چهارشنبه ۱۰ خردادساعت ۰۰:۰۴May 2023 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مسروقه»

تازه ترین ها   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
صبح امروز در حاشیه نشست خبری فرمانده نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان با اصحاب رسانه در ستاد انتظامی استان، نمایشگاه دستاوردهای پلیس در طرح رعد 2 نیز برپا شده و تعدادی از دستگیر شدگان به همراه کالاهای مسروقه و مشکوفه پلیس در این نمایشگاه جهت اطلاع عموم مردم از طریق رسانه ها، به نمایش گذاشته شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
15 میلیارد ریال اموال مسروقه از مخفیگاه یک سارق در ساری کشف شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۰:۰۲    
فرمانده انتظامی شهرستان زابل از دستگیری یک مالخر حرفه ای اموال مسروقه با 200 میلیون ریال اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۶:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از دستگیری دو سارق و مالخر و کشف 10 میلیارد ریال اموال مسروقه در عملیات مأموران انتظامی این فرماندهی خبر داد.
برترین ها / حادثه 24   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۰:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان اردبیل از دستگیری قاتلان زن 70 ساله عنبرانی هنگام فروش طلا و جواهرات مسروقه در عملیات ماموران پلیس آگاهی شهرستان نمین خبر داد.
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری سارق مغازه محدوده خاورشهر در کمتر از 24 ساعت خبر داد و گفت: از مخفیگاه متهم مقادیری اموال مسروقه به ارزش سه میلیارد ریال کشف شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۸:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
سارقان 200 رأس دام مسروقه به ارزش 10 میلیارد ریال در شهرستان بوئین میاندشت دستگیر شدند.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۷:۰۶    
مرصاد نیوز: فرمانده انتظامی سنقروکلیایی از دستگیری سارق و مالخر سیم برق در شهرستان سنقروکلیایی و کشف 100 کیلوگرم سیم برق مسروقه از آن ها خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس پیشگیری تهران از دستگیری سارق حرفه ای خودرو هنگام پرسه زنی با خودروی پراید مسروقه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۲:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری 2 سارق حرفه ای و سابقه دار در محدوده شهرری و حسن آباد فشافویه خبر داد و گفت: کارشناسان ارزش اموال مسروقه را 5 میلیارد ریال برآورد کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی شهرستان دره شهر از دستگیری یک نفر سارق و کشف موتورسیکلت مسروقه در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیر دفتر حراست و امور محرمانه شرکت توزیع نیروی برق فارس، گفت: پارسال در استان، 18 نفرسارق دستگیر و اموال مسروقه به ارزش 2 میلیارد ریال کشف و ضبط شد.
برترین ها / تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۵:۱۱   + ۴۰ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی استان هرمزگان از دستگیری دزدان دریایی که شناورهای سبک و اقلام داخل آنها را به سرقت می بردند در سواحل جزیره قشم خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان گفت: یک دستگاه خودروی سواری مزدا3 به ارزش 20 میلیارد ریال که از استان البرز به سرقت رفته بود، 24 ساعت پس از وقوع سرقت در یکی از خیابان های شهر اصفهان کشف شد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۳:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست سرکلانتر ششم پلیس پیشگیری تهران از دستگیری 2 نفر از سارقان حرفه ای خودرو هنگام پرسه زنی با خودروی پژو 405 مسروقه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۲:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده یگان امداد پایتخت از کشف یک دستگاه خودروی پاترول به همراه 2 سارق حرفه ای در جریان تعقیب و گریز طولانی توسط ماموران این یگان خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان همدان گفت: 2 سارق و سه خریدار اموال مسروقه (مالخر) در یک عملیات ضربتی شناسایی و دستگیر شدند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ هادیان از کشف 7 دستگاه خودرو و موتورسیکلت مسروقه و دستگیری 5 سارق طی اجرای طرح امنیت محله محور در این شهرستان خبر داد.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
سرهنگ "علی کرمی" اظهار داشت: پس از وقوع چند مورد سرقت گوشی تلفن همراه در محوطه باغ فردوس کرمانشاه خصوصا هنگام خاکسپاری اموات، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۸:۴۲    
فرمانده انتظامی میرجاوه از کشف یک دستگاه موتورسیکلت مسروقه و دستگیری یک سارق در این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۲:۵۶    
فرمانده انتظامی شهرستان خلخال از کشف 5 دستگاه موتورسیکلت مسروقه در عملیات ماموران کلانتری 11 این شهرستان خبر داد.
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان شهریار از کشف 141 دستگاه وسائط نقلیه مسروقه در این شهرستان خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و دستگیری 32 سارق و کشف 18 دستگاه خودرو و موتورسیکلت مسروقه در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۴:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری سارق حرفه ای که با موتورسیکلت مسروقه از پارکینگ و انباری برج های مسکونی سرقت می کرد خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۴:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه،: 4 نفر از مرتبطین گروهک تروریستی جیش الظلم به اتهام حمل و نگهداری سلاح، تحصیل مال مسروقه و معاونت در قتل عمدی و عضویت و هواداری از این گروهک و مرتبط با پرونده شهادت شهید شهرکی و همسرشان دستگیر شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۴:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
در این گزارش فیلم تعقیب و گریز پلیس آگاهی پایتخت با یک دستگاه خودروی دنای مسروقه را مشاهده می کنید.
موج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از دستگیری سارق طلاجات منزل و کشف اموال مسروقه به ارزش 3 میلیارد ریال در بازرسی از مخفیگاه متهم خبر داد.
مهرصبا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان “میانه” از کشف خودرو سواری پراید مسروقه و دستگیری 2 سارق در این شهرستان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه ...
خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۹:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس پیشگیری تهران از دستگیری 1 نفر سارق حرفه ای خودرو هنگام سرقت با خودروی پژو پارس مسروقه خبر داد. منبع: آخرین خبر کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۷:۱۹   + ۲۹ سایت دیگر  
متهمان پس از انتقال به اداره یکم پلیس آگاهی تهران به جرم خود مبنی بر سرقت مسلحانه از کارمندان صرافی اعتراف کردند همچنین مقداری از پول های مسروقه و دو خودروی لوکس که با دلارهای سرقتی خریداری شده بود، کشف شده است.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۸:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس پیشگیری تهران از دستگیری 1 نفر سارق حرفه ای خودرو هنگام سرقت با خودروی پژو پارس مسروقه خبر داد.
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۵:۳۸   + ۳۶ سایت دیگر  
سرهنگ محمد گودرزی رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری سارق حرفه ای خودرو هنگام سرقت در منطقه دریاچه چیتگر تهران خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۱:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از شناسایی و دستگیری 4 موبایل قاپ حرفه ای و کشف 17 دستگاه گوشی تلفن همراه مسروقه در زاهدان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی تایباد گفت: تعداد 110 دستگاه باتری سنگین دکل های مخابراتی یکی از شرکت های تلفن همراه حین خروج از کشور در مرز دوغارون کشف شد.
شهر سخت افزار   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رشد ضریب نفوذ خودپردازها، دستگاه های POS، کیوسک های بانکی، شعب الکترونیک و موبایل بانک وابستگی مردم به حمل پول نقد را کاهش داده و اغلب تراکنش های موجود به وسیله کارت بانکی قابل انجام است ...
دنیای خودرو   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۹:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
مدتی است گروهی از سارقان که تا پیش از این خودرو و لوازم داخل آن را سرقت می کردند، با گران شدن لوازم یدکی، دست از سرقت ضبط و باند برداشته و به صورت تخصصی و براساس سفارش مشتری یا مالخر، لوازم یدکی خودروهای گران را سرقت می کنند
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۲:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان فلاورجان از کشف کامیون بنز 40 میلیاردی که از شهر اهواز سرقت شده بود با هوشیاری واحد گشت ماموران این فرماندهی خبر داد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۰:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی دزفول گفت: سارق مسلح گوشی تلفن همراه با کشف 21 دستگاه موبایل مسروقه توسط پلیس دزفول در پایتخت دستگیر شد. سرهنگ روح اله گراوندی روز شنبه افزود: پس از وقوع چندین فقره سرقت گوشی های همراه در سطح شهرستان در ماه های گذشته، موضوع دستگیری سارق بصورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت. ...
کرج رسا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۹:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
سرهنگ محمد نادربیگی گفت: در پی دریافت اخباری مبنی بر خریداری اموال مسروقه و جعل اسناد دولتی توسط شخصی ناشناس در سطح شهر فردیس؛ بررسی موضوع در دستور کار کلانتری 16 طالقانی شهرستان فردیس قرار گرفت. ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: فرمانده انتظامی سیب و سوران از شناسایی و دستگیری سارق مسلح و کشف دو دستگاه موتورسیکلت مسروقه از مخفیگاهش در عملیات هماهنگ ماموران پلیس خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۸:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
اهواز - فرمانده انتظامی اهواز از دستگیری و انهدام باند چهار نفره سارقان مسلح جاده ای و کشف خودرو مسروقه خبر داد.
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ با اشاره به انجام بازجویی از متهمان دستگیر شده، گفت: این افراد درجریان بازجویی ها به چندین فقره سرقت زورگیری از شهروندان در خیابان های شرق تهران اعتراف و مال باختگان در مواجه حضوری آنها را به عنوان سارق اموال خود شناسایی کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۵:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند از دستگیری 2 سارق حرفه ای و کشف موتورسیکلت مسروقه توسط ماموران کلانتری 12 این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۸:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست پلیس آگاهی البرز گفت: مشخصات 2 هزارو 954 قلم کالای مسروقه کشف شده استان در سامانه نما منتشر شده که مالباختگان برای شناسایی اموال خود می توانند به این سامانه اینترنتی مراجعه کنند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۷:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از دستگیری اعضای باند سه نفره منازل نیمه ساز و کشف هشت میلیارد ریال اموال مسروقه در عملیات ماموران این فرماندهی خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۰:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
حوادث رکنا: سرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری تهران از دستگیری یک نفر سارق حرفه ای خودرو هنگام پرسه زنی با خودرو پژو پارس مسروقه خبر داد.
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۲۲:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
دادگاهی در آلمان 5 عضو یک باند تبهکار مشهور در این کشور را به جرم سرقت جواهرات در سال 2019 از موزه ایالتی در درسدن به زندان محکوم کرد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۲۱:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
تلفن همراه مسروقه ای که سارق حرفه ای به زن مورد علاقه اش کادو داده بود، باعث دستگیری اش شد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۳:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
طرح جدید مقابله با خریداران اموال مسروقه پلیس پایتخت امروز با حضور سردار محمدیان فرمانده انتظامی تهران بزرگ در پلیس آگاهی تهران اجرا شد.