پنجشنبه ۱۱ خردادساعت ۱۳:۴۰Jun 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ولی عصر»

بسیج   ۳ ساعت پیش    
. ویژه برنامه جشن ولادت امام رضا (ع) به همت پایگاه های مقاومت بسیج شهدای منصوره و همکاری قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان برگزار شد.
عقیق   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۱:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام محسن اسدی از سال 1400 در مسجد، ولی عصر (عج) محله کیهان شهر کرمانشاه مستقر شده و در گام اول نماز جماعت این مسجد را از یک وعده به 3 وعده رساند. او برای احیای مسجد، 2 هیئت در آن راه انداخت.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان گفت: خوزستان یکی از خواستگاه های دشمن برای صدمه زدن و تعدی به زیرساخت های کشور است لذا تلاش نیروی انتظامی مقابله با چنین اهداف شومی ستودنی است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۰:۳۴    
فرمانده گردان نصر لشکر عملیاتی 7 ولی عصر عج خوزستان در اندیکا از توزیع کمک های مومنانه در این شهرستان بمناسبت دهه کرامت خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
در محله، ولی عصر یکی از متراکم ترین محلات تهران 42 مصوبه در هفتمین دوره بازدید میدانی تصویب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی گفت: 500 میلیارد تومان از محل منابع ملی و استانی تاکنون برای ساخت بیمارستان ولیعصر (ع) اراک هزینه شده است به نظر می رسد حدود 300 میلیارد تومان دیگر برای تکمیل نیاز باشد.
خانه خشتی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
دانشجوی دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان در مسابقات ملی دانشجویی مکانیک سیالات رتبه برتر را کسب کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۲۷    
ایسنا/کرمان دبیر یازدهمین جشنواره درون دانشگاهی رویش دانشگاه ولی عصر(عج) رفسنجان گفت: براساس فراخوانی که زده شد 85 اثر از کانون های مختلف به دبیرخانه جشنواره ارسال و مورد داوری قرار گرفت.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
در خیابان ولی عصر (عج)، کمی بالاتر از میدان منیریه، کوچه ای به نام شهید مسلم کریمی طینت هست که در گذشته به کوچه ناصرخان انشاء معروف بود
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۸:۳۴    
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ولی عصر (عج) خوزستان گفت : ولایت یکی از ارکان اصلی و اموزه های اساسی دین مبین اسلام است و در دهه کرامت این موضوع باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد .
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان_ عصر امروز، در خط خاوران به سمت آزادی (ایستگاه 4610) به دلیل تأخیر بسیار طولانی اتوبوس BRT صف مسافران حتی تا وسط تقاطع، ولی عصر مولوی کشیده شده بود. این مشکل گویا همواره وجود داشته و مسافران از تاخیر زیاد اتوبوس ها ایجاد صف های طولانی شدیدا گلایه دارند. ...
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
جدیدترین دیوارنگاره میدان، ولی عصر (عج) تهران به ولادت امام رضا (ع) اختصاص دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۲۸    
اتاق عمل بیمارستان، ولی عصر (عج) شهرستان بردسکن به تخت ارتوپدی مجهز شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۰۲    
جدیدترین دیوارنگاره میدان ولی عصر (عج) تهران به ولادت امام رضا (ع) اختصاص دارد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان ؛ حلقات صالحین یکی از موضوعاتی است که برای تقویت بُعد فکری و معنوی بسیج پیش بینی شده و پایه کار آن نیز عمدتا در مساجد و مربی یا استاد محور است که از برنامه های مهم فرهنگی بسیج است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۴:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی علیه تحریم اتحادیه اروپا توسط نماینده بسیج دانشجویی دانشگاه ولی عصر عج رفسنجان در نماز جمعه رفسنجان قرائت شد.
شهدای ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۰۳   + ۲۱ سایت دیگر  
شهدای ایران :سرویس سیاسی/ مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم در بیانیه ای به بیان نکاتی پیرامون لایحه جدید عفاف و حجاب پرداخت که بدین شرح است: ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر دارالقرآن بسیجیان سپاه ولی عصر (عج) خوزستان ضمن دعوت از مردم استان و جامعه قرآنی برای حضور در مسابقات قرآن و عترت بسیج از آمادگی 400 مسجد و پایگاه قرآنی برای ثبت نام افراد عنوان کرد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۳:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
کاری از گروه تلویزیونی سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان معاونت روابط عمومی و تبلیغات سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۴:۴۷    
نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان در همایش طلایه داران جهاد تبیین، دروغ و نیرنگ در اولویت جنگ ترکیبی دشمن قرار دارد و رهبر انقلاب نیز باطل السحر آن را جهاد تبیین عنوان کردند که به معنای پرده برداری از نیرنگ و فریب دشمن است
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
اکنون پنجره خانه های پالاش در کوی زاهدی شهرک ولی عصر (عج) منطقه18 به بیابان و زمین های بایری باز می شود که دور تا دور آن را مناطق مسکونی دربرگرفته است. در دل این بیابان ها، هنوز رد و نشانی از دودکش و کوره آجرپزی پیدا می شود. کوره هایی که از خط تولید خارج شده و دیگر دودی از آنها بلند نمی شود.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۰:۵۴    
فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان با بیان اینکه بازخوانی گنجینه دفاع مقدس، از سنگرهای جهاد تبیین است، بر مقابله یا جنگ ترکیبی، به عنپان یکی از خرمشهرهای پیش رو تأکید کرد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۸:۵۳    
فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان گفت: حضور نیروهای مردمی یکی از مولفه های اصلی پیروزی رزمندگان ما در عملیات بیت المقدس بود.
زنگ خطر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۲:۱۱    
پایگاه خبری زنگ خطر / آیین افتتاح بوستان گل نرگس منطقه ولی عصر عج گلپایگان با حضور فرماندار و شهردار و جمعی از مدیران شهرداری و اهالی این منطقه برگزار شد ...
آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
طی یک مراسم ترحیم در مسجد جامع شهر شفت، برخی از مدعوین با جشن، پای کوبی و قبح شکنی باعث زیرپا گذاشتن موازین شرعی و عرفی شده و احساسات مردم مؤمن و انقلابی شهرستان را برانگیختند. به گزارش خبرگزاری فارس از شفت، برخلاف عرف منطقه ای طی یک مراسم در 17 اردیبهشت ماه امسال، مراسمی در محوطه قبرستان [...] ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
کاری از گروه تلویزیونی سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان گزارشگر: فاضل موزانی معاونت روابط عمومی و تبلیغات سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۸:۰۰    
کاری از گروه تلویزیونی سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان گزارشگر: فاضل موزانی معاونت روابط عمومی و تبلیغات سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۴:۴۳    
نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان در نشست خبری با موضوع جهاد تبیین گفت: امروزه دشمن با راه اندازی جنگ ترکیبی به دنبال القای ناامیدی در جامعه است که پادزهر آن نیز به تعبیر رهبر انقلاب جهاد تبیین است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۲:۵۴    
سقوط درخت در خیابان ولی عصر قبل از میدان تجریش باعث بسته شدن هر دو مسیر آن شد. پلیس راهور تهران گفته: رانندگان تا بازگشایی از مسیرهای جایگزین استفاده کنند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان به مناسبت سوم و چهارم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر و روزمقاومت و ایثار مردم دزفول اطلاعیه ای صادر کرد.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۲۱:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
وحید شادی نیا گفت: این حادثه عصر امروز در خیابان فرهنگ شهر ولی عصر رخ داد. وی ادامه داد: با اعلام این حادثه به مرکز اورژانس بلافاصله چهار دستگاه آمبولانس اورژانس و اتوبوس آمبولانس به محل اعزام شد . ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۲۰:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان با اشاره به تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی جهادگران خوزستان تا 10 خرداد ماه از دریافت بیش از 500 اثر به دبیرخانه این جشنواره خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۵:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه ولی عصر (عج) خوزستان گفت: به مناسبت روز دختر و هفته روابط عمومی فرهنگی و بخش ایثارگران بسیج سازندگی سپاه خوزستان با خانواده 7 شهید مدافع حرم دیدار و از دختران آنها تکریم کردند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۵:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
رزمایش کمک های مومنانه بسیج عشایر خوزستان با توزیع 800 بسته معیشتی و تجلیل از فرماندهان و پایگاه های بسیج عشایری سپاه ولی عصر (عج) خوزستان برگزار گردید.
سلام نو / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۱:۴۰   + ۱۵ سایت دیگر  
از جدیدترین طرح دیوارنگاره میدان انقلاب با شعار گلشن شود آنجا که تو باشی به مناسبت روز دختر و میلاد با سعادت حضرت معصومه(س) رونمایی شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
بازدید سردار شاهوارپور فرمانده سپاه خوزستان و حجت الاسلام رستگار، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ولی عصر(عج)خوزستان از معاونت روابط عمومی و تبلیغات سپاه ولی عصر(عج) خوزستان و تبریک روز روابط عمومی به اعضای مجموعه روابط عمومی انجام گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
در حادثۀ آتش سوزی انبار لوازم یدکی و لاستیک موتورسیکلت در خیابان مولوی تهران حدفاصل بین خیابان کارگر و ولی عصر (عج)، که از پیش از ظهر امروز (شنبه 30 اردیبهشت) آغاز شده، تا کنون آمار مصدومان این حادثه به 10 نفر افزایش یافته است ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۳:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
با آتش گرفتن انبار لوازم یدکی و لاستیک موتورسیکلت در خیابان مولوی تهران حدفاصل بین خیابان کارگر و ولی عصر (عج)، که از ساعت یازده و نیم پیش از ظهر امروز (شنبه 30 اردیبهشت) آغاز شده، تا کنون دو نفر مصدوم شده اند و نیروهای آتش نشانی در حال اطفای حریق هستند ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- ششمین اجلاسیه تولیت های آستان های مقدس و بقاع متبرکه ایران اسلامی با قرائت بیانیه به کار خود پایان داد. به گزارش شفقنا، متن بیانیه به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۸:۴۰    
به گزارش مشرق، کانال منتسب به حجت الاسلام پناهیان در تلگرام ویدیویی با عنوان راز داستان حضرت یوسف را منتشر کرد: باور می کنید شما می توانید معشوق حضرت ولی عصر بشوید؟ راز داستان حضرت یوسف که احسن القصص است عشق زلیخا به یوسف نیست. از این عشق ها در دنیا زیاد اتفاق می افتد. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۴:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
یادواره شهید جاویدالاثر عدنان خسراجی از شهدای مدافع حرم خوزستان با حضور فرمانده سپاه ولی عصر (عج) خوزستان و مدیرکل بنیاد شهید استان و قشرهای مختلف مردم در اهواز برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۲۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
فاز اول عملیات آبرسانی به روستاهای محروم از آب شهرستان شادگان ، توسط فرمانده سپاه ولی عصر (عج)استان خوزستان افتتاح شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۲۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
نماینده محترم ولی فقیه در سپاه ناحیه بهبهان از برگزاری نشست روشنگری ویژه طلاب با حضور حاج آقا رستگار، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت ولی عصر عج خوزستان خبر داده است.
رهیاب   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۲۰:۱۲    
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ولی عصر عج خوزستان گفت: حجاب و عفاف نشانه پیشرفت بشریت و توسعه تمدن اسلامی است.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۴:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
تا دوره قاجار مهم ترین معبر در تهران جاده شوسه ای بود که بعد از دروازه شمیران به طرف شمیرانات پیش می رفت و خیابان، ولی عصر (عج) نخستین خیابانی است که احداث آن در دوره پهلوی اول، جنوب تهران و میدان راه آهن را به شمال آن یعنی سرپل تجریش وصل کرد. ...
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۱:۳۷    
فرماندار خلخال به اتفاق معاونت امور عمرانی فرمانداری از اجرای پروژه روشنایی بلوار شهید حاج قاسم سلیمانی بازدید نمود . دی این بازدید فرماندار خلخال گفت ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۰:۴۷    
همایش پیاده روی واردوی فرهنگی خانواده کارکنان سپاه ولی عصر (عج) ولشکر عملیاتی 7 ولی عصر (عج)خوزستان برگزار شد.