پنجشنبه ۰۷ مردادساعت ۰۲:۴۸Jul 2021 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حملات هوایی»

شعار سال   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
هرچند جنگ 11روزه خاتمه یافته، اما این بار نه اسرائیل و نه گروه های فلسطینی هیچ یک در مورد آتش بس یا دست کم پایان این دور از درگیری سخنی نگفته اند و 2 طرف تهدید به آمادگی برای ازسرگیری تقابل می کنند، این در حالی است که چند بار نیز حملات هوایی محدودی به نوار غزه صورت گرفته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
هیاتی از طالبان به رهبری ملا برادر، با وزیر خارجه چین دیدار و گفتگو کرد. این در حالی است که طالبان مدعی کنترل نیمی از کشور تا مرز چین در سین کیانگ شده و حملات هوایی آمریکا برای حمایت از نیروهای امنیتی افغانستان ادامه دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - با آغاز دور جدید تجاوز هوایی رژیم صهیونیستی در 10 روز گذشته به خاک سوریه، مسکو اعلام کرده که سامانه های دفاع موشکی این کشور را تقویت نموده و این مساله باعث محدود شدن حملات هوایی اسراییل به سوریه شده است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۱:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش روز سه شنبه ایرنا از خبرگزاری “ای ان آی” هند، شینوارای افزود: عملیات های نظامی نیروهای امنیتی افغانستان شامل حملات زمینی، بمباران و حملات هوایی بوده است. وی ضمن متهم کردن طالبان به کشتن غیر نظامیان گفت: گروه طالبان 14 غیر نظامی را به قتل رسانده و بیش از 30 نفر دیگر را مجروح کردند. [...]
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۷:۲۵    
جنگندە های ارتش ترکیه، بار دیگر منطقە بروار علیا واقع در استان دهوک اقلیم کردستان را چندین بار پیاپی بمباران کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۷:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
بازگشت محدودیت های کرونایی به اروپا؛ هشدار چین به آمریکا؛ تاکید بایدن بر تغییر نقش آمریکا در عراق و خسارات سنگین آتش سوزی در کالیفرنیا از مهم ترین اخبار 24 ساعت گذشته آمریکا و اروپا بود. فرماندهی مرکزی آمریکا از افزایش حملات هوایی این کشور در افغانستان به بهانه حمایت از نیروهای افغان خبر داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۳۱    
فرماندهی مرکزی آمریکا از افزایش حملات هوایی این کشور در افغانستان به بهانه حمایت از نیروهای افغان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
تکرار حملات هوایی رژیم صهیونیستی و تشدید محاصره نوار غزه، باعث افزایش مشکلات این منطقه شده است.
فرمانده ارشد آمریکا در منطقه می گوید با وجود خروج نیروهای این کشور از افغانستان، حملات هوایی ارتش ایالات متحده در حمایت از نیروهای افغان علیه پیشروی طالبان ادامه خواهد یافت.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۱:۱۶   + ۲۰ سایت دیگر  
صدای انفجارهای بزرگی از اطراف نجف واقع در جنوب عراق به گوش رسیده است.
رسا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۴:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
نخست وزیر جدید اسرائیل که به شدت ضد ایرانی است، حملات هوایی و زمینی و دریایی به ایران و نیروهایش را افزایش داده است
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سنتکام به طالبان هشدار داد که اگر این گروه حملات علیه نیروهای افغان را متوقف نکند، با افزایش حملات هوایی آمریکا مواجه می شود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۸:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روز دوشنبه ایرنا، شبکه خبری سی ان ان با انتشار این خبر افزود: کنث مکنزی (Kenneth McKenzie) رئیس فرماندهی مرکزی ارتش آمریکا در منطقه این وعده را ساعاتی پیش در کابل و درجریان یک کنفرانس خبری عنوان کرد. بنابراین گزارش مکنزی دراین باره به خبرنگاران گفت: آمریکا حملات هوایی خود را طی چند [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
ادعای ژنرال کنت مکنزی فرمانده ستاد فرماندهی مرکزی آمریکا در حمایت از نیرو های افغان در جنگ با طالبان، نشان داد واشنگتن به تداوم اشغال از طریق حملات هوایی در افغانستان علاقمند است.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۸:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
آمریکا هشدار داد که در صورت تداوم تهاجم شبه نظامیان طالبان، حملات هوایی خود را به مواضع این گروه در افغاستان با شدت بیشتر ادامه خواهد داد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده مقر تروریست های سنتکام در منطقه تأکید تا زمانی که حملات و پیشروی طالبان ادامه داشته باشد، حملات هوایی ارتش آمریکا نیز در خاک افغانستان ادامه خواهد یافت .
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۱:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از الجزیره، ژنرال کنث مک کنزی فرمانده مقر تروریست های آمریکایی سنتکام در سخنانی تأکید کرد تا زمانی که حملات طالبان ادامه داشته باشد، تهاجم هوایی ارتش آمریکا در خاک افغانستان نیز ادامه دار خواهد بود. ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۱:۰۲    
نیروهای هوایی سوریه توانستند حملات هوایی موشکی اسرائیل به دمشق را دفع نمایند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۰:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رسانه های فلسطینی از حملات هوایی رژیم اشغالگر صهیونیستی به خان یونس در نوار غزه خبر دادند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
سنتکام اعلام کرد این کشور به حملات هوایی علیه گروه طالبان ادامه خواهد داد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۲۳:۲۶    
شفقنا- کنت مکنزی فرمانده ستاد فرماندهی مرکزی ایالات متحده (سنتکام) که به کابل سفر کرده است، پس از دیدار با اشرف غنی رئیس جمهور افغانستان گفت که آمریکا در روزهای گذشته حملات هوایی خود علیه طالبان را افزایش داده است. ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۰:۳۱   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: کنت مک کنزی فرمانده نیروهای تروریستی آمریکا در منطقه هشدار داد که آمریکا حملات هوایی خود در افغانستان را افزایش داده و در صورتی که طالبان به حملات خود ادامه دهد، آمریکا نیز حملات هوایی خود را ادامه خواهد داد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۲۲:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- خبرگزاری فرانسه به نقل از یک ژنرال آمریکایی گزارش داد که واشنگتن در حمایت از نیروهای افغانستانی به حملات هوایی ادامه می دهد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۴:۱۸    
وزارت دفاع افغانستان از کشته شدن ده ها تن از عناصر گروه طالبان در پی حملات هوایی نیروهای افغان به مناطق مختلف کشور خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۳:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، محمد نعیم سخنگوی گروه طالبان بعد از حملات هوایی آمریکا به مواضعی در افغانستان و گفت وگوی تلفنی جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا با اشرف غنی همتای افغانستانی خود به شبکه تلویزیونی المیادین گفت: واشنگتن و کابل توافقی را پذیرفتند که بر ایجاد یک نظام جدید اسلامی تاکید [...]
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۲:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
منابع یمنی از پیشروی های چشمگیر نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن به سوی شهر مأرب خبر دادند و اعلام کردند که حملات هوایی شدید ائتلاف سعودی هم نتوانسته است که مانع این پیشروی ها شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- منابع خبری شنبه شب گزارش دادند، جنگنده بمب افکن های ائتلاف سعودی مناطقی در یمن را بمباران کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۳:۰۶    
در این شماره از بستۀ اخبار بین الملل ایسنا، خبرهایی از حملات هوایی تازه آمریکا علیه طالبان، احتمال جلوگیری آمریکا از صادرات نفت ایران به چین، ادامه جنجال ها درباره بدافزار پگاسوس و چند خبر دیگر را مرور می کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۰:۱۵    
گزارش ها حاکی از اقدام روسیه در تقویت سامانه پدافندی سوریه به منظور مقابله با حملات هوایی رژیم صهیونیستی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۱:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
برخی رسانه ها گزارش دادند که روسیه سامانه های دفاع موشکی ارتش سوریه را بری دفع حملات هوایی رژیم صهیونیستی تقویت کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
در عملیات هوایی ارتش افغانستان در دو استان جوزجان و بلخ در مجموع سی و چهار عضو طالبان کشته و پانزده نفر زخمی شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
ارتش آمریکا از دومین حمله هوایی علیه گروه تروریستی الشباب در سومالی طی چند روز گذشته خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی طالبان در واکنش به حملات هوایی آمریکا به مواضع این گروه آن را سرپیچی علنی از توافقنامه قطر دانست و نسبت به عواقب اینگونه حملات هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۷:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی گروه طالبان با تأیید بمباران مواضع این گروه در ولایت قندهار و شماری دیگر از مناطق از سوی نیروهای آمریکایی گفت طالبان در برابر این حملات بی تفاوت نخواهند ماند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله شعبانی گفت: مدیریت شهری باید برخی مناطق شهر را به نام شهدای سوباشی و شهدای خلبان نامگذاری کند چرا که تنها در یک روز 19 تن در سوباشی به شهادت رسیدند افرادی که در مقابل حملات هوایی دشمن در مرصاد ایستادند.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه بین الملل: وزارت دفاع آمریکا اعلام کرد که ارتش این کشور اخیرا با حمایت هوایی از نیروهای دولتی افغانستان به آنها در مهار یکی از حملات تروریست های طالبان یاری رساند. جان کربی، گفت: ما در روزهای اخیر حملاتی هوایی را در حمایت از ارتش افغانستان انجام دادیم. ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۵:۵۰    
شفقنا- جان کربی سخنگوی وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) بامداد امروز (به وقت تهران) در یک کنفرانس خبری از حملات هوایی آمریکا علیه طالبان در افغانستان خبر داد. ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۳:۲۷    
شفقناافغانستان-پنتاگون اعلام کرد که نیروهای این کشور در چند روز گذشته مواضع طالبان را در بخش های مختلف ولایت قندهار در جنوب افغانستان هدف حملات هوایی قرار داده اند. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۳:۱۷   + ۱۵ سایت دیگر  
قاری یوسف احمدی سخنگوی طالبان چندی قبل با انتشار بیانیه ای در واکنش به حملات هوایی آمریکا به این گروه در ولایت قندهار گفته بود که این حملات سرپیچی علنی از توافقنامه قطر است.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۲:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
نیروهای هوایی امریکا در حمایت از نیروهای دفاعی افغانستان، در ولایت قندهار حملات هوایی انجام دادند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی پس از غوغای رسانه ای بدون نتیجه و ناکامی در هدف قرار دادن پایگاه های نظامی سوریه حالا در راهبردی جدید با حمله به مراکز اقتصادی به دنبال فشار بر مردم این کشور و رسیدن به اهدافش است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۹:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا نوشت:سامانه های پدافند هوایی با حمله هوایی رژیم صهیونیستی به آسمان استان حمص مقابله کردند.
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۳:۴۰    
خارگ نیوز: خبرگزاری دولتی سوریه (سانا):رژیم صهیونیستی منطقه سفیره در حومه جنوبی شهر حلب را تحت حملات هوایی خود قرار داد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۱:۴۸   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از سانا، وزارت امور خارجه سوریه در بیانیه ای تاکید کرد که ارتش سوریه بر ریشه کنی تروریست ها علیرغم تجاوزات رژیم صهیونیستی همچنان مصمم است. ...
وزارت امورخارجه سوریه عصر سه شنبه ضمن محکوم کردن حملات هوایی شب گذشته رژیم صهیونیستی به جنوب حلب، در بیانیه ای اعلام کرد که حملات تروریستی این رژیم مانع عملیات ضد تروریستی ارتش سوریه نخواهد شد.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۵:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
آخرین دور خشونت ها در اواخر ماه ژوئن زمانی آغاز شد که امریکا حملات هوایی علیه شبه نظامیان مورد حمایت ایران در سوریه و عراق را آغاز کرد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۴:۵۰    
عناصر پ.ک.ک با توجه به احتمال حملات هوایی ترکیه، استحکامات و مخفیگاه های جدیدی در منطقه کوهستان سنجار احداث و حفر می کنند.
یک پزشک   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۳۸    
در بهار 1944، ساکنان توکیو حملات هوایی بی شماری توسط بمب افکن های متفقین تجربه کردند. آژیرهای حمله هوایی به شهروندان هشدار می داد که از منزل خارج نشوند و در سطح شهر خاموشی اعلام شده است. اما هیساکو کویاما 28 ساله، این خاموشی ها را فرصتی می دانست ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - ائتلاف بین المللی موسوم به ضد داعش به سرکردگی آمریکا گزارش ها مبنی بر حملات هوایی در منطقه عملیات مشترک نزدیک مرز عراق و سوریه را تکذیب کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
وزارت دفاع افغانستان از کشته شدن دستکم 53 عنصر مسلح گروه طالبان در حملات هوایی و درگیری های متعدد روز گذشته در این کشور خبر داد.