پنجشنبه ۰۹ تیرساعت ۲۱:۳۹Jun 2022 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مکه مکرمه»

ایسنا   ۵ ساعت پیش    
ایسنا/اردبیل زائران حج تمتع استان اردبیل بعد از یک هفته اقامت در مدینه منوره، عازم مکه مکرمه شدند.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - مدیرکل حج وزیارت آذربایجان غربی گفت: نخستین گروه مسافران سرزمین وحی از این استان امروز و از طریق فرودگاه شهید باکری ارومیه به مکه مکرمه عزیمت کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۷ ساعت پیش    
اولین گروه از حجاج آذری امروز از فرودگاه بین المللی باکو برای انجام فریضه حج ابراهیمی راهی عربستان سعودی شدند.
یک عراقی مقیم انگلیس از شهر ولورهمپتون این کشور تا مکه مکرمه را با پای پیاده طی کرد.
زائران ایرانی بیت الله الحرام و مدینه منوره در شب شهادت امام جواد (ع) در هتل های محل اسکان خود در مکه مکرمه و مدینه منوره عزاداری کردند .
ناطقان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۰:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
ستاد مکه اعلام کرد که تاکنون بیش از 26 هزار زائر ایرانی در قالب 215 کاروان وارد مکه مکرمه شدند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۰۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین رکن الدینی پس از احرام بستن در مسجد شجره عازم مکه مکرمه شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۲۲:۰۴   + ۲۰ سایت دیگر  
ستاد مکه اعلام کرد که تاکنون بیش از 26 زائر ایرانی در قالب 215 کاروان وارد مکه مکرمه شدند.
سازمان حج و زیارت   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۲۰:۵۹    
رئیس سازمان حج و زیارت، رئیس ستاد مکه مکرمه و جمعی از اعضای ستاد مکه، از درمانگاه 24 ساعته و فعال در هتل هالی دی ان بازدید و بر توجه به دستورالعمل های بهداشتی تاکید کردند.
سازمان حج و زیارت   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۲۰:۲۹    
رئیس سازمان حج و زیارت، رئیس ستاد مکه مکرمه و جمعی از اعضای ستاد ضمن بازدید از هتل هالی دی ان مکه مکرمه، از روند خدمات رسانی به زائران در این هتل بازدید کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- مدیر حج و زیارت استان اردبیل گفت: زائران استان اردبیل که در روزهای گذشته در مدینه مشغول مراسم راز و نیاز و عبادت بودند، با ترک مدینه وارد مکه مکرمه شدند.
تشرف زائری از انگلیس با پای پیاده به حج آدم محمد، زائر عراقی تبار ساکن انگلیس است که 10 ماه پیش به قصد عزیمت به حج امسال پای پیاده سفر کرده و حالا به مکه مکرمه رسیده است.
سازمان حج و زیارت   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۴:۲۹    
رئیس سازمان حج و زیارت، رئیس ستاد مکه مکرمه، رئیس حوزه ریاست و روابط عمومی ، مسئول تغذیه و تدارکات عملیات حج و جمعی از اعضای ستاد از آشپزخانه محل طبخ و توزیع غذای زائران ایرانی در مکه مکرمه بازدید کردند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس ستاد مکه مکرمه توضیحاتی را در خصوص اعزام زائران به مکه مکرمه بیان کرد و گفت: در حال حاضر 24 هزار و 700 زائر در این شهر حضور دارند و در روزهای آتی سایر حجاج نیز وارد این شهر می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۲:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
تاکنون از 32 هزار ایرانی که به سرزمین وحی اعزام شده اند، 19 هزار نفر به زیارت مسجدالنبی (ص) مشرف و 13 هزار نفر آن ها از مدینه، عازم مکه مکرمه شده اند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۱:۳۲    
شفقنا- حضرت آیت الله العظمی سیستانی به پرسشی درباره استفاده از ماشین سقف دار درمسیر میقات تا مکه، پاسخ گفته است. به گزارش شفقنا متن پرسش وپاسخ مطرح شده بدین شرح است: انتهای پیام شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام
سازمان حج و زیارت   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۲:۵۹   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس ستاد مکه مکرمه توضیحاتی را در خصوص اعزام زایران به مکه مکرمه بیان کرد و گفت که در حال حاضر 24 هزار و 700 زایر در این شهر حضور دارند و در روزهای آتی سایر حجاج نیز وارد این شهر می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۸:۴۲    
مسئول ستاد منطقه یک مدینه منوره : همه زوار خوزستانی ، پس از احرام ، برای انجام اعمال حج روانه مکه مکرمه شده اند .
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۶:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
عربستان_ 4 هزار و 800 زائر در مدینه با مراجعه به مراکز درمانی زائران ایرانی تحت معاینات پزشکی قرار گرفتند و خدمات درمانی دریافت کردند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۵:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
مسلمانان از سراسر جهان که برای انجام مناسک حج تمتع به مکه مکرمه سفر کرده اند در طواف کعبه شرکت کرده و نماز به جا آوردند.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۴:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
فرارو- همزمان با زلزله مرگبار در مناطق پکتیکا و خوست در شرق افغانستان که بیش از دو هزار کشته و مجروح برجای گذاشته است، سفر شماری از سران طالبان به مکه مکرمه جنجالی شده است. ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
جانشین نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت بمنظور بررسی روند اعزام زائران از مدینه منوره به مکه مکرمه در مسجد شجره حضور یافت.
سازمان حج و زیارت   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۲۳:۲۹   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان آخرین آمار ورود زائران ایرانی را به تفکیک ورود به مدینه منوره و مکه مکرمه اعلام کرد.
روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۲:۴۰    
مصطفی الکاظمی، نخست وزیر عراق، با حضور نیروهای امنیتی در مسجد الحرام، برای ادای حج عمره
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مسلمانانی که از سراسر جهان برای انجام زیارت خانه خدا به مکه مکرمه مشرف شده اند، به کبوترهای اطراف مسجد الحرام غذا دادند.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
دفتر نخست وزیر عراق در بیانیه خود همچنین آورده که وی در ادامه نیز، مناسک حج عمره را در بیت الله الحرام در مکه مکرمه ادا کرده سپس به سفر خود به عربستان پایان داده و ظهر یک شنبه عازم تهران شده جایی که مورد استقبال رسمی سید ابراهیم رئیسی ، رئیس جمهوری ایران قرار گرفت.
سازمان حج و زیارت   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۰۲:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
رییس سازمان حج وزیارت بعد از احرام بستن در میقات شجره، رهسپار مکه مکرمه شد تا روند خدمات اجرایی به زایران کشورمان را بررسی نماید.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۲۳:۲۳   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - شمار زائران ایرانی در مکه مکرمه با احتساب پروازهای جده و ورودی زائران از مدینه به مکه، از مرز 20 هزار نفر گذشت.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۶:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
امسال 39 هزار و 635 نفر از زائران کشورمان به حج تمتع مشرف می شوند و به منظور حفظ سلامت زائران و جلوگیری از مشکلات احتمالی، 5 درمانگاه در مکه مکرمه و مدینه منوره به خدمت رسانی به زائران می پردازد که 2 درمانگاه در مدینه و سه درمانگاه در مکه مکرمه راه اندازی شده است.
اعتدال   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۵:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
مسلمانانی که از سراسر جهان برای انجام زیارت خانه خدا به مکه مکرمه مشرف شده اند، به کبوترهای اطراف مسجد الحرام غذا دادند. وزارت حج و عمره عربستان در آماری اعلام کرد: تعداد حجاجی که تا روز جمعه وارد مدینه منوره شده اند ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مسجد جن از مشهورترین مساجد قدیمی مکه مکرمه است و سوره جن بر پیامبر اکرم (ص) در این مکان نازل شده است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
امام جماعت تنها مسجد شهر نوگینسک به حج تمتع مشرف شد و پیش از اعزام به مکه مکرمه تاکید کرد که به بسیار خوشحال است که برای ادای مناسک حج به سرزمین وحی می رود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۷:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت در چهارمین نشست شورای برنامه ریزی بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت در مدینه گفت: در روند اجرای برنامه های حج 1401 در مکه مکرمه و مدینه منوره مشکلی وجود ندارد.
جمعیت هلال احمر استان اصفهان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۵:۳۰    
صبح امروز داروهای قابل استفاده در مراکز درمانی سازمان پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر به مکه مکرمه رسید تا حجاج ایرانی در حج امسال دچار مشکل نشوند. ...
مدیر درمان بیمارستان مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر در مکه مکرمه گفت: تیم های پزشکی و درمانی هلال احمر ایران تا کنون 300 مورد خدمات ویزیت تخصصی به زائران ایرانی حج تمتع ارائه داده اند.
خبرهای فوری   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
خبرمهم: ستاد حج و زیارت در مکه مکرمه، از استقرار بیش از 17 هزار زائر ایرانی در این شهر مقدس برای انجام مناسک حج تمتع خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
نخستین کاروان زائران خانه خدا اعزامی از استان سمنان به سرزمین وحی پس از اقامتی 5 روزه در مدینه منوره وارد مکه مکرمه شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
نخستین کاروان حجاج اعزامی از استان سمنان به سرزمین وحی پس از اقامتی شش روزه در مدینه منوره وارد مکه مکرمه شد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۲۲:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
شفقنا- ستاد حج و زیارت در مکه مکرمه از استقرار بیش از 17 هزار زائر ایرانی در این شهر مقدس برای انجام مناسک حج تمتع خبر داد. به گزارش شفقنا، این ستاد در گزارشی اعلام کرد: از هفته گذشته که نخستین کاروان های حجاج ایرانی وارد شهر مکه مکرمه شدند ...
مدیر درمان بیمارستان مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر در مکه مکرمه با اشاره به اینکه حال عمومی زائران حج تمتع مساعد است، خدمات بهداشتی و درمانی ارائه شده به زائران ایرانی در مکه مکرمه را تشریح کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۳:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: زائران خانه خدا در حج تمتع 1401 با استقبال کشور میزبان، وارد مکه مکرمه می شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۲:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
زائران خانه خدا در حج تمتع 1401 با استقبال کشور میزبان، وارد مکه مکرمه می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۱:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
دعای کمیل زائران ایرانی حج تمتع در مکه مکرمه و مدینه منوره طنین انداز شد و زائران در سرزمین وحی با معبود راز و نیاز کردند.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۰۹:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
عربستان- دعای روحبخش کمیل با حضور پر شور زائر سرزمین وحی پنج شنبه شب در هتل های محل اقامت حجاج کشورمان برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۰۹:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
با توجه به فرارسیدن ایام معنوی حج تمتع، نرخ مکالمه از تمامی تلفن های ثابت در سراسر کشور به مقصد تمامی تلفن های ثابت در شهر های مکه مکرمه و مدینه منوره، با 25درصد تخفیف محاسبه می شود.
سازمان حج و زیارت   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۰:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر با اشاره به آخرین وضعیت بهداشتی و درمانی زائران حج تمتع 1401 گفت: شرایط بهداشتی و درمانی در مکه مکرمه و مدینه منوره مناسب است و زائران همه دستورالعمل های لازم را رعایت کنند.
رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر از فعال شدن بیمارستان این جمعیت در مکه مکرمه و استقرار درمانگاه در 28 هتل محل اسکان زائران ایرانی حج تمتع خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۳:۱۰    
عربستانی ها، از حجاج کشور های مختلف، در ورود به هتل های مکه مکرمه با آب زمزم، قهوه، خرما و گل رز استقبال می کنند.