شنبه ۰۱ مهرساعت ۰۷:۰۴Sep 2023 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «موسسه آموزشی»

عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: مرکز نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اسامی سه موسسه آموزش عالی فاقد مجوز فعالیت از شورای گسترش آموزش عالی را فاقد وجاهت قانونی برای صدور مدارک دانشگاهی اعلام کرد
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۲:۰۳   + ۲۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مرکز نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اسامی سه موسسه آموزش عالی فاقد مجوز فعالیت از شورای گسترش آموزش عالی را فاقد وجاهت قانونی برای صدور مدارک دانشگاهی اعلام کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۴:۲۴    
به گزارش مشرق، احمدحسین شریفی، عضو هیئت علمی موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینیم در کانال خود در ایتا مطلبی با عنوان امام رضا(ع) و به کارگیری امکانات دستگاه خلافت در خدمت جهاد تبیین ، منتشر کرد: ...
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۲۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
نواختن یکی از آلات موسیقی روشی است برای تقویت یادگیری. جالب است بدانید که دانشمندان به این واقعیت دست یافته اند که نواخت یکی از ادوات موسیقی توانایی مغز را در یادگیری ریاضیات، زبان جدید، قدرت تحلیل و... افزایش می دهد ...
رسا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی با بیان این که دشمنان از هر زمینه ای برای ایجاد تفرقه در جوامع اسلامی استفاده می کنند، تصریح کرد: وحدت و امنیت دو نعمت الهی است که باید قدر آن دانسته شود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، احمدحسین شریفی، عضو هیئت علمی موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) در کانال خود در ایتا مطلب زیر را منتشر کرد: جریان نوظهور نفرین گرایی در گوشه و کنار برخی از حوزه های علمیه، که به جای گفتگو ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۶:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، احمدحسین شریفی، عضو هیئت علمی موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) مطلبی را با عنوان دین ستیزان و مصادره راهبران دینی !، در کانال خود در ایتا منتشر کرد و نوشت: ...
فودنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
به همت موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق ایران، سمینار آموزشی آشنایی با فرصت های تجاری قطر 21 شهریور از ساعت 9 تا 13 برگزار می شود.
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، احمد حسین شریفی، عضو هیئت علمی موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) در کانال خود در ای تا مطلبی با عنوان بیابانِ تمدن سازِ کربلا منتشر کرد و نوشت:
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۰۴:۵۵    
به گزارش مشرق، احمدحسین شریفی، عضو هیئت علمی موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره)، مطلبی را با عنوان اربعین و حرکت تمدن ساز ملت امام حسین را در کانال خود در ایتا منتشر کرد: ...
برترین ها / بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۰۱:۱۲   + ۳۹ سایت دیگر  
اگر سنتان بالا رفته است و حس می کنید هوش و ذهنتان آن بازدهی قبلی را ندارد به سراغ یک موسسه آموزشی مخصوص بزرگسالان بروید و با یادگیری زبان یا موسیقی جدید مغزتان را تقویت کنید.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۰:۳۳    
شفقنا- عضو هیئت علمی موسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی (ره) بیان کرد: امام حسین(ع) در روز عاشورا و با حماسه ای انسانی که در طول تاریخ بشریت تکرار نشد، کرامت انسانی را به منصه ظهور رساندند و تأکید کردند که امروز اصلاح جامعه در گرو یک قیام است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
وزارت آموزش انگلیس به دلیل ناامنی و خطر ریزش ساختمان از تعطیلی بیش از 100 موسسه آموزشی جدید در این کشور در آستانه سال تحصیلی جدید خبر داد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۲:۵۲    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان مازندران میثم معافی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد:شبکه احسان و نیکوکاری کمیته امداد مازندران 500 هزار نفره شده است. وی تصریح کرد: یکی از خدمات کمیته امداد توجه به دانش آموزان و دانشجویان است که چهار موسسه آموزشی با این مجموعه در استان همکاری دارند. ...
رسا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) در پیامی ضمن تسلیت درگذشت حجت الاسلام والمسلمین مؤیدی تصریح کرد: آن مرحوم عالم ربانی، مربی دلسوز و پدر مهربان برای نوجوانان و جوانان مؤمن و انقلابی بابل بود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات علمی موسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی(ره) در مورد تأثیر قیام امام حسین(ع) در طول تاریخ گفت: یکی از موارد خطرناک در امر به معروف و نهی از منکر این است که در یک جامعه معروف جای منکر و منکر جای معروف را بگیرد، آنگاه گناه خوب جلوه داده می شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه یاسوج گفت: جایگاه دانشگاه یاسوج در موسسه آموزشی تایمز جایگاه خوبی است.
رسا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی اقدامات دولت سیزدهم را غیرقابل مقایسه با دولت های قبل عنوان کرد و گفت: در این دولت، نهایت عزت و احترام را برای مسئولان ایرانی در عرصه بین الملل قائل هستند.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۰۹:۵۱    
حوره/ کرسی کاربست بازی وارسازی در طراحی برنامه های کاربردی در موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) برگزار شد.
رسا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۴:۲۶    
کتاب نظریۀ سیاسی اسلام اثر آیت الله علامه مصباح یزدی رحمة الله علیه است که به همت انتشارات موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) چاپ و منتشر شده است.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۱:۲۳   + ۲۵ سایت دیگر  
سبک زندگی مدیترانه ای می تواند خطر مرگ را نزدیک به 30 درصد کاهش می دهد . نتایج بررسی یک موسسه آموزشی در بوستون، ماساچوست نشان داد افرادی که در بریتانیا، سبک زندگی مدیترانه ای را دنبال می کنند، در معرض کاهش خطر مرگ ناشی از همه علل و بیماری های خاص هستند . ...
حوزه   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۲۰:۳۵    
حوزه/ کرسی علمی ترویجی آراء تعلیمی و تربیتی شهید مطهری به همت گروه علوم تربیتی موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۳:۱۶    
حوزه/ دومین دوره آموزشی دانش و روش زندگی برتر تحت عنوان "بهار عمر "در موسسه آموزش عالی حوزوی ریحانة الرسول (س) ساوه برگزار شد.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۰۲:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار قم پرس ؛آیت الله اراکی شامگاه امروز در دوره جامع آموزشی ویژه مبلغین اربعین 1402 که در موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) برگزار شد گفت: پدیده بی نظیر اجتماعی اربعین پدیده مغفول مانده ای از سوی صاحب نظران مدعی جامعه شناسی است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۲۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
دوره 2 روزه آموزشی مبلغان برای حضور در مراسم با شکوه پیاده روی اربعین حسینی در موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) قم آغاز شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۱۵:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
همدان-تفاهم نامه همکاری علمی و پژوهشی بین دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی و موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) امضاء شد.
رسا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۱:۴۷    
رئیس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی وظیفه رسانه ها را رصد، اطلاع رسانی و تبیین توطئه ها و نیات شوم دشمن دانست و تصریح کرد: خبرگزاری رسا رسانه حوزوی در تراز انقلاب اسلامی و حوزه انقلابی است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۰۷:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
براساس اعلام معاون دولت الکترونیکی سازمان فناوری اطلاعات ایران، تاکنون 136 دانشگاه و موسسه آموزشی عالی دولتی و غیردولتی و سازمان های تابعه ذیل وزارت علوم به این پنجره متصل شده اند.
رسا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۷:۳۳    
رئیس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) تسلیم شدن کشورهای عربی در برابر خواسته های آمریکا و رژیم صهیونیستی را ناشی از نداشتن پشتوانه دینی و مردمی دولت های این کشورها دانست که سبب عادی سازی روابط آنان با اسرائیل شده است.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۵/۱۳ - ۱۷:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
دومین نشست علمی و تخصصی بررسی و واکاوی دغدغه های تبلیغی مقام معظم رهبری با حضور حجت الاسلام والمسلمین قاسم ابراهیمی پور، عضو هیئت علمی موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) و حجت الاسلام والمسلمین عبدالحسین مشکانی ...
راه ملت   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۶:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مرکز آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در راستای اهداف آموزشی خود با همکاری موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران، وبینار آموزشی یک روزه ای را تحت عنوان: آشنایی با قانون پایانه های فروشگاهی و سامانه مودیان برگزار می کند.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۸:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مدتی است که دیجی کالا مسئولیت اجتماعی خود را در قالب دیجی کالا مهر دنبال می کند و در بخشی از این مسئولیت، همکاران دیجی کالا سعی می کنند بخشی از ساعات کاری خود را صرف مشارکت در پروژه هایی اجتماعی، آموزشی و محیط زیستی کنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۵ - ۰۸:۰۷    
مشهد-ایرنا- رییس مرکز آموزشهای آزاد موسسه آموزشی - پژوهشی امام خمینی (ره) گفت: طرح ولایت این موسسه به آن سوی مرزها نیز گسترش یافته و علاوه بر کشورهای آفریقایی، به کشورهای اروپایی و عربی نیز تسری پیدا کرده است.
رسا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۱۱:۰۴    
کتاب "آذرخش کربلا" نوشته آیت الله علامه مصباح یزدی(ره) با تحقیق و تنظیم غلامحسن محرمی توسط انتشارات موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) منتشر شده است.
رسا   ۱۴۰۲/۰۴/۳۰ - ۲۱:۵۴   + ۳۵ سایت دیگر  
رییس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) در پی اهانت مجدد به ساحت قرآن کریم در توئیتی خواستار اخراج سفیر سوئد شد و تصریح کرد: حاکمیت سوئد باید هزینه سبک سری هایش را بدهد.
تشخیص نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ - ۱۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
تشخیص خبر: با انعقاد تفاهم نامه جامع همکاری میان سازمان مدیریت صنعتی و موسسه آموزشی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، طرح ریزی و اجرای برنامه های آموزشی کوتاه مدت و بلند مدت شرکت کشتیرانی در جهت توانمندسازی و افزایش دانش مدیران و کارکنان و همچنین برگزاری کارگاههای آموزشی تخصصی با هدف ارتقای مهارت و ...
برترین ها / شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۱:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدارس غیردولتی از تعطیلی موسسه آموزشی گاج به دلیل جهت گیری در اعتراضات سال گذشته خبر داد!
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۱۳:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
گاج خبر تعطیل شدن این موسسه آموزشی را تکذیب کرد. این موسسه آموزشی اعلام کرده تعطیلی گاج صحت ندارد و همه فعالیت هایش همچون گذشته ادامه دارد.
گیل خبر   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۱۲:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
گیل خبر/ به نقل از عصرایران؛ در پی اعلام خبر صدور حکم تعطیلی موسسه کمک آموزشی گاج توسط معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان مدارس غیردولتی ، این موسسه با صدور اطلاعیه ای تعطیلی اش را تکذیب کرد و نوشت: ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۲۲:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدارس غیردولتی از تعطیلی موسسه آموزشی گاج به دلیل جهت گیری در اغتشاشات سال گذشته خبر داد.
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۲۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدارس غیر دولتی از تعطیلی موسسه آموزشی گاج به دلیل جهت گیری در اغتشاشات سال گذشته خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۲۰:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان مدارس غیردولتی اعلام کرد که موسسه آموزشی گاج به دلیل جهت گیری در طرح سوالات تعطیل شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- شرکت دولتی سیتیک چین همزمان با ورود رئیس جمهور الجزایر به پکن، اعلام کرد: ما به همراه شرکت های مختلف چینی در راستای آموزش به جوانان الجزایری در زمینه های زیر ساختی، یک موسسه آموزشی مدیریت پروژه و یک مرکز ملی کنترل کیفیت خواهیم ساخت.
وبگاه خبری قلم   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۸:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه سیاسی: احمد محمودزاده، رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش شب گذشته در یک مصاحبه تلویزیونی گفت که موسسه آموزشی گاج به دلیل جهت گیری در حوادث سال گذشته تعطیل شده است. ...
خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۷:۵۲   + ۴۱ سایت دیگر  
مهر نوشت: رئیس مدارس غیردولتی اعلام کرد: موسسۀ آموزشی گاج در اغتشاشات پارسال سوالاتی برای دانش آموزان طرح کرده بود که جهت گیری و تحریک به سمت اغتشاشات داشت و تعطیل شد. ...
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۷:۴۹   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان مدارس غیردولتی از تعطیلی موسسه آموزشی گاج به دلیل جهت گیری در ناآرامی ها و اغتشاشات سال گذشته خبر داد.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۷:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
مؤسسه گاج، یکی از بزرگ ترین و مشهورترین مؤسسات آموزشی ایران به دلیل جهت گیری در حوادث سال گذشته کشور تعطیل شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا محمودزاده رئیس سازمان مدارس غیردولتی در یک برنامه تلویزیونی گفت ...
طلا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۷:۰۴   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدارس غیر دولتی از تعطیلی موسسه آموزشی گاج به دلیل جهت گیری در اغتشاشات سال گذشته خبر داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۶:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: موسسه آموزشی گاج به دلیل جهت گیری در ناآرامی های سال گذشته خبر داد.