چهارشنبه ۱۲ مهرساعت ۱۶:۵۳Oct 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اداره استاندارد»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ - ۱۷:۱۵    
سرپرست اداره استاندارد ایلام گفت: از ابتدای سال تاکنون 25 هزار و 278 تن کالای استاندارد از مرز مهران صادر شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ - ۱۱:۰۱    
مدیرکل اداره استاندارد استان کرمانشاه گفت : از ابتدای امسال تاکنون 9 گواهینامه انطباق معیار مصرف انرژی در استان صادر شده است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۹:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره استاندارد شهرستان مریوان از توقیف 36 هزار لیتر محموله ترانزیتی مشتقات نفتی (گازوئیل) در مرز باشماق مریوان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۰۰:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل اداره استاندارد استان کرمانشاه گفت: واحدهای تولیدی که فرآیند تولید آن ها مشمول مقررات اجرای استاندارد اجباری شده است توسط سازمان ملی استاندارد ایران مورد بازرسی قرار می گیرند.
عصر دنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۵:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
عصر دنا: سرپرست اداره کل استاندارد کهگیلویه و بویراحمد گفت: بعضی تولیدات استان می تواند در جوامع بین المللی جایگاه داشته باشد و تحول ایجاد کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره استاندارد شهرستان مریوان گفت: محموله 10 هزار تنی سوخت قاچاق توسط کارشناسان اداره استاندارد در مرز باشماق مریوان و کشف و ضبط شد.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۲:۱۰    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کرمان، روز چهارشنبه پنجم مهر ماه جلسه شورای اقامه نماز اداره کل استاندارد استان کرمان با حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان کرمان،رئیس،امام جماعت و کارکنان اداره استاندارد استان در محل سالن جلسات اداره تشکیل شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۲:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
اداره استاندارد علیه بیمارستان شهید باهنر و دانشگاه پیام نور کرمان به دلیل استفاده از آسانسور غیر استاندارد اعلام جرم کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۶:۴۹   + ۳۳ سایت دیگر  
طبق گزارش اداره استاندارد البرز در ارتباط با نداشتن استاندارد لازم برای بهره برداری از نصب تجهیزات جدید (تاب زنجیری) بدون مجوز استاندارد در بوستان جهان یا پارک نژادفلاح کرج با پیگیری های لازم توسط سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج این پارک پلمب شد.
نیروگاهیان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۵:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از برق نیوز، شرکت آزمایشگاهی زیرنظر اداره استاندارد جهت تکمیل کادر آزمایشگاه خود به یک نیرو دارای معافیت سربازی (درصورت آقابودن) ...
نیروگاهیان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۵:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از برق نیوز، استخدام مهندس برق شرکت آزمایشگاهی زیرنظر اداره استاندارد جهت تکمیل کادر آزمایشگاه خود به یک نیرو دارای معافیت سربازی (درصورت آقابودن) ...
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۹:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل استاندارد خوزستان از بازرسی استاندارد بودن اتصالات و لوله های به کار رفته در طرح فاضلاب اهواز با تاکید دیوان محاسبات استان خبر داد. علی داودی اظهارکرد ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۳:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل استاندارد خوزستان از بازرسی استاندارد بودن اتصالات و لوله های به کار رفته در طرح فاضلاب اهواز با تاکید دیوان محاسبات استان خبر داد.
نسیم کرمانشاه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۳:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل استاندارد استان کرمانشاه گفت: خط تولید دو واحد تولیدی فوم ساختمانی در کرمانشاه به دلیل تولید بدون دریافت نشان استاندارد، پلمب شد
کرمان نو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۶:۳۱    
رئیس امور جایگاه های CNG شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه کرمان در خصوص قطع گاز جایگاه CNG در جیرفت گفت: بی توجهی به اخطارهایی که توسط اداره استاندارد به مسئول جایگاه داده شد باعث قطعی گاز این جایگاه شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس اداره استاندارد بروجرد گفت: مردم تنها به علامت استاندارد اکتفا نکنند بلکه برای اطمینان از اصالت محصول یا کالا کد ده رقمی زیر علامت استاندارد را به سامانه پیامکی 10001517 ارسال کنند.
نیروگاهیان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۵:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از برق نیوز، شرکت آزمایشگاهی زیرنظر اداره استاندارد جهت تکمیل کادر آزمایشگاه خود به یک نیرو دارای معافیت سربازی (درصورت آقابودن) ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۲۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل استاندارد چهارمحال و بختیاری مقابله با کم فروشی در واحدهای صنفی را مهمترین راهبرد این اداره عنوان کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۰۹:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
مدیر آزمایشگاه تخصصی فرش ماشینی و فیزیک نساجی دانشگاه آزاد کاشان با بیان اینکه این آزمایشگاه، آزمایشگاه همکار اداره استاندارد است، اعلام کرد: این آزمایشگاه در نوبت اخذ ایزو 170025 است و اولین آزمایشگاه دانشگاهی است که چنین استانداردی را در حوزه صنعت فرش ماشینی اخذ می کند.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۳:۰۳   + ۳۵ سایت دیگر  
به گزارش گروه اجتماعی عصر قانون، صادق جعفری چگنی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خوزستان با تاکید بر ضرورت رفع نیاز کشور به کالاهای اساسی، گفت: با ورود دادستانی مرکز استان و همکاری اداره استاندارد برای اخذ گواهی استاندارد ...
نیروگاهیان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۵:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از برق نیوز، شرکت آزمایشگاهی زیرنظر اداره استاندارد جهت تکمیل کادر آزمایشگاه خود به یک نیرو دارای معافیت سربازی (درصورت آقابودن) ...
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۱:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
آسیانیوز / یزد ؛ حمید مطهری درحضورخبرنگاران صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، مرکزیزد ودربازدید مشترک از سطح شهر افزود: یک نمونه از این متخلفین درمکانی مخفی وغیر قانونی مبادرت به بازسازی و رنگ کاری دیسک و صفحه کلاچ خودروهای ایرانی در یکی از شهرستان های یزد نموده که توسط کارشناسان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۱:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل استاندارد استان کرمانشاه گفت : 13 خدمت متفاوت در اجرای طرح جابر در این اداره کل برای زائرین اربعین حسینی از محدوده جغرافیایی و تردد زائرین از ورودی استان تا مرز خسروی در حال اجرا است.
نسیم کرمانشاه   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۵:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل اداره استاندارد استان کرمانشاه از طرح ویژه نظارتی اربعین توسط استاندارد کرمانشاه در ایستگاه راه آهن و فرودگاه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۴:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل استاندارد ایلام گفت: موکب اداره کل استاندارد در شهرستان دره شهر با اهدای بسته های فرهنگی و تبلیغاتی به زائران خدمات رسانی خواهد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۲:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا – مدیرکل استاندارد چهارمحال و بختیاری با اشاره به اقدامات این نهاد در دولت سیزدهم یادآور شد: ایجاد نمایندگی اداره استاندارد بروجن در این دولت عملیاتی شد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۸:۴۲   + ۸۸ سایت دیگر  
آیین نامه خودروهای کارکرده تنظیم و به دولت ارسال شده و به زودی در دولت بررسی و تصویب می شود که پس از تصویب، کار در این بخش شتاب می گیرد. عباس علی آبادی، وزیر صمت، در مورد واردات خودرو و ثبت نام از افراد در اسفند پارسال ...
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۰۹:۲۷    
طی تفاهم نامه ای میان اداره استاندارد استان هرمزگان، شرکت فولاد هرمزگان و با هماهنگی دستگاه های مسئول، شرکت نگین فولاد هرمزگان به عنوان یکی آزمایشگاه های مرجع استان هرمزگان جهت خدمات رسانی به بازرگانان و شرکت های واردکننده و صادرکننده انتخاب شد.
بیتوته   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۲:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
روزنامه جهان صنعت نوشت: در هیاهوی میان تنش های آبی ایران و طالبان، این خبر گم شد: طالبان 74 تانکر دیگر از بنزین ایران را پس فرستاد. هفته اداره استاندارد حکومت طالبان اعلام کرد که تصمیم گرفته برای جلوگیری از واردات بنزین بی کیفیت گام های جدی و عملی بردارد ...
معدن نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۵:۱۳   + ۲۳ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -طی تفاهم نامه ای میان اداره استاندارد استان هرمزگان، شرکت فولاد هرمزگان و با هماهنگی دستگاه های مسئول، شرکت نگین فولاد هرمزگان به عنوان یکی آزمایشگاه های مرجع استان هرمزگان جهت خدمات رسانی به بازرگانان و شرکت های واردکننده و صادرکننده انتخاب شد.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۵:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
طالبان که قبلا هم تانکرهای سوخت بی کیفیت ایران با بازگردانده بود، تاکید کرد که برای جلوگیری از واردات سوخت بی کیفیت گام های جدی و عملی برداشته شده است.
اداره استاندارد حکومت طالبان اعلام کرد در 10 روز گذشته 74 تانکر بنزین بی کیفیت ارسالی از ایران به افغانستان را بازگردانده است.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۰:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
اداره استاندارد حکومت طالبان اعلام کرد در 10 روز گذشته 74 تانکر بنزین بی کیفیت ارسالی از ایران به افغانستان را بازگردانده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۲۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره استاندارد زابل گفت: با توجه به گلایه های مردمی بازرسی از نانوایی های سطح شهر صورت می گیرد که در صورت تخلف برخورد قاطع و قطع آرد در انتظار نانوایی های متخلف است.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۳:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل استاندارد خوزستان از صدور 4 پروانه نشان استاندارد حلال از ابتدای امسال تاکنون خبر داد. علی داوودی در خصوص صدور پروانه نشان حلال اظهار کرد: از ابتدای سال 1402 تاکنون 4 پروانه نشان حلال توسط اداره استاندارد استان صادر شده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۵:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
به منظور دستیابی به اهداف سند چشم انداز و سیاست های کلی نظام، تفاهم نامه همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد و اداره کل استاندارد استان یزد منعقد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۲:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد و اداره کل استاندارد استان، در راستای دستیابی به اهداف سند چشم انداز و سیاست های کلی نظام منعقد شد.
خودرو   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۲:۱۴    
مدت ها بود که محصولات وارداتی به علت پاس نکردن ملزومات اداره استاندارد مجوز ترخیص از گمرک را نداشتند. در واقع، سازمان استاندارد با بهانه های متفاوت و عجیب برای مدتی طولانی روند واردات خودرو به ایران را به تعویق انداخته بود ...
اقتصاد آنلاین / کیهان   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۳:۴۳   + ۵۰ سایت دیگر  
10 شهربازی و مرکز تفریحی آبی غیر استاندارد در استان تهران، در طرح نظارتی ضربتی تابستانه، پلمپ شد.
صدای زرند   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۰۹:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی اتاق کرمان با اشاره به صادرات پسته به اتحادیه اروپا گفت: یکسری درخواست های جدی و سختگیرانه مبنی بر دریافت گواهینامه هایی از معاونت غذا و دارو ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۲۱:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
رکنا : مدیرکل استاندارد لرستان از استاندارد نبودن تمام زمین های بازی استان خبر داد و در ادامه گفت: ارزیابی خدمات پس از فروش خودرو، کیفیت خدمات مهدکودک و پیش دبستانی ها، خانه سالمندان و هتل ها به تازگی به وظایف این اداره کل اضافه شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۰۸:۰۷    
مدیرکل استاندارد لرستان گفت:در هیچ کدام از شهرستان های استان، اداره استاندارد نداریم.
سفیر لرستان   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۰۰:۳۰    
مدیر کل اداره استاندارد لرستان گفت:نبود نیروی انسانی و کمبود منابع مالی از مهمترین معضلات ومشکلات این اداره کل است. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سفیر لرستان: وحید والی زاده مرادی در نشست سه شنبه خبری در سالن آمفی تئاتر استاندری اظهار کرد ...
شرکت توانیر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۰:۴۸    
مدیرکل اداره استاندارد استان یزد از تصویب 2 استاندارد ملی به دبیری شرکت برق منطقه ای یزد خبر داد. به گزارش پایگاه خبری توانیر به نقل از روابط عمومی شرکت برق منطقه ای یزد، حمید مطهری ضمن قدردانی از ایفای نقش اثربخش شرکت برق منطقه ای یزد در ارتباط با تدوین استانداردهای ملی در حوزه تخصصی ...
شبستان   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۲۰:۴۴    
مجموعه تفریحی و گردشگری میرخان روستای نگل به منظور حمایت از حقوق گردشگران توسط اداره استاندارد شهرستان سروآباد بازرسی شد .
جام جم   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۵:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین یزد، حمیدمطهری در جمع کارشناسان حوزه ی نظارت براجرای استاندارد اظهار داشت:از تعداد گفته شده یک هزارو931مورد آن مربوط به نمونه برداری از واحدهای تولیدی تحت پوشش سطح استان می باشد که از این واحدها یک هزارو65 مورد نیز بازرسی صورت گرفته است ...
کابین نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۰۹:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
گزارش و صحبت های مهدی حسین پور، مدیرکل اداره استاندارد استان کرمانشاه از فرصت 1 ماهه برای استاندارد سازی آسانسورهای کرمانشاه
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۰۸:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
شهردار سوسنگرد گفت: تنها جایگاه سی ان جی این شهر در سال های گذشته این جایگاه به بخش خصوصی واگذار شد و اخیرا به دلیل اشکالاتی که داشت اداره استاندارد آن را تعطیل کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۱۷:۰۲    
فرماندار هشترود از نبود اداره استاندارد در این شهرستان انتقاد کرد وگفت:احداث و ایجاد پایگاه آتش نشانی در شهرک صنعتی پروفسور هشترودی ضروری است.
اقتصاد آنلاین / چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۴/۳۰ - ۱۶:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: حادثه سقوط پایه سی متری پرچم صبح امروز در محدوده خیابان امام خمینی(ره) اصفهان باعث مصدوم شدن راننده خودرو ال نود شد.