چهارشنبه ۱۲ مهرساعت ۱۶:۴۳Oct 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان»

دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۱۲ - ۰۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
محمد رضایی فرد: آیین افتتاحیه رویداد تبادل تجربیات علمی و فناوری (SCIENCE STEP) ذیل جایزه بین المللی مصطفی با حضور دانشمندان تراز اول جهان اسلام از 40 کشور در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برگزار شد ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان ، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و کمیته دائمی همکاری های علمی و فناوری سازمان همکاری اسلامی (کامستک) با هدف توسعه و بهبود زیست بوم فناوری و نوآوری تفاهم نامه مهم مشترک امضا کردند. ...
صاحب نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۰:۴۱    
دانشمندان 40 کشور اسلامی در ادامه برنامه های جایزه بین المللی مصطفی (ص) در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان حاضر شده و به تبادل تجربیات علمی و فناوری با دانشمندان ایرانی پرداختند.
آنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۲۳:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با بیان اینکه توسعه مراکز رشد در کشور ایران مطلوب است، گفت: ما آمادگی همکاری با بسیاری از کشورهای اسلامی را داریم.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۶:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان میزبان شرکت کنندگان رویداد جهانی جایزه مصطفی (ص) است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۰۱    
تفاهم نامه همکاری علمی بین شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و کمیته دائمی همکاری های علمی و فناوری کشور های اسلامی امضا شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۰:۰۴    
دنیای اقتصاد - اصفهان: رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با اشاره به میزبانی این شهرک از شرکت کنندگان پنجمین جایزه بین المللی مصطفی گفت: با توجه به حضور بیش از 650 شرکت دانش بنیان و فناور در این شهرک ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۳:۴۹    
اصفهان - ایرنا - معاون توسعه فناوری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان گفت: برگزاری رویداد "جایزه مصطفی(ص)" به گسترش ارتباطات علمی و شبکه سازی بین فناوران و دانشمندان ایرانی و کشورهای اسلامی، کمک بسیاری می کند.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۰۹:۵۴   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، سید سعید هاشمی زاده مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان با اشاره به رویکرد متخصصان این مجموعه مبنی بر حفظ هرچه بیش تر محیط زیست و حذف پلاستیک ها از زندگی انسان اظهار داشت ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۲:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون توسعه فناوری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان از اعطای جایزه ملی نکست به شرکت های فناور دارای حداقل 3 محصول در بازار خبر داد و گفت: به رتبه اول 3 حوزه این جایزه مبلغ 5 میلیارد تومان از سوی معاونت علمی اعطا می شود.
دولت   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۱:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان حکمرانی حوزه فناوری کشور را برعهده دارد و می تواند به تنظیم دقیق نظام ارزیابی پارک های فناوری در وزارت علوم کمک کند.
همایش کریدور صادرات ایران، ارمنستان، اوراسیا، روز سه شنبه مورخ 31 مرداد در محل ساختمان شیخ بهایی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۷:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
نخستین رویداد جایزه ملی فناوری نکست (Next) در آذرماه سال جاری به همت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری و شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با شعار ایران پیشرفته با فناوری های نوظهور برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۰۹:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
محققان یکی از شرکت های دانش بنیان مستقر در شهرک علمی وتحقیقاتی اصفهان دستگاه هایی را برای کشت پیاده سازی کردند که استفاده از آن ها، برداشت روزانه علوفه تازه برای دامداری ها را به دنبال دارد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۱۱:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با اشاره به اینکه برخی از شرکت ها علیرغم اینکه پذیرش شدند، اما به دلیل محدودیت فضای فیزیکی امکان استقرار ندارند گفت: به دلیل کمبود فضای فیزیکی مقداری از درخواست ها با وجود اینکه پذیرش شدند، اما منتظر تامین فضای فیزیکی هستند.
ربیع   ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۱۷:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، کمبود فضای فیزیکی برای فناوران مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان به یک چالش تبدیل شده است به گونه ای که بسیاری از فناوران در صف دریافت زمین منتظر مانده اند این مسئله سبب می شود که آن ها انگیزه لازم برای اجرای طرح های فناورانه خود را از دست بدهند. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۰۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
شرکت پتروپالایش اصفهان و شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان توافق نامه احداث پردیس فن آوری نفت و انرژی نصف جهان را به منظور افزایش سهم اقتصاد دانش بنیان، تولید، امیدآفرینی میان جوانان و تامین نیازهای فناورانه صنعت نفت امضا کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۱۴:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: تکمیل فرآیند اجرایی موافقت نامه های شهرک و معاونت علمی و همچنین تزریق وجوه مصوب از سوی معاونت پیگیری می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۰۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان گفت: تولید ثروت، تجاری سازی، اشتغال فارغ التحصیلان، علاقه مند کردن جوانان به کشور و جلوگیری از مهاجرت آنان از جمله اهداف شهرک به شمار می رود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۰ - ۲۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
روند تقاضا و حضور در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در دو سال اخیر رو به رشد بوده است. در سال 1400 تقاضای 217 واحد فناور جهت استقرار در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان بررسی شده که 142 شرکت و موسسه فناور پذیرش شده اند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۱۲:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - معاون توسعه فناوری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان گفت: گردش مالی شرکت های فناور و دانش بنیان مستقر در مراکز رشد و پارک علم و فناوری این شهرک در سال گذشته بیش از 20 هزار میلیارد تومان بود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۴/۱۵ - ۱۳:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
رییس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با تاکید بر گسترش فرهنگ فناوری در این شهرک گفت: افزایش تعامل بین شرکت های مستقر و سازمان های خارج از شهرک با یکدیگر زمینه ساز توسعه دانش بنیان ها است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۱۹:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - واحدها و شرکت های فناور و دانش بنیان برتر مستقر در مراکز رشد و پارک علم و فناوری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان روز چهارشنبه در مراسمی معرفی و تجلیل شدند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۱۶:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به توانمندی برخی شرکت های دانش بنیان اصفهان در خصوص پیدا کردن منشأ و روش های کاهش آلودگی هوا گفت: در جلساتی با حضور رئیس سازمان محیط زیست روش های جدید مانند رصد و پایش از طریق لیزر ارائه شد و قرار است اینگونه روش ها به صورت پایلوت در اصفهان اجرا شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۰۶:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
محققان یکی از شرکت های دانش بنیان مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان دستگاه منبع نور سرد را برای انجام اعمال جراحی لاپاروسکوپی که بدون ایجاد جراحت انجام می شود، به تولید رساندند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه فناوری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان گفت:دردومین رویدادهفته مسقط دراصفهان 960 نشست تجاری بین تاجران عمانی وشرکت های ایرانی برگزار شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۶:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
باتوجه به تفاهم نامه دوجانبه میان صندوق کارآفرینی امید استان اصفهان و شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان به عنوان پایه گذار پارک های علم و فناوری ایران، طرح های شرکت های دانش بنیان مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان مورد حمایت قرار می گیرند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
دومین رویداد هفته تجاری فرهنگی مسقط در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان آغاز شد.
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۱۷    
دومین رویداد هفته تجاری فرهنگی مسقط در اصفهان روز شنبه با هدف هم افزایی و گسترش ارتباطات دو جانبه میان ایران و عمان در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان آغاز شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۲:۴۲    
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران ضمن تاکید بر لزوم حمایت از دانش بنیان ها، قول مساعد داد تا در رفع چالش های شرکت های دانش بنیان و فناور مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان که در حوزه نفت فعالیت می کنند، بکوشد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان گفت: توجه به سرمایه گذار و وجود سرمایه یکی از موانع پیشرفت دانش بنیان ها است از همین رو به دنبال ایجاد هاب سرمایه گذاری این حوزه در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان هستیم.
ربیع   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۶:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
زهرا نصیری به گزارش پایگاه خبری ربیع ، سرپرست معاونت فناوری و نوآوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: طبق قانون جهش تولید دانش بنیان، مجموعه استان ها موظف هستند زمین ها و ساختمان های بدون استفاده خود را در اختیار فضای نوآوری و فناوری قرار دهند. ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
قاسم مصلحی، رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در آیین افتتاح هفدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی گفت: خدا را شکر می کنیم که اقتصاد دانش بنیان با حمایت شرکت های بزرگی نظیر فولاد مبارکه ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۵:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رویداد تخصصی چشم انداز انقلاب صنعتی چهارم و تولید فولاد سبز در صنعت فولاد به همت شرکت پشتیبانی و توسعه فناوری و نوآوری فولادمبارک، با همکاری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برگزار برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با تأکید بر اینکه اصفهان می تواند به قطب فناوری ایران تبدیل شود، گفت: اولویت توسعه ای استان اصفهان اکنون اقتصاد دانش بنیان و توسعه گردشگری است.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۷:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
رییس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان گفت: صادرات واحدها و شرکت های فناور و دانش بنیان مستقر در این شهرک در سال 1401 به 57 میلیون دلار رسید که نسبت به سال های اخیر افزایش یافته است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۷:۰۰    
جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی به عنوان اولین و معتبرترین جشنواره در حوزه کارآفرینی و فن آفرینی کشور از سال 1382 به ابتکار شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان آغاز به کار کرده است و تاکنون شانزده دوره آن برگزار شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۰۹:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان گفت: شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان که پایه گذار پارک های علم و فناوری کشور محسوب می شود، امروز بیش از 700 شرکت دانش بنیان و فناور خصوصی را در خود جای داده و اشتغال زایی افزون بر 8 هزار و 500 نفری را ایجاد کرده است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۹:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان گفت: در مسیر کارآفرینی، تجاری سازی و ورود فناوری به بازار مهم تر از ایجاد فناوری است و سرمایه گذاری در این موضوع اهمیت بسیار بالایی دارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۴:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
رییس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان گفت: شرکت های بزرگ در دو دوره قبل جشنواره شیخ بهایی در مجموع 430 میلیارد ریال روی طرح ها سرمایه گذاری کرده اند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان جزئیات جزئیات برگزاری جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی را اعلام کرد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۹:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان ، 17 طرح فناورانه از سراسر کشور در نشست ارزیابی نهایی نامزدهای جایزه ویژه مدیریت شهری جهت حضور در هفدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان به ارائه راه حل جهت چالش ها و مسائل مدیریت شهری پرداخته و مورد ارزیابی دقیق داوران تخصصی ...
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۰۳:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از وزارت علوم، کارگاه آموزشی نحوه ارائه طرح به سرمایه گذاران توسط شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر هدهد برای طرح های منتخب نشست سرمایه گذاری هفدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی برگزار شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۱۷:۳۳    
هفدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی توسط شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در اردیبهشت 1402 در اصفهان برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۱۰:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان هفدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی توسط شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در اردیبهشت ماه 1402 در اصفهان برگزار می شود.
دانشگاه هنر اصفهان   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
اولین جلسه مشترک هماهنگی و هم اندیشی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در سال 1402 با موضوع بررسی و ارزیابی فعالیت مرکز رشد تخصصی هنر و پیگیری ایده تاسیس پارک فرهنگ و هنر اصفهان در تاریخ 21 فروردین در دانشگاه هنر اصفهان برگزار شد ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
قرارداد همکاری بین دانشگاه اصفهان و شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با هدف توسعه زیست بوم نوآوری و کارآفرینی اصفهان منعقد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۲۱:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
نمایشگاه ملی مسیر زآینده، پل ارتباطی 200 شرکت دانش بنیان و فناور برای رفع نیاز های فناورانه صنعت فولاد مبارکه در شهرک علمی وتحقیقاتی اصفهان برپا شد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۲:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان ، روح الله دهقانی فیروزآبادی با حضور در شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان، همایش و نمایشگاه مسیر زاینده که بیش از 200 شرکت دانش بنیان و فناور در آن حضور داشتند را افتتاح کرد و با رونمایی از سه محصول دانش بنیان ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۷:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
روح الله دهقانی فیروزآبادی معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهور صبح امروز، شنبه ششم اسفندماه به اصفهان سفر کرد. شرکت در همایش و نمایشگاه مسیر زاینده به میزبانی فولاد مبارکه در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان از جمله برنامه های سفر یک روزه معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به اصفهان بود.