یکشنبه ۲۳ مردادساعت ۰۲:۵۸Aug 2022 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حساب های بانکی»

تابا خبر   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۰۹:۰۱   + ۶۴ سایت دیگر  
به گزارش تابا ، بیش از سه ماه پیش بود که بانک مرکزی نسبت به اجاره حساب یا کارت های بانکی به افراد غیر هشدار داد. در بخشی از این هشدار آمده بود: اجاره حساب های بانکی توسط افراد کلاهبردار و به منظور پوشش فعالیت های مجرمانه انجام می شود ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۹:۱۳   + ۱۵ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه حساب های بانکی صنایع و فروشگاه های بزرگ به داخل استان منتقل شود، گفت: چند سد بزرگ برق آبی در سطح استان در دست اجرا است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - کلاهبرداری های اینترنتی، برداشت های غیرمجاز از حساب های بانکی و در نهایت مزاحمت های اینترنتی به گفته کارشناسان پلیس فتا استان قزوین بیشترین نوع جرایم به وقوع پیوسته در فضای مجازی است که کاربران باید هنگام استفاده از این فضا، آنها را مورد توجه جدی قرار دهند.
بانک خاورمیانه   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۴۲    
از 7 خرداد امسال، طرح قانونی مسدود کردن وجوه صادرکننده چک برگشتی به اندازه کسری مبلغ چک در حساب های بانکی آغاز شده است. از این پس مشتریان بانک می توانند با مراجعه به صفحه " استعلام " بانک خاورمیانه یا "ا ستعلام مبالغ مسدود شده حساب ها بابت چک برگشتی " در وب سایت بانک مرکزی از مبالغ مسدود شده حساب ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۰۶:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
طبق قانونی که بانک مرکزی به آن تاکید و اشاره دارد، شاهد رفتاری خلاف آن در برخی از بانک ها هستیم. انتظار می رود که بانک مرکزی به عنوان نهاد ناظر بر روند اجرای قانون جدید چک، نسبت به مشکلات پیش آمده برای مردم بی تفاوت نباشد و هرچه سریع تر موضوع را بررسی و چاره اندیشی کند.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۸:۲۰   + ۱۵ سایت دیگر  
شهردار یاسوج نسبت به تخلیه زباله ها در جلوی درب ساختمان تامین اجتماعی شعبه یاسوج واکنش نشان داد. وی گفت: این حرکت دستور مدیریتی نبود بلکه حرکت خودجوش توسط کارگران پاک بند بود که به صورت شبانه روزی برای شهر زحمت می کشند و پس از این که مطلع شدن تامین اجتماعی حساب های شهرداری را بسته ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
کارگران شهرداری یاسوج در اعتراض به مسدود شدن حساب های شهرداری در بانک های شهر و ملی توسط تأمین اجتماعی، زباله ها را جلوی این اداره دپو کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۲:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
بررسی های مؤسسه امنیتی ترندمیکرو نشان می دهد تعداد بدافزارهای مخفی شده در برنامه های موجود در فروشگاه آنلاین گوگل به منظور خالی کردن حساب های بانکی افزایش یافته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۱۰:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون بودجه مجلس شورای اسلامی: اتاق بازرگانی یک نهادی که ما انتظار داریم در بخش خصوصی کمک کند که فضای کسب و کار و تجارت بهبود پیدا کند در صورتیکه درآمدها را صرف کارهایی کرده که غیر قانونی بوده است ...
پایگاه خبری جامعه   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
با گسترش خدمات آنلاین در دنیای امروز و استفاده از اپلیکیشن های مختلف شرکت های سازنده تصمیم گرفتند برای جذب درآمد و مشتری بیشتر امکانات ویژه اپلیکیشن هایشان را در قالب اکانت پرمیوم در اختیار کاربران قرار دهند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۱۴:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
اظهارنامه برآوردی جریمه زیادی برای مؤدیان است؛ چون سازمان مالیات به خاطر داشتن دسترسی به ثبت اسناد، حساب های بانکی و بیمه می تواند اموال مؤدیان و سود و زیان آن را در طول یک سال بررسی کند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
سپرده گذاران بانکی در چندین استان چین گزارش داده اند که حساب های بانکی و اعتباری آنها مسدود شده است، اقداماتی که به نظر می رسد مربوط به عملیات بانکی در استان هنان و تحریم سراسری وام مسکن است. کارشناسان می گویند همه اینها نشان می دهد که اقتصاد چین در وضعیت بسیار ناپایداری قرار دارد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۰۸:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل امور مالیاتی استان مرکزی گفت: برای مشاغلی که از روش کارت به کارت استفاده می کنند قوانینی مصوب شده و بانک مرکزی سقف مشخصی را اعلام کرده که تا چه میزان مبالغی که در حساب های بانکی خارج از پُز باشد درآمد محسوب نمی شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۱۶:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
کراکن، یکی از بزرگ ترین صرافی های ارز دیجیتال جهان، با بانک ملی راس الخیمه امارات متحده عربی وارد همکاری شد تا به سرمایه گذاران این کشور امکان داد و ستد دارایی های مجازی با درهم را از طریق حساب های بانکی محلی خود ارائه کند.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۴/۳۰ - ۱۵:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
وی به شهروندان هشدار داد: هرگز به پیامک ها یا تماس های تلفنی با عنوان برنده شدن در قرعه کشی های رادیویی و تلویزیونی توجه نکنند و اطلاعات حساب های بانکی خود را در اختیار افراد ناشناس قرار ندهند.
سلام نو / باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۳۰ - ۱۱:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
یک کلاهبردار حرفه ای که با زرنگی در قالب کارمند بانک از مردم کلاهبرداری می کرد در نهایت به دام پلیس افتاد و بازداشت شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۱:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
بجنورد- استاندار خراسان شمالی گفت: یکی از ضروریات استان کم برخوردار خراسان شمالی، تمرکز حساب های بانکی صنایع بزرگ در داخل استان است.
نبض بورس   ۱۴۰۱/۰۴/۲۲ - ۱۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در ادامه اقدامات خود در راستای اصلاح قانون صدور چک، طرح قانونی مسدود کردن وجوه صادرکننده چک برگشتی به اندازه کسری مبلغ چک در حساب های بانکی را عملیاتی کرد که این قانون در تاریخ 7 خرداد 1401 نیز در بانک رفاه کارگران ایران عملیاتی و قابل اجرا شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۲۱ - ۰۹:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
دادستان منوجان گفت: پرونده های کلاهبرداری اینترنتی در منوجان افزایش یافته؛ بنابراین شهروندان با هوشیاری به شیادان، اجازه ندهند، حساب های بانکی اشان را به بهانه های مختلف خالی کنند.
ایستا نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۲۰ - ۱۶:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
ایستانیوز:معاون فرهنگی اجتماعی پلیس فتا فراجا با تأکید براینکه چیزی به عنوان اجاره کارت بانکی نداریم، گفت: اگر کسی کارت بانکی اش را اجاره می دهد مطمئن باشد که از کارت او برای مقاصد مجرمانه استفاده شده و نخستین کسی که مورد پیگرد قانونی قرار می گیرد مالک حساب است.
سلام نو / باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۲۰ - ۲۲:۲۱   + ۱۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان "انار" از شناسایی یک باند بزرگ هک حساب های بانکی با برداشت غیرمجاز بیش از 5 میلیارد ریال از حساب شهروندان خبر داد.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۰۴/۱۹ - ۲۱:۱۲   + ۳۴ سایت دیگر  
افررادی که کارت بانکی خود را اجاره می دهد از کارت وی برای مقاصد مجرمانه استفاده شده و اولین کسی که مورد پیگرد قانونی قرار می گیرد مالک حساب است.
جماران   ۱۴۰۱/۰۴/۱۹ - ۱۱:۴۸    
معاون فرهنگی اجتماعی پلیس فتا فراجا هشدار داد: اگر کسی کارت بانکی اش را اجاره می دهد مطئمن باشد که از کارت وی برای مقاصد مجرمانه استفاده شده و اولین کسی که مورد پیگرد قانونی قرار می گیرد مالک حساب است.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۴/۱۹ - ۱۰:۳۱   + ۳۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی اجتماعی پلیس فتا فراجا با تاکید براینکه چیزی به عنوان اجاره کارت بانکی نداریم، گفت: اگر کسی کارت بانکی اش را اجاره می دهد مطئمن باشد که از کارت وی برای مقاصد مجرمانه استفاده شده و اولین کسی که مورد پیگرد قانونی قرار می گیرد مالک حساب است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۱۸ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
در حالیکه بانک مرکزی، شرط فعال شدن حساب های بانکی را ارائه کد یکتایی اعلام کرده اما هنوز مشخص نشده است که اتباع خارجی برای دریافت این کد چگونه اقدام کنند.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۱/۰۴/۱۷ - ۱۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
یک گروه هکر روسی موسوم به RaHDit اطلاعات 2500 افسر دیگر اداره اطلاعات بخش نظامی اوکراین (GUR) را منتشر کرده است. تهران – اقتصادبرتر – 17 تیر 1401 ...
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۴/۱۶ - ۱۹:۴۴   + ۵۵ سایت دیگر  
در راستای اجرای قانون پایانه های فروشگاهی و سامانه مؤدیان، اشخاص حقوقی و مالکان واحدهای صنفی باید حداقل یکی از حساب های بانکی خود را به عنوان حساب فروش معرفی کنند. ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۶ - ۱۱:۵۶   + ۱۶ سایت دیگر  
از چند روز گذشته با دستور پلیس فتا حساب بانکی مشکوک به خرید و فروش رمزارز و پولشویی مسدود شده و با شناسایی برخی از اخلالگران بازار ارز تمام حساب های بانکی آنها مسدود شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ - ۰۹:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش النهضه تونس به رهبری راشد الغنوشی و حمادی الجبالی نخست وزیر سابق این کشور، توقیف حساب های بانکی خودشان را از سوی دولت تونس تکذیب کردند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ - ۰۷:۴۰   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر طراحی و تحلیل فرایندهای مالیاتی سازمان امور مالیاتی اظهار داشت: اساسا ملاک سازمان امور مالیاتی برای درآمد اصناف، فقط گردش مالی در دستگاه های کارت خوان و پوز نیست و تمام حساب های بانکی اصناف رصد می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ - ۰۴:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- قاضی در تونس دستور مسدود شدن حساب های بانکی راشد الغنوشی رئیس جنبش النهضه این کشور و 9 تن دیگر را داد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۴ - ۱۸:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
علی صالح آبادی، رئیس کل بانک مرکزی درباره موضوع محدودیت های ایجاد شده در زمینه حساب های بانکی اتباع خارجی گفت: در مجموع خدمات بانکی که به اتباع ارائه می شود سازوکار لازم و در قانون پیش بینی شده و اخیراً نیز از سوی مراجع ذی صلاح بخشنامه هایی در این باره صادر شده که اتباع بایستی کد یکتایی را از مرجع ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۴ - ۰۸:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- گزارش ها حاکی است: بخشی از فعالیت های اشخاص حقوقی از طریق حساب های شخصی اشخاص حقیقی انجام می شود. دراین میان دیده شده که تعداد زیادی از حساب های بانکی متعلق به اشخاص متوفی و شرکت های منحل شده همچنان کار می کند یا میلیاردها ریال در حساب هایی به نام کودکان کار یا افراد مسن در گردش است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ - ۲۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان سمنان گفت: واحدهای بزرگ تولیدی استان اهتمام ویژه در بازگرداندن حساب های بانکی خود به محل استقرار شرکت داشته باشند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۱۲:۳۵    
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مشهد در بیانیه ای خواستار تبیین دلایل مسدودسازی حساب های بانکی اتباع افغانستان و ایجاد مشکل برای آنان از سوی مسئولان شدند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۱۱:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
به جیب زدن میلیاردتومان پول آن هم با چند کلیک شیوه ای از کلاهبرداری به سبک فیشنگ است که مدام در حال انجام است. از میزان سرمایه هایی که به این شیوه در حال از دست رفتن است آماری منتشر نمی شود با این حال از هشدار های مدامی که پلیس در این باره اعلام می کند می توان به صرافت دریافت کسب و کار مجرمان در ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۵:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
بر اساس نامه جدید بانک ملی، محدودیت های بانکی گسترده ای شامل حساب های بانکی اتباع غیر ایرانی شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۱:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
مهاباد - ایرنا - فرمانده انتظامی میاندوآب گفت: سه نفر که در قالب یک شبکه به صورت غیرمجاز از حساب های بانکی شهروندان این شهرستان بصورت اسکیمری برداشت کرده بودند توسط پلیس فتا شناسایی و دستگیر شدند.
اتحاد خبر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
اتحادخبر: برابر اعلام رئیس پلیس فتا بوشهر،برداشت اینترنتی از حسابهای والدین بوسیله فرزندان در ماههای اخیر در استان بوشهر افزایش یافته است. سرهنگ "مهدی قاسمی" بیان داشت ...
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۱:۱۷   + ۶۶ سایت دیگر  
به موجب بند (م) تبصره (12) قانون بودجه سال 1400، به منظور اجرای قانون پایانه های فروشگاهی و سامانه مودیان مصوب 01/ 08/ 1398، اشخاص حقوقی و مالکان واحدهای صنفی موظف بودند تا پایان اردیبهشت ماه سال 1400، حداقل یکی از حساب های بانکی خود را به عنوان حساب فروش معرفی کنند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۰:۰۲    
اگر دوست دارید از موجودی حساب های بانکی تان مراقبت بهتری کنید حتما این یادداشت را تا انتها بخوانید و به توصیه آن هم عمل کنید. این باوری عمومی در جامعه وجود دارد که خیلی ها تصور می کنند اتفاق ناگوار فقط برای دیگران می افتد اما تجربه نشان داده در صورتی که به توصیه های مطرح شده توجه نشود هر فردی در ...
سلام نو / مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۰۹:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
در گام بعد سامانه مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها به شما می گوید که در وضعیت مشمول یا غیر مشمول قرار دارید. یک گزینه هم تحت عنوان شناسنامه اقتصادی خانواده وجود دارد ...
سلام نو / نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۰۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
در گام بعد سامانه مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها به شما می گوید که در وضعیت مشمول یا غیر مشمول قرار دارید. یک گزینه هم تحت عنوان شناسنامه اقتصادی خانواده وجود دارد ...
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۰۶:۰۴    
ایران قدمت پنج هزار ساله دارد و تا سال 1935، پارس نامیده می شد. زمانی که یک امپراتوری بزرگی بود، از تهاجمات مقدونی ها، اعراب، ترک ها و مغول ها جان سالم به در برد. اکنون نیز این کشور شکل جدیدی از تهاجم را تجربه می کند – تحریم های تمام عیار امریکا. چندین دهه است که ایران تحت فشار قرار دارد. ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۲۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا استان اصفهان از کلاهبرداری مجرمان در قالب سایت های شرط بندی و سوءاستفاده از حساب های بانکی شهروندان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۲:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: بسیاری از نهادهای مستقر در استان حساب های بانکی خود را در استان های دیگر افتتاح می کنند تا اگر منافعی از این محل وجود دارد نصیب استان های دیگر شود که دستگاه قضایی باید به این موضوع ورود کند.
سلام نو / راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۳:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
در گام بعد سامانه مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها به شما می گوید که در وضعیت مشمول یا غیر مشمول قرار دارید. یک گزینه هم تحت عنوان شناسنامه اقتصادی خانواده وجود دارد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۹:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست دادسرای مجتمع تخصصی ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی توضیحاتی در رابطه با محدودسازی حساب های بانکی مربوط به معاملات فردایی، ارائه کرد.
شعار سال   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۲۱:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
جالب است که بدانید، حتی سرقت بانک ملی هم احتمالا مصداق سرقت حدی نیست، چون به احتمال زیاد تخریب کننده حرز یا گاو صندوق متفاوت از برداشت کننده اجناس است؟! و این یکی از شروط سرقت حدی را از میان می برد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۲۱:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
مسئول ارشد حقوقی یکی از بانک های بزرگ بین المللی: ایران با کمک گرفتن از شبکه ای متشکل از شرکت های صوری، صرافی های خارجی و واسطه ها، حساب های بانکی با مبادلات ده ها میلیارد دلار در سال ایجاد کرده است.