شنبه ۲۸ فروردینساعت ۰۳:۰۹Apr 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون تلفیق بودجه»

بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۵:۳۵    
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 1400 گفت: درآمدهای حاصل از صادرات مواد معدنی، فلزی غیرفلزی، نفت، گاز و پتروشیمی خام و نیمه خام مشمول مالیات می شوند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۳۵    
مهدی روشنفکر نماینده مردم شهرستان های بویراحمد، دنا و مارگون و عضو کمیسیون تلفیق بودجه 1400 بوده و نباید اجازه همچنین کاری را می داد. دقیقاً جلوی چشم روشنفکر نام پروژه راه سورمق – اقلید – یاسوج تغییر پیدا می کند و او هیچ واکنشی نشان نمی دهد؟ بی توجهی و یا عدم اطلاع نمایندگان استان کهگیلویه و ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۸:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس گفت: پیرو تاکیدات مکرر امام خامنه ای، 32 هزار میلیارد تومان از محل درآمد هدفمندی یارانه ها برای رونق تولید تامین شد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
بر اساس مصوبه کمیسیون تلفیق بودجه 99، حداقل حقوق بازنشستگان لشکری و کشوری 2 میلیون و 800 هزار تومان در اسفندماه تصویب شد و از ابتدای امسال برای تمام این اقشار واریز شد، این در حالی است که تا پیش از اجرای طرح متناسب سازی حقوق حداقل بگیر تامین اجتماعی رقمی در حدود 1 میلیون و 900 هزار تومان بوده است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 1400 گفت: در بودجه 1400 با تدبیر مجلس شورای اسلامی 193 هزار میلیارد ریال برای کاهش محرومیت ها اختصاص یافت.
نماینده   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۲:۴۰    
سخنگوی کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس براساس مصوبات قبلی کمیسیون تلفیق بودجه را تصویب کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: با تلاش های صورت گرفته در کمیسیون تلفیق بودجه ردیف اعتباری برای 68 پروژه مهم و راکد در استان تعیین شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۲:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون تلفیق بودجه در پاسخ به اخطار زنگنه گفت: جداول بودجه ای هر مجمع استانی به رئیس مجمع همان استان تقدیم می شود تا در اختیار اعضای آن قرار گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون تلفیق بودجه گفت: اعضای این کمیسیون سقفی را برای افزایش حقوق ها نگذاشته بودند و صرفا آن سقفی را که در صحن علنی مجلس در نظر گرفته شد، افزایش دادیم.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۶:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس با اشاره به هدف از تخصیص قیر برای پروژه های مناطق محروم و بهسازی و ساخت جاده های روستایی اظهار کرد: متاسفانه عده ای خاص که در حال سوءاستفاده و رانت از محل قیر هستند، اکنون برنمی تابند که این محصول برای رفاه و آسایش مردم مناطق محروم هزینه شود.
آی تی رسان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۲:۴۷    
افزایش 10 درصدی حق السهم دولت از اپراتورها به یکی از پرحاشیه ترین قوانین به تصویب رسیده کمیسیون تلفیق بودجه 1400 مجلس تبدیل شده است. روز گذشته نمایندگان مجلس به دلیل اشکالات موجود در قانون افزایش حق السهمی دولت از اپراتورها، برای دومین بار تبصره های این قانون را اصلاح کردند. ...
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۰:۴۲    
یکی از مشکلاتی که در جریان بررسی لایحه بودجه 1400 توسط کمیسیون تلفیق بودجه مجلس پدید آمد، الحاق بندی به تبصره یک لایحه مبنی بر اصلاح قیمت فروش داخلی گاز مایع (LPG) است که با توجه به آمار و ارقام، اهداف پیش بینی شده، محقق نخواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۰:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه گفت: تصمیم گرفتیم با توجه بیشتر به اجرای قانون جهش تولید مسکن، در بودجه 1400 رونق جدیدی به بخش مسکن بدهیم.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۰۹:۳۶   + ۳۷ سایت دیگر  
مردم نیوز :بررسی مصوبات کمیسیون تلفیق بودجه 1400 نشان می دهد، بعد از رفت وبرگشت لایحه بودجه میان بهارستان و پاستور، کمیسیون تلفیق میزان توزیع قیر به شیوه تهاتری را (که پیشتر خودش به لایحه دولت الحاق کرده بود)، از 2 میلیون تن به 4 میلیون تن در سال آینده افزایش داده است ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۲۳:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس برای تامین نظر شورای نگهبان برای رفع ابهامات بودجه و مغایرت های آن با قانون اساسی و موازین شرع، لایحه بودجه را اصلاح و به شورای نگهبان ارسال کردند. ...
هشتمین همایش ملی پیشرفت و توسعه علمی کشور، با عنوان راهبردهای توسعه با محوریت اقتصاد غیرنفتی، به همت شورای انجمن های علمی ایران و دانشگاه خاتم و با حضور فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی، سید حمید پورمحمدی معاون امور اقتصادی و هماهنگی برنامه و بودجه سازمان برنامه و بودجه کشور ...
بانک پاسارگاد   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۵:۳۹   + ۲۹ سایت دیگر  
هشتمین همایش ملی پیشرفت و توسعه علمی کشور، با عنوان راهبردهای توسعه با محوریت اقتصاد غیرنفتی، به همت شورای انجمن های علمی ایران و دانشگاه خاتم و با حضور فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی، سید حمید پورمحمدی معاون امور اقتصادی و هماهنگی برنامه و بودجه سازمان برنامه و بودجه کشور ...
اقتصاد آنلاین / موج   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۳:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق گفت: اگر امروز اصلاحیه لایحه بودجه 1400 به شورای نگهبان ارسال شود، فردا در کمیسیون تلفیق و سه شنبه در صحن علنی بررسی می شود.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۱:۵۷   + ۴۲ سایت دیگر  
با موافقت نمایندگان مجلس، حقوق ورودی خودروی سواری که در مهلت قانونی ثبت سفارش شده،حداقل 86 درصد ارزش گمرکی آنها تعیین شد. تهران – اقتصاد برتر – 24 اسفند 99 ...
مجمع واردات   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۰۹:۲۳   + ۴۲ سایت دیگر  
احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (یکشنبه 24 اسفند) مجلس شورای اسلامی و در جریان رسیدگی به گزارش کمیسیون تلفیق بودجه در مورد ایرادات شورای نگهبان به لایحه بودجه 1400 اظهار داشت: شورای نگهبان به لایحه بودجه سال 97 ، 13 ایراد و به لایحه بودجه سال 98 ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۰۸:۲۴   + ۲۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نمایندگان مجلس شورای اسلامی گزارش کمیسیون تلفیق در مورد لایحه بودجه سال 1400 کل کشور اعاده شده از شورای نگهبان، در دستور کار نمایندگان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۲۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم شاهین شهر و عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی گفت : مشکل ردیف اعتباری در کمیسیون تلفیق رفع شد
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۸:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 1400 مجلس از رفع اشکال شورای نگهبان مربوط به اعتبار تخصیص یافته به متناسب سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی در نشست امروز این کمیسیون خبر داد.
اقتصاد آنلاین / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۳:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: امروز کمیسیون تلفیق بودجه ایرادات بودجه 1400 را بررسی و در نخستین فرصت در صحن مجلس ایرادات را بررسی می کنیم.
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه مجلس گفت: رفع ایراد های لایحه بودجه 1400 برای تأمین نظر شورای نگهبان امروز (شنبه) در دستور کار کمیسیون تلفیق قرار دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۱:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 1400 از تخصیص اعتبار برای تولید محتوا در فضای مجازی توسط جوانان و گروه های مردمی در بودجه سال 1400 خبر داد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق بودجه 1400 مجلس شورای اسلامی گفت: اولویت نخست مجلس به همسان سازی اختصاص داده شده و حتماً انجام می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۱:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: کمیسیون تلفیق بودجه سال 1400 با مصوبه خود در خصوص مدیریت و نظارت بر محتوای فضای مجازی توسط سازمان صدا و سیما، به فضای فرهنگی و تولیدات هنری در کشور آسیب خواهد زد.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۰:۱۶    
عضو کمیسیون تلفیق بودجه اظهار کرد: در کمیسیون تلفیق بودجه توانستیم مبلغ حداقل 21 برابر پایه حقوق را به 15 برابر کاهش دهیم و مجدد دولت اصلاحیه ای آورد و اراده کرده بود تا حالا که نتوانسته بود سقف مورد نظر خود را نگه دارد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۲۰:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون تلفیق بودجه با بیان اینکه دولت در مسیر اصلاح بودجه و انجام تغییرات به نفع معیشت مردم با مجلس همراهی نکرد، گفت: مجلس ناچار شد متناسب با توان و ظرفیت های اجرایی دولت، به تغییرات حداقلی در بودجه 1400 اکتفا کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۶:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته فرهنگی کمیسیون تلفیق بودجه 1400 با تاکید بر اینکه افزایش حق السهم اپراتورها به هیچ وجه به گرانی اینترنت ربطی ندارد، گفت: تعجب آور است وزیر ارتباطات تفاوت درآمد با گردش مالی را نمی داند.
موج   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۴:۰۸   + ۶۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته فرهنگی کمیسیون تلفیق بودجه 1400 با تاکید بر اینکه افزایش حق السهم اپراتورها به هیچ وجه به گرانی اینترنت ربطی ندارد، تصریح کرد: تعجب آور است وزیر ارتباطات تفاوت درآمد با گردش مالی را نمی داند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 1400 مجلس گفت: در اصلاحیه مصوب لایحه بودجه حداقل 12 درصد وابستگی به نفت و همچنین کسری بودجه کاهش پیدا کرده است.
برق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون تلفیق بودجه 1400گفت: چند نفر در ستاد وزارت نفت، به اسم فعالیت در دکل نفتی حقوق می گیرند؟ چند نفر در ستاد وزارت نیرو به اسم فعالیت در دکل های فشار قوی حقوق های 50 یا 60 میلیون تومانی می گیرند؟
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - رحیم زارع با بیان اینکه برای جبران کسری تراز عملیاتی بودجه، 40 درصد کسری بودجه دولت را افزایش درآمد های مالیاتی پایدار جبران کردیم گفت: در بودجه سال آینده ...
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۰:۴۰   + ۶۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی گفت: 40درصد کسری تراز عملیاتی بودجه1400 با افزایش درآمد های پایدار برای دولت جبران شد.
برترین ها / مرور نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۷:۱۹   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: سخنگوی کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی از ارسال بودجه 1400 به شورای نگهبان خبر داد و افزود: شنبه هفته آینده ایرادات شورا رسیدگی شده و 24 اسفندماه در جلسه علنی بررسی می شود. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۶:۴۲    
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال 1400 مجلس شورای اسلامی از ارسال مصوبات نمایندگان به شورای نگهبان برای بررسی و تأیید خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۵:۲۹   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 1400 کل کشور از ارسال لایحه بودجه سال آینده به شورای نگهبان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۵:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 1400 از ارسال بودجه 1400 به شورای نگهبان خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۵:۱۳   + ۶۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 1400، با بیان اینکه 2500 میلیارد تومان برای آبرسانی به روستاهای محروم کل کشور از محل منابع هدفمندی یارانه ها تخصیص یافت، ادامه داد: بودجه به شورای نگهبان ارسال شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۰:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 1400 گفت: مجلس با مشخص کردن درآمد های جدید دولت در قالب بودجه؛ منابع درآمدی پایدار را 13 و نیم درصد افزایش داد.
وزارت نفت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۹:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر نفت در بررسی جزییات لایحه بودجه 1400 در نشست علنی مجلس شورای اسلامی حضور یافت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نفت، بیژن زنگنه، وزیر نفت، روز شنبه (16 اسفندماه) در نشست علنی مجلس شورای اسلامی حضور یافت. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
سید احسان قاضی زاده هاشمی، عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس: مطالب منتشر شده درباره افزایش قیمت اینترنت خلاف واقعیت است و نمایندگان مجلس در بخش درآمدی با صراحت اجازه افزایش قیمت به اپراتور ها در سال 1400 را ندادند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۱:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
قاضی زاده هاشمی، عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی در پی فضا سازی های رسانه ای مبنی بر افزایش قیمت تعرفه اینترنت از سوی نمایندگان مجلس، گفت: تعرفه اینترنت در سال 1400 گران نمی شود.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۱:۱۲   + ۲۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق بودجه 1400 گفت: پرداخت 360 هزار میلیارد تومان از منابع داخلی بانکی برای ساخت 1.2 میلیون مسکن را با جدیت پیگیری می کنیم.
رئیس کمیسیون تلفیق بودجه 1400، اظهار داشت: این کمیسیون در طول بررسی بودجه با وجود فشارهایی که از ناحیه دستگاه های مختلف وارد می شد، به طور مستقل و براساس نظرات کارشناسانه تصمیم گرفت و هیچ تصمیمی خارج از آئین نامه گرفته نشده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۰:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی در پی فضا سازی های رسانه ای مبنی بر افزایش قیمت تعرفه اینترنت از سوی نمایندگان مجلس، گفت: تعرفه اینترنت در سال 1400 گران نمی شود.
برترین ها / عصر امروز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۹:۱۹   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: الیاس نادران نماینده مردم تهران در مجلس و رئیس کمیسیون تلفیق بودجه در جریان جلسه علنی نوبت عصر امروز مجلس در خصوص بررسی تبصره های هزینه ای لایحه بودجه اظهار داشت: در بحث حقوق ورودی دیدیم که دولت چه اتهاماتی را متوجه مجلس کرد ...