یکشنبه ۰۷ خردادساعت ۰۶:۵۲May 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بازسازی مناطق زلزله زده»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۲۲:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
ارومیه- مدیرکل مدیریت بحران آذربایجان غربی گفت: اصلی ترین عامل کندی بازسازی مناطق زلزله زده خوی، عدم وجود نقدینگی در بین خسارت دیدگان است که بهبود این روند نیازمند همکاری بانک هاست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۲۲:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
ارومیه - استاندار آذربایجان غربی گفت: باید تا پایان فصل گرما، پرونده بازسازی مناطق زلزله زده را ببندیم و برای این کار اهتمام ویژه از سوی نهادهای مسئول صورت گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۵:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- بعد از گذشت ماه ها از زلزله کوهرنگ با وجود مشکلاتی که منجر به کندی روند اجرا شده اما احداث ساختمان های تخریب شده براثر زلزله و همچنین بهسازی مسکن های خسارت دیده در حال انجام است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۷:۲۳    
اقتصاد ، آزادی اجتماعی، مهاجران، بازسازی مناطق زلزله زده و ...از جمله مواردی است که نمودار بخت اردوغان و قلیچدار اوغلو را در نظرسنجی ها متفاوت نشان دهد
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۰۸:۳۸   + ۷۸ سایت دیگر  
شفقنا- ایران و سوریه در پایان سفر رسمی دو روزه سید ابراهیم رئیسی به این کشور بیانیه مشترکی منتشر کردند. به گزارش شفقنا، این بیانیه که روز جمعه منتشر شد، به شرح زیر است: ...
خبر خوی   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۷:۲۸    
جعفر برزگر قره باغ "مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان غربی" با تشریح آخرین وضعیت بازسازی مناطق زلزله زده شهرستان خوی، به دغدغه های مردم پاسخ داد.
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۷:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
دولت سیزدهم مرمت و بازسازی واحدهای آسیب دیده در زلزله شهرستان خوی را بلافاصله در دستور کار قرار داد که تاکنون نخستین واحدهای مسکونی احداثی در روستاهای وار و بدلان اتمام یافته و تحویل شده است.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۷:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
پنجم فروردین ماه امسال، استاندار آذربایجان غربی اعلام کرد که روند بازسازی مناطق زلزله زده خوی با سرعت ادامه دارد. محمدصادق معتمدیان گفته بود؛ از 2120 واحد تخریب شده زلزله هشتم بهمن ماه، 1800 واحد آواربرداری شده و بازسازی با دستور رئیس جمهوری با سرعت بیشتری دنبال می شود ...
موج   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۲۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان هرمزگان دلیل کندی بازسازی مناطق زلزله زده غرب استان را تأخیر در تأمین اعتبار از مرکز عنوان کرد و گفت: امیدواریم در 4 ماه آینده با مشارکت بانک های عامل و تزریق تسهیلات به پیمانکاران این واحدهای مسکونی به بهره برداری برسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۰۲:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن استان اردبیل گفت: ساخت 750 واحد و تعمیر یک هزار 500 واحد مسکونی جز تعهدات بنیاد مسکن استان اردبیل در بازسازی مناطق زلزله زده است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۵:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن از بازسازی مناطق زلزله زده خوی تا دو ماه آینده خبر داد و گفت: این بنیاد، بازسازی مناطق سیل زده و زلزله زده را به تأمین اعتبار گره نزده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۱۳:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
ارومیه - استاندار آذربایجان غربی گفت: دولت مصمم به اتمام پرونده تعمیر و احداث واحدهای خسارت دیده در نیمه اول امسال است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۹:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه - نماینده مقام معظم رهبری در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت:با برنامه ریزی های صورت گرفته پیش از آغاز فصل سرما در منطقه شاهد پایان بازسازی واحدهای خسارت دیده در خوی خواهیم بود.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۱:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان غربی با اشاره به سرعت قابل توجه بازسازی مناطق زلزله زده خوی گفت: عملیات بازسازی یک هزار و 45 واحد تخریب شده در زلزله هشتم بهمن این شهرستان آغاز شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۴:۰۹    
رئیس جمهور ترکیه بار دیگر وعده داد که با ساخت 650 هزار خانه در مدت یک سال اوضاع در 11 استان زلزله زده ترکیه را به حالت عادی بازخواهد گرداند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۹:۴۱    
پس لرزه ها تبدیل به یکی از موانع اصلی در بازسازی مناطق حادثه دیده در زمین لرزه های اخیر ترکیه شده است و پی ساختمان های جدید ممکن است به علت پس لرزه ترک بردارد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۶:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور ترکیه در تماس تلفنی با همتای روس خود درباره مسائل مختلف از جمله تامین مصالح ساختمانی از روسیه برای بازسازی مناطق تخریب شده از زلزله قهرمان ماراش گفت وگو کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۱:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی گفت: اقدامات لازم برای برای بازسازی واحدهای زلزله زده با تلاش بنیاد مسکن آغاز شده و در چند ماه اول امسال این کار به اتمام می رسد.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
اردوغان، رئیس جمهور ترکیه و نامزد حزب حاکم در انتخابات ریاست جمهوری آینده این کشور، وعده مقاوم سازی ساخت و سازها در مناطق زلزله زده را داد.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۰۴:۰۸    
واسیلی نبنزیا نماینده دائم روسیه در سازمان ملل روز پنجشنبه در نشست شورای امنیت سازمان ملل گفت:تحریم های غرب مانع ارسال تجهیزات برای بازسازی مناطق زلزله زده سوریه می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۵:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
گروههای جهادی در تعطیلات نوروزی از سراسر ایران در قالب قرارگاه ملی جهادگران در بازسازی مناطق زلزله زده خوی به مردم و دستگاههای اجرایی کمک می کنند
استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه در ایام تعطیل نیز بازسازی مناطق زلزله زده خوی بدون توقف انجام می شود، روند بازسازی واحدهای مسکونی آسیب دیده و تخریب شده با سرعت ادامه دارد.
598   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۰:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان غربی با اشاره به ادامه دار بودن روند بازسازی مناطق زلزله زده خوی در ایام نوروز گفت: عملیات بازسازی 637 واحد مسکونی آواربرداری شده، آغاز شده است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۳:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی گفت: تلاش داریم با توجه به حمایت جدی دولت و تخصیص به موقع منابع، حداکثر تا پایان مردادماه سال آینده پرونده بازسازی و اسکان زلزله خوی را ببندیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
نشست کشور های ترک زبان با محکوم کردن هتک حرمت به قرآن کریم و همکاری برای بازسازی مناطق زلزله زده ترکیه همراه بود.
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به تلاش نهادهای مختلف برای ارزیابی نیازهای زلزله زدگان شهرستان خوی و تلاش برای بازسازی این مناطق گفت: سرعت کار بازسازی توسط ادارات مرتبط باید بیشتر شود.
ایفنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۴:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری فولاد ایران - قیمت قراضه واردتی در ترکیه یک هفته اخیر با توجه به رونق تقاضا بالا رفته به اوج ده ماه اخیر رسیده است. نظر فولادسازان ترکیه نسبت به روند قیمت ها در آینده نزدیک متفاوت بود و مذاکرات برای خرید قراضه ادامه دارد. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۴:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
نایب رییس کانون انبوه سازان کشور گفت: ترکیه به دنبال خسارت های ایجاد شده ناشی از زلزله در این کشور با هدف بازسازی واحدهای مسکونی خود برای استفاده از ظرفیت توان مهندسان ایرانی درخواست همکاری داده است.
آرتان پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۳:۰۱    
با توجه به تخریب اکثر خانه های ترکیه پس از زلزله، دولت ترکیه با ایجاد مکانیزم کنترل قیمت فولاد برای بازسازی مناطق زلزله زده موافقت کرد.
سلامت نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۳:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
روز پنجشنبه و با گذشت بیش از یک ماه از وقوع زمین لرزه 5.9 ریشتری شهرستان خوی که در دو شهر و بیش از 86 روستای تابعه این شهرستان خساراتی ایجاد کرد، معاون بنیاد مسکن گفت که پی ریزی 15 واحد مسکونی تخریب شده در زلزله و واریز 405 میلیون تومان کمک بلاعوض (برای مناطق شهری 300 میلیون تومان تسهیلات با نرخ ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۲۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
با بتن ریزی واحدهای آرماتوربندی شده در روستاهای مناطق زلزله زده خوی، عملیات نصب اسکلت های فلزی در این واحدها آغاز شد.
ایفنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۴:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری فولاد ایران - وزارت بازرگانی ترکیه در جلسه ای که اخیرا با فولادسازان این کشور داشته به بررسی مسایل مربوط به عرضه فولاد مورد نیاز بازسازی مناطق زلزله زده پرداخته و به توافقاتی در مورد مکانیزم کنترل قیمت برای جلوگیری از سفته بازی در بازار رسیدند. ...
ایفنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۴:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری فولاد ایران - قیمت قراضه در بازار واردات ترکیه در 452.5 دلار هر تن سی اف آر در ثبات است. بازار منتظر نتایج روشن تری از مذاکرات دولت ترکیه با فولادسازان در رابطه با تثبیت قیمت ها و تامین حدود 5 میلیون تن فولاد از جمله 3 میلیون تن میلگرد برای بازسازی مناطق زلزله زده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۲۲:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مقامات ترکیه اعلام کردند که ساخت اولین مجموعه از واحدهای مسکونی در مناطق زلزله زده را از امروز آغاز می کنند، در همین حال کارشناسان درباره هزینه ها ابراز نظر کردند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۰:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: بازسازی مناطق زلزله زده شهرستان خوی تا پایان خردادماه به اتمام خواهد رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۰۹:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: بازسازی مناطق زلزله زده شهرستان خوی تا پایان خردادماه به اتمام خواهد رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۲۰:۳۰    
در جریان سفر هیات مجلس شورای اسلامی کشورمان به شهر زلزله زده حلب، مقامات سوری خواستاراستفاده از تجربیات ایران در زمینه بازسازی مناطق زلزله زده شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۹:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از وزارت راه و شهرسازی، اکبر نیکزاد افزود: با هدف خدمات رسانی هر چه بیشتر به زلزله زدگان، با همت مسوولان و اراده مردم، هم اکنون بازسازی مناطق زلزله زده خوی در حال انجام است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۲۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دفتر رئیس جمهوری کشورمان گفت: هرگونه مشکل احتمالی در بازسازی مناطق زلزله زده خوی باید شناسایی و رفع شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۳:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
ارومیه - رئیس دفتر رئیس جمهوری کشورمان گفت: هرگونه مشکل احتمالی در بازسازی مناطق زلزله زده خوی باید شناسایی و رفع شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شستا گفت: شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی آماده است تا در بازسازی مناطق زلزله زده خوی مشارکت و همکاری نماید.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
شهردار خوی از آغاز عملیات بازسازی مناطق زلزله زده خبر داد و گفت: چهار ستاد معین در منطقه آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، زنجان و اردبیل مستقر کردیم و با تمام امکانات پای کار بازسازی هستیم؛ برنامه ریزی کرده ایم تا نیمه نخست سال 1402 کار بازسازی تمام واحدها به اتمام برسد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۱:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
معاون مالی و عضو هیات مدیره گروه صنعتی تراکتورسازی ایران از مشارکت در بازسازی مناطق زلزله زده خوی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۸:۴۵    
رئیس جمهور ترکیه در بازدید از مناطق زلزله زده غازی آنتپ گفت: تمام توان و امکانات خود را برای کمک به مناطق زلزله زده به کار می گیریم.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۲:۴۱    
ابراهیم بازیان مدیرعامل شستا به همراه علی دهقانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی از مناطق زلزله زده شهرستان خوی بازدید به عمل آوردند
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۰:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) گفت: با تلاش و کوشش جمعی و مجموعه بزرگ شستا، تا پایان رفع مشکلات خانواده های آسیب دیده در کنارشان خواهیم بود و هرچه در توان داریم دریغ نخواهیم کرد.
مرور نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۹:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور ترکیه می گوید دولت آنکارا برای بازسازی مناطق زلزله زده برنامه ریزی می کند.