شنبه ۰۵ فروردینساعت ۰۶:۰۹Mar 2023 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیر کل حفاظت محیط زیست»

سلامت نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۱:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست کردستان گفت: نیروهای اجرایی حفاظت محیط زیست در همه شهرهای استان تا 15 فروردین برای جلوگیری از تخریب طبیعت و محیط زیست در حالت آماده باش هستند.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۰۹:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
محیط بانان پارک ملی توران در شاهرود موفق شدند در نخستین گشت های خود در سال جدید، یک گله پرجمعیت گورخر ایرانی را مشاهده کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۲:۰۳    
مدیر کل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: کیفیت هوای کلانشهر مشهد در سومین روز فروردین سال 1402 در شرایط سالم و مناسب قرار دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۱:۲۷    
مدیر کل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: کیفیت هوای مشهد در سومین روز فروردین سال 1402 در شرایط سالم و مناسب قرار دارد.
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۱:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
بهرامعلی ظاهری مدیرکل حفاظت محیط زیست استان سمنان، از مشاهده گور خبر ایرانی در منطقه توران خبر داد و گفت: توران یکی از مهمترین زیستگاه های استان و کشور است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۰۱:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان گفت: احیای گردشگری زیست محیطی در استان ضروری است.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۳:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
بازتاب/ مدیرکل حفاظت محیط زیست استان ایلام گفت: با فرا رسیدن سال نو و شروع تعطیلات نوروزی، موزه تاریخ طبیعی و تنوع زیستی استان آماده پذیرایی از میهمانان و هم استانی ها عزیز می باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۷:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
سنندج- مدیرکل حفاظت محیط زیست کردستان گفت: 351 متخلف شکار و صید در سال 1401 به همت یگان حفاظت محیط زیست استان دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۶:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران گفت: در ایام تعطیلات نوروزی مناطق تحت مدیریت، واحدهای صنعتی، معدنی و خدماتی استان توسط محیط بانان و کارشناسان محیط زیست به صورت شبانه روزی پایش و کنترل خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان جنوبی در استان خراسان جنوبی بالغ بر 45 غار با همکاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان شناسایی شده که از اهمیت زیستی و میراثی بالایی برخوردارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۴:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: کیفیت هوای کلانشهر مشهد برای امروز، با کاهش حجم آلاینده ها در شرایط سالم و قرار گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی از آماده باش محیط بانان در تمامی شهرهای خراسان رضوی برای برخورد با شکارچیان غیرمجاز خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۱:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان شمالی گفت: نوروز امسال، برای صیانت از عرصه های طبیعی و محیط زیست و جلوگیری از تخریب ها، گشت های نظارتی محیط بانان و کارشناسان افزایش یافته است.
موج رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۹:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان زنجان گفت: در ایام تعطیلات نوروزی مناطق تحت مدیریت و واحد های صنعتی، معدنی و خدماتی استان توسط محیط بانان و کارشناسان محیط زیست به صورت شبانه روزی پایش و کنترل خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۰:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: مجموعه باغ پرندگان مشهد با دستور مقام قضایی به علت تخلفات متعدد پلمپ شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۵:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان چهارمحال وبختیاری گفت: پاکسازی محورهای ورودی و پرتردد شهرستان های استان انجام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۴:۰۶    
مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: با افزایش حجم آلاینده ها هوای مشهد امروز، بیست و هشتم اسفند 1401 در شرایط ناسالم و آلوده قرار دارد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: مجموعه باغ پرندگان مشهد با دستور مقام قضایی مهر و موم شد.
انعکاس اردبیل   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اردبیل گفت: وزارت نیرو مجوز های لازم را برای ثبت تالاب میل و مغان در کنوانسیون بین المللی رامسر صادر کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان زنجان با هشدار به خاطر خشکی چمن سلطانیه گفت: نباید برای احیای چمن سلطانیه تعلل کرد.
انعکاس اردبیل   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۷:۱۱    
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اردبیل در حاشیه پاکسازی مسیر اردبیل به شهرستان سرعین گفت: پویش استقبال از بهار و طرح ملی مسیر سبز، ایران پاک همزمان با سراسر کشور در استان اردبیل نیز در حال انجام است.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۴:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم وفناوری، محمد جواد اشرفی مدیر کل حفاظت محیط زیست خوزستان صبح روزچهارشنبه،در آیین افتتاح این مراسم گفت: این اقدام فرهنگی بسیار با ارزش است که در این خانه با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اشاعه فرهنگ محیط زیستی انجام می شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۰:۴۱    
مدیر کل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: از شهروندان محترم خواستاریم برای حفظ محیط زیست در ایام نوروز، حتما به توصیه های محیط زیستی عمل کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری، از ممنوعیت خرید و فروش انواع گونه های جانوری حیات وحش براساس قانون خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اردبیل گفت: امسال آهوان سایت تکثیر و پرورش آهوی مغان در زیستگاه طبیعی خود رهاسازی شدند.
می متالز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۰:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
می متالز - مدیر کل حفاظت محیط زیست استان با اشاره به در پیش بودن روز 13 نوروز و نامگذاری آن به عنوان روز طبیعت، گفت: در نظر داریم با برگزاری پویش مسیر سبز و ایران سبز در این روز ضمن تشویق مردم به حفظ محیط زیست، این فرهنگ را در جامعه ارتقا بخشیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل حفاظت محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد گفت: با اشراف اطلاعاتی و اقدامات حفاظتی محیط بانان متهم قطع درختان دشتک دیل گچساران را حین قطع درخت بلوط با اره موتوری شناسایی کردند.
تابناک ایلام   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۴:۰۵    
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان ایلام بیان داشت : یکی از مهمترین اقدامات سال گذشته خرید تجهیزات، پایش آنلاین و ایستگاه های سنجش ذرات گرد و غبار با اعتباری بالغ بر 106 هزار میلیون ریال بوده است.
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد گفت: شب گذشته فرد یا افرادی ناشناس 3 اصله درخت بلوط را در دشتک دیل گچساران قطع کرده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل حفاظت محیط زیست خراسان شمالی گفت: توله پلنگ بیمار که روزهای اخیر زنده گیری شده بود پس از اقدامات اولیه درمانی در بجنورد به تهران منتقل شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: کیفیت هوای مشهد امروز، بیست و ششم اسفند 1401 در شرایط سالم و مناسب برای پیاده روی شهروندان است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
اسدالله حاتمی گفت: فرهنگ اسلامی دوستی با طبیعت و حیوانات باید از کودکی در ذهن و قلب فرزندان این سرزمین نقش ببندد، اما در نظام تربیتی ما این امر دیده نشده و اثرش در شکار حیوانات دیده می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۰:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان از حضور صدها پرنده در تالاب هامون خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران گفت: رویای بازمانده از سفر، سال آینده مهمان مازندران است.
جام جم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۵:۱۰    
جام جم آنلاین آذربایجان شرقی: سعید دلفکار، مدیر عامل شرکت سیمان صوفیان در این دیدار، با تأکید بر حفاظت از محیط زیست، به عنوان نوعی مسئولیت اجتماعی که ریشه در اخلاق، فرهنگ و اعتقادات مدیریت و کارکنان این شرکت دارد ...
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۳:۳۰    
رکنا: کارت همیار محیط زیست و پوشش سازمانی محیط بانی از سوی علیرضا مزینانی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان به استاندار تهران اهدا شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
گرگان-کنعانی، مدیر کل حفاظت محیط زیست گلستان گفت: همه اقداماتی که سازمان همیاری شهرداری ها در آشوراده به عنوان متولی طرح طبیعت گردی آشوراده انجام می دهد در چارچوب مجوزهای قانونی و با هماهنگی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۱:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست ایلام گفت: 17 گروه گشت و پایش در تمام مناطق تحت مدیریت این اداره کل از امروز تا پایان تعطیلات نوروزی استقرار دارند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: هوای کلانشهر مشهد امروز، پنجشنبه بیست و پنجم اسفند ماه 1401 پس از 2 روز آلودگی، در شرایط سالم قرار دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۸:۵۵    
مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: هوای مشهد امروز، پنجشنبه بیست و پنجم اسفند 1401 پس از 2 روز آلودگی، در شرایط سالم قرار دارد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۸:۲۳    
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان مرکزی گفت: استان مرکزی در خاستگاه سوم کشور در حوزه تنوع زیستی قرار دارد و نماد تنوع زیستی استان کل (پازن) است.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۶:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
کاویان، مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران: درنای امید که در 15 سال گذشته به تنهایی از سیبری به مازندران مهاجرت می کرد، صبح امروز همراه جفت بلژیکی خود “رویا” تالاب فریدونکنار را به مقصد سیبری ترک کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان گفت: با پیگیری های مستمر صورت گرفته مشکل آلودگی کارخانه خمیرمایه امید دورود حداکثر ظرف 4 ماه آینده رفع خواهد شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: بجنورد_ مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان شمالی گفت: در پی مشاهده یک قلاده توله پلنگ بیمار، این توله پلنگ برای مراقبت های دامپزشکی به پارک پردیسان بجنورد منتقل شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان شمالی گفت: یک قلاده توله پلنگ بیمار که در روستای استاد فاروج مشاهده شده بود برای درمان به بجنورد منتقل شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۸:۰۵   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیر کل حفاظت محیط زیست خراسان شمالی گفت: یک توله پلنگ 10 ماهه بیمار که در روستای استاد بجنورد زنده گیری شده بود جهت اقدامات درمانی به پارک پردیسان بجنورد منتقل شد.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۷:۰۰   + ۵۹ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست البرز: پلنگ آسیب دیده ارتفاعات آسارای البرز به دلیل وخامت وضعیت جسمانی اش تلف شد. برای تشخیص علت تلف شدن پلنگ، هم اکنون کالبد شکافی و نمونه برداری در حال انجام است اما حدس ما بر احتمال درگیری بین گونه ای و یا شلیک شکارچیان غیرمجاز است که البته نتیجه دقیق پس از پایان ...
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۶:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
حوادث رکنا: مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران گفت: محیط بانان منطقه حفاظت شده ورجین موفق به دستگیری یک شکارچی غیرمجاز شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۶:۳۶   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران گفت: محیط بانان منطقه حفاظت شده ورجین موفق به دستگیری یک شکارچی غیرمجاز شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۵:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی گفت: باهدف تقویت زیرساخت های گردشگری این اداره کل آمادگی دارد تابهره برداری از سایت پرنده نگری تالاب کانی برازان مهاباد را به بخش خصوصی واگذار کند