شنبه ۲۸ فروردینساعت ۰۳:۰۵Apr 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دهلران»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۲:۳۴    
در حالی شهرستان دهلران، بزرگترین شهرستان استان ایلام از نبود امکانات رنج می برد که یکی از دلایل اصلی نبود تجهیزات تفریحی در این شهرستان آب و هوای خاص آن است.
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۹:۳۰    
سال گذشته تلاش خبرنگار تابناک برای پاسخگویی مسئولان شرکت ایران افق علی رغم پیگیری های مکرر از سوی مسئولان این شرکت بی پاسخ ماند. حال باتوجه به اینکه مشکلات یاد شده بالا در شرکت ایران افق از زمان استقرار همچنان تداوم دارد، می طلبد سازمان بازرسی استان ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۳۶    
مدیر جهاد کشاورزی دهلران با اشاره به آغاز برداشت کلزا در دهلران، گفت: تاکنون 3 هزار و 500تن کلزا در این شهرستان برداشت شده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیر امور آب شهرستان دهلران گفت: برای لایه روبی زهکش های شهرستان دهلران 7میلیار تومان از محل اعتبارت سیل هزینه شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - فرماندار دهلران گفت: عملیات اجرایی آبرسانی به روستای بدر در بخش دشت عباس این شهرستان 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۲۹    
فرماندار شهرستان دهلران گفت: مراودات فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی این شهرستان با استان خوزستان ،سفر ها ودورهمی ها خانوادگی علت افزایش مبتلایان به کرونا در شهرستان بود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۵۹    
نماینده مردم دهلران در مجلس با بیان اینکه مجلس به دنبال دائمی کردن همسان سازی حقوق بازنشستگان است،گفت:طبق مستندات دره شهر، ابدانان و بدره که تا سال 74 یک شهرستان بوده اند ،جزو مناطق جنگی بشمار می آیند.
خبرگزاری پلیس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
گروه ناجا-جانشین فرمانده مرزبانی استان ایلام از کشف و مهار 249 راس دام سبک و سنگین حین خروج از مرزهای دهلران خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ناحیه دهلران در بازدید از اصناف این شهرستان به همراه عسکری فرمانداردهلران گفت:سپاه ناحیه دهلران در نظارت بر اصناف وکنترل ترددها جهت رعایت محدودیت های کرونایی باستادکرونای این شهرستان همکاری می کند.
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش آفتاب ایلام ؛علی اصغر علی اکبری مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان ایلام گفت: اجرای طرح آگاهی از خطرات مین و مواد منفجره در شهرستان های مهران و دهلران از اولویت های آموزشی جمعیت هلال احمر است. ...
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۵۰    
فرمانده هنگ مرزی دهلران از توقیف 249راس احشام سبک وسنگین در حین خروج غیر قانونی از مرز خبر داد. به گزارش آفتاب ایلام، سرهنگ فیض اله آزادخانی با اعلام این خبر اظهار کرد ...
مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام در بازدید از اجرای مراحل پروژه تونل عظیم کبیرکوه گفت: تکمیل این طرح ارتباط بین شهرستان دره شهر با شهرستانهای آبدانان و دهلران را تسهیل خواهد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - فرماندار دهلران از تعطیلی بازار این شهرستان و ممنوعیت فعالیت گروه های شغلی 2، 3 و 4 در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۸:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
ایلام-رئیس سازمان جهاد کشاورزی ایلام با اشاره به آغاز برداشت کلزا در مناطق جنوبی ایلام، گفت: تاکنون 250 تن محصول کلزا از کشاورزان شهرستان دهلران خریداری شده است.
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۰:۱۵    
استاندار ایلام با بیان اینکه راه اندازی NGL دهلران با سرمایه گذاری 1/5میلیون دلاری به منظور جلوگیری از هدر رفت گاز های خروجی از چاه های نفت جنوب یک اولویت ویژه برای توسعه اقتصادی استان است، مطرح کرد : وتوسعه طرح هم به اقتصاد ملی کمک می کند و از طرفی هم منجر به رفع الودگی محیط زیست ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۶:۰۱    
نماینده مردم دهلران در مجلس با بیان اینکه رفع سریع موانع در تحویل دستگاه سی تی اسکن بیمارستان دهلران بویژه در بحران بیماری کرونا ضروری است،گفت: شیوع پیک چهارم کرونا در استان ایلام باکمبود تجهیزات پزشکی قابل قبول نیست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام مدیر حفظ نباتات جهاد کشاورزی ایلام از مبارزه با اولین توده ملخ های صحرایی در 450 هکتار از اراضی جنوب استان خبر داد و گفت: این ملخ ها خسارتی به مزارع وارد نکرده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۲۲    
مدیرعامل شرکت مهندسی و ساختمان صنایع نفت با اشاره به تامین بخشی از منابع مالی پروژه ان. جی. ال دهلران، از ایجاد شتاب در اجرای این پروژه خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دهلران از پیش بینی برداشت170 هزار تن گندم در این شهرستان خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
ایلام- استاندار ایلام از سرمایه گذاری 1.5میلیون دلار برای اجرای طرح ان جی ال دهلران خبر داد و گفت: اجرای این طرح منجر به شکوفایی اقتصاد استان می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - 334 واحد صنفی به دلیل محدودیت های کرونایی در بازار دهلران پلمب شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
ایلام- اقدسی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی ایلام با اشاره به آغاز برداشت دانه روغنی کلزا از در سطح 13 هزار هکتار از مزارع استان گفت: شهرستان دهلران قطب تولید کلزا است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۱:۳۶    
شهرستان دهلران در ایام نوروز قرمز اعلام شد، تنها چند روز بعد شهرستان آبدانان نیز به شهرهای قرمز استان اضافه شد و در این روزها اکثر شهرهای استان قرمز شدند که شرایط مبتلایان به کرونا در شهرستان آبدانان بسیار نگران کننده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره صمت شهرستان دهلران گفت: باتوجه به شرایط قرمز شهرستان، در راستای اجرای مصوبات ستاد ملی کرونا 334واحد صنفی در شهرستان دهلران پلمپ شده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان دهلران گفت: در راستای بخشنامه ستاد کرونای شهرستان واستان تا اطلاع ثانوی 8باشگاه بخش خصوصی پلمپ شده است.
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست شبکه بهداشت و درمان دهلران گفت : متأسفانه روند افزایشی بستری بیماران کرونایی در دهلران به شدت افزایش یافته ودر حال حاضر 31نفر در بیمارستان شهدا دهلران بستری هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۱:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - فرماندار دهلران گفت: با توجه به وضعیت قرمز شهرستان اقدامات سخت گیرانه در مبارزه با کرونا در دستور کار ستاد کرونای شهرستان است.
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۱:۰۲    
با خیز بلند موج چهارم کرونا در کشور علی الخصوص استان ایلام و اکثر شهرستان های آن شاهد چالش زیادی در خصوص نبود امکانات و کمبود نیروهای درمانی در برخی از شهرستان های استان علی الخصوص دهلران هستیم .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۷:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
ایلام-سرپرست شبکه بهداشت و درمان دهلران از روند افزایشی بستری بیماران کرونایی در دهلران خبر داد و گفت: مردم شهرستان از تجمعات خودداری کنند.
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۰۵    
رضا محمدرحیمی رئیس سازمان صمت استان ایلام در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام ؛ گفت: با توجه به تغییر رنگ بندی شهرستان ها و لزوم تعطیلی صنوف به منظور کمک به کاهش تردد ها ، ادارات صنعت ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۵۷    
شهید علی افخمی ، سرباز دلاور اسلام بود که در منطقه عملیاتی دهلران از ناحیه صورت مجروح شد و سرانجام بر اثر تصادف در تیرماه 1367 در منطقه عملیاتی ایلام به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۵۴    
مدیر حفظ نباتات جهاد کشاورزی ایلام گفت: اولین توده ملخ های صحرایی در شهرستان های آبدانان و دهلران در هفته دوم فروردین 1400 مشاهده شد و توانستیم با موفقیت آنها را که 450 هکتار از اراضی را درگیر کرده بودند مهار کنیم.
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۶:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس حوزه هنری استان از معرفی چهره برتر هنر انقلاب اسلامی استان ایلام در هفته هنر انقلاب اسلامی خبر داد. بودجه های فرهنگی کجا هزینه می شود ؟/برخی متولیان فرهنگی باید خجالت بکشند برخورداری 30 هزار فعال هنری از خدمات بیمه ای 13سال بلاتکلیفی مجتمع فرهنگی هنری شهرستان دهلران ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی ره شهرستان دهلران از کمک 70 میلیون ریالی یکی از نیکوکاران این شهرستان به نیازمندان و مددجویان این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۳:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - فرماندار دهلران گفت: کمباین داران با توجه به فصل برداشت محصولات کشاورزی در بدو ورود به شهرستان باید گواهی سلامت ارائه دهند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
منابع کارگری در استان ایلام می گویند: دولت، بانک ها و دیگر نهادها به کارخانه گچ جواهر جنوب دهلران کمک کنند تا از بحران مالی خارج شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۷:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
کارخانه گچ جواهر جنوب دهلران با وجود مشکلات متعدد 20 سال است بدون وقفه و به طور مستمر به تولید خود ادامه می دهد و برای بیش از 500 نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم اشتغالزایی ایجاد کرده و نیازمند توجه است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۷:۳۵    
رئیس بیمارستان شهدای دهلران گفت: از 25 اسفند ماه تا کنون 3 هزار و 500 نفر از شهروندان دهلرانی به بیمارستان شهدا مراجعه کرده و درمان شده اند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۷:۳۵    
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دهلران گفت: 4 آرایشگاه زنانه ومردانه به دلیل رعایت نکردن دستورالعمل های ستاد مقابله با کرونا و فعالیت عادی پلمپ و از ادامه فعالیت آنها جلوگیری شده است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۷:۱۰    
در راستای پیشگیری وکنترل بیماری کووید 19طرح سردارشهیدحاج قاسم سلیمانی حوزه بسیج دشت عباس سپاه ناحیه دهلران اقدام به توزیع ماسک رایگان بین مردم این بخش کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۲۷    
رئیس اداره صمت شهرستان دهلران گفت: در طرح نظارتی ویژه ایام پایانی سال و تعطیلات نوروز اصناف متخلف در دهلران 62 میلیون تومان جریمه شدند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۸:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم دهلران در مجلس گفت: چهارخطه کردن مسیر ایلام بدره و دره شهر بعنوان پروژه ملی تعریف شده و علاوه بر بودجه های جاری مبلغ 450 میلیاردتومان از محل ماده 56 به این امر اختصاص یافته است.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۷:۴۷    
براساس رنگ بندی جدیدی که به تازگی توسط دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام منتشر شده است شهرستانهای دهلران و آبدانان در وضعیت قرمز و شهرهای دره شهر، ایلام و چرداول نیز در وضعیت نارنجی می باشند
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۲۲:۴۰    
با توجه به وضعیت قرمز شهرستان دهلران ولزوم کنترل مبادی ورود و خروج این شهرستان، نظارت به طور مداوم توسط نیروهای حوزه بسیج حضرت ابوالفضل(ع)دشت عباس و عوامل بخشداری ونیروهای ناجا به طور شبانه روز انجام میگیرد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۲۲:۴۰    
به همت سپاه ناحیه دهلران و همکاری روابط عمومی شرکت صنایع نفت بنری به ابعاد بیست متر با موضوع وتصویر شعار سال1400 در بیلبورد بزرگ جاده دهلران به اندیمشک نصب شد.
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش آفتاب ایلام ؛ کریمیان رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام از افزایش شمار مبتلایان به کرونا در استان به تعداد 28444 نفر خبر داد. رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام ادامه داد ...
استانداری ایلام   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۰۱:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
پروژه های بالای 70 درصد در اولویت اتمام قرار دارند ... استاندار ایلام: ارائه عملکرد دولت تبیین خدمات نظام برای مردم است/تغییر اعتبار مسیر ایلام - دره شهر- آبدانان و دهلران از ردیف استانی به ملی/44 پروژه مهم عمرانی استان در اولویت اتمام قرار دارند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۲۱:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان ایلام اعلام کرد: نماز عبادی ، سیاسی جمعه این هفته در شهرستان های آبدانان و دهلران با توجه به قرار گرفتن در وضعیت هشدار اقامه نخواهد شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۲۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: با افزایش آمار مبتلایان و بستری های کرونا این استان وارد پیک چهارم کرونا ویروس شده است.
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۹:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
آفتاب ایلام؛سرهنگ منوچهر مکی فرمانده انتظامی شهرستان دهلران گفت: با توجه به وضعیت خاص کرونا در استان و اجرای مصوبات ستاد کرونا و همچنین شرایط قرمز شهرستان دهلران ، پلیس نیز با آماده باش کامل و استقرار در ورودی و خروجی شهر ستان ، نقش خود را برای کنترل این ویروس و اجرای مصوبات ستاد کرونا ایفا می کند ...