شنبه ۱۱ تیرساعت ۲۲:۲۲Jul 2022 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خیمه شب بازی»

جام جم   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۰۹:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، البته مواضع خصمانه تروئیکا و آمریکا علیه تهران، این بار هم با مواضع و پاسخ های محکم ایران و انتقادات چین و روسیه مواجه شد، اما در این طرف و از داخل کشورمان هم رئیس جمهور در گفت وگوی تلفنی با امیر قطر به عنوان میزبان مذاکرات، اتهام زنی غرب علیه ایران ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۳:۵۰    
با حضور هیأت داوران جشنواره متشکل از عباس جمشیدی فر، حسین صفی و بهناز مهدی خواه برگزیدگان بخش مسابقه خیمه شب بازی بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان معرفی شدند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۴:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
برگزیدگان مسابقه نمایش نامه نویسی و خیمه شب بازی بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان معرفی شدند.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۰۰:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان در همدان به ایستگاه آخر رسید. در مدت 5 روز برگزاری جشنواره 76 نمایش در 9 سالن شهر همدان به اجرا در آمد ...
عباس جمشیدی فر بازیگر و عضو هیات داوران مسابقه تئاتر خیابانی و خیمه شب بازی بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، تئاتر خیابانی را یکی از بهترین راه های انتقال و پیوند مخاطب با تئاتر، دانست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۳:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
کتاب محموعه نمایشنامه های خیمه شب بازی برای کودکان در بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودکان و نوجوانان منتشر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۱:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
در حاشیه برگزاری جشنواره تئاتر کودک، سه کتاب تاریخچه جشنواره تئاتر کودک و نوجوان ، مجموعه نمایشنامه خیمه شب بازی برای کودکان و کتاب نمایشنامه های محبوب کودکان رونمایی شد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۰۸:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
سناریوی جابه جایی آقای پاس گل فصل بیست ویکم لیگ برتر فوتبال ایران وضعیتی پیدا کرده که سرنوشت محتومش عاقبت خوشی را در پی نخواهد داشت.
اعضا و مربیان انجمن هنرهای نمایشی کانون پرورش فکری سمنان در بستر فضای مجازی با چگونگی ساخت عروسک های خیمه شب بازی آشنا شدند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۱:۴۱    
تئاتر "تماشاخانه خیمه شب بازی " اثر محمد حسن ابویی هنرمند توانمند مهریزی به بخش نمایش های سنتی بیست و هفتمین جشنواره ی بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان راه یافت.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۵:۳۸   + ۲۳ سایت دیگر  
الکا هدایت، بهرام بهبهانی، مهرداد نظام آبادی، بهناز مهدی خواه، عباس جمشیدی فر و حسین صفی، داوری سه بخش از جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان را برعهده خواهند داشت.
جهانی پرس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۱:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
محمد حسن ابویی از ساخت عروسک های نمایشی بر روی صحنه خبر داد و گفت: مخاطبان در طول نمایش تماشاخانه خیمه شب بازی ، ساخت عروسک توسط مرشد با استفاده از مواد بازیافتی را شاهد خواهند بود و علاوه بر آموزش ساخت برخی از عروسک ها به اهمیت مواد بازیافتی و مسئله زباله نیز واقف می شوند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۰۹:۲۸    
احسان عابدی با حضور در تمرین نمایش های تماشاخانه خیمه شب بازی و قصه بخت در شهرستان مهریز گفت: این دو اثر درواقع به عنوان نمایندگان استان یزد در جشنواره همدان شرکت می کنند و علی رغم رقبای حرفه ای که در دو بخش متفاوت دارند ...
کیهان   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۲۲:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
گروکشی رسوای آژانس پس از سفر مدیرکل آن به سرزمین های اشغالی، تحرکی در راستای نیاز آمریکا به فشار علیه ایران و احیای نیم بند برجام، به شکل دلخواه آمریکا و رژیم صهیونیستی و تروئیکای اروپایی است.
تیتر ۱   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
زهرا افتخاری گفت: سلبریتی های وطن فروش هیچ گاه نمی توانند الگوی جوانان کشور باشند، زیرا عروسک خیمه شب بازی غرب شده اند و کارهای سازماندهی شده آنها را اجرا می کنند. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
کیهان   ۱۴۰۱/۰۳/۱۵ - ۲۳:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
1-آمریکا و انگلیس و فرانسه باردیگر با جلو انداختن مدیرکل آژانس اتمی به عنوان عروسک خیمه شب بازی خود، ادعا کردند یک قطعنامه ضدایرانی به شورای حکام ارائه می دهند و بایدن هم ادعا کرد همه گزینه ها را روی میز نگه داشته و رسانه های آمریکایی و غربی نیز در یک خط خبری جدید تلاش دارند با فضا سازی از این ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۳/۱۵ - ۱۷:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
سازمان بسیج هنرمندان سپاه عاشورا با صدور بیانیه ای اعلام کرد: جشنواره کن، یک ابزار تبلیغاتی در دست عوامل بیگانه است که با نگاه سیاسی و ایدئولوژیک و تفکرات ضد ایرانی و اسلامی، برخی هنرمندان و فیلمسازان ما را عروسک خیمه شب بازی خود کرده است.
هرمز   ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
طیاری با بیان اینکه امام رضا(ع) مورد احترام ویژه ما شیعیان است و ما هنرمندان هر گونه هتک حرمت به این امام همام را محکوم می کنیم، گفت: بازیگران فیلم عنکبوت مقدس عروسک های خیمه شب بازی برای خودنمایی هستند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۶:۱۰   + ۲۷ سایت دیگر  
حضور وزیر خارجه در وزارت اطلاعات جهت هماهنگی با دستگاه های مرتبط برای ایستادگی در برابر وقاحت بیگانگان و مهار خیمه شب بازی های دشمنان و دولت سوئد بود.
اعضا و مربیان انجمن هنرهای نمایشی کانون پرورش فکری سمنان در بستر فضای مجازی با تاریخچه ی نمایش ایرانی خیمه شب بازی آشنا شدند.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
هفته نامه ی دوچرخه خسرو موسوی: به دست ها و سرشان نخ بسته اند. برخی هم محفظه ای برای جاشدن دست عروسک گردان دارند. با همین نخ هاست که زنده می شوند و در برابر تماشاگران زندگی می کنند. اگر این نخ های جادویی را نداشتند، فقط عروسک هایی عادی بودند، اما آن ها عادی نیستند؛ عروسک های خیمه شب بازی اند.
خبرگزاری ایپنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مالک سابق باشگاه اسپارتاک مسکو معتقد است عروسک های خیمه شب بازی ایالات متحده، فوتبال جهان را اداره می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ - ۰۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
سازمان دهنده واقعی انقلاب و بازیگر خیمه شب بازی پشت پرده، یعنی یهود اینترناسیونال، موقعیت را به درستی انتخاب کرده بود. اما مردم آلمان هنوز مستعد افتادن در باتلاق خون بلشویسم نبودند.
هنر صدا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۲:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
همزمان با عید سعید فطر ویژه برنامه شاد باش ، دوازدهم و سیزدهم اردیبهشت ماه، از خانه موزه خیمه شب بازی ایران به روی آنتن رادیو نمایش می رود. به گزارش هنرصدا به نقل از روابط عمومی رادیو نمایش،خیمه شب بازی از نمایش های آئینی-سنتی شادی آور این سرزمین است ...
شفاف   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مجموعه عروسک های خیمه شب بازی موزه ملی هنر و ادبیات کودک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ثبت ملی شدند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مجموعه عروسک های خیمه شب بازی موزه ملی هنر و ادبیات کودکِ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ثبت ملی شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۱۴:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
روز دوشنبه، 29 فروردین، جو بایدن و جیل بایدن به رسم مراسم سالانه عید پاک در کاخ سفید، میزبان هزاران خانواده آمریکایی بودند که گاف های پیاپی رئیس جمهوری سوژه کاربران شبکه های اجتماعی شد. در این مراسم بایدن دقیقاً دستورات همسرش را در مقابل مردم مو به مو اجرا کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۱/۲۷ - ۲۰:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد آنلاین-مهسا نجاتی؛ سینا استوی، مدیرعامل کریپتولند، در اردیبهشت 1400 با دستور دادسرای ویژه جرائم اقتصادی به اتهام اخلال در نظام اقتصادی کشور پس از انتشار توکن BRG دستگیر شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۳ - ۱۹:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان با بیان اینکه عاملان جنایت حرم رضوی عروسک های خیمه شب بازی دست آمریکا، انگلیس و فرانسه منحوس هستند، گفت: باج دادن به جریان وهابیت و تکفیری و کوتاهی در تقبل این افراد بخشودنی نیست.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ - ۲۲:۰۲    
* آمریکا به صورت رسمی اعلام کرده روابط آمریکا- پاکستان با عمران خان به جایی نمی رسد. معلوم می شود آمریکایی ها دولتمردان کشورهای منطقه را در حد عروسک های خیمه شب بازی قبول دارند تا هر وقت اراده کردند مانند مهره شطرنج آنها را جابه جا کنند. یزدانی ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۱/۱۵ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
شادی با لبخند به ما پاسخ خواهد داد، نه؛ چهره ام کمی شبیه آن است ولی آن نیستم. این پاسخ ما را گیج خواهد کرد؛ احتمالاً خواهیم گفت با هم دو قلو هستید؟ زیرا شباهت زیادی با هم دارید. شادی باز با لبخند خواهد گفت: نه. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۱۴ - ۲۳:۵۸   + ۲۶ سایت دیگر  
از نگاه جریان اصلاح طلب، هیات مدیره هلدینگ های اقتصادی سهم آقازاده های این جریان است و سیاهی لشکر میتینگ های سیاسی و عروسک خیمه شب بازی در آشوب های خیابانی، سهم جوانان مردم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۱ - ۱۶:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/یزد سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد با برپایی نمایش های خیمه شب بازی در نوروزگاه های خود به ارائه آموزش های شهروندی در موضوعات مختلف پرداخته است.
موج   ۱۴۰۱/۰۱/۱۱ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
نمایش شاد و جذاب خیمه شب بازی مبارک به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم در ایام نوروز در باغ پرندگان برای عموم بازدیدکنندگان اجرا می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۰۹ - ۱۰:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- پهنه فرهنگی هنری رودکی در ایام نوروز و در قالب رویداد پهنه نوروز ، میزبان اجرای نقالی و خیمه شب بازی می شود.
موج   ۱۴۰۱/۰۱/۰۷ - ۱۳:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم گفت: نمایش خیمه شب بازی در باغ پرندگان قم اجرا می شود.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۱۲/۲۸ - ۰۳:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
ربات های شرکت "Engineered Arts" با شباهت بی نظیری که به انسان دارند توجه ها را به خود جلب می کنند اما ساخت چنین ربات هایی چگونه آغاز شد؟
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۲/۲۶ - ۱۶:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- مبارک نام عروسکی است که در نمایش های خیمه شب بازی از آن استفاده می شود و در همه ایران شهرت دارد که امروز این عروسک به همراه مرشد و شاگرد مرشد در قالب تماشاخانه سایر مهمان مردم سنندج بودند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۱۲/۱۵ - ۱۲:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
این روزها رئیس جمهور اوکراین، چون یک عروسک خیمه شب بازی با چراغ سبز از تل آویو گمان می کرد که اگر چتر ناتو را تا مرز روسیه باز کند، به زودی دلارهای امریکایی به این کشور سرازیر می شود.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۰/۱۲/۱۲ - ۱۷:۰۳   + ۲۶ سایت دیگر  
ایسنا: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ، پیش شرط توافق خوب را اعلام کرد. ابراهیم رضایی با اشاره به مذاکرات وین در مطلبی در صفحه توییتر خود نوشت: توافق خوب‬⁩ توافقی است که در نتیجه آن، سپاه از لیست گروه های تروریستی و نیز تحریم خارج شده باشد. ...
سلام نو / همشهری   ۱۴۰۰/۱۲/۱۲ - ۱۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
یک شهروند اوکراینی در پاسخ به سوالات مجری یک برنامه تلویزیونی فرانسوی به زلنسکی، رییس جمهور اوکراین حمله کرد.
جهت پرس   ۱۴۰۰/۱۲/۱۱ - ۱۷:۵۲    
شهروند اوکراینی میگوید: این عروسک خیمه شب بازی فاسد از 2014 ما رو مچل کرده.. چرا ما باید ازش حمایت کنیم؟ مجری:از کی حرف می زنید؟ از زلنسکی؟ شهروند:بله زلنسکی، همینکه از وقتی اومده روزنامه نگاران ناپدید می شند و شبکه های تلویزیونی تعطیل می شه.
الف   ۱۴۰۰/۱۱/۲۲ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
وقتی محمدرضا پهلوی عروسک خیمه شب بازی آمریکا و انگلیس بود.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۱۱/۲۲ - ۱۱:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
اختصاصی طرفداری / مازیار مهرانی، مجری و کارشناس رادیو درباره بی قانونی کمیته اخلاق نوشت: از منبع موثقی شنیده بودم که کمیته مستقل اخلاق فدراسیون فوتبال برخی از اعضای هیات رییسه منتقد عزیزی خادم را تهدید کرده که اگر به دشمنی و مخالفت با او ادامه دهید محروم تان می کنیم! ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۲۲ - ۰۷:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
حمید زری باف روز پنج شنبه در در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این اثر برگرفته از شخصیت های نمایش خیمه شب بازی است و سعی کردم از شخصیت های نمایش خیمه شب بازی ایرانی به عنوان سمبل استفاده کنم، البته در مسیر طراحی، نیم نگاهی هم به تصویرسازی های اروپای شرقی داشتم که در بخش طراحی پوستر تئاتر ...
هه وال موکریان   ۱۴۰۰/۱۱/۱۶ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش هه وال موکریان ، مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی، گفت: 52 اثر در بخش های خردسال، کودک، نوجوان، خیابانی، خیمه شب بازی ، نقالی و پرده خوانی ...
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۱۲ - ۱۱:۵۵   + ۱۷ سایت دیگر  
دبیرخانه بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، آثار پذیرفته شده در بخش نمایش های ایرانی را اعلام کرد.
دانا   ۱۴۰۰/۱۱/۱۱ - ۱۳:۴۵    
کارشناس امور زنان و خانواده با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی دوباره جایگاه زن را به او عطا کرد، گفت: در دوران پهلوی زنان جایگاه و ارزشی نداشتند و مانند عروسک خیمه شب بازی بودند اما بغد از انقلاب در تمام ابعاد پیشرفت کردند.
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۱۱ - ۰۷:۲۵    
ثروتمندترین مرد جهان رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا را عروسک خیمه شب بازی توصیف کرد.