شنبه ۰۲ مردادساعت ۱۱:۲۷Jul 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهرستان خراسان رضوی»

قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۶:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
وضعیت کرونایی 9 شهرستان خراسان رضوی بر اساس آخرین گزارش سامانه ماسک وزارت بهداشت در روز 30 تیرماه قرمز است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۸:۳۹   + ۵۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه خراسان رضوی از ممنوعیت خروج خودروهای بومی از مشهد و ورود خودروهای غیربومی به مشهد و 17 شهرستان خراسان رضوی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۷:۴۷    
سبزوار- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری سبزوار گفت: با صرف هفت میلیارد و 800 میلیون ریال اعتبار از محل صندوق توسعه ملی، 2 طرح آبخیزداری در این شهرستان خراسان رضوی به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۱:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
مشهد -ایرنا- معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از آماده باش نیروهای امداد و نجات این جمعیت در 6 شهرستان استان به دلیل شرایط آب و هوایی امروز خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۹:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارش باران در پنج شهرستان استان خراسان رضوی شامل مشهد، کاشمر، گناباد، فریمان و تایباد گزارش شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۵:۵۰    
شهرستان های مشهد، بینالود، سرخس، کاشمر، قوچان، گناباد، درگز،سبزوار و ریوش در وضعیت قرمز کرونایی و در ردیف شهرهای خیلی پرخطر قرار گرفتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
با قرمز شدن وضعیت پنج شهرستان دیگر ،تعداد شهرستان های قرمز کرونایی خراسان رضوی به هشت شهرستان افزایش یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۰:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
بر اساس آخرین رنگ بندی کرونایی شهرهای کشور، شهرستان های مشهد، بینالود، سرخس، کاشمر، قوچان، گناباد، درگز و سبزوار در وضعیت قرمز کرونایی و در ردیف شهرهای خیلی پرخطر قرار گرفتند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- فرماندار کوهسرخ اعلام کرد: زمین لرزه 4 ریشتری بامداد امروز در این شهرستان خراسان رضوی خسارتی دربر نداشته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۷:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- قائم مقام مرکز بهداشت خراسان رضوی گفت: در حال حاضر 28 شهرستان از 33 شهرستان این استان در وضعیت نارنجی کرونایی و سه شهرستان در وضعیت قرمز قرار دارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۵:۵۶    
استاندار خراسان رضوی گفت: مشهد، قوچان و بینالود در وضعیت قرمز قرار گرفتند و همچنین 16 شهرستان دیگر رنگ نارنجی شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۰۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی خوشاب گفت: هزار و 800 تن انگور یاقوتی امسال از تاکستان های این شهرستان خراسان رضوی برداشت و روانه بازار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۲:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- مسوول تعاون روستایی جوین گفت: از ابتدای برداشت کلزا تاکنون در این شهرستان خراسان رضوی هزار و پنج تن محصول به طور تضمینی از کشاورزان خریداری شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۰۹:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی خلیل آباد از آغاز برداشت انگور از تاکستان های این شهرستان خراسان رضوی در چند روز اخیر خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۵:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی گفت: تأمین آب برای 6 شهرستان نیشابور، گلبهار، خواف، تربت جام، مشهدریزه و شاندیز در وضعیت قرمز قرار دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۲۲:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی با اشاره به ارائه طرحی در ستاد ملی بازآفرینی مبنی بر ساماندهی مناطق حاشیه ای مشهد، گفت: با تصویب این طرح بنا شد در یک برنامه دوساله، چهار هزار میلیارد اعتبار برای پروژه هایی که در دو بخش زیرساختی و روبنایی تعیین شده است، تخصیص یابد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۰۸:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- وزیر صنعت، معدن و تجارت به همراه تمام معاونین خود در سفری دوروزه به خراسان رضوی با حضور در پنج شهرستان تربت حیدریه، کاشمر، نیشابور، بردسکن و سبزوار سه طرح صنعتی را به بهره برداری رساند، کلنگ آغاز عملیات اجرایی 2 طرح صنعتی را به زمین زد و برای رفع مشکلات صنعتی سبزوار 30 مصوبه امضا کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۲:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- دبیر اجرایی هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهری و روستایی خراسان رضوی گفت: شکایات انتخابات شوراها در 30 شهر و 10 شهرستان این استان در هیات نظارت استان در حال رسیدگی است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۶:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی استاندار خراسان رضوی گفت: هم اکنون 12 شهرستان خراسان رضوی در وضعیت نارنجی و 2 شهرستان در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند و در صورت تداوم شرایط موجود و افزایش روند مبتلایان، خراسان رضوی نیز به زودی قرمز خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- نماینده تام الاختیار سازمان سنجش آموزش کشور در دانشگاه فردوسی مشهد گفت: رقابت 13 هزار و 752 داوطلب ورود به دانشگاهها در گروه زبان های خارجی، روز شنبه همزمان با سراسر کشور، در 29 حوزه امتحانی و 26 شهرستان خراسان رضوی آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۰۸:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
رقابت 37 هزار و 649 داوطلب ورود به دانشگاه ها در گروه آموزشی علوم انسانی و ریاضی و فنی، روز پنجشنبه همزمان با سراسر کشور در 33 حوزه امتحانی و 26 شهرستان خراسان رضوی آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۰۹:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی جوین گفت: کم آبی و افزایش دمای هوا ناشی از بحران خشکسالی در سال زراعی جاری، موجب شد حدود 300 هکتار از کشتزارهای کلزا در این شهرستان خراسان رضوی به مرحله برداشت محصول نرسد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۱:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان رضوی از احداث 26 یادمان شهدای گمنام در این استان خبر داد و گفت: در پنج شهرستان خراسان رضوی هنوز کاری صورت نگرفته است.
موج   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۰۹:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد بیان کرد: میانگین بستری روزانه در هفته نخست تیر 189نفر بوده و هم اکنون مشهد و هفت شهرستان خراسان رضوی در وضع نارنجی قرار دارند و بقیه شهرستان های استان در وضع زرد کرونایی هستند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
به گفته معاون توانبخشی بهزیستی خراسان رضوی ، طرح توانمندسازی معلولان بینایی، شنوایی، ضایعه نخاعی و سالمندان معلول از اول تیرماه در 8 شهرستان استان خراسان رضوی اجرایی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رنگ کرونایی هشت شهرستان خراسان رضوی در وضعیت نارنجی است و بقیه شهرستانهای این استان در وضعیت زرد قرار دارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۰۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- فرماندار سرخس نتایج انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی در این شهرستان خراسان رضوی را اعلام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۲۳:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس ستاد انتخابات نیشابور نتایج شمارش آرای ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی در مناطق شهری این شهرستان خراسان رضوی را اعلام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- رییس ستاد انتخابات فیروزه نتایج شمارش آرای ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی در مناطق شهری این شهرستان خراسان رضوی را اعلام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۸:۰۵    
مشهد- ایرنا- فرماندار درگز نتایج انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی در این شهرستان خراسان رضوی را اعلام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس ستاد انتخابات شهرستان زبرخان نتایج انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی در این شهرستان خراسان رضوی را اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۰۷:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
هم زمان با سراسر کشور و استقرار عوامل اجرایی در 5073 شعبه در 33 شهرستان خراسان رضوی رأی گیری در این استان آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۱:۲۳    
مشهد- ایرنا- فرماندار سرخس گفت: 485 نامزد در ششمین دوره انتخابات شوراهای شهری و روستایی در این شهرستان خراسان رضوی رقابت می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۷:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
خراسان رضوی از وضعیت قرمز کرونایی خارج شد و هم اکنون هشت شهرستان خراسان رضوی در وضعیت نارجی قرار دارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رابط و هماهنگ کننده ستادهای دکتر سعید جلیلی در خراسان رضوی گفت: ستادهای این نامزد انتخاباتی در 22 شهرستان محوری و بزرگ استان از جمله مشهد راه اندازی شده و تبلیغات در سایر شهرستانها نیز از طریق این مناطق پوشش داده می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی خوشاب گفت: امسال از سطح زیرکشت 500 هکتار زیره سبز در این شهرستان خراسان رضوی 405 تن محصول برداشت شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۰۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی گفت: با توجه به اهمیت حضور گسترده در انتخابات و تقویت روحیه مطالبه گری برای نخستین بار تریبون آزاد در هفت شهرستان خراسان رضوی برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۰۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی از برگزاری تریبون آزاد در 7 شهرستان استان با موضوع اهمیت حضور حداکثری در انتخابات و تقویت روحیه مطالبه گری خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مانور استانی خاموش کردن آتش جنگل ها و مراتع با حضور 13شهرستان خراسان رضوی در سبزوار برگزار شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۱:۲۱    
اقتصاد ایران: مشهد - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: در حال حاضر 9 شهرستان خراسان رضوی از نظر شیوع کرونا در وضعیت نارنجی قرار دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۰۹:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
استقرار پنج هزار و 59شعبه اخذ رای در در 33شهرستان خراسان رضوی به تصویب رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۰:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: در حال حاضر 9 شهرستان خراسان رضوی از نظر شیوع کرونا در وضعیت نارنجی قرار دارند که این شهرستانها بیشترین جمعیت استان را در خود جای داده اند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۰۶:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی گفت: شهرستان خواف در توانمند سازی محرومان، برترین شهرستان در مجموعه کمیته امداد در سطح خراسان رضوی است و امیدواریم روزی برسد که نیازی به حضور کمیته امداد در خواف نباشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۶:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری قوچان گفت: اولین مانور استانی اطفای حریق مراتع در سال جاری روز دوشنبه با حضور هفت شهرستان خراسان رضوی در 15 کیلومتری قوچان برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۰۸:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس اداره سوادآموزی کاشمر گفت: آمار دقیقی از جمعیت بی سواد این شهرستان خراسان رضوی در دست نیست و هنوز نمی توان تصویر روشنی از وضعیت بی سوادی در کاشمر ترسیم کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
تربت حیدریه - ایرنا - ششمین مرحله رزمایش کمک های مومنانه بسیج سازندگی سپاه پاسداران ناحیه تربت حیدریه با توزیع 700 بسته معیشتی در سطح این شهرستان خراسان رضوی برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارشهای بهاری 9 شهرستان دیگر استان را طی روز گذشته تاکنون فرا گرفته است که بیشترین بارش در چناران با 6 میلیمتر ثبت شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۹:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: از دیروز (شنبه) تاکنون در 13 شهرستان این استان باران باریده که بیشترین آن در کلات با 11 میلیمتر ثبت شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی خراسان رضوی با صدور اطلاعیه ای نسبت به وقوع بارش های پرحجم و وقوع سیلاب در 17 شهرستان استان هشدار داد.