نوغان و [...] ...
آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۲:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان نماینده مردم انزلی در مجلس با بیان اینکه در حوزه زیتون و چای نیز می توانیم اقدامات فرآوری را انجام دهیم، گفت: زیتون رودبار به دلیل بی توجهی به فرآوری محصول در رتبه سوم کشور است در حالی که دوره خام فروشی به سر آمده و باید برای محصولات ارزش افزوده ایجاد کنیم. احمد [...] ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۸:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
120 میلیارد تومان تسهیلات به صاحبان مشاغل خانگی در گلستان پرداخت می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت: 110 میلیارد تومان اعتبار برای مشاغل خانگی به استان ابلاغ شده که نشانگر رشد چندصد برابری اعتبارات مشاغل خانگی در دولت سیزدهم نسبت به 3 سال گذشته است.
برترین ها / شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
معمولاً وقتی پدر خانواده با فرزندان در خانه تنها می ماند، مادر خانواده جویای احوال فرزندان شان می شود و پدر خانواده هم پاسخ کوتاهی درباره ی سلامت آن ها می دهد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۰۷    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران از فعال شدن سامانه جستجوی شغل خبر داد گفت: 110 میلیارد تومان اعتبار برای مشاغل خانگی ابلاغ شد.
اولین جلسه کمیته تخصصی مشاغل خانگی در راستای هماهنگی مبنی بر نحوه و فرآیند جذب تسهیلات.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۷:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیر ستفای جهاد دانشگاهی مازندران، از افتتاح اولین جشنواره و فن بازار پوشاک مشاغل استان مازندران، عصر فردا ساعت 16 با حضور رییس دبیرخانه ستاد ساماندهی حمایت از مشاغل خانگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در آمل خبر داد.
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با اشاره به تخصیص اینماد گفت:در سامانه مشاغل خانگی بیش از پانصد رشته فعالیت جهت علاقمندان به کسب و کارهای خانگی پیش بینی شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر از پرداخت 100 میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی خبر داد و گفت: سال گذشته 6 هزار مجوز مشاغل خانگی در رشته های مختلف تولیدی و اشتغال زایی صادر شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۱۲   + ۳۲ سایت دیگر  
مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با اشاره به تخصیص اینماد گفت:در سامانه مشاغل خانگی بیش از پانصد رشته فعالیت جهت علاقمندان به کسب و کارهای خانگی پیش بینی شده است.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۴۴    
به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد الزهرا(س)، سلسله نشست های دوشنبه های مشاغل خانگی، دوشنبه هر هفته به همت اندیشکده بانوان و دبیرخانه مشاغل خانگی پهنه شرقی استان تهران جهاد دانشگاهی واحد الزهرا(س) با تمرکز بر مسائل و چالش های مشاغل خانگی در ایران و با هدف گفتمان سازی و تولید اندیشه های به روز ...
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد الزهرا (س)، نوزدهمین جلسه از سلسله نشست های دوشنبه های مشاغل خانگی، روز دوشنبه 8 خردادماه با سخنرانی فرح ناز رافع، رئیس مرکز ملی فرش ایران با عنوان "کاربرد رویکردهای نوین حوزه فرش در مشاغل خانگی" برگزار شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۸:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
مسئول نهاد آبادانی و پیشرفت بنیاد علوی استان قم گفت: در سال 1401 تسهیلاتی بالغ بر 115 میلیارد تومان در راستای حمایت از مشاغل خانگی از طرف مجموعه نهاد آبادانی و پیشرفت بنیاد علوی در استان قم پرداخت شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۷:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/همدان فرماندار نهاوند گفت: شهرستان نهاوند آخرین رتبه جذب اعتبارات مشاغل خانگی را در استان دارد و این در شأن شهرستان نیست.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۶:۳۸    
معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرده تسهیلات اختصاص یافته به مشاغل خانگی در سال 1401 به سه هزار میلیارد تومان رسید که نسبت به سال پیش از آن، رشد چشمگیری را نشان می دهد.
هم اندیشی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس دبیرخانه مشاغل خانگی وزارت کار با بیان اینکه آغاز پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی از سوی بانک ها منتظر ابلاغ شیوه نامه بانک مرکزی است، گفت: سال گذشته 2700 میلیارد تومان تسهیلات در قالب مشاغل خانگی پرداخت شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان همدان یوسف شعبانی مدیر کل تعاون کارورفاه اجتماعی همدان در اولین جلسه کمیته ی مشاغل خانگی از تخصیص 130 میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی به همدان خبر داد و افزود : این تسهیلات نسبت به سال گذشته افزایش 20 درصدی داشته است .
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خلخال جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گزاری به ریاست سید جواد یحیی زاده فرماندار شهرستان خلخال و با حضور اعضای کارگروه در سالن شهید مهری برگزار گردید . ...
خبرگزاری نمایشگاهی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۳۸    
در شصت ثانیه ایفنا امشب ، نمایشگاه صنعت پست در مصلی امام خمینی، نمایشگاه سنگ های ساختمانی و معدن در نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب، نمایشگاه لوستر و مبلمان قم و همچنین نمایشگاه مشاغل خانگی و کسب و کار زنجان را خواهید دید. برچسب ها: شصت ثانیه ایفنا نمایشگاه صنعت پست نمایشگاه لوستر
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: اعتبارات مشاغل خانگی در استان کرمانشاه نسبت به سال گذشته 55 درصد افزایش یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۷:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
ایلام-استاندار ایلام گفت: سال گذشته 79 میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی در ایلام پرداخت شده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۰:۴۳    
جلسه هم اندیشی اداره بهزیستی شهرستان قصرشیرین با اداره میراث فرهنگی این شهرستان با موضوع صدور مجوزهای مشاغل خانگی و اشتغال پایدار برگزار شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون دادستان در امور بانوان از بازارچه صنایع دستی و مشاغل خانگی به مناسبت دهه کرامت بازدید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری از ابلاغ 136 میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی به استان خبر داد و گفت: این تسهیلات باید تا پایان مهر جذب شود.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۵۲    
نوزدهمین جلسه از سلسله نشست های دوشنبه های مشاغل خانگی، روز دوشنبه 8 خرداد ماه از ساعت 11 الی 12 و با سخنرانی فرح ناز رافع، رئیس مرکز ملی فرش ایران با عنوان "کاربرد رویکردهای نوین حوزه فرش در مشاغل خانگی" برگزار خواهد شد.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۵۱   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس دبیرخانه ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی وزارت کار اعلام کرد دارندگان مجوز مشاغل خانگی نیازی به دریافت پروانه کسب مجازی ندارند. همچنین به این کسب وکارها نیز اینماد تعلق خواهد گرفت که پروسه آن ظرف چند ساعت انجام می شود ...
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۳۰    
حجت الاسلام عالیشاه با بیان اینکه کمیته امداد با اعطای وام مشاغل خانگی و تسهیلات خودکفایی به مددجویان و حصول اطمینان از خودکفایی و کسب درآمد آنها را از چرخه حمایت خارج می کند، گفت: امسال سه هزار مددجو از چرخه حمایت کمیته امداد خارج شدند.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ; در راستای برگزاری دومین همایش بین المللی کتابخانه های عمومی با عنوان کتابخانه های عمومی و کسب و کارهای کوچک در 25 و 26 مهرماه 1402 به میزبانی شهر مشهد، دومین نمایشگاه کسب و کار های کوچک در کتابخانه های عمومی استان قم ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۴۰    
ساری-نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه با بیان اینکه کشور در مسائل اقتصادی دچار مشکل است، افزود: یکی از کم هزینه ترین، و بهترین راهکار برای حل مشکلات اقتصادی به ویژه در روستاها، ایجاد مشاغل خانگی و خرد است.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۵۲    
این بازدید در تاریخ 2/3/1402 با حضور آقای مهندس موسوی رییس محترم اداره توسعه کارآفرینی و همکارشان آقای مهندس کریمی از مرکز مشاوره جهاد دانشگاهی الزهرا(س) انجام شد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
پارسال در زمینه ایجاد مشاغل خانگی در حوزه صنایع دستی 20 میلیارد تومان تسهیلات در چهارمحال و بختیاری پرداخت شد.
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از رشد 202 درصدی صدور مجوزهای مشاغل خانگی در سال گذشته خبر داد و گفت: افزایش منابع تخصیص یافته به این حوزه و تسهیل و تسریع در صدور مجوز از مهم ترین اقدامات حمایتی دولت از کارآفرینان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
برای نخستین بار در استان پرورش شتر از طریق طرح مشاغل خانگی در شهرستان بن اجرا شد.
جهت پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۲:۵۲   + ۲۵ سایت دیگر  
مشاغل خانگی دارای مجوز از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سراسر کشور هنگام دریافت اینماد در رسته های مرتبط، الزامی به دریافت پروانه کسب از اتحادیه کشوری صنف کسب وکارهای مجازی نداشته و فقط با ثبت اطلاعات مجوز مشاغل خانگی و استعلام برخط از وزارتخانه مذکور ...