دوشنبه ۰۸ خردادساعت ۲۳:۳۰May 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سهمیه بندی»

روزنامه مردم سالاری   ۱ ساعت پیش    
شایعه تغییر در سهمیه بندی بنزین، که به معنی تغییر قیمت بنزین مصرفی هم هست، یکبار دیگر در روزهای اخیر در فضای رسانه ای منتشر شده و مردم را نگران ساخت.
روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در اطلاعیه ای اعلام کرد: هیچ تغییری در میزان سهمیه بنزین اعمالی در کارت های سوخت شخصی و قیمت بنزین در دستور کار نیست .
موج   ۸ ساعت پیش    
سخنگوی صنف جایگاه داران هرگونه سهمیه بندی جدید و تغییر قیمت بنزین را تکذیب کرد.
فرتاک نیوز   ۹ ساعت پیش    
سخنگوی صنف جایگاه داران هرگونه سهمیه بندی جدید و تغییر قیمت بنزین را تکذیب کرد و گفت: بیش از یک سال است که سهمیه بنزین با نرخ آزاد در کارت های سوخت شخصی، 150 لیتر است و هیچ تغییری در سهمیه بندی و یا تغییر قیمت بنزین، نداشته ایم. ...
شهر بورس   ۱۰ ساعت پیش   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس صنف جایگاه داران سوخت، گفت: تغییر جدیدی درخصوص سهمیه بنزین و افزایش قیمت بنزین اعمال نشده است و موضوع سهمیه بندی جدید بنزین کذب است.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۲۰   + ۲۱ سایت دیگر  
سخنگوی صنف جایگاه داران هرگونه سهمیه بندی جدید و تغییر قیمت بنزین را تکذیب کرد و گفت: بیش از یک سال است که سهمیه بنزین با نرخ آزاد در کارت های سوخت شخصی، 150 لیتر است و هیچ تغییری در سهمیه بندی و یا تغییر قیمت بنزین، نداشته ایم.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی صنف جایگاهداران سوخت کشور گفت: دارنده خودرو با استفاده از کارت سوخت شخصی می تواند 60 لیتر بنزین سهمیه ای و 150 لیتر بنزین آزاد دریافت کند، یعنی پس از اینکه 60 لیتر بنزین سهمیه ای را به مصرف رساند می تواند از 150 لیتر بنزین با نرخ آزاد با استفاده از کارت سوخت شخصی برداشت کند و برای تقاضای بیش ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۴۴   + ۲۲ سایت دیگر  
رضا نواز گفت: هیچ برنامه جدیدی برای سهمیه بندی بنزین وجود ندارد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی صنف جایگاه داران هرگونه سهمیه بندی جدید و تغییر قیمت بنزین را تکذیب کرد و گفت: بیش از یک سال است که سهمیه بنزین با نرخ آزاد در کارت های سوخت شخصی، 150 لیتر است و هیچ تغییری در سهمیه بندی و یا تغییر قیمت بنزین، نداشته ایم.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
رضانواز سخنگوی صنف جایگاه داران گفت: بیش از یک سال است که سهمیه بنزین با نرخ آزاد در کارت های سوخت شخصی، 150 لیتر است و هیچ تغییری در سهمیه بندی و یا تغییر قیمت بنزین، نداشته ایم.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۴۲   + ۴۲ سایت دیگر  
سخنگوی صنف جایگاه داران: بیش از یک سال است که سهمیه بنزین با نرخ آزاد در کارت های سوخت شخصی، 150 لیتر است و هیچ تغییری در سهمیه بندی و یا تغییر قیمت بنزین، نداشته ایم.
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۳۸   + ۸۷ سایت دیگر  
سخنگوی صنف جایگاه داران هرگونه سهمیه بندی جدید و تغییر قیمت بنزین را تکذیب کرد و گفت: بیش از یک سال است که سهمیه بنزین با نرخ آزاد در کارت های سوخت شخصی، 150 لیتر است و هیچ تغییری در سهمیه بندی و یا تغییر قیمت بنزین، نداشته ایم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
تسنیم : رضا نواز، سخنگوی صنف جایگاه داران در خصوص اینکه آیا در زمینه سهمیه بندی بنزین اتفاق جدیدی رخ داده، گفت: هیچ اتفاق جدیدی در خصوص شارژ کارت های سوخت مردم اتفاق نیفتاده است.
روزنامه سپید   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۸:۲۸   + ۵۰ سایت دیگر  
به گزارش سپیدآنلاین ، عباس عبادی در گفت وگو با ایسنا، درباره آخرین اخبار از آزمون استخدامی وزارت بهداشت در زمینه جذب نیروهای پرستاری گفت: سهمیه بندی هر استان و هر بیمارستان برای استخدام به تفکیک به دانشگاه های علوم پزشکی اعلام شده است و در حال آماده سازی دفترچه برای استخدام هستیم. ...
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه جزئیات سهمیه بندی جدید بنزین را اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۸:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
نتایج یک تحقیق نشان می دهد که سهمیه بندی انرژی در انگلیس سلامت مردم این کشور را به خطر انداخته است.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
دولت از طرح بنزینی جدید خود رونمایی کرد. بر اساس این طرح، بنزین آزاد نیز سهمیه بندی می شود و در هر ماه میزان مشخصی بنزین آزاد و بنزین دولتی به کارت سوخت هر خودرو شارژ می شود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۴:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
احمد مجرد مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه با اشاره به استقبال خوب مردم این منطقه در استفاده از کارت های سوخت شخصی گفت: این کارت ها در ابتدای هر ماه 210 لیتر (150 لیتر آزاد و 60 لیتر سهمیه) شارژ می شوند البته سهمیه آزاد آن در پایان ماه در صورت استفاده یا عدم استفاده، صفر می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
دولت از طرح بنزینی جدید خود رونمایی کرد. بر اساس این طرح، بنزین آزاد نیز سهمیه بندی می شود و در هر ماه میزان مشخصی بنزین آزاد و بنزین دولتی به کارت سوخت هر خودرو شارژ می شود.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۱۸    
به نظر می رسد که دولت بالاخره از طرح بنزینی جدید خود رونمایی کرد. طرحی که بر اساس آن بنزین آزاد هم سهمیه بندی می شود و هر خودرو میزان مشخصی بنزین آزاد می تواند مصرف کند.
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۵۳   + ۷۰ سایت دیگر  
ایرنا: مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه با اشاره به استقبال خوب مردم این منطقه در استفاده از کارت های سوخت شخصی گفت: این کارت ها در ابتدای هر ماه 210 لیتر 150 لیتر آزاد و 60 لیتر سهمیه) شارژ می شوند البته سهمیه آزاد آن در پایان ماه در صورت استفاده یا عدم استفاده، صفر می شود.
برترین ها / تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۱۲   + ۲۴ سایت دیگر  
به نظر می رسد که دولت بالاخره از طرح بنزینی جدید خود رونمایی کرد. طرحی که بر اساس آن بنزین آزاد هم سهمیه بندی می شود و هر خودرو میزان مشخصی بنزین آزاد می تواند مصرف کند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
کمبود شدید داروهای ضد سرطان پزشکان را در آمریکا مجبور کرده است که تصمیم های مشکلی درباره چگونگی درمان بیمارانشان بگیرند، از جمله سهمیه بندی دوزهای دارو و روی آوردن به گزینه های درمانی دیگر که به طور بالقوه عوارض بالقوه بیشتری دارند.
می متالز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۲:۰۷    
می متالز - شرکت توزیع نیروی برق طی ماه های خرداد تا مرداد امسال برق صنایع سیمان و فولاد را بر اساس سه برنامه پیشنهادی سهمیه بندی می کند.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۵:۳۲    
به گزارش خبرخودرو، رییس هیات مدیره انجمن صنفی سی. ان. جی کشور ضمن اشاره به افت مصرف روزانه CNG بر لزوم تغییر قیمت حامل های انرژی و سهمیه بندی بنزین به منظور افزایش فروش و مصرف سی ان جی در کشور تاکید کرد.
شرکت توزیع نیروی برق طی ماه های خرداد تا مرداد امسال برق صنایع سیمان و فولاد را بر اساس سه برنامه پیشنهادی سهمیه بندی می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۰:۱۸    
خبازان کیش، پس از اجرای طرح سهمیه بندی آرد در کشور، یکی از علل تغییر کیفیت نان را ناشی از کیفیت آرد برشمردند.
سبا724   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس می گوید قطع برق واحدهای تولیدکننده سیمان و فولاد موجب کاهش عرضه و در نتیجه گرانی می شود. به گزارش سبا 724 به نقل از خانه ملت، سیدجواد حسینی کیا درباره سهمیه بندی برق صنایع سیمان و فولاد از ابتدای ماه خرداد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مردم می گویند: سهمیه بندی شدن آرد باعث صف های طولانی مقابل نانوایی ها شده است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
با اعلام شرکت توزیع نیروی برق، سهمیه برق مصرفی صنایع برای تابستان امسال مشخص شد. سهمیه بندی برق صنایع در حالی از سوی شرکت توزیع نیروی برق دنبال می شود که براساس ماده 25 قانون بهبود فضای کسب و کار این کار خلاف قانون است و دولت باید در ازای آن به صنایع خسارت دهد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۴:۵۷   + ۷۹ سایت دیگر  
طرح فعلی سهمیه بندی بنزین از ساعت صفر روز جمعه، 24 آبان ماه سال 1398 بر اساس مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران سه قوه، برای همه وسائل نقلیه بنزین سوز آغاز شد.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۴:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
سهمیه بندی بنزین از ساعت صفر روز جمعه (24 آبان) سال 1398 بر اساس مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران سه قوه، برای همه وسائط نقلیه بنزین سوز آغاز شد.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: در سومین ماه سال 1402، میزان 60 لیتر سهمیه بنزین ماهانه به کارت های هوشمند سوخت شخصی واریز می شود، همچنین سهمیه سوخت خودروهای عمومی و خدماتی مطابق جدول سهمیه طرح مدیریت مصرف سوخت واریز می شود. ...
تابا خبر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۲:۳۴   + ۲۵ سایت دیگر  
به گزارش تابا؛ در سومین ماه سال 1402، میزان 60 لیتر سهمیه بنزین ماهانه به کارت های هوشمند سوخت شخصی واریز می شود، همچنین سهمیه سوخت خودروهای عمومی و خدماتی مطابق جدول سهمیه طرح مدیریت مصرف سوخت واریز می شود. ...
بیتوته   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جهان صنعت، با اینکه انتظار می رفت قطعی و سهمیه بندی برق از تابستان برای صنایع به ویژه صنایع فولادی آغاز شود، اما گویا مسوولان زودتر از موعد مقرر شروع به این روند کرده اند ...
تیتر20   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۹:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
تیتر20 - تعیین قیمت دستوری ، اجرای نظام سهمیه بندی و تعیین عوارض بر روی صادرات و همچنین بخش نامه های متعدد در زمینه میزان صادرات و نحوه فروش مبالغ ارزی بخشی از چالش هایی است که حامد حسینی ،معاون بازرگانی شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان در مصاحبه با تیتر20 درباره آنها سخن به میان آورد. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
موتور صعودی شاخص کل پس از بازگشت روبه بالا از محدوده حمایتی 38 درصدی فیبوناچی روز قبل با خبر سهمیه بندی برق صنایع خاموش شد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۳:۳۳    
مدیریت انرژی و ایجاد یک سیستم توزیع متناسب در بخش های خانگی و صنعتی یکی از مهم ترین مسائل کشور بوده و از اهمیت بالایی برخوردار است؛ همین موضوع باعث شده که در برخی از فصل ها صنایع با قطعی برق و سهمیه بندی برق مواجه شوند.
می متالز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - جزئیات برنامه سهمیه بندی برق از سوی شرکت توزیع نیروی برق منتشر شد. شرکت برق این تصمیم را به جهت کنترل برنامه مدیریت بار مشترکین اعلام کرده است.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۴:۴۸    
برق صنایع سیمان و فولاد بر پایه نامه شرکت توزیع نیروی برق در ماه های خرداد، تیر و مرداد سهمیه بندی خواهد شد.
معدن نامه   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۴:۴۳    
ناترازی برق، امسال نیز صنایع، به ویژه صنایع انرژی بر همچون فولاد و سیمان را با محدودیت تولید و خسارت روبه رو خواهد کرد. قرار است برق صنایع فولادی و سیمانی از اول خردادماه محدود شود و این صنایع امسال نیز قربانی اقتصاد معیوب صنعت برق و توقف سرمایه گذاری چندساله در این صنعت و عدم رعایت الگوی مصرف در ...
آرتان پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
یکی از کارشناسان صنعت فولاد گفت: مسئولان می توانند به آسانی تولیدکنندگان خصوصی را تعطیل کنند و محصولات فولادی را تنها توسط تولیدکنندگان دولتی تأمین کنند و خصوصی ها لبو و جگر بفروشند، چرا که با چنین مشکلاتی این سهمیه بندی ها برای محصولاتی مانند ماست و شیر کاربرد خواهد داشت نه فولاد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۰:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : ناترازی برق، امسال نیز صنایع، به ویژه صنایع انرژی بر همچون فولاد و سیمان را با محدودیت تولید و خسارت روبه رو خواهد کرد. قرار است برق صنایع فولادی و سیمانی از اول خردادماه محدود شود و این صنایع امسال نیز قربانی اقتصاد معیوب صنعت برق و توقف سرمایه گذاری چندساله در این صنعت و عدم رعایت ...
مدار اقتصادی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۲۱:۳۱   + ۲۵ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق گفت: امسال برنامه تامین برق پایدار صنایع انرژی بر مثل سال گذشته است و حتی صنایعی که در این مدت نسبت به احداث نیروگاه اقدام نموده اند از معافیت کامل در برنامه های مدیریت مصرف برخوردار هستند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۲۰:۱۴   + ۲۳ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق گفت: امسال برنامه تامین برق پایدار صنایع انرژی بر مثل سال گذشته است و حتی صنایعی که طی این مدت نسبت به احداث نیروگاه اقدام کرده اند از معافیت کامل در برنامه های مدیریت مصرف برخوردارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۲:۰۲   + ۸۳ سایت دیگر  
شرکت توزیع نیروی برق طی ماههای خرداد تا مرداد امسال برق صنایع سیمان و فولاد را بر اساس سه برنامه پیشنهادی سهمیه بندی می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۸:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
اداره شبکه فدرال آلمان در نظر دارد تا استفاده از برق را در ساعات اوج مصرف محدود کند، از آن رو که شبکه های محلی نمی توانند تقاضای رو به رشد را پوشش دهند
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۲۱:۵۶    
طبق گفته نشریه انگلیسی اکونومیست، 68 هزار نفر در اروپا به دلیل سهمیه بندی برق یا ناتوانی در پرداخت هزینه های گرمایش جان خود را از دست داده اند که این از تلفات کرونا هم بیشتر است.
اتحاد خبر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۷:۲۱    
اتحادخبر-زینب رنج کش: تهیه کپسول گاز برای برخی از شهروندان استان بوشهر از جمله شهرستان دشتستان و شهر برازجان بسیار سخت و باعث سرگردانی و نارضایتی بخشی از مردم شده است ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۵:۴۰    
اکونومیست در گزارشی برآورد کرده در زمستانی که اروپاییان پشت سرگذاشتند، 68 هزار نفر به خاطر سهمیه بندی برق یا ناتوانی در پرداخت هزینه های گرمایش جان خودشان را از دست داده اند.