جمعه ۱۲ خردادساعت ۱۶:۵۴Jun 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صنعت گاز»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۱:۴۱    
با تلاش متخصصان یک شرکت دانش بنیان کمپرسور های رفت و برگشتی که در صنایع راهبردی گاز و پتروشیمی کاربرد دارد، بومی سازی شد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
بیست وهفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در حالی در نیمه دوم اردیبهشت ماه برگزار شد که امسال در فضایی متفاوت و با سیطره شرکت های دانش بنیان و غرفه های خودکفایی، این دوره را تجربه کرد و برخلاف تصور عموم، سایه طولانی تحریم نه تنها تأثیری منفی بر کیفیت برگزاری نمایشگاه نداشت ...
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۵۵    
برای برگزاری مطلوب بیست و سومین دوره جشنواره فرهنگی ورزشی جانبازان و معلولان شرکت ملی گاز ایران هرآن چه در توان داشتیم پای کار آوردیم تا پکیج مناسب و شایسته ای به میهمانان ارائه شود.
شانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۷:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران در ادامه تلاش ها برای مهیا کردن ساز وکارهای لازم برای صدور خدمات و دانش فنی صنعت گاز ایران به خارج کشور، در روزهای دوم تا پنجم خردادماه در نمایشگاه بین المللی نفت و گاز اوفا حضور یافت.
نگاه جنوب ایران نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۷:۳۶   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران گفت: جنگ اقتصادی امروز تداوم دوران هشت سال دفاع مقدس اما به مراتب پیچیده تر از آن است که صنعت گاز کشور در خط مقدم این نبرد قرار دارند
آذرمغان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۹:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
بازار؛ گروه بین الملل: سایت تحلیلی نشنال اینترست اخیرا مقاله ای با عنوان آیا اروپا مجدداً شرودریز می شود؟ با قلم آلن رایلی منتشر نموده است. ترجمه متن مقاله در ادامه می آید. در طی پنجاه سال گذشته، کسب وکارهای انرژی اروپای غربی ارتباطات عمیق شخصی و تجاری با صنعت گاز شوروی و سپس روسیه ایجاد [...]
شانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۶:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
رئیس امور ایثارگران شرکت ملی گاز ایران ماهیت کار در این شرکت را ایثار و خدمت دانست و گفت: هدف از برگزاری جشنواره های فرهنگی و ورزشی ایثارگران، توسعه فرهنگ ایثار و خدمت است.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۲:۵۰    
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی با یادآوری بیانات مقام معظم رهبری در خصوص این که جانبازان شهدای زنده هستند ، گفت: خدمت به جانبازان و ایثارگران صنعت گاز، افتخار مدیران و مسئولان انقلابی این صنعت است.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس امور ورزش شرکت ملی گاز ایران با بیان این که ایثارگران به مثابه تاج افتخار بر سر صنعت گاز هستند، برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی جانبازان و معلولان شرکت ملی گاز ایران را متاثر از نگاه مثبت مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران و تاکید وی بر تضمین سلامت همکاران و حفظ روحیه نشاط و شادابی آنان دانست.
شانا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۴:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
بیست وهفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی روز شنبه (30 اردبهشت ماه) در حالی پایان یافت که صنعت گاز کشور با برپایی غرفه خودکفایی و امضای قرارداد و تفاهم نامه های مختلف با شرکت های دانش بنیان، عملکرد قابل توجهی از خود به نمایش گذاشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۱:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
همدان- با حکم مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران، مجید اللهیاری یکی از مدیران موفق و کادر متخصص و فنی و باسابقه صنعت گاز در منطقه غرب کشور سکان شرکت گاز استان همدان را در دست گرفت.
سازمان خصوصی سازی   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
مهلت ارسال طرحنامه برای انجام طرح های پژوهشی با عناوین طراحی الگو(ها)ی خصوصی سازی و واگذاری صنعت گاز کشور و مبانی نظری، چارچوب، ضوابط و فرآیندهای اجرایی واگذاری بخشی از مالکیت شرکتهای دولتی از طریق سازمان خصوصی سازی، به مدیران کارآمد طرف قرارداد پیمان مدیریت توسط سازمان خصوصی سازی تمدید شد. ...
شانا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۶:۴۰    
شانا _ گروه فیلم: نشست فرصت های سرمایه گذاری در شرکت ملی گاز ایران در زنجیره ارزش با تمرکز بر هوشمندسازی، بهینه سازی و ذخیره سازی روز جمعه (29 اردیبهشت ماه) در حاشیه سومین روز از بیست وهفتمین نمایشگاه بین المللی نفت برگزار شد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۵:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی دولت در حاشیه دیدار از غرفه خودکفایی شرکت ملی گاز ایران با اشاره به سطح کیفی بالای محصولات ارائه شده در این غرفه، موفقیت ناشی از اعتماد شرکت ملی گاز به دانش بنیان ها از مرحله تحقیق و توسعه تا بکارگیری و اجرا در صنعت گاز را الگوی مطلوبی برای سایر شرکت ها در بخش های مختلف صنعت عنوان کرد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۲:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیریت بهداشت، ایمنی، محیط زیست و پدافند غیرعامل شرکت ملی گاز ایران با اجرای پروژه های کاهش فلرینگ و استانداردسازی، ارتقای دانش و آگاهی پیمانکاران خصوصاً در حوزه تعمیرات و نگهداری تأسیسات، در صدد شتاب دهی به رشد تولید در صنعت گاز است.
نشست تخصصی طرح های صنعت سی ان جی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در حاشیه سومین روز از بیست وهفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی برگزار شد. ...
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۲۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
20 میلیارد دلار فرصت سرمایه گذاری در صنعت گاز، فرصت مغتنم و ارزشمندی است که به لحاظ تنوع و جذابیت، دایره گسترده ای از سرمایه گذاران خرد و کلان را در بر می گیرد.
شانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۷:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
مدیر برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی گاز ایران از 20 میلیارد دلار فرصت سرمایه گذاری برای بخش خصوصی تا پایان برنامه هفتم توسعه کشور خبر داد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
اگرچه توسعه بالادستی و میادین گازی در دایره اختیارات شرکت ملی نفت ایران است، ولی شرکت ملی گاز ایران نیز به سهم خود در راستای عملیاتی ساختن شعار سال برای افزایش تولید، تخصیص منابع و هماهنگی های لازم در خصوص ابلاغ ...
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۱:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیر امور تخصصی بازرگانی شرکت ملی گاز ایران با اشاره به تأثیر تولید پایدار گاز بر اهداف کلانی از قبیل رشد تولید، مهار تورم، کاهش نرخ بیکاری، ممانعت از خروج ارز و دسترسی به اهداف اقتصاد مقاومتی بر بنیان دانش، از پشتیبانی تخصصی این امور از تولیدکنندگان ساخت داخل صنعت گاز خبر داد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران در دیدار با معاون وزیر نفت عراق ضمن تشریح توانمند ی های بومی صنعت گاز ایران، این شرکت را به لحاظ دانش فنی و توان مهندسی، بهترین گزینه برای اجرای طرح های توسعه ای و زیرساختی گاز در عراق دانست و بر آمادگی این شرکت برای صادرات این خدمات به منظور اجرای پروژه های گازی عراق در ...
با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، تفاهم نامه های توسعه صنایع شرکت تاپیکو در نمایشگاه صنعت گاز و پتروشیمی منعقد شد.
شانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۶:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
نشست فرصت های سرمایه گذاری شرکت ملی گاز ایران در حاشیه سومین روز بیست وهفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی برگزار می شود.
شانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۵:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
قرارداد خرید انحصاری 500 هزار تن ورق فولادی به ارزش 500 میلیون دلار از سوی شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران از شرکت فولاد اکسین خوزستان با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران و جمعی از مدیران ارشد صنعت گاز امضا شد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۵:۴۱   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، مجید چگنی در حاشیه دومین روز از بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در نشستی خبری با بیان اینکه در دولت سیزدهم شاهد جهش خوبی در حوزه های مختلف به ویژه صنعت نفت به وجود آمده است ...
200 شرکت خارجی در بیست وهفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی حضور دارند.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
نمایشگاه صنعت نفت و گاز به عنوان یک رویداد مهم بین المللی، با مدیریت اثربخش ارتباطات و با طیف وسیع بازیگران نقش آفرین در توسعه صنعت گاز کشور، فرصتی برای توسعه و تعمیق مناسبات با ذی نفعان و یکی از فرصت های حیاتی شرکت در مسیر تحقق اهداف است.
شانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۶:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران گفت: تقاضامحوری هدفمند برای رفع نیازهای فناورانه ، رویکرد اصلی این شرکت برای حضور و مشارکت در بیست وهفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی است.
شانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۲:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر بهداشت، ایمنی، محیط زیست و پدافند غیرعامل (اچ اس ئی) شرکت ملی گاز ایران گفت: برگزاری رویدادها و نمایشگاه ها برای هم افزایی شرکت ها و نهادهای دولتی و خصوصی به منظور مدیریت بحران بسیار حائز اهمیت است ...
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۳:۳۸    
سرپرست شرکت پالایش گاز سرخون و قشم با بیان این که ارزش دادن به قوانین و مقررات HSE؛ ضامن رشد و پیشرفت سازمان درسطح صنعت گاز کشور است، گفت: طی سال 1401 میزان بیش از یک میلیون و 300 نفر ساعت کار بدون حادثه در این شرکت به ثبت رسیده است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
در نشست مدیران پالایش گاز سرخون و قشم با مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان، نیازهای صنعت گاز و چالش های پیش روی صنعتگران این حرفه با ورود شرکت های دانش بنیان به این مبحث مورد بحث و بررسی گرفت.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۴:۰۲    
هرمزگان-جامجم انلاین-همزمان با دوره آموزشی ویژه خبرنگاران روابط عمومی صنعت گاز ایران، از سعید قلندرزاده خبرنگار منطقه 6 عملیات انتقال گاز به عنوان خبرنگار برتر تقدیر شد. ...
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۳:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
دوره آموزشی ویژه خبرنگاران حوزه روابط عمومی صنعت گاز کشور طی روزهای 12 الی 13 اردیبشهت ماه سال جاری و به میزبانی شرکت گاز استان هرمزگان و در بندرعباس برگزار شد.
شارا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۹:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
استاد دوره آموزشی ویژه خبرنگاران حوزه روابط عمومی صنعت گاز کشور در این جلسه که با موضوع مدیریت بحران و به میزبانی شرکت گاز استان هرمزگان در تاریخ 12 اردیبهشت ماه سالجاری در بندرعباس به مدت سه روز برگزار شد، با بیان این مطلب ...
شانا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۲:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
هوشمندسازی مصرف گاز، طرح کلانی است که اجرای آن به همراهی و همکاری یکپارچه بخش های مختلف و مرتبط نیاز دارد؛ جورچین این همکاری از شرکت مهندسی و توسه گاز ایران آغاز شده و دامنه آن تا شرکت ملی گاز ایران، وزارت نفت و نهادهای بالاتر و هم عرض پیش خواهد رفت ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۱:۰۵    
یک کارشناس صنعت گاز گفت: هر چند در نیمه نخست سال مصرف گاز کاهش می یابد، اما نباید از توسعه و افزایش تولید گاز غافل شویم چرا که سهل انگاری در این حوزه می تواند موجب ایجاد آسیب جدی به بخش خانگی و صنایع در زمستان سال جاری شود.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۳:۴۵    
مرادی گفت: در کشور ما، میزان تولید و مصرف به صورت سر به سر است و هر آنچه تولید می شود، مصرف خواهد شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۲:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت اصلاح شیوه تعرفه گذاری و اصلاح ساختار در صنعت گاز، گفت: پیشنهاد روشن من این است که ما مشکلات ناترازی فصلی را با ذخیره سازی حل کنیم.
شانا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۶:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
مهم ترین یافته های مجمع کشورهای صادرکننده گاز (جی ئی سی اف) نشان می دهد در سال 2022 میلادی بازارهای گاز جهان با نوسان ها و تغییرهای بنیادینی روبه رو بوده است که بیشتر آنها از تحولات ژئوپلیتیک و سرمایه گذاری ناکافی در صنعت گاز در یک دهه گذشته ناشی می شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۲۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
شرکت انرژی قطر با شرکت پتروشیمی چین (سینوپک) در پروژه توسعه میدان شمال شرق که بزرگ ترین پروژه واحد در تاریخ صنعت گاز مایع طبیعی (LNG ) است، قرارداد مشارکت امضا کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۳:۲۸   + ۱۴ سایت دیگر  
نرسی قربان کارشناس انرژی در گفت و گو با مهر با اشاره به چگونگی عملی شدن و چگونگی گشایش درهای صنعت نفت بر روی بخش خصوصی گفت: این مساله موضوع جدیدی نیست و از دیر باز مورد توجه قرار داشت و نزدیک به 20 سال است که در مورد آن صحبت می شود که بخشی از صنعت نفت را به بخش خصوصی واگذار کنند. ...
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۲۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
نصر: در بخش ارتباطات الکترونیک شامل وب سایت و اپلیکیشن شرکت، شبکه های مجازی، آثار الکترونیکی؛ روابط عمومی منطقه 8 عملیات انتقال گاز ایران مقام نخست، روابط عمومی شرکت پالایش گاز ایلام مقام دوم و روابط عمومی شرکت گاز استان لرستان نیز مقام سوم را کسب کردند.
شانا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۲۰:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
وزیران تغییرات اقلیمی کشورهای عضو گروه هفت در نظر دارند پیش نویس سرمایه گذاری های تازه در صنعت گاز را تأیید کنند.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۲۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی گفت: جهاد تبیین رویکردی مهم در انعکاس خدمات تلاشگران صنعت گاز در خدمت رسانی صادقانه به مردم است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۱۱:۳۷    
پالایشگاه های سیزده گانه پارس جنوبی با ثبت بیشترین استفاده از قطعات و تجهیزات سازندگان داخلی، توانسته اند رتبه نخست کشور را در میان زیرمجموعه های وزارت نفت به خود اختصاص دهند.
شانا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۴:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
مجتمع گاز پارس جنوبی ضمن پیشروی در داخلی سازی تجهیزات و میدان دادن به فعالیت دانش بنیان جوانان ایرانی، توانست با برداشت و انتقال حداکثری گاز، آزمون دشوار زمستان سرد 1401 را با موفقیت از سر بگذراند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۲۳:۴۱    
هوشمندسازی کنتور گاز، یکی از طرح های اولویت دار صنعت گاز است که به کنترل مصرف غیرعادی در پیک سرما توسط مرفه نشینان پرمصرف و توزیع عادلانه گاز کمک می کند.
وزارت نفت   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۰:۴۱   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به برنامه این شرکت برای افزایش 50 درصدی ظرفیت تولید نفت و گاز کشور، گفت: برای رسیدن به این هدف نیازمند سرمایه گذاری 89 میلیارد دلاری در صنعت نفت و 71 میلیارد دلاری در صنعت گاز هستیم.
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به برنامه این شرکت برای افزایش 50 درصدی ظرفیت تولید نفت و گاز کشور، گفت: برای رسیدن به این هدف نیازمند سرمایه گذاری 89 میلیارد دلاری در صنعت نفت و 71 میلیارد دلاری در صنعت گاز هستیم.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۲:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان در دیدار نوروزی با همکاران شرکت گاز استان بر نقش کلیدی صنعت گاز در مهار تورم و رشد تولید تاکید کرد.