پنجشنبه ۰۷ مردادساعت ۰۳:۰۴Jul 2021 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استان خراسان رضوی»

ایرنا   ۲ ساعت پیش    
مشهد- ایرنا- افتتاح مسجد امام صادق (ع) در مشهد، حریق منزل مسکونی در سبزوار و رونمایی از سامانه بیماریار در دانشگاه علوم پزشکی مشهد، عناوین اخبار کوتاه روز چهارشنبه در استان خراسان رضوی است.
گیتی آنلاین   ۷ ساعت پیش    
فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی گفت: شهدای مرزی جزء با اخلاص ترین و مظلوم ترین شهدا هستند.
اقتصادگردان   ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
علی خورسندیان عضو هیأت مدیره بانک صنعت و معدن از چندین واحد صنعتی در استان خراسان رضوی به منظور ارزیابی وضعیت آنان و همفکری با صنعتگران استان بازدید کرد.
رییس پژوهشکده گردشگری جهاددانشگاهی اظهار کرد: در حال حاضر دوازده طرح مرتبط با گردشگری در دست اجراست که اهم آن ها طرح های تدوین برنامه راهبردی عملیاتی نوسعه گردشگری استان خراسان رضوی ، فرصت های بالقوه تامین درآمد های عمومی پایدار از اقتصاد گردشگری برای شهرداری مشهد ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۵:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان چناران در استان خراسان رضوی گفت: کشاورزان این شهرستان13 هزار تن گندم خود را به مراکز خرید تحویل دادند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- دبیر کارگروه مراقبت و درمان بیماری کووید 19 دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: تعداد بستری شدگان مبتلا به کرونا در بیمارستانهای استان خراسان رضوی از مرز هزار و 600 نفر گذشت.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۴:۰۱    
شرکت احیا نان ایرانیان 9595 جهت تکمیل کادر خود در استان خراسان رضوی از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
میزان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۴:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - غلامعلی صادقی، رئیس کل دادگستری استان خراسان رضوی از تشکیل مجموعه ویژه رسیدگی به جرایم و برخورد با مفاسد اقتصادی در مشهد خبر داد. رئیس کل دادگستری خراسان رضوی گفت ...
شانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی از حمایت مالی و علمی این شرکت از پایان نامه های دانشجویی مرتبط با حوزه های صنعت گاز در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا خبر داد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۴۱    
شصت و ششمین جلسه هیات بدوی رسیدگی به تخلفات ناشرین استان خراسان رضوی در محل دفتر معاونت فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
مرکز ارتباط با مشتریان شرکت آب و فاضلاب استان خراسان رضوی به مرکزیت آبفای نیشابور با حمایت و پیگیری چنارانی افتتاح شد.
جمعیت هلال احمر استان اصفهان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۱۱    
آشنایی اش با هلال احمر به دوران دانش آموزی برمی گردد و عضویت در تیم دادرس. حالا دوسال است که به عنوان رابط خبری جمعیت هلال احمر شهرستان تایباد، داوطلبانه در این جمعیت فعالیت می کند. امیر حسین بابادادی متولد 1383 است ...
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان خراسان رضوی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی این استان : از ابتدای فروردین ماه 1400 تا کنون میزان 2485 تن کود شیمیایی به شهرستان جوین حمل گردیده است و توسط کارگزاران تحت پوشش این ( شرکت ) و با نظارت مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان در بین کشاورزان ...
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان خراسان رضوی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی این استان : از ابتدای فروردین ماه 1400 تا کنون میزان 1553 تن کود شیمیایی به شهرستان چناران حمل گردیده است و توسط کارگزاران تحت پوشش این ( شرکت ) و با نظارت مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان در بین ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۰:۰۵    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی عنوان کرد که با راه اندازی مدارس عالی مهارت در واحدهای دانشگاهی این استان توجه ویژه ای به مهارت و اشتغال دانش آموختگان شده است.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۳:۱۹    
فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی گفت: از آنجا که مرزها در ایجاد امنیت و آرامش کشور جایگاه حساس و مهمی دارند باید نگاه ویژه ای به آنها داشت.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۲:۴۴    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان خراسان رضوی جلسه ای در مورخ 2 مرداد ماه سال 1400 با حضور مهندس عطائی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان خراسان رضوی ،مهندس بدیع کارشناس واحد فنی استان، مهندس عباس پور معاون امور اقتصادی جهاد نصر ...
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان خراسان رضوی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی این استان : از ابتدای فروردین ماه 1400 تا کنون میزان 2899 تن کود شیمیایی به شهرستان تربت جام حمل گردیده است و توسط کارگزاران تحت پوشش این ( شرکت ) و با نظارت مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان در بین ...
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان خراسان رضوی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی این استان : از ابتدای تیر ماه 1400 تا کنون میزان 50 تن کود شیمیایی به شهرستان بجستان حمل گردیده است و توسط کارگزاران تحت پوشش این ( شرکت ) و با نظارت مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان در بین کشاورزان ...
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۲:۲۹    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورز ی استان خراسان رضوی اولین دیدار مهندس عطائی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان خراسان رضوی به همراه مهندس آژنگ معاون محترم مالی اداری و بازرگانی شرکت به منظور تقدیر و تشکر در جهت حضور در جلسه تودیع مدیر قبلی و معارفه ایشان بعنوان مدیر شرکت خدمات ...
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۲:۲۹    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان خراسان رضوی جلسه ای به منظور همکاری و مشارکت ، شرکت کیمیا اکسیر شرق با شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان خراسان رضوی در جهت بر گزاری نمایشگاه های معرفی نهاده ها و تکنولوژی نوین کشاورزی در شهرستان های کلات، قوچان ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- طرح ممنوعیت استفاده بانوان مشهدی از دوچرخه های اشتراکی، که در 2 روز اخیر مطرح شده، واکنش هایی را در مرکز استان خراسان رضوی درپی داشته است.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۸:۵۰    
خدام آستان قدس رضوی با حضور در دفتر مدیر کل فرودگاه های استان خراسان رضوی از زحمات و خدمات ایشان تقدیر و تشکر کردند
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
در مراسمی امروز از خانواده شهدای سلامت استان خراسان رضوی در مشهد مقدس تجلیل شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۷:۰۶    
مشهد-ایرنا- اداره کل بازرسی استان خراسان رضوی اعلام کرد: در جریان بازرسی یکی از بانک های استان، 148 میلیارد ریال به حساب خزانه واریز شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۷:۰۶    
مشهد- ایرنا- طرح واکسیناسیون فرهنگیان استان خراسان رضوی برای ایمن سازی آنان در برابر بیماری کووید 19، روز سه شنبه در مشهد آغاز شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۶:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
شورای وحدت و ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان خراسان رضوی در بیانه ای در خصوص انتخاب شهردار مشهد توضیح داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۶:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
دکتر زهرا نهبندانی گفت : همه پزشکان، پرستاران و کادر درمانی استان خراسان رضوی تا کنون واکسن کرونا را دریافت کرده اند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۶:۳۲    
بلاسم گفت: مرحله نهایی سی و نهمین دوره مسابقات قرآن بخش آوایی میزبانی استان خراسان رضوی به صورت مجازی برگزار شد که دانش آموزان خوزستانی توانستند 17 رتبه کسب کنند.
موج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۶:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیر امور اراضی سازمان جهادکشاورزی خراسان رضوی گفت: با توجه به رغبت مالکان اراضی نسبت به سرمایه گذاری، برخی از بنگاه های خرید و فروش املاک اقدام به قطعه بندی اراضی کشاورزی خارج از محدوده شهری و روستایی کرده اند که با این افراد نیز مطابق قانون برخورد خواهد شد.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مشهد پایگاه خبری رویداد ایران-حجت الاسلام سعید آخوندی بیان کرد: بیش از 250 هیئت، مسجد، مجتمع فرهنگی که در اعیاد غدیر کارناوال شادی راه اندازی می کنند، توسط بنیاد به آنها لوازم تزئین خودرو تحویل داده شد. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۵:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
طرح واکسیناسیون فرهنگیان استان خراسان رضوی با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان آغاز شد. به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی، قاسمعلی خدابنده در آیین آغاز واکسیناسیون فرهنگیان استان با بیان اینکه این طرح از امروز برای حدود 130 هزار همکار فرهنگی در 16 پایگاه سطح استان اجرا می شود اظهار ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۵۷    
اعظم کریمی با بیان این که در سال 99 حدود 557 هزار ازدواج و بیش از 183 هزار طلاق در کل کشور ثبت شده است، اظهار داشت: در استان خراسان رضوی حدود 51 هزار ازدواج و بیش از 19 هزار طلاق ثبت شده است یعنی نسبت طلاق به ازدواج استان خراسان رضوی در سال 99 در حدود 38 درصد بوده که نسبت به سال 98 اندکی کاهش داشته ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۳۴    
با حضور مدیران استانی و شهرستانی، مرکز ارتباط با مشتریان (CRM) 122 شرکت آب وفاضلاب استان خراسان رضوی در نیشابور افتتاح شد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۴۹    
توسط گروه پژوهشی بیوتکنولوژی قارچ های صنعتی جهاددانشگاهی خراسان رضوی، اجرایی شدن تفاهم نامه ارتقای وضعیت قارچ خوراکی استان خراسان رضوی در نشستی برگزار شد.
لیزنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۱۶    
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان خراسان رضوی طی حکمی محمد فیض عارفی رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کاشمر را به عنوان نماینده خود در شهرستان کوهسرخ تعیین کرد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۰۵    
خبرگزاری میزان - محمد نخعی، مدیرکل ثبت اسناد و املاک خراسان رضوی با ارائه خلاصه ای از عملکرد و خدمات ثبت اسناد و املاک استان خراسان رضوی در سال جاری گفت ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
دبیر مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی در توئیتی به اظهارات اخیر دولتی ها اشاره کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۷:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
تربت حیدریه - ایرنا- این روزها فعالان حوزه دام از مشکلات متعدد این بخش از جمله کمبود و گرانی نهاده های دامی گلایه دارند اما دامداران شهرستان تربت حیدریه در جنوب استان خراسان رضوی علاوه بر آن از وجود برخی نابسامانی ها و ناهماهنگی ها در بیمه دام و پرداخت غرامت به دامداران شکایت می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۱:۴۰    
جانشین مرزبانی استان خراسان رضوی گفت: محموله های قاچاق کالا به ارزش بیش از 500 میلیون ریال در مرز های حوزه استحفاظی هنگ مرزی تایباد کشف و ضبط شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۱:۳۱    
تست کرونای بیش از 80 درصد مراجعه کنندگان به روستاهای زور زمند شهرستان جغتای مثبت است.
مشهد/ سومین دوره مجازی آموزش سلامت با موضوع مزاج شناسی اسلامی به همت معاونت سلامت و امور بیمه های مرکز خدمات استان خراسان رضوی برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۹:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
بیاتی گفت: از ابتدای تیر تا چهارم مرداد امسال 36 پرونده تخلف در بازار سیمان استان خراسان رضوی و به ویژه مشهد تشکیل شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سید حسین موسوی نژاد گفت: خراسان رضوی قطب تولید تخم مرغ کشور است که حدود50درصد تخم مرغ کشور از این استان صادر می شود.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۷:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی با اشاره به اینکه در راستای تحقق شعار سال یک مدل عملیاتی در استان خراسان رضوی طراحی کرده ایم، گفت: با این مدل عملیاتی و با استفاده از تفسیرهای درستی که از قانون صورت می گیرد، مشکلات استان را برطرف می کنیم.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۴:۳۵    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان رضوی گفت: والدین معظم شهدا یادگاران ارزش های معنوی انقلاب هستند که نباید به فراموشی سپرده شوند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۴:۱۲    
یک کتابخانه و 150 جلد کتاب از طرف انجمن دو ومیدانی کارگران استان خراسان رضوی به مناسبت دهه ولایت به یکی از مجتمع های مسکن مهر شهرستان گلبهار اهدا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
110هزار نفر از معلمان استان خراسان رضوی زیر پوشش واکسیناسیون قرار می گیرند.
جماران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۲:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
جی پلاس؛ ایلنا نوشت: دستمزد کارگران خباز در جلسات شورایعالی کار مشخص نمی شود و به صورت پیمان دست جمعی بین انجمن های صنفی کارفرمایی و کارگری تعیین می شود. این موضوع سبب شده تا کارگران پس از گرانی نان در برخی از نقاط ایران با چالش های فراوانی روبرو شوند. ...