یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۱۵:۱۸Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت ملی گاز»

شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۷:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مجید چگنی، معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران با ارسال پیامی، روز جهانی محیط زیست را به تمامی همکاران به ویژه کارکنان فعال در حوزه بهداشت، ایمنی و محیط زیست، تبریک گفت. ...
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۶:۱۰    
رئیس آموزش و تجهیز نیروی انسانی شرکت ملی گاز ایران گفت: تا سال 1404 تمام شاغلین پیمانکاری شرکت های طرف شرکت ملی گاز ایران کارت صلاحیت حرفه ای دریافت می کنند.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
شرکت ملی گاز ایران امروز پیشتاز استقرار نظام صلاحیت حرفه ای در محیط های فعال خود است.
نفت آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۱:۱۴    
با گذشت بیش از یکسال و نیم از ابلاغ بخشنامه جدید تعدیل مدرک هنوز اعمال مدارک تحصیلی پرسنل گاز در سیستم جامع انجام نشده است.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۷:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
وزارت اقتصاد از بدهی 5 هزار تریلیون تومانی شرکت های دولتی و بانک ها خبر داد؛ رقمی که یک سوم آن مربوط به شرکت ملی نفت ایران است. وزارت اقتصاد جزئیات مربوط به این موارد را در نگاهی به عملکرد شرکت های دولتی منتشر کرده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۰۴    
مدیر هماهنگی امور گازرسانی شرکت ملی گاز ایران گفت: میزان مصرف گاز در سبد انرژی خانوار کشور 85 درصد است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۰۹    
مدیر هماهنگی امور گازرسانی شرکت ملی گاز ایران با بیان اینکه 370 نیروگاه در سطح کشور از نعمت گاز بهره مند است، گفت: هزار و 424 پروژه فعال در حوزه گازرسانی کشور وجود دارد.
شانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر نفت و مدیران ارشد شرکت ملی گاز ایران در ماه های اخیر از مذاکرات فشرده ایران و ترکمنستان برای امضای قراردادی به منظور واردات گاز از این کشور خبر داده بودند؛ سرانجام امروز اعلام شد که قرارداد واردات روزانه 10 میلیون مترمکعب گاز طبیعی از ترکمنستان به زودی امضا می شود.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۵:۳۲   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ایران همواره به دنبال واردات گاز از ترکمنستان بوده و مذاکرات آن در دولت سیزدهم پیش از زمستان گذشته آغاز شد. شاید یکی از دلایل اصلی آن بدهی است که به ترکمنستان باید پرداخت می شد با تلاش مسئولان دولت سیزدهم بخش اعظمی از این بدهی پرداخت شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۴:۰۱    
در حکمی از سوی معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران، سرپرست شرکت گاز استان مرکزی منصوب شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۴۶    
ویژه نامه الکترونیکی چهاردهمین دوره مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه بهار در بهار ویژه کارکنان و همسران کارکنان شرکت ملی گاز ایران منتشر شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر دارالقرآن شرکت گاز لرستان از کسب دو رتبه برتر در رشته های قرائت ترتیل و تحقیق توسط کارکنان شرکت گاز این استان در مرحله کشوری چهاردهمین دوره مسابقات قرآنی بهار در بهار شرکت ملی گاز خبر داد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۵۵    
برای برگزاری مطلوب بیست و سومین دوره جشنواره فرهنگی ورزشی جانبازان و معلولان شرکت ملی گاز ایران هرآن چه در توان داشتیم پای کار آوردیم تا پکیج مناسب و شایسته ای به میهمانان ارائه شود.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رقابت های بیست و سومین جشنواره جانبازان و معلولان شرکت ملی گاز ایران پس از 6 روز در مشهد به کار خود پایان داد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
توجه به ورزش های همگانی برای کارمندان و خانواده ها، جزو اهداف و استراتژی های شرکت ملی گاز ایران است.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
شرکت ملی گاز ایران، در کنار کار توسعه گازرسانی به امر فعالیت قرآنی و فرهنگی نیز اهتمام ویژه داشته است.
شرکت گاز استان اصفهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
در اختتامیه چهاردهمین دوره مسابقات قرآنی بهار در بهار ویژه کارکنان و همسران شرکت ملی گاز ایران؛ کارکنان شرکت گاز استان اصفهان افتخار آفرین شدند . به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان ...
شانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران با تأکید بر ارزش سرمایه انسانی، گفت: این موضوع در جنگ اقتصادی امروز که به مراتب پیچیده تر از جنگ تحمیلی است، بسیار قابل توجه است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت ملی گاز گفت: پروژه های زیر زمینی ذخیره سازی گاز در حال انجام و پروژه های رو زمینی بر مبنای شیوه نامه ای از سوی وزیر ابلاغ شده است که بر اساس آن اجرایی می شود.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی دکترچگنی؛ معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران، جناب آقای "مهدی کمال آبادی فراهانی" به عنوان سرپرست شرکت گاز استان مرکزی منصوب شد. متن کامل حکم به شرح زیر می باشد : ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۵:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
علی نقوی، مدیرعامل بورس انرژی ایران درباره گواهی سپرده گاز طبیعی گفت: گواهی سپرده گاز طبیعی از سوی وزیر نفت به شرکت ملی گاز تکلیف شده است که بورس انرژی ایران در حال برنامه ریزی برای این موضوع است و به محض ارسال درخواست برای ارایه گواهی سپرده گاز طبیعی به بورس انرژی توسط شرکت گاز ...
اقتصاد تهران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادتهران: مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران گفت: در شرایط فعلی به دنبال واردات مستقیم گاز از ترکمنستان هستیم و اکنون سوآپ در حال انجام است. به گزارش اقتصادتهران، مجید چگنی در گفت وگو با ایسنا، در خصوص واردات مستقیم گاز از ترکمنستان، اظهار کرد: این مساله در برنامه ما وجود دارد و در حال مذاکره هستیم ...
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۶:۱۳   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران با اشاره به چشم انداز شرکت ملی گاز ایران در توسعه مناطق محروم، از حدود 2 برابر شدن طول خطوط لوله انتقال گاز در کشور از ابتدای تاسیس شرکت انتقال گاز ایران در سال 1385 تاکنون، خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت گفت: شرکت ملی گاز ایران در سال 2022 با واردات گاز طبیعی از ترکمنستان با قرارداد سوآپ با شرکت سوکار آذربایجان، ضمن ارتقا تجارت گاز با این کشور، موفق به برقراری مجدد جریان گاز از ترکمنستان به داخل کشور شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان شرکت گاز چهارمحال وبختیاری توانستند سه رتبه برتر کشور را در رشته های حفظ و قرائت تحقیق در مرحله نهایی چهاردهمین دوره مسابقات قرآن ویژه کارکنان، همسران و فرزندان کارکنان شرکت ملی گاز ایران کسب کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۲۲   + ۳۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران گفت: در شرایط فعلی به دنبال واردات مستقیم گاز از ترکمنستان هستیم و اکنون سوآپ در حال انجام است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۶:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
آئین اختتامیه چهاردهمین دوره مسابقات قرآنی بهار در بهار ویژه کارکنان و همسران شرکت ملی گاز ایران، امروز، پنجم خردادماه به میزبانی شرکت گاز استان مازندران، با حضور مشاور عالی وزیر و رئیس شورای اقامه نماز وزارت نفت، در مجتمع ورزشی و آموزشی نفت محمودآباد برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۲:۴۱   + ۱۷ سایت دیگر  
بوشهر- معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران گفت: صنعت نفت و گاز کشور در صحنه اصلی جنگ اقتصادی قرار دارد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۱:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
کبیری از طراحی نرم افزار جامع قرآنی شرکت ملی گاز ایران خبر داد و گفت: همچنین با توجه به اهمیت آموزش قرآنی کارکنان و خانواده های آنها مطابق مصوبه شورای عالی فرهنگی شرکت ملی گاز ایران 70-90درصد هزینه آموزش این قشر پرداخت خواهد شد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
نفرات برتر چهاردهمین دوره مسابقات بهار در بهار ویژه کارکنان و همسران شرکت ملی گاز ایران در رشته های حفظ کل، حفظ 3جزء، حفظ 5جزء، حفظ 10جزء، حفظ 15جز، حفظ 20جزء، حفظ 25جزء، قرائت تقلیدی، قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، مفاهیم قرآن و نهج البلاغه معرفی شدند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۹:۲۱    
آغاز دوازدهمین دوره اعطای مدرک تخصصی به قاریان و مدرسان قرآن، امکان حضور گروه های تواشیح در بخش آوایی مسابقات سراسری قرآن، برگزاری مرحله نهایی چهاردهمین دوره مسابقات قرآن و نهج البلاغه ویژه کارکنان و همسران شرکت ملی گاز ایران و معرفی 10 دانشگاه برتر جشنواره قرآنی وزارت علوم ازجمله رویدادهای مهم ...
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۱:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس امور ایثارگران شرکت ملی گاز ایران ماهیت کار در شرکت ملی گاز ایران را ایثار و خدمت دانست و گفت: هدف از برگزاری جشنواره های فرهنگی ورزشی ایثارگران، توسعه فرهنگ ایثار و خدمت است.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۵:۵۹    
آقایی با بیان اینکه مسابقات بهار در بهار یک کار ویژه فرهنگی برای ترویج آموزه های ناب قرآن و نهج البلاغه به شمار می روند، گفت: شرکت ملی گاز ایران بازوی قوی حاکمیت برای تربیت دینی نسل نو محسوب می شود.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۳:۵۴    
عالیشاه بااشاره به جایگاه خدمت به خلق در قرآن و نهج البلاغه،گفت: شرکت ملی گاز ایران با آموزش قرآنی کارکنان و برگزاری مسابقات قرآن برای این قشر به دنبال ترویج فرهنگ خدمت مطلوب به جامعه و واکسینه شدن کارکنان و خانواده های آنها در برابرتهاجم فرهنگی است.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۳:۲۵    
امام جمعه ضمن تحسین کارکنان شرکت ملی گاز برای حضور در مسابقات قرآن با وجود سختی کار در حوزه فنی، گفت: شرکت ملی گاز ایران می تواند با آموزش قرآنی همسران و فرزندان کارکنان این شرکت امیدوار به کسب جایگاه های ملی و بین المللی در رشته های مختلف باشد.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۱:۴۰    
پالایش گاز شهید هاشمی نژاد - خانگیران یکی از واحد های فرعی شرکت ملی گاز ایران در سال 1400 بیش از 300 میلیارد تومان زیان انباشته داشته است.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۰:۰۶    
در عین حال بنابر اعلام دبیرکل اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق؛ عراق پول برق و گاز ایران را در حساب بانکی به نام شرکت ملی گاز و توانیر واریز می کند، اما این به معنی دسترسی ایران به این پول ها نیست.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۶:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادی خرمشهر مراسمی به این مناسبت در ساختمان ستاد شرکت ملی گاز ایران با حضور جمعی از کارکنان برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیر گازرسانی و هماهنگی امور گازرسانی شرکت ملی گاز ایران گفت: 4100 صنعت در کشور گازرسانی شده اند و هم راستا با شعار امسال سعی شده است گازرسانی به صنایع جزو اولویت های گازرسانی قرار گیرد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۵۳    
مایلی رستمی اشاعه فرهنگ قرآنی با برگزاری مسابقات بهار در بهار را دستاورد مقدس جریان سازی قرآنی در شرکت ملی گاز ایران دانست و گفت:عمل به قرآن در کنار شرکت کارکنان، همسران و فرزندان کارکنان در مسابقات قرآنی برای ما مهم است.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
برنامه سیرتا پیاز مخاطبان رادیو صبا را با کار در شرکت ملی گاز آشنا می کند. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، سیرتاپیاز عنوان یکی از برنامه های این شبکه رادیویی است که با هدف معرفی مشاغل مختلف در فضایی طنز و سرگرم کننده همراه مخاطبان می شود. ...
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
کبیری گفت: چهاردهمین دوره مسابقات قرآن و نهج البلاغه ویژه کارکنان و همسران شرکت ملی گاز ایران باحضور 224متسابق خواهر و برادر تا 5خرداد ماه سال جاری به میزبانی شرکت گاز استان مازندران در مجتمع نفت محمودآباد برگزار می شود.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۵۰    
بادپا با بیان اینکه کارکنان و همسران شرکت ملی گاز ایران درچهاردهمین دوره مسابقات قرآنی بهار در بهار در 12رشته بایکدیگر به رقابت می پردازند، گفت: رشته مفاهیم و نهج البلاغه این دوره از مسابقات با محوریت پژوهش و تحقیق برگزار می شود.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۰:۰۵    
به مناسبت فرا رسیدن سوم خرداد با حضور مدیر عامل شرکت ملی گاز یزد، فرمانده بسیج مقاومت شرکت ملی گاز کشور، فرماندار، فرماندهان نظامی وانتظامی وجمعی ازمسئولان مزر شهید سید کاظم حسینی درروستای اسفنگ غبارروبی شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۹:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران گفت: ترکیه متقاضی خرید گاز بیشتر و تمدید قرارداد با ایران است و بیشتر گاز را برای تامین نیاز کشور خود می خواهد و گاها هم مطرح می کنند که مجوز ترانزیت بخشی از گاز ایران از مسیر ترکیه به اروپا را خواهند داد.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۷:۵۰   + ۱۹ سایت دیگر  
شرکت گاز استان تهران از پروژه شبیه سازی ورود به منهول از طریق واقعیت مجازی رونمایی کرد. تیتربرتر به نقل از شرکت ملی گاز ایران، سیدمحمد هدایی پور ، مدیرعامل شرکت گاز استان تهران در این باره توضیح داد: واقعیت مجازی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۶:۳۰   + ۳۷ سایت دیگر  
رحمانی گفت: تعویض 4 میلیون و یکصد هزار دستگاه بخاری با بازده بالا در دستور کار است که باید از سوی شرکت ملی گاز ایران و از منابع داخلی یا سرمایه گذار تأمین شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
با حضور معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان کرمان، نمازخانه دبیرستان پسرانه متوسطه اول شهدای محراب روستای حاجی آباد کرمان در پی انعقاد تفاهم نامه با شرکت ملی گاز با اعتباری بالغ بر 700 میلیون ریال مجهز به فرش سجاده ای شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۸:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیر هماهنگی شرکت ملی گاز کشور گفت: پایلوت طرح هوشمندسازی کنتورهای گاز پایان خرداد امسال برای مشترکان پرمصرف اجرا می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۶:۴۳    
مرحله نهایی چهاردهمین دوره مسابقات قرآن و نهج البلاغه موسوم به بهار در بهار به میزبانی شرکت گاز استان مازندران و با حضور شش نماینده از شرکت گاز چهارمحال وبختیاری از امروز، دوم خردادماه آغاز می شود.