سه شنبه ۱۱ مهرساعت ۰۸:۴۱Oct 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کلاهبردار»

ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۲۰:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان چهارباغ گفت: شخصی که با دادن وعده فروش تراکتور اقدام به 10 فقره کلاهبرداری در سراسر کشور به ارزش 10 میلیارد ریال کرده بود، توسط پلیس فتا شهرستان چهارباغ شناسایی و دستگیر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۷:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری مازندران گفت: دو کلاهبردار حرفه ای که با جعل عنوان وکیل و ادعای نفوذ در دستگاه قضایی از مردم اخاذی می کردند، توسط ماموران حفاظت و اطلاعات دادگستری استان شناسایی و دستگیر شدند.
صدای ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۷:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران از رکنا، حجت الاسلام والمسلمین اکبری افزود: با گزارش و شکایت مردمی از دو نفر که با جعل عنوان و معرفی خود به عنوان وکیل دادگستری مبادرت به کلاهبرداری کرده بودند، موضوع از سوی حفاظت و اطلاعات دادگستری استان مازندران مورد پیگیری قرارگرفت. ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۴:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- حجت الاسلام والمسلمین محمد صادق اکبری گفت: با گزارش و شکایت مردمی از 2 نفر که با جعل عنوان و معرفی خود به عنوان وکیل دادگستری مبادرت به کلاهبرداری کرده بودند، موضوع از سوی حفاظت و اطلاعات دادگستری استان مازندران مورد پیگیری قرارگرفت. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۷:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
کرمان- فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: عامل کلاهبرداری هزار و 200میلیارد ریالی از صدها شهروند که با وعده پرداخت سود فوری، فریب خورده بودند، دستگیر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۷:۲۸    
متهم 28 سالست و از اعتماد دوستان و آشنایان سو استفاده کرده است.
صاحب نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۳:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان از مسدود کردن حساب بانکی 564 کلاهبردار اینترنتی و بازگرداندن 40 میلیارد ریال به مال باختگان خبر داد.
روز پلاس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۳:۰۰   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس بین الملل فراجا از دستگیری فردی که با هویت های جعلی اقدام به کلاهبرداری دو میلیون یورویی از مردم در پوشش خرید ملک در خارج از کشور کرده بود، خبرداد.
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۰:۱۵   + ۵۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس گفت: یکی از برنامه های سازمان بورس و معاونت اجتماعی و پیشگیری از جرم قوه قضائیه آگاهی بخشی به دارندگان سهام عدالت برای جلوگیری از سوء استفاده افراد کلاهبردار است که درآینده ای نزدیک با همکاری قوه قضائیه عملیاتی خواهد شد.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۲۲:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
روزنامه گاردین با انتقاد از وضعیت قهقرای سیاسی در آمریکا نوشت: کناره گیری بایدن و ترامپ با هم برای آمریکا حیاتی است. هر سیستم حکومتی که در آن یک کلاهبردار انتقام جو مثل ترامپ، در برابر یک کهنه کار رو به زوال مانند بایدن قرار گیرد به خوبی کار نخواهد کرد.
زومیت   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۷:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
یک کلاهبردار بازارهای مالی، اطلاعات محرمانه ی شرکت ها را ازطریق ایکس باکس 360 برای همکارانش می فرستاد. او پس از کسب 400٬000 دلار سود، دستگیر شد. تبلیغات ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۴:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرکرد از دستگیری کلاهبردار متواری که بالغ بر 50 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود در این شهرستان خبر داد
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۹:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی چهارمحال و بختیاری، از دستگیری کلاهبردار و کشف یک فقره پرونده به ارزش 100 میلیارد ریال با 50 شاکی در شهرکرد خبر داد.
سلام نو / منجیل خبر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۱:۳۵   + ۲۰ سایت دیگر  
این فروشگاه پس از دریافت وجه، به خریدار اعلام می کند سازی که سفارش داده موجود نیست و باید آن را از خارج وارد کند و اینجا داستان شروع می شود.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۴:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
فرزاد مجیدی از حامد پهلان شکایت کرد. به گزارش طرفداری، چند روز پیش بود که حامد پهلان با انتشار یک استوری اینستاگرامی مدعی شد فرزاد مجیدی یک فرد کلاهبردار است. پهلان در چند استوری ماجرا را شرح داد و نوشت بابت یک ماجرا به فرزاد مجیدی پول داده اما مجیدی زیر قولش زده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۰:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی از دستگیری یک کلاهبردار با 53 میلیارد و 336میلیون و 560 هزار ریال با 33 شاکی در تبریز خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۹:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان آذربایجان غربی، از دستگیری کلاهبرداری خبر داد که با توسل به غصب عنوان از شهروندان بالغ بر 90 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
یک شهروند سرخسی که از حساب بانکی اش 130 میلیون تومان برداشت اینترنتی غیرمجازشده بود با شناسایی کلاهبردار این مبلغ برگردانده شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان اصفهان از شناسایی و دستگیری فردی خبر داد که به بهانه کاریابی برای افراد جویای کار با ارسال بدافزار اقدام به سرقت اطلاعات حساب بانکی و برداشت غیرمجاز از آن می کرد.
اقتصاد آنلاین / موج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۹:۴۲   + ۲۲ سایت دیگر  
قاضی پرونده دونالد ترامپ گفت که دادگاه مدنی ایالت نیویورک، رئیس جمهوری سابق آمریکا و کسب و کار خانوادگی او را در اعلام بیشتر از حد و غیرقانونی دارایی خالص او مقصر شناخت.
با مردم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۳:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا تهران بزرگ از شناسایی و کشف پرونده با موضوع دسترسی غیرمجاز به حساب های کاربری شبکه اجتماعی تلگرام شهروندان توسط کلاهبردار اینترنتی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۷:۴۱    
فرمانده انتظامی سوادکوه از دستگیری کلاهبردار حرفه ای که به بهانه استخدام در شرکت ها از شهروندان اخاذی می کرد خبر داد.
اقتصاد آنلاین / رکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۶:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری فردی که با استفاده از رسید جعلی اقدام به کلاهبرداری از دست کم 18 تن کرده بود، خبر داد.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۳:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
کلاهبردار نیز پول حاصل از کلاهبرداری را به طور مستقیم به حساب این شخص منتقل کرده و تقاضا می کند که با برداشتن درصدی از آن به عنوان سود کار، برای او از صرافی های ایرانی رمز ارز، ارزهای دیجیتال خریداری کرده و به کیف پول رمز ارزی او واریز کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۳:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی استان قزوین گفت: کلاهبردار اینترنتی در دومین اقدام خود برای کلاهبرداری از شهروندان قزوینی توسط پلیس غافلگیر و دستگیر شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۰:۵۷   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا تهران بزرگ از شناسایی و کشف پرونده با موضوع دسترسی غیرمجاز به حساب های کاربری شبکه اجتماعی تلگرام شهروندان توسط کلاهبردار اینترنتی خبر داد.
کرج رسا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۸:۵۹   + ۱۷ سایت دیگر  
سرهنگ محمد نادربیگی گفت: در هفته های اخیر چندین پرونده با موضوع کلاهبرداری تلفنی در دادسرای ناحیه 2 شهر کرج تشکیل و برای رسیدگی تخصصی به پلیس فتا استان البرز ارجاع شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۵:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
داراب - فرمانده انتظامی داراب از دستگیری فردی که با جعل مبایعه نامه و فروش مال غیر، 40 میلیارد ریال از شهروندان کلاهبرداری کرده بود خبر داد.
برترین ها / پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۸:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
حامد پهلان و سامان گوران با انتشار استوری های اینستاگرامی برادران مجیدی را کلاهبردار خطاب کردند.
ایستنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۳:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
پلتفرم ایرانی پنتا، فعال در حوزه نظارت بر تراکنش های رمزارزی، بررسی خود از هک صرافی کوینکس را منتشر کرد. صرافی کوینکس یک صرافی خارجی است که باوجود محدودیت های تحریمی به کاربران ایرانی خدمات ارائه می دهد و اخیرا در جریان هک، حدود 54 میلیون دلار دارایی خود را از دست داده است. ...
با انجام اقدامات دقیق پلیسی و رصد هوشمندانه توسط کارشناسان پلیس فتا در نهایت متهم مورد نظر شناسایی و طی یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر شد.
شما نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۲۰:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
کلاهبردار حرفه ای 3 میلیاردی در شهر قدس به دام پلیس افتاد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب ارومیه گفت: یک نفر متهم به هویت ص-ذ با دارا بودن 12 نفر شاکی توسط کارآگاهان اداره مبارزه باجعل و کلاهبرداری مرکز استان دستگیر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۲۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی خرم آباد از دستگیری کلاهبردار حرفه ای تحت تعقیب در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۷:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان قرچک از دستگیری یک کلاهبردار اینترنتی در این شهرستان خبر داد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۷:۰۰   + ۲۱ سایت دیگر  
در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد فرد کلاهبردار با آگهی فروش سه میلیارد و 600 میلیون ریال وام ازدواج در فضای مجازی، موفق به جلب اعتماد تعدادی از شهروندان هرسینی شده و به بهانه امور بانکی و اداری طی چند مرحله و در مجموع 20 میلیارد ریال از افراد شاکی دریافت کرده است.
نجف آباد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
پلیس نجف آباد: فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد گفت: فردی با کلاهبرداری تحت عنوان ثبت نام خودرو بدون قرعه کشی با هزینه اندک اعتماد افراد را جلب و با دریافت مبالغی به عنوان پیش پرداخت نسبت به ثبت نام صوری خودرو و ارائه حواله های جعلی موجبات اغفال تعداد 18 نفر از شهروندان را فراهم کرده و با ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۵:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
اصفهان - فرمانده انتظامی نجف آباد از شناسایی و دستگیری فردی کلاهبردار که به بهانه ثبت نام خودرو بدون قرعه کشی اقدام به فریب شهروندان و کلاهبرداری به ارزش 100 میلیارد ریال کرده بود، خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۴:۵۰   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری زوج کلاهبردار میلیاردی در شهرستان اهواز خبر داد.
رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات پایتخت از شناسایی و دستگیری یک خانم که در پوشش صرافی آنلاین در فضای مجازی اقدام به کلاهبرداری از کاربران می کرد، خبر داد.
شما نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۰:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا استان فارس از شناسایی و دستگیری مردی 38 ساله خبر داد که از طریق اپلیکیشن رسیدساز جعلی اقدام به کلاهبرداری از شهروندان شیرازی کرده بود.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۰:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
2 زن کلاهبردار بعد از اینکه نیمی از سکه های تقلبی خود را در تهران به فروش رساندند و برای فروش 103 سکه تقلبی طلا عازم مشهد شدند، اما در این شهر به دام پلیس افتادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان از دستگیری کلاهبردار اپلیکیشن جعلی یارانه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۸:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب قم از رسیدگی و صدور کیفرخواست پرونده کثیرالشاکی با عنوان کلاهبرداری از طریق فروش خودرو در یکی از نمایندگی های شرکت خودرو سایپا خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۴:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
رکنا : فرمانده انتظامی کوهدشت از دستگیری کلاهبردار اینترنتی در این شهرستان خبر داد.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۲:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از دستگیری فردی کلاهبردار که با جعل سند یک ملک قصد فروش آن به مبلغ 120 میلیارد ریال را داشت خبر داد.
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری یک کلاهبردار حرفه ای در شمال شهر تهران خبر داد.