یکشنبه ۰۷ خردادساعت ۱۲:۱۴May 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فرابورس»

نقدینه   ۱ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
نقدینه - در راستای نوسازی ناوگان هواپیمایی کشور، شرکت تامین سرمایه تمدن 10هزار میلیارد ریال اوراق صکوک مرابحه شرکت هواپیمایی کارون را منتشر کرد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ،با مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار ...
عرضه اولیه 12 درصد از سهام بهار رز عالیس چناران روز گذشته با روش ترکیبی در فرابورس انجام و هر سهم این شرکت 16923 ریال کشف قیمت شد.
اقتصاد ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۱:۰۹    
اولین نشست خبری عرضه اولیه سهام شرکت سرمایه گذاری الماس حکمت ایرانیان با نماد والماس صبح امروز با حضور مدیران این مجموعه در شرکت فرابورس ایران برگزار شد و مدیرعامل این شرکت با ارائه گزارش عملکرد؛ آخرین وضعیت والماس را تشریح کرد. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۸:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
کاشی صدف سرام یکی از شرکت های پذیرفته شده در بازار پایه زرد فرابورس در گروه کاشی و سرامیک می باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مجتمع مس سونگون از زیرمجموعه های فملی به عنوان نخستین شرکت سهامی عام پروژه به زودی در فرابورس پذیره نویسی می شود. این خبر و خبر های بیشتر در بسته امروز اخبار کوتاه بهابازار.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۷:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
طی معاملات امروز شنبه ششم خردادماه، دومین عرضه اولیه فرابورس در سال جدید با ورود سهام شرکت بهار رز عالیس چناران در بازار دوم فرابورس ایران رقم خورد.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۷:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
امروز سهام عالیس در بازار فرابورس عرضه وکشف قیمت شد.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۶:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
عرضه اولیه 12 درصد از سهام بهار رز عالیس چناران در نماد “عالیس” با روش ترکیبی امروز در فرابورس انجام شد. به هر کد بورسی چقدر سهم رسید؟
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۶:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
عرضه اولیه و کشف قیمت عالیس در فرابورس ایران با استقبال سهام داران رو به رو شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
فرابورس ایران هفته معاملاتی منتهی به 5 خردادماه را با افزایش 1.4 درصدی شاخص کل و رشد نسبی حجم و ارزش دادوستد ها پشت سر گذاشت.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
مجید عشقی در گفت وگو با ایران اکونومیست به آخرین جزییات تغییر دامنه نوسان اشاره کرد و افزود: افزایش تدریجی دامنه نوسان به این معنا نیست که در هر فصل اقدام به تغییر آن کنیم، بلکه اکنون قرار بر این است تا تغییر دامنه نوسان با اصلاح طبقه بندی بازارها انجام شود. ...
مدار اقتصادی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری الماس حکمت ایرانیان در اولین نشست خبری عرضه اولیه سهام والماس در فرابورس ایران به تشریح آخرین وضعیت این شرکت پرداخت.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
امروز تعداد 100 میلیون و چهار هزار سهم از کل سهام شرکت بهار رز عالیس چناران (سهامی عام) برای اولین بار پس از پذیرش در بازار دوم فرابورس ایران در نماد (عالیس 1) ونمونیک ALSZ1 عرضه اولیه می شود ...
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۲۷    
سهام شرکت کیوان با نماد غیوان در بازار پایه قرمز فرابورس معامله می شد که هم اکنون حدود یک سالی است که معاملات این نماد متوقف است و این نماد بسته می باشد. ولی الله جعفری مدیر سازمان نظارت بر ناشران در گفتگو با نبض بورس از دلایل بسته بودن غیوان و چند نماد دیگر گفت.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
شرکت فرابورس ایران، جزئیات عرضه اولیه عالیس را اعلام کرد.
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
پیش بینی بورس امروز 6 خرداد 1402 برای پیش بینی بورس امروز –شنبه 6 خرداد- به روند بازار سهام در روز چهارشنبه نگاه می کنیم. در آخرین روز معاملاتی هفته شاخص کل افزایش 15 هزار و 164 واحدی داشت و شاخص کل هم وزن به رشد ادامه داد و هزار و 767 واحد بالا آمد ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۳۲   + ۳۴ سایت دیگر  
آخرین اطلاعات حاکی از آن است که درحال حاضر 16 شرکت در صف عرضه اولیه در بازار فرابورس هستند؛ البته این رقم قطعی نیست و ممکن است افزایش یا کاهش داشته باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۸:۰۸   + ۴۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس گفت: در بازار فرابورس می توان با انتشار اوراق برای خرید برنج، بخشی از مشکلات نقدینگی تجار و بازرگانان حوزه خرید برنج را مرتفع کرد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۲:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
بازار فرابورس، امروز شنبه شش خرداد میزبان 12 درصد از سهام شرکت بهار رز عالیس چناران خواهد بود. بر همین اساس در این روز 200 میلیون و 12 هزار سهم معادل 12 درصد از سهام بهار رز عالیس چناران با نماد معاملاتی عالیس با روش عرضه ترکیبی در بازار فرابورس عرضه خواهد شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - عباس بیات : شرکت بهار رز عالیس چناران قرار است امروز (6خرداد 1402)، در بازار دوم فرابورس تحت نماد عالیس به عموم مردم عرضه شود. عالیس چهارمین نماد از گروه آشامیدنی بازار سرمایه محسوب می شود و ارزش گذاری این شرکت توسط تامین سرمایه کاردان به انجام رسیده است ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۰:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
حسن رضایی پور/ کارشناس بازار سرمایه با چرخش سیاستگذار بورسی در بعد قانون گذاری از اواخر اردیبهشت ورق معاملات در بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس ایران برگشت، به نحوی که بعد تغییرات اعمال شده در برخی از مصوبه های سازمان بورس و با پررنگ شدن حذف برخی سیاستگذاری ها ...
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۶:۰۲    
بررسی عملکرد 65 شرکت فعال در صنعت پتروشیمی و گروه محصولات شیمیایی که نیمی در بورس و نیم دیگر در فرابورس و بازار پایه حضور دارند، نشان می دهد صنایع پتروشیمی خلیج فارس با نماد فارس با بیش از 325 درصد، بالاترین میزان رشد درآمد در شش ماه را به ثبت رسانده است.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش آسیانیوز ، بازار فرابورس، شنبه شش خرداد میزبان 12 درصد از سهام شرکت بهار رز عالیس چناران خواهد بود. فردا 200 میلیون و 12 هزار سهم معادل 12 درصد از سهام بهار رز عالیس چناران با نماد معاملاتی "عالیس" با روش عرضه ترکیبی در بازار فرابورس عرضه خواهد شد. ...
جماران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۰:۲۸    
بازار فرابورس، فردا شنبه 6 خرداد میزبان 12 درصد از سهام شرکت بهار رز عالیس چناران خواهد بود.
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۰:۱۲   + ۴۷ سایت دیگر  
بازار فرابورس، شنبه شش خرداد میزبان 12 درصد از سهام شرکت بهار رز عالیس چناران خواهد بود. به گزارش روند بازار به نقل از ایسنا ، فردا 200 میلیون و 12 هزار سهم معادل 12 درصد از سهام بهار رز عالیس چناران با نماد معاملاتی “عالیس” با روش عرضه ترکیبی در بازار فرابورس عرضه خواهد شد. ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۹:۱۲    
در هفته کاری که به اتمام رسید، شاخص کل هم وزن با افزایش 3.64 درصدی در پله 792 هزار و 905 واحد قرار گرفت و شاخص کل فرابورس نیز با افزایش 1.41 درصدی در تراز 29 هزار و 493 واحدی ایستاد و هر سه شاخص در این هفته مثبت بودند.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۵:۴۸   + ۳۱ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از روابط عمومی بانک آینده، بر اساس گزارش های درج شده در این سامانه، گزارش تعیین قیمت سهام شرکت های توسعه عمران فرداگستر (برج آینده)، آتیه امید پارس تابا، دقایق گستر پویا، ارزش آفرینان سیراف (سهامی خاص)، مدیریت بازار متشکل ارزی، تریتا داروی هزاره سوم، بورس کالای ایران ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۵:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
روز چهارشنبه خالص تغییر مالکیت حقوقی به حقیقی بازار سهام منفی شد و 119 میلیارد تومان پول حقیقی از بازار سهام خارج شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرعامل فرابورس ایران از فعالیت بازار SME در فرابورس برای تامین سرمایه شرکت های کوچک دانش بنیان و استارتاپ خبر داد.
به گزارش مس پرس، محمدعلی شیرازی مدیرعامل فرابورس ایران این مطلب را در نشست هم اندیشی مدیران و فعالان بازار سرمایه که در خصوص بررسی ظرفیت های شرکت مس در استان آذربایجان شرقی برگزار شد، عنوان کرد. ...
با مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار، صکوک مرابحه شرکت هواپیمایی کارون (سهامی خاص) به مبلغ 10 هزار میلیارد ریال از طریق فرابورس ایران از روز شنبه مورخ 6 خرداد 1402 به مدت سه روز کاری در نماد کارون 06 عرضه عمومی خواهد شد.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعیه شرکت فرابورس ایران، پذیره نویسی اوراق مرابحه شرکت هواپیمایی کارون آغاز خواهد شد. قبل از اعلام جزییات این پذیره نویسی اوراق مرابحه، به این مطلب می پردازیم که اوراق مرابحه چیست؟ و قبل از خرید اوراق مرابحه توجه به چه نکاتی ضروری است؟
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۶:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
شرکت توسعه فن افزار توسن با نماد تجاری توسن تکنو که به تازگی در فرابورس ایران درج نماد و سهامی عام شده است.
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه به نقل از اکوایران، برای پیش بینی بورس امروز –سه شنبه دوم خرداد- به روند بازار سهام در روز کاری گذشته نگاه می کنیم. در روز دوشنبه شاخص کل بورس 15 هزار و 802 واحد رشد کرد و به رقم 2 میلیون و 318 هزار و 508 واحد رسید ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
فرابورس ایران در اردیبهشت ماه امسال با رشد 4 هزار و 960 واحدی شاخص کل هم وزن و ریزش 270 واحدی شاخص کل خود مواجه بود. در این ماه، نوسان شاخص کل هم وزن به نسبت شاخص کل فرابورس بیشتر بود.
می متالز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - در میانه هفته معاملات بورس تهران شاهد تغییرات اندک شاخص سهام بیمه در بورس و فرابورس بودیم.
می متالز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - در میانه هفته معاملات بورس و فرابورس تهران، شاهد تغییرات اندک شاخص سهام بانک ها و موسسات اعتباری در بازار سرمایه بودیم.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
بازار فرابورس روز شنبه هفته آینده مورخ 6 خرداد ماه میزبان عرضه اولیه 12 درصدی سهام شرکت بهار رز عالیس چناران در نماد “عالیس” می باشد. عرضه اولیه عالیس چقدر نقدینگی می خواهد؟
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۰:۴۱    
در معاملات رو زدوشنبه شاخص کل با افزایش 15 هزار واحدی همراه شد و شاخص کل فرابورس نیز دوباره به کانال 29 هزار واحد برگشت.
می متالز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۸:۰۳    
می متالز - حجم مبنای سهام 13 شرکت حاضر در بازار های اول و دوم و پایه فرابورس از فردا حذف و حجم مبنای 8 نماد دیگر اعمال می شود.
پولی مالی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۷:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی_ پرونده اردیبهشت ماه 1402 در فرابورس ایران با رشد حجم و ارزش معاملات و افزایش ارزش بازارها بسته شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۵:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: امروز نمادهای وبملت، اخابر و فرابورس نمادهای سبزپوش بورس بودند که بیشترین اثر را در رشد شاخص کل بورس داشتند.
ملیت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۴:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
طی معاملات امروز بازار سرمایه، شاخص کل بورس بیش از 15 هزار واحد صعود کرد و شاخص کل فرابورس توانست دوباره وارد کانال 29 هزار واحد شود.
مدار اقتصادی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۴:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
شرکت کارگزاری هامرز پس از اخذ مجوز فعالیت از سازمان بورس، در اواخر اردیبهشت ماه جاری به صورت رسمی به عضویت فرابورس ایران درآمد و بدین ترتیب تعداد کارگزاری های فرابورسی به 110 رسید.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۳:۵۸    
طی معاملات امروز بازار سرمایه، شاخص کل بورس بیش از 15 هزار واحد صعود کرد و شاخص کل فرابورس توانست دوباره وارد کانال 29 هزار واحد شود.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۳:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، شاخص کل بورس امروز با 15 هزار و 805 واحد صعود تا رقم دو میلیون و 318 هزار واحد افزایش یافت. شاخص کل با معیار هم وزن نیز با 12 هزار و 797 واحد افزایش رقم 776 هزار و 853 واحد را ثبت کرد.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۳:۳۶   + ۵۵ سایت دیگر  
طی معاملات امروز دوشنبه اول خرداد ماه 1402، شاخص کل بورس بیش از 15 هزار واحد صعود کرد و شاخص کل فرابورس توانست دوباره وارد کانال 29 هزار واحد شود.
اکو فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۳:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
طی معاملات امروز بازار سرمایه، شاخص کل بورس بیش از 15 هزار واحد صعود کرد و شاخص کل فرابورس توانست دوباره وارد کانال 29 هزار واحد شود.