یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۰۱:۱۵Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جوجه یکروزه»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای زنجان ؛ معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی استان زنجان گفت : امسال در مقایسه با سال گذشته تولید جوجه یکروزه در استان 35 درصد افزایش داشته است. صادقی افزود : در استان زنجان هر سه ماه بیش از 7 میلیون و پانصد هزار مرغ گوشتی تولید می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۲:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به وجود هشت واحد تولید بوقلمون مادر گوشتی در گیلان گفت: این استان با هشت واحد بوقلمون مادرگوشتی، 45 درصد جوجه یکروزه بوقلمون گوشتی کشور را تولید می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۳:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
بیشترین میزان افزایش قیمت در میان اقلام مرغداری های صنعتی، مربوط به جوجه یکروزه است.
فاخته نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۰:۳۲    
فاخته - در این مقاله قصد داریم به خصوصیات جوجه یکروزه با کیفیت بپردازیم و مخصوصا ویژگی های فیزیکی که یک جوجه سالم باید داشته باشد را بررسی نماییم. اگر در ارتباط با مرغ گوشتی نیاز به اطلاعات بیشتری دارید ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۱:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی ساری گفت: از ابتدای امسال تاکنون 7 میلیون و 825 هزار قطعه جوجه یکروزه در سالن های مرغ گوشتی این شهرستان جوجه ریزی شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۱۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان سرایان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون در مرغداری های شهرستان بیش از 350 هزار قطعه جوجه یکروزه پرورش یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۰۹:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - سرپرست سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: این استان با داشتن 48 واحد مرغ مادر گوشتی به ظرفیت حدود 2 میلیون و 173 هزار و 232 قطعه و تولید سالانه بیش از 100 میلیون قطعه جوجه یک روزه گوشتی حدود 9 درصد جوجه یک روزه گوشتی کشور را تامین می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۱۰:۱۳   + ۲۰ سایت دیگر  
دبیر انجمن تولیدکنندگان جوجه یکروزه گفت: با توجه به روند افزایشی تولید جوجه و اعلام پشتیبانی برخرید، می توان به افزایش این روند امیدوار بود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۱۰:۲۱    
شریعتی فعال بخش جوجه یکروزه و گوشت مرغ با بیان اینکه بخش دولتی با دخالت های غیر کارشناسی و سعی در کنترل قیمت موجب به هم خوردن بازار مرغ شده می گوید: به نظر می رسد تا دو ماه آینده قیمت مرغ ثابت بماند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۱۶:۰۲   + ۲۲ سایت دیگر  
دبیر انجمن صنفی تولیدکنندگان جوجه یک روزه گفت: میزان جوجه ریزی و تولید مرغ در کشور افزایش یافته است و در نتیجه از هفته آینده با توزیع مناسب، این محصول به نرخ مصوب خود نزدیک می شود.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۶:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیر انجمن تولیدکنندگان جوجه یکروزه گفت: با ازسرگیری توزیع نهاده سویا برای واحدهای تولیدی مرغ، روند تولید تا هفته آینده بهبود می یابد . به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۲۲:۱۶    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: برای نجات کشاورزی مازندران نیازمند توجه به هسته اولیه یا کیفیت تولید نظیر بذر، نهال و جوجه یکروزه هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۱۴:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
دبیر انجمن تولیدکنندگان جوجه یکروزه گفت: با توجه به جوجه ریزی مناسب خرداد و تیر پیش بینی می شود که در هفته های آتی قیمت مرغ در بازار کاهش یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۱۷:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی تاکید کرد: لازم است در این برهه زمان موضوع تامین نهاده های طیور و جوجه یکروزه حل شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۱۵:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
دبیر کانون مرغداران گوشتی کشور گفت: زمانی می توان توقع کاهش قیمت مرغ را داشت که تمام مولفه های تولید از جمله جوجه یکروزه و نهاده های دامی کاهشی شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۱۵:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی مشکل تامین نهاده های طیور و جوجه یکروزه را از علل افزایش مجدد قیمت گوشت مرغ در بازار برشمرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۱۵ - ۱۴:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
دبیرانجمن تولیدکنندگان جوجه یکروزه گفت: برآوردها حاکی از آن است که جوجه ریزی تیرماه به بالای 130 میلیون قطعه برسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۰۸ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
دبیرانجمن تولیدکنندگان جوجه یکروزه گفت: با توجه به افزایش تولید، قیمت جوجه در بازار روند نزولی به خود گرفته است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۴/۰۴ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان بیرجند دکتر حمزه ئی سرپرست شبکه دامپزشکی ضمن بیان این خبر افزود :شهرستان بیرجند دارای بیشترین ظرفیت پرورش طیور در استان هم در زمینه پرورش مرغ گوشتی و هم در زمینه مرغ تخمگذار می باشد که از ابتدای سال جاری تا کنون کارشناسان این شبکه با همکاری همکاران بخش ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۴ - ۰۹:۳۷   + ۲۷ سایت دیگر  
مشاور عالی اتحادیه مرغداران گوشتی ضمن اشاره به کاهش قیمت جوجه یکروزه از افزایش جوجه ریزی و به تبع آن افزایش تولید مرغ در کشور خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۰۲ - ۱۳:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
دبیرانجمن تولیدکنندگان جوجه یکروزه گفت: برآوردها حاکی از آن است که جوجه ریزی به 125 میلیون قطعه برسد که با این وجود کمبودی در عرضه مرغ نداریم.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۲ - ۰۹:۰۴    
بجنورد- ایرنا- رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: پروانه بهره برداری 410 هزار قطعه جوجه یکروزه در هر دوره صادر شد که ظرفیت تولید امسال 12 میلیون قطعه است.
اقتصاد آنلاین / روند بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۲۸ - ۱۵:۱۱   + ۲۳ سایت دیگر  
مرغداران می گویند؛ قیمت جوجه یکروزه پس از یک جهش در هفته اخیر نزولی شده است. بررسی اقتصاد آنلاین نیز نشان می دهد، پس از آنکه هر قطعه جوجه یکروز به قیمت نجومی 32 هزار تومان رسید حالا در مسیر کاهش قرار گرفته و به طور متوسط به 18 هزار تومان رسیده ...
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۳/۲۷ - ۱۸:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
رییس جهاد کشاورزی استان تهران اعلام کرد که در پی کاهش قیمت جوجه یکروزه انتظار می رود تمامی واحدهای عرضه، گوشت مرغ را کاهش دهند.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۳/۲۷ - ۱۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رییس جهاد کشاورزی استان تهران از کاهش قیمت جوجه یکروزه خبر داد و گفت: انتظار می رود تمامی واحدهای عرضه، گوشت مرغ را با قیمت های مصوب عرضه کنند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۲۷ - ۰۷:۳۵   + ۳۹ سایت دیگر  
جبرئیل برادری در گفت وگو با ایران اکونومیست در خصوص وضعیت بازار جوجه یک روزه، گوشت مرغ و تخم مرغ، افزود: اکنون قیمت جوجه یکروزه کاهش یافته به طوری که اخیراً قیمت این محصول از 26 تا 28 هزار تومان به 17 هزار تومان رسیده که این مهم در کاهش قیمت گوشت مرغ تاثیر گذار است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۲۳ - ۰۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت تعاونی مرغداران رفسنجان گفت: تولید مرغ در شهرستان رفسنجان بسیار عالی بوده و تنها مشکل مرغداری ها کمبود جوجه یکروزه است که امیدواریم با حمایت وزارت جهاد کشاورزی این کمبود برطرف شود.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۳/۲۱ - ۱۹:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به کاهشی شدن قیمت جوجه یکروزه، گفت: در تابستان حدود 588 هزار تن مرغ تولید خواهیم کرد که این میزان مازاد مصرف است.
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۲۱ - ۲۰:۴۹   + ۳۶ سایت دیگر  
اگر قیمت جوجه یکروزه به نرخ مصوب نزدیک شود دیگر واردات توجیه اقتصادی برای زنجیره ها نداشته باشد.
برترین ها / روز نو   ۱۴۰۲/۰۳/۲۱ - ۱۴:۱۶   + ۲۹ سایت دیگر  
مردم از تنظیم و ثبات قیمت مرغ در بازار ناامیدانه در صف های طولانی مرغ منجمد ایستاده اند و فقط شنونده اظهارات متولیانی هستند که از عملکرد خود ابراز رضایت دارند اما صف های مرغ و قیمتی که روزانه پر می کشد را نمی بینند
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۲۰:۰۱    
دبیر انجمن تولیدکنندگان جوجه یکروزه گفت: با توجه به جوجه ریزی خرداد، حداقل 220 هزارتن گوشت مرغ تولید می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۲:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیر انجمن جوجه یکروزه کشور گفت: حدود دو میلیون تخم مرغ نطفه دار از ترکیه وارد و خوابانده شده که در مقابل تولید داخل یعنی 165 میلیون و 600 هزار تخم مرغ نطفه دار عدد زیادی نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۸:۲۳    
دبیر انجمن تولیدکنندگان جوجه یکروزه گفت: با توجه به پیش بینی 122 میلیون قطعه جوجه ریزی، کمبودی در عرضه مرغ نداریم.
تابا خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۳:۴۷   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش تابا؛ محمدعلی کمالی روز شنبه در خصوص وضعیت بازار مرغ و تداوم گران فروشی این محصول در بازار افزود: مرغ مورد نیاز کشور تامین است و کمبودی در این زمینه نداریم به طوری که مرغ گرم و مرغ منجمد در بازار عرضه می شود. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۶:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
محمدرضا صدیق پور در گفت وگو با ایران اکونومیست، به آمار جوجه ریزی در سه ماهه نخست سال اشاره کرد و گفت: جوجه تولیدی در فروردین ماه 107 میلیون قطعه، اردیبهشت 113 میلیون و در خرداد نیز بالغ بر 163 میلیون تخم مرغ نطفه دار از محل تولید داخل بوده که بالغ بر 122 میلیون جوجه یکروزه داخلی تولید خواهد کرد ...
روز نو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
در همین رابطه محمدعلی کمالی سروستانی، مشاور عالی اتحادیه مرغداران گوشتی از وضعیت و دلایل گرانی این محصول چنین گفت: طبق قرار با وزارت جهاد کشاورزی، جوجه یکروزه با قیمت 15 هزار و 900 تا 16 هزار و 900 به دست مرغدار برسد.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۰۱   + ۷۶ سایت دیگر  
به گفته او، بازرسان با فروشندگان مرغ بالاتر از نرخ مصوب برخورد لازم را دارند، کمااینکه در استان مازندران بیش از 90 میلیاردتومان پرونده تخلفاتی به تعزیرات حکومتی ارسال کردیم. ...
خبرشهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۲:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی از کاهش قیمت گوشت مرغ طی روزهای اخیر خبر داد و گفت: بنا بر گزارش های ارسالی، با تعدادی از گران فروشان جوجه یکروزه برخورد قانونی شده و این روند ادامه دارد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شبکه دامپزشکی مشهد در راستای پیگیری مصوبات تنظیم بازار در حوزه تولید و توزیع گوشت مرغ، از واحد جوجه کشی مجتمع مرغ مادر فریمان بعنوان واحد تولیدی جوجه یکروزه گوشتی و نحوه فعالیت این واحد بازدید بعمل آورد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۷:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایلنا، برخی شواهد و شنیده ها حاکی از آن است که قیمت مرغ در بازار بیشتر از قیمت مصوب به دست مشتریان می رسد و اخیراً نیز آقامیری، سرپرست وزارت جهاد کشاورزی به مرغداران هشدار داده که در صورت گران فروشی مرغ، اقدام به واردات مرغ خواهد نمود ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
در راستای دستور مقام عالی وزارت مبنی بر تولید جوجه یکروزه گوشتی و تنظیم بازار گوشت مرغ کشور و نظارت بر روند کشتار وارسال گوشت استحصالی بازدید بهداشتی از کشتارگاههای صنعتی طیور استان و پیرو حائز اهمیت بودن رعایت ضوابط بهداشتی مبادی ورودی میدان بهمن و طیور به مقصد تهران و با هدف دسترسی راحت و امنیت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۱:۴۰   + ۲۶ سایت دیگر  
اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی ایران با انجمن تولیدکنندگان جوجه یکروزه برای کاهش نرخ جوجه یک روزه به حداکثر 16900 تومان کردند که این موضوع بر روی قیمت تمام شده مرغ نیز اثر گذار است.
چند روزی از اعلام نرخ مصوب جدید مرغ نمی گذرد، اما بازار بی اعتنا قیمت مصوب جدید را پشت سر گذاشته است. وزارت جهاد کشاورزی در واکنش به این اتفاق با ارسال نامه ای مرغداران را تهدید به برخورد تعزیراتی و قطع سهیمه نهاده کرده است، اما ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۳:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
محمدعلی کمالی روز شنبه در گفت وگو با ایران اکونومیست در خصوص وضعیت بازار مرغ و تداوم گران فروشی گوشت مرغ، افزود: به تازگی قیمت مصوب هر کیلوگرم مرغ زنده درب واحدهای تولیدی 52 هزار تومان و قیمت هر کیلوگرم گوشت مرغ برای مصرف کنندگان 73 هزار تومان تعیین شده است ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۱:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
مرغداران یکی از دلایل افزایش قیمت مرغ در بازار را افزایش قیمت جوجه یکروزه عنوان کرده اند. طبق اطلاع رسیده به اقتصاد آنلاین، امروز در جلسه ای مشترک بین اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی و انجمن جوجه یکروزه، این دو با دادن تعهداتی متقابل ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۵:۰۴   + ۲۵ سایت دیگر  
مشاور عالی اتحادیه مرغداران گوشتی کشور گفت: برای اینکه مرغداران بتوانند هر کیلو مرغ زنده را با قیمت 52 هزار تومان تولید کنند بایستی الزامات آن یعنی تامین نهاده با قیمت سال قبل و همچنین تامین جوجه یکروزه با قیمت مصوب فراهم شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۲:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
دبیرانجمن تولیدکنندگان جوجه یکروزه گفت:برآوردها حاکی از آن است که جوجه ریزی خرداد به 120 میلیون قطعه برسد که براین اساس 220 هزارتن گوشت مرغ تولید می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۳:۲۸   + ۱۵ سایت دیگر  
دبیر کانون مرغداران گوشتی کشور گفت: جوجه یکروزه با قیمت مصوب به دست مرغدار نمی رسد، زیرا دلال هایی در این بین وجود دارند که قیمت ها را بالا می برند.
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۶:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
دبیرانجمن تولیدکنندگان جوجه یکروزه گفت: برآورد ها حاکی از آن است که جوجه ریزی اردیبهشت به 115 میلیون قطعه برسد که این میزان جوابگوی نیاز بازار است.