چهارشنبه ۱۰ آذرساعت ۰۳:۰۵Dec 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «افزایش سرمایه»

دنیای اقتصاد   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : افزایش سرمایه به عنوان راهی برای تامین مالی شرکت هاست. این فرآیند در طی مراحل متعدد و با روش های مختلفی انجام می شود. از این رو شرکت ها طی اطلاعیه های متعدد سهامداران را از مراحل این فرآیند آگاه می کنند. در این گزارش به تشریح جزئیات 4 اطلاعیه پرداخته شده است.
صدای بورس   ۷ ساعت پیش    
پیگیری ها در خصوص افزایش سرمایه شرکت های سبدگردان به نتیجه رسید.
صدای بورس   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نشست استراتژی سرمایه گذاری در راستای توانگری و توانمندسازی سهامداران توسط شرکت بیمه کوثر در هشتمین نمایشگاه اینوکسِ برگزار شد.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۵:۵۱    
مجمع عمومی فوق العاده شرکت پتروشیمی فسا در تاریخ 1400/09/13 برگزار خواهد شد.
پول پرس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
پیرو تصمیم مجمع عمومی فوق العاده بانک خاورمیانه در تاریخ 24 تیر 1400 مبنی بر افزایش سرمایه 10٫000 میلیارد ریال شرکت از محل سود انباشته، نزد اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری تهران، این افزایش به طور رسمی در تاریخ 8 آذر ثبت گردید.
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۲:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران بیان کرد: نتیجه این عملکرد را می توان در روند صعودی تعداد پروژه های توسعه محله محوری از 210 پروژه به یک هزار و 610 پروژه و افزایش سرمایه گذاری مشاهده کرد.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۱:۵۷    
مصوبه ای از سوی مدیریت نظارت بر نهادهای مالی ابلاغ شد که وفق آن سرمایه مورد نیاز جهت تاسیس نهادهای مالی چون شرکت های تامین سرمایه، سبدگردان، مشاور سرمایه گذاری و پردازش اطلاعات مالی به یکباره افزایشی 200 تا 250 درصدی پیدا کرده است.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۱:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
طرح تأمین منابع مالی از طریق تهاتر با هدف افزایش سرمایه گذاری در پروژه های زیربنایی در حوزه های نفت، نیرو و راه و شهرسازی، در نشست ستاد هماهنگی اقتصادی دولت مطرح و مقرر شد برای تسریع در اجرای این طرح ها، مقررات و آیین نامه های لازم تهیه شود و به تصویب مراجع ذی صلاح برسد.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری گروه صنایع بهشهر ایران از افزایش سرمایه ازمحل سود انباشته خبر داد.
اخبار بانک   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
هشت شرکت با دریافت مجوز افزایش سرمایه 898 تا 50 درصدی از سود انباشته ، تجدید ارزیابی و آورده نقدی، آماده برگزاری مجمع فوق العاده شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۰:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ظرفیت های موجود در حوزه نفت و گاز، گیاهان دارویی، آب، گردشگری و .... در این استان، گفت: برای رفع محرومیت ها و توسعه اقتصادی راهی جز افزایش سرمایه گذاری نیست.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۹:۵۸   + ۱۵۱ سایت دیگر  
در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت همچنین طرح تامین منابع مالی از طریق تهاتر و با هدف افزایش سرمایه گذاری در پروژه های زیربنایی در حوزه های نفت، نیرو و راه و شهرسازی مطرح و مقرر شد برای تسریع در اجرای این طرح ها، مقررات و آیین نامه های لازم تهیه و به تصویب مراجع ذیصلاح برسد
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۷:۲۲    
سازمان بورس اخیرا در ابلاغیه ای حداقل مبلغ سرمایه جهت تاسیس شرکت سبدگردان را از مبلغ 4 میلیارد تومان به 10 میلیارد تومان افزایش داد که با انتقاداتی از سوی فعالان بازار همراه شد.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
پس از نوسان شدید قیمت طلا در روز جمعه و بسته شدن بازار در زیر 1800 دلار، امروز دوشنبه همراه با باز شدن بازار طلا در حال استفاده از نگرانی سرمایه گذاران از واریانت جدید کووید 19 بوده و یک رشد مجدد را از خود نشان می دهد.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۵:۴۷    
شرکت قند مرودشت از شفاف سازی درخصوص افزایش سرمایه خبر داد.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۵:۴۷    
شرکت شیر پاستوریزه پگاه گلپایگان از خارج شدن درخواست افزایش سرمایه از دستور کار خبر داد.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۰۹:۵۴    
در 2 روز اخیر برخی شرکت های حاضر در بازار سهام، جزئیاتی از افزایش سرمایه خود را در وبسایت کدال منتشر کردند. برخی از صدور مجوز افزایش سرمایه و برخی دیگر از پیشنهاد هیات مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه خود خبر دادند ...
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
شرکت تولید تجهیزات سنگین هپکو از پیشنهاد افزایش سرمایه خبر داد.
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۰۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
دنیای معدن- صبا نمایشی: افزایش قیمت مس در بازار جهانی باعث شد تا شرکت ملی صنایع مس ایران پروژه های توسعه ای خود را با سرعت بیشتری اجرایی کند. در همین زمینه افزایش سرمایه شرکت از محل سود انباشته نیز در دستور کار فملی قرار گرفت و در مجمعی که برگزار شد به تصویب رسید.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۲۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
نقدینه - هیأت مدیره گروه بهمن افزایش سرمایه 2001 درصدی این شرکت از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها را به تصویب رساند. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، هیأت مدیره گروه بهمن افزایش سرمایه 2001 درصدی این شرکت از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها را به تصویب رساند.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۹:۳۸    
امروز 7 آذر 1400 شاملا مجمع فوق العاده خود را به منظور تصمیم گیری درباره افزایش سرمایه برگزار کرد. گزارش جامع و کامل نبض بورس از این مجمع را بخوانید.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۷:۱۷    
دستورالعمل افزایش سرمایه سبدگردان ها و نگرانی و حواشی آن از جانب صدای بورس پیگیری شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۶:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شرکت معدنی املاح ایران مجمع عمومی فوق العاده شرکت معدنی املاح ایران امروز با حضور نمایندگان صاحبان سهام این شرکت در هلدینگ صدرتامین برگزار شد. این مجمع افزایش سرمایه 221 درصدی از محل آورده نقدی و مطالبات سهامداران را تصویب کرد. ...
راه پرداخت   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام گروه فن آوا با دستور جلسه افزایش سرمایه شرکت، روز یکشنبه مورخ هفتم آذرماه 1400 با حضور 97/31 درصد سهام داران برگزار شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- استاندار بوشهر ظرفیت های شهرستان گناوه در حوزه های مختلف را برشمرد و خواستار فراهم شدن افزایش سرمایه گذاری بخش خصوصی و توسعه زیرساخت ها برای تحقق این مهم شد.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۱:۳۷    
هیات مدیره به مجمع فوق العاده شرکت بهمن لیزینگ پیشنهاد افزایش سرمایه داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: در مهمترین خبر، از فردا عصر کمیسیون مشترک برجام درو جدید از مذاکرات خود را آغاز میکند.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
زیرمجموعه بورسی هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس، برنامه افزایش سرمایه سنگین از محل تجدید ارزیابی دارایی ها را تغییر داد و از 6567 به 7944 درصد رساند.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعیه منتشر شده در کدال، هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری صبا تامین به مجمع عمومی فوق العاده این شرکت پیشنهاد افزایش سرمایه داده است.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
سرمایه گذاری صبا تامین از پیشنهاد هیات مدیره مبنی بر افزایش سرمایه 56 درصدی از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی خبر داد.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
هیات مدیره شرکت پتروشیمی پارس به مجمع فوق العاده پیشنهاد افزایش سرمایه داد.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۹:۳۷    
شرکت سرمایه گذاری صبا تامین از پیشنهاد هیئت مدیره مبنی بر افزایش سرمایه خبر داد.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
هیات مدیره شرکت ماشین سازی نیرو محرکه افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی های شرکت را مصوب کرد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۸:۳۴    
جلسه شورای راهبردی بخش کشاورزی استان با محوریت سفر قریب الوقوع ریاست جمهوری به استان و بررسی رفع موانع صدور مجوزها و افزایش سرمایه صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان برگزار شد.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۸:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
شرکت سیمان ارومیه در کدال اطلاعیه جدیدی منتشر کرد.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۹:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
شرکت سیمان ارومیه در کدال اطلاعیه جدیدی منتشر کرد.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۴:۳۱   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان توسعه تجارت ضمن اشاره به تشکیل صندوق مدیریت عوارض صادراتی، از افزایش سرمایه 500 میلیون دلاری صندوق ضمانت صادرات با همراهی سازمان برنامه و بودجه خبر داد. *** تشکیل صندوق مدیریت عوارض صادرات ...
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۴:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
سومین شماره از اولین مجله هوشمند صنعت بیمه کشور با نگاه به صنعت بیمه و حرکت جدید شرکت بیمه رازی منتشر شد. به گزارش پیام فوری به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل بیمه رازی، اولین مجله هوشمند صنعت بیمه کشور که توسط بیمه رازی تهیه و توزیع می شود به شماره سوم رسید. ...
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
به دنبال برگزاری مجمع فوق العاده لیزینگ ایران و شرق برای افزایش سرمایه 133 درصدی، مهلت استفاده از سهام حق تقدم این شرکت اعلام شد.
شستا امروز سیگنال های مثبت به بازار می دهد. این بنگاه بزرگ اقتصادی که روزگاری و در پی دخالت هایی که از آنها یاد شد، به باری بر دوش دولت تبدیل شده بود در حال حاضر در آستانه افزایش سرمایه 1172درصدی از محل تجدید ارزیابی دارایی ها قرار دارد.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
هیات مدیره به مجمع فوق العاده شرکت سیمان ارومیه پیشنهاد افزایش سرمایه داد.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
شرکت گروه دارویی البرز از پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه خبر داد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- روزنامه نیویورک تایمز آمریکا نوشت: جرد کوشنر مشاور و داماد دونالد ترامپ رئیس جمهوری سابق آمریکا، به جمع آوری سرمایه به منظور راه اندازی شرکت سرمایه گذاری جدید خود با مشارکت عربستان سعودی چشم دوخته است. ...
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۲:۵۴    
شرکت آبسال از گزارش توجیهی افزایش سرمایه از محل سود انباشته خبر داد.
مدیر روابط عمومی سازمان بورس گفت: حدود 4 درصد از سود سهام عدالت به سبب افزایش سرمایه شرکت گل گهر سیرجان به صورت سهام به پرتفوی سهامداران اضافه شد.
اردشیر سعدمحمدی در مجمع عمومی فوق العاده با تشریح دلایل بنیادی برای افزایش سرمایه گفت: این صنعت بزرگ با توجه به طرح های توسعه در دست اجرا و رشد ذخایر معدنی دستیابی به درآمد 5/5 میلیارد دلاری را تا4 سال آینده هدف گذاری کرده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
در اولین هفته از آخرین ماه پاییزی وضعیت بازار چنگی به دل نزد. شاخص کل با افت نزدیک به 4 درصد کانال یک میلیون و چهارصد هزار واحد را از دست داد و به محدوده یک میلیون و سیصد و نود چهار هزار واحد رسید. در شاخص هم وزن هم وضعیت جالب نبود و سبد اکثر سرمایه گذاران بازدهی منفی داشت ...
تیتر20   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۰:۲۷    
افزایش سرمایه تاریخی شرکت ملی مس با هدف توسعه هرچه بیشتر رقم خورد اما این موضوع نکات مثبت و منفی بسیاری را در خود جای داده است.