دوشنبه ۱۰ مهرساعت ۱۴:۲۰Oct 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فدراسیون جانبازان»

ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۶:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون جانبازان و توانیابان با اشاره به اعزام 116 ورزشکار در 8 رشته ورزشی به بازی های پاراآسیایی هانگژو چین گفت: تمام اردوها با کیفیت بالا و با جدیت پیگیری می شود، تلاش بر این است بهترین نتیجه را در این دوره کسب کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۸:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
کیومرث هاشمی امروز پنجشنبه 6 مهر با حضور در فدراسیون جانبازان و توان یابان از اردوی تیم ملی وزنه برداری و بسکتبال با ویلچر بانوان اعزامی به بازی های پاراآسیایی هانگژو چین بازدید و در جریان مشکلات آنها قرار گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۷:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان عصر امروز پنجشنبه 6 مهر با حضور در فدراسیون جانبازان و توان یابان از اردوی تیم ملی وزنه برداری و بسکتبال با ویلچر بانوان اعزامی به بازی های پاراآسیایی هانگژو چین بازدید کرد و در جریان مشکلات آنها قرار گرفت.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۶:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
– اخبار ورزشی – به گزارش خبرگزاری تسنیم، هادی رضایی در حاشیه مجمع سالیانه فدراسیون ورزش های جانبازان و توان یابان درباره تغییر نام فدراسیون گفت: زمانی که یک اسم را به شور و مشورت می گذارند، وقتی تایید می شود، یعنی موضوع تمام شده است ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۶:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - سید محمد شروین اسبقیان، در پایان مجمع سالیانه فدراسیون ورزش های جانبازان و توان یابان با اشاره به انتخابات نمایندگان هیئت های استانی و همچنین دو کارشناس نخبه برای انتخابات ریاست فدراسیون اظهار داشت: در مجمع امروز گزارش حسابرس و خزانه دار ارائه شد و مشکل خاصی هم نبود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
اعضای هیئت رئیسه فدراسیون جانبازان و توان یابان مشخص شدند
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
در مجمع عمومی فدراسیون جانبازان و معلولین با تصویب تغییر اسم این فدراسیون به "جانبازان و توان یابان" موافقت شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
با رای اعضای مجمع، نام فدراسیون جانبازان و معلولین به فدراسیون جانبازان و توان یابان تغییر پیدا کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
در مجمع عمومی فدراسیون جانبازان و معلولین با تصویب اسم این فدراسیون به جانبازان و توان یابان موافقت شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی می توانند به کیومرث هاشمی به عنوان وزیری متخصص و از جنس ورزش برای سکانداری وزارت ورزش اعتماد کنند.
رئیس فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین در نشست خبری گفت: رویکرد فدراسیون توسعه ورزش قهرمانی و همگانی با رویکرد علمی و فرهنگی بوده و هست. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، نشست خبری اسبقیان رئیس فدراسیون امروز یکشنبه نوزدهم شهریور ماه با حضور حمیدی دبیر ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون جانبازان و معلولان در نشست خبری درباره عملکرد شاهین ایزدیار در مسابقات پاراآسیایی هانگژو گفت: اینکه او در دوره قبلی 6 طلا گرفت نمی توان در این دوره نیز درباره تکرار 6 طلا صحبت کرد، اما او قطعاً می تواند باز هم طلا بگیرد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۱:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
– اخبار ورزشی – به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم ، سید محمد شروین اسبقیان رئیس فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین در ابتدای نشست خبری که صبح امروز برگزار شد، اظهار داشت: فدراسیون جانبازان و معلولین از بدو تأسیس که با تلاش های خسروی وفا شکل گرفت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۷:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
نشستی با حضور مسئولین فدراسیون جانبازان و معلولان با توجه به حضور تیم های ملی والیبال نشسته روسیه در ایران برگزار شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۴:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
رییس فدراسیون جانبازان و معلولین گفت: تیم ملی بسکتبال با ویلچر مردان در رقابت های قهرمانی جهان برای نخستین بار در تاریخ این رشته در ایران با ایستاد روی سکوی سوم دنیا، مدال برنز را کسب کردند و سهمیه پارالمپیک پاریس را برای قاره آسیا بدست آوردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۰۵:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
نایب رئیس بانوان فدراسیون جانبازان و معلولین با اشاره به اعزام 2 وزنه بردار زن ایران برای اولین بار به مسابقات قهرمانی جهان در امارات گفت: چون بانوان برای اولین بار به این مسابقات اعزام می شوند انتظاری از آن ها برای کسب مدال نداریم و تنها به دنبال تایید کلاس بندی این 2 وزنه بردار برای شرکت در بازی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۲۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
اردوی تیم ملی بسکتبال با ویلچر بانوان کشورمان در کمپ تیم های ملی فدراسیون جانبازان و معلولین برگزار می شود.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۴:۰۱    
رقیه مصطفوی منتخب بیش از 1500 نفر از داوران کشور در رای گیری آنلاین فدراسیون شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۳:۵۴    
تیم ملی والیبال نشسته بانوان تمرینات خود را در کمپ تیم های ملی فدراسیون جانبازان و معلولان پیگیری کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رییس فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان گفت: در تلاش هستیم نام این فدراسیون به جانبازان و توانخواهان تغییر پیدا کند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۰۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
با حضور رئیس و دبیر فدراسیون جانبازان و معلولین کشور ، معاون توسعه ورزش اداره کل ، رئیس و اعضای مجمع هیات جانبازان و معلولین کهگیلویه وبویراحمد ، مجمع سالیانه این هیات در محل اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۲ - ۰۷:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی شبکه ملی تشکل های معلولان جسمی و حرکتی با انتقاد از اقدام رئیس فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان برای تغییر نام این فدراسیون به جانبازان و توان یابان گفت: هر گونه واژه جایگزین کلمه معلول یا افراد دارای معلولیت ناشی از کج سلیقگی و خلأ دانش در حوزه افراد دارای معلولیت است.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۰:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
– اخبار ورزشی – به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از فدراسیون جانبازان و معلولین، بازی های پاراآسیایی 2022 هانگژو در حالی از 30 مهر تا 6 آبان به میزبانی کشور چین برگزار می شود که لیلی توکلی در هیئت ژوری مسابقات والیبال نشسته حضور دارد ...
ورزش 3   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۱۹:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان از موافقت وزارت ورزش و جوانان با تغییر نام این فدراسیون به "ورزش های جانبازان و توانمندیابان" خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۱۷:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون جانبازان و معلولان کشور گفت: وزارت ورزش و جوانان موافقت خود را در رابطه با تغییر نام فدراسیون جانبازان و معلولین اعلام کرده است و در شهریور ماه با برگزاری مجمع این تغییر نام انجام خواهد گرفت.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۱۴:۵۶    
مجمع عمومی عادی هیات جانبازان و معلولین استان آذربایجان شرقی به ریاست محمد شروین اسبقیان رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین کشور روز سه شنبه 3 مردادماه 1402 در سالن کنفرانس اداره کل برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۰۵:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون جانبازان و معلولان درباره پس گرفته شدن مدال طلای پارادوومیدانی کار ایران توضیحاتی بیان کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۲۸ - ۱۵:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین به دنبال تغییر نام این فدراسیون به جانبازان و توان یابان است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۲۸ - ۱۳:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
ساری- رئیس فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان گفت: دنبال تغییر نام این فدراسیون هستیم زیرا کلمه معلولان بار منفی دارد و باید نام آن را به ورزش جانبازان و توان یابان تغییر دهیم.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۷ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون جانبازان و معلولان گفت: پیروزی افتخارآفرین در مقابل فرانسه و زانو زدن آلمان مقابل بچه های ما نشان دهنده اراده و همچنین صرف کردن فعل خواستن این بازیکنان است.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۰۹:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
کاروان ورزشی المپیک ویژه ایران با هماهنگی فدراسیون جانبازان و معلولین در 9 رشته ورزشی و با ظرفیت 25 ورزشکار زن و مرد دارای کم توانی ذهنی به مسابقات جهانی المپیک ویژه برلین-2023 اعزام خواهد شد.
تمدن لر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش وجوانان لرستان گفت : در حد بضاعت خود پیگیری حل مشکلات ورزشکاران هیات جانبازان و معلولین استان هستیم. به گزارش تمدن لر، سید آرش قیاسیان غیر روز پنجشنبه 4خرداد ماه 1402 در جمع انتخاباتی هیات جانبازان و معلولین لرستان که با حضور برسقیان رییس فدراسیون جانبازان و معلولین برگزار شده بود ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۷:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی والیبال نشسته مردان ضمن معذرت خواهی از فدراسیون جانبازان و معلولین به دلیل سوء تفاهمات ایجاد شده، گفت: تلاش ما اعتلای تیم والیبال نشسته و اهتزاز پرچم کشور در میادین بین المللی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۱:۵۳    
مراسم گرامیداشت سوم خرداد همزمان با تجلیل از ورزشکاران و مسئولان جانباز در فدراسیون جانبازان و معلولان برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۶:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
با وجود این که اعزام تیم ملی والیبال نشسته مردان برای شرکت در رقابت های قهرمانی آسیا در هاله ای از ابهام قرار داشت، با تصمیم فدراسیون جانبازان و معلولین و کادر فنی اعزام این تیم به قزاقستان قطعی شد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
رییس فدراسیون جانبازان و معلولان گفت: با توجه به نتایج اخیر پارادوومیدانی کاران انتظار داریم تا در فرانسه بتوانند بین 10 تا 12 سهمیه به دست بیاورند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
رییس فدراسیون جانبازان و معلولین گفت: تیم والیبال نشسته مردان در صورت مدیریت منابع مالی و حضور 50 درصدی جوانان در ترکیب تیم، به قهرمانی آسیا قزاقستان اعزام خواهند شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۲۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین از آغاز طرح شناسایی استعدادهای ورزشکار جانباز و معلول در کشور خبر داد و گفت: این برنامه در قالب طرح یاران شهید حاج قاسم سلیمانی اجرا می شود.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۵:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین با اشاره به به رکوردشکنی های صورت گرفته در مسابقات دوومیدانی مسابقات قهرمانی کشور بیان کرد: از میان شرکت کنندگان این مسابقات 18 خانم و 38 آقا به بازیهای پاراآسیایی هانپگژو اعزام می شود.
به منظور برگزاری رقابت های دو ومیدانی تحت نظارت کمیته بین المللی پارالمپیک، نشستی با حضور نماینده IPC و مسئولین امروز برگزار شد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، با توجه به برگزاری سی و هفتمین دوره رقابت های قهرمانی کشور دو و میدانی و هشتمین دوره مسابقات تحت نظارت IPC ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین از برنامه ریزی برای اعزام ورزشکاران شش رشته این فدراسیون به بازیهای پارآسیایی هانگژو چین 2023 خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۴:۵۴    
ایسنا/کرمانشاه رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین گفت: طبق مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی، دستگاه های اجرایی موظف به حمایت از ورزش جانبازان و معلولین هستند.
به منظور برگزاری رقابت های شنا تحت نظارت کمیته بین المللی پارالمپیک، نشستی با حضور مسئولین برگزار شد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، با توجه به برگزاری رقابت های قهرمانی کشور شنا، تحت نظارت IPC، جلسه ای با حضور حمیدی دبیر، گلشنی مدیر ورزشی، عسگری مدیر حراست ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین گفت: قهرمانان جانباز و معلول باید مزین به رفتار فرهنگی باشند و از هرگونه اظهار نظرهای غیر موثق و حاشیه ساز در راستای تضعیف تیم های ملی دوری نمایند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۱:۵۰    
رئیس فدراسیون جانبازان و معلولان با حضور در محل تمرینات تیم ملی دوومیدانی از پرکار بودن و جهادی کار کردن این فدراسیون در سال 1402 خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۲۱:۰۵    
نائب رئیس بانوان فدراسیون جانبازان و معلولان گفت: بانوان ورزشکاری که از کشور ایران در مسابقات بین المللی با پوشش اسلامی شرکت می کنند یک الگو برای کشورهای مسلمان دیگر هم بودند.