یکشنبه ۰۲ مهرساعت ۲۱:۳۵Sep 2023 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اعطای تسهیلات»

ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۵:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، مجید شکرالهی، مدیر ارزیابی و سرمایه گذاری داخلی صندوق توسعه ملی در گفت وگو با یک برنامه رادیویی، اظهار داشت: صندوق توسعه ملی از اعطای تسهیلات به سرمایه گذاری تغییر رویکرد داده تا مطابق صندوق های ثروت دیگر کشورها، ارزش دارایی بین نسلی حفظ شود. ...
پول پرس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۰:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
شرکت پشتیبانی و فروش ابنیه حافظ (سهامی خاص) به نمایندگی از بانک ایران زمین در نظر دارد ملک مشروحه ذیل با شماره 2/ج/1402 را از طریق مزایده عمومی و به روش نقدی یا با اعطای تسهیلات بفروش رساند.
اخبار بانک   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۶:۵۳   + ۱۹ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مرودشت از اقدامات بانک آینده در خصوص حمایت از کارآفرینان مشاغل خانگی این شهرستان در قالب اعطای تسهیلات اشتغال زایی تبصره 16 قدردانی کرد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
شرکت ها و سازمان های مشتری بانک گردشگری می توانند از طرح زی کارت این مجموعه برای اعطای تسهیلات به کارمندان وکارکنان خود استفاده کنند. تسهیلات این طرح در سقف 10، 20، 30، 40 و 50 میلیون تومانی ارائه می شود.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۵۱    
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گلستان : انصافا اگر بخواهیم بانکها را در اعطای تسهیلات مشاغل خانگی قضاوت کنیم عملکرد شایسته ای برای بانکها می توان در نظر داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- استاندار کرمانشاه با تاکید بر افزایش سهم پرداخت تسهیلات اشتغالزایی در استان، گفت: معتادان بهبودیافته کرمانشاه تسهیلات اشتغالزایی دریافت کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۶:۳۶    
مدیر شیلات و امور آبزیان سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی از اعطای تسهیلات آبزی پروری توسط بنیاد برکت در استان خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۵:۲۱    
اقتصاد ایران: سرپرست معاونت بانکی و اعتباری صندوق توسعه ملی از اعطای تسهیلات و همچنین مشارکت این صندوق برای خرید کشتی و نفتکش خبر داد.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۲۲:۵۲   + ۳۴ سایت دیگر  
شرکت پشتیبانی و فروش ابنیه حافظ (سهامی خاص) به نمایندگی از بانک ایران زمین در نظر دارد ملک مشروحه ذیل را از طریق مزایده عمومی و به روش نقدی یا با اعطای تسهیلات بفروش رساند.
اخبار بانک   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۷:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
شرکت پشتیبانی و فروش ابنیه حافظ (سهامی خاص) به نمایندگی از بانک ایران زمین در نظر دارد ملک مشروحه ذیل را از طریق مزایده عمومی و به روش نقدی یا با اعطای تسهیلات بفروش رساند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: امسال می توانیم 50 درصد تسهیلات اشتغال را به افراد غیر مددجو با رعایت ملاحظات دهک اعطا کنیم.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۴:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
تبریز- پیرو پیگیری ها و جلسات متعدد سازمان شیلات ایران و مدیران بنیاد برکت برای اولین بار کمیته آبی بنیاد برکت در راستای توسعه کارآفرینی و اشتغال زایی در حوزه طرح های آبزی پروری در مسیر رونق و جهش تولید تسهیلات اعطا می کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۰:۵۷   + ۴۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت بانکی و اعتباری صندوق توسعه ملی از اعطای تسهیلات و همچنین مشارکت این صندوق برای خرید کشتی و نفتکش خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۸:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیر امور شعب بانک مسکن در آذربایجان غربی گفت: تاکنون 5 هزار و 222 واحد طی قرارداد با این بانک از تسهیلات نهضت ملی مسکن استان بهره مند شده اند.
تیتر ۱   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۳:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
فرماندار کرج از تخصیص تسهیلات بانکی به 661 بانوی کارآفرین خبر داد.
عصر بانک   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۳:۱۹   + ۲۰ سایت دیگر  
ویژگی اصلی ستاپ یا همان سامانه تسهیلات آنلاین بانک پارسیان، مکانیزه کردن فرایند تشکیل پرونده برای اعطای تسهیلات است و متقاضی و ضامنین پس از اسکن کلیه مدارک در صورت واجد شرایط اخذ تسهیلات بودن، با مراجعه به شعبه به صورت حضوری قراردادها و وثایق را امضا می کنند
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۵:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل اداره راه و شهرسازی استان کرمانشاه گفت: با الحاق یک هزار و 300 قطعه زمین با ظرفیت 2 هزار و 600 واحد و همچنین اعطای تسهیلات به مردم در راستای قانون جوانی جمعیت، به خانوار های دارای سه فرزند و بیشتر، زمین رایگان اهدا می شود.
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۴:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
نقدینه- بانک شهر و شرکت های تابعه کل سهام خود را در شرکت آب و برق کیش با شرایط نقد واقساط از طریق اعطای تسهیلات به فروش می رسانند. به گزارش پایگاه خبری نقدینه، در مزایده ای که روز 8 مهرماه امسال برپا خواهد شد، بانک شهر در اجرای قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و سیاست های ابلاغی بانک مرکزی ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۴:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه آزاد اسلامی دستورالعمل اعطای تسهیلات بانک ملی به دانشجویان مقاطع مختلف دانشگاه آزاد اسلامی را ابلاغ کرد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۲:۱۹   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه آزاد اسلامی دستورالعمل اعطای تسهیلات بانک ملی به دانشجویان مقاطع مختلف دانشگاه آزاد اسلامی را ابلاغ کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
تسهیلات خط اعتباری بخش مکانیزاسیون به مبلغ بیش از 100 میلیارد تومان به سازمان جهاد کشاورزی استان ابلاغ شده است.
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۰:۵۸    
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، علیرضا شهبازی نماینده مردم شریف شهرستان نهاوند از کارگاه فرش دستباف نهاوند بازدید کرد. سمانه بحیرائی مدیرکارگاه ضمن تشکر ازحمایت های نماینده نهاونددر خصوص اعطای تسهیلات به بافندگان و با اشاره به اینکه هم اکنون بیش از 20 بافنده دراین شرکت مشغول فعالیت می باشند ...
اخبار ملکان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۳:۳۵    
مدیر بنیاد مسکن ملکان از اعطای تسهیلات 200 میلیون تومانی بهسازی مسکن در شهرهای لیلان و مبارکشهر و روستاهای این شهرستان خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۶:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر اهواز با اشاره به نبود ناوگان ویژه دانش آموزان استثنایی، گفت: قرار است لایحه ای تنظیم شود تا در صورت تصویب، کمک نقدی برای جابه جایی دانش آموزان مدارس استثنایی اختصاص پیدا کند.
آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۳:۱۹    
ساری- ایرنا- حدود 18 ماه پس از سفر استانی رئیس جمهور به مازندران و با ارجاع حدود 15 هزار نامه مرتبط با دریافت تسهیلات، معاون اقتصادی استاندار از پرداخت سه هزار و 200 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به صاحبان بنگاه های اقتصادی درخواست کننده از آیت الله رئیسی و ایجاد 6 هزار شغل خبر می دهد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۰۷:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
ساری- ایرنا- حدود 18 ماه پس از سفر استانی رئیس جمهور به مازندران و با ارجاع حدود 15 هزار نامه مرتبط با دریافت تسهیلات، معاون اقتصادی استاندار از پرداخت سه هزار و 200 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به صاحبان بنگاه های اقتصادی درخواست کننده از آیت الله رئیسی و ایجاد 6 هزار شغل خبر می دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون ستاد اجرایی فرمان حضرت امام گفت: اعطای تسهیلات امسال 1401 تا 1402 مبلغ 500 میلیارد تومان بوده و برای سال 1402 تا 1403 مبلغ هزار میلیارد تومان با کارمزد چهار درصد برای خرید ادوات صرفاً در اراضی دیم در اختیار کشاورزان قرار داده می شود.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۰۹:۳۹   + ۲۱ سایت دیگر  
آمارهای جدید بانک مرکزی از عملکرد شبکه بانکی در پرداخت تسهیلات مسکن نشان می دهد به جز بانک مسکن، عملکرد سایر بانک ها در اعطای تسهیلات به نهضت ملی مسکن صفر یا نزدیک به صفر بوده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۰۰:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: بانک شهر، 50 درصد سهام در شرکت آب و برق کیش را از طریق مزایده به ارزش 5.3 هزار میلیارد تومان و با اعطای تسهیلات واگذار می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۵:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
یزد- استاندار یزد گفت: بر اساس سیاست های دولت برای رونق نوسازی بافت فرسوده شهری، دو اتفاق خوب رخ داد که اعطای تسهیلات نوسازی در این محدوده به مبلغ 350 میلیون تومان یکی از این اتفاقات است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان زرندیه گفت: 16 هنرمند صنایع دستی این شهرستان موفق به دریافت وام مشاغل خانگی شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۱:۵۴    
مدیر جهاد کشاورزی باوی : بیش از 10 میلیارد ریال تسهیلات کم بهره به متقاضیان مشاغل خانگی در شهرستان باوی اعطا می گردد.
نائب رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری استان البرز در جلسه با هیات مدیره شرکت دارویی آرنا حیات که در استان البرز فعالیت می نمایند؛ گفت : نگاه بانکهای استان البرز در اعطای تسهیلات به شرکتهای دارویی دانش بنیان مثبت است.
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - رحمان بن سعید در دیدار چهره به چهره با زندانیان حوزه قضایی زندان ماهشهر که در مجموعه فرهنگی تربیتی شهید سلیمانی این زندان انجام گرفت، بر مشارکت زندانیان در برنامه های اصلاحی و تربیتی زندان تاکید کرد و گفت ...
ایران اکونا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۰:۲۵   + ۳۹ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونا به نقل از خبرگزاری مهر، مهدی صحابی مدیر اداره اعتبارات بانک مرکزی گفت: از بیستم خردادماه سال جاری و با ابلاغ بسته نظارتی – اعتباری روند منفی تسهیلات قرض الحسنه ازدواج در ابتدای سال جاری به روند مثبت و فزاینده تبدیل شده و انتظار می رود با روند کنونی اعطای تسهیلات مزبور ...
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۶:۵۳   + ۴۸ سایت دیگر  
عصراقتصاد: به گفته مدیر اعتبارات بانک مرکزی، اگر بخواهیم امروز صف وام ازدواج را به صفر برسانیم137 همت منابع لازم است. مهدی صحابی مدیر اداره اعتبارات بانک مرکزی گفت ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
بسیج سازندگی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با اعطای تسهیلات اشتغالزایی زمینه را برای رونق صنایع تبدیلی و فرآوری محصولات باغی و کشاورزی فراهم کرده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۵:۳۴    
بانک مرکزی در گزارشی عملکرد 5 ماهه بانک ها را در اعطای تسهیلات به شرکت های دانش بنیان بررسی کرد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۳:۳۶    
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پیش از ظهر امروز در نشست صمیمی با همکاران و ملاقات چهره به چهره، پاسخگوی درخواست ها و مطالبات کارکنان بخش های مختلف ستاد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
پاکدشت- فرماندار پاکدشت با تاکید بر حل مشکلات در حوزه اشتغال گفت: اعطای تسهیلات اشتغالزایی آسان کاهش نرخ بیکاری در پاکدشت را رقم می زند.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۸:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
در راستای حفظ حقوق شهروندی صبح امروز دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان به همراه معاونین دادسرای کرمان، مدیر کل زندان های استان و قاضی ناظر زندان با 200 نفر از مددجویان زندان مرکزی دیدار و به درخواست های آنان جهت اعطای تسهیلات قضائی رسیدگی نمودند. ...
بانکی   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۱:۳۵   + ۷۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک تجارت، این بانک در مردادماه سال جاری و به منظور ایفای نقش مسئولیت اجتماعی خود، به 12 هزار و 543 نفر تسهیلات قرض الحسنه ازدواج پرداخت کرد تا نقش ویژه ای در حوزه حمایت از جوانان برای تشکیل خانواده ایفا کند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۲۰:۰۵    
شهروندخبرنگار ما از تاخیر در پرداخت وام فرزندآوری در شهرستان میناب گلایه کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۴:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- رییس پارک علم و فناوری کردستان گفت: 560 میلیارد ریال اعتبار در قالب اعطای تسهیلات هدفمند به واحدهای فناور و شرکت های دانش بنیان تحت پوشش پارک هزینه و 150 شغل تمام وقت با دوام حداقل چهار سال برای فارغ التحصیلان دانشگاهی جویای کار در استان تضمین شد.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۳:۳۰    
شرکت ها و سازمان های مشتری بانک گردشگری می توانند از طرح زی کارت این مجموعه برای اعطای تسهیلات به کارمندان وکارکنان خود استفاده کنند. تسهیلات این طرح در سقف 10، 20، 30، 40 و 50 میلیون تومانی ارائه می شود.
معاون تسهیلات صندوق پیرامون شرایط اعطای وام ضروری، عتبات، تولد فرزند و ازدواج تأکید کرد: به دانشجویانی که با مشکل مالی روبرو می شوند پس از یک سال از شروع تحصیل به ترتیب در مقاطع تخصصی و سایر مقاطع 40 میلیون ریال و 25 میلیون ریال تسهیلات تعلق خواهد گرفت ...
به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان کردستان، جمعی از مسئولین سرپرستی شعب بانک ملت با هدف ترویج فرهنگ اهدای خون و اعطای تسهیلات نوین بانک ملت با مدیر کل انتقال خون دیدار و گفتگو کردند. ...
سلام نو / نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۰۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
بیمه تامین اجتماعی یک نظام تامین اجتماعی است که به منظور حفظ و تامین حقوق اجتماعی و اقتصادی افراد در برابر ریسک های مختلف به صورت تامین مالی فعالیت می کند.