شنبه ۳۱ اردیبهشتساعت ۱۶:۳۱May 2022 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «باد نسبتا شدید»

تابناک ایلام   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۸:۲۱    
مدیر کل هواشناسی ایلام اظهار داشت: وزش باد نسبتا شدید و نفوذ گرد و غبار از عصر امروز بر آسمان ایلام حاکم می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۴:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی کردستان گفت: استان کردستان از روز جمعه تحت تاثیر وزش باد نسبتا شدید و ورود دوباره ریزگردها از کشورهای همسایه قرار می گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۴:۱۰    
کارشناس هواشناسی هرمزگان گفت: دو هشدار زرد هواشناسی مبنی بر ورود گرد و غبار به استان و کاهش دید و افت کیفیت هوا و نیز وزش باد نسبتا شدید دریایی در استان صادر شده است.
پانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۷:۵۵    
ایلام ( پانا ) - باتوجه به وجود باد نسبتا شدید در سطح شهر ایلام شکل گیری توده های گرد و غبار در کانون های تولید ریزگرد در کشورهای عراق و سوریه از روز گذشته برای چندمین بار ایجاد شده است و باز هم نفس ایلام را به شماره انداخت. دانش آموز خبرنگار: مریم سادات ساعدی
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۴:۴۵   + ۲۰ سایت دیگر  
براساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده آسمانی صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد خواهد بود. به گزارش ایسنا، براساس بررسی داده ها و نقشه های پیشیابی هواشناسی ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۴:۰۰    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری معاون توسعه، پیش بینی و مخاطرات جوی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: طی امروز و فردا وزش باد نسبتا شدید تا شدید در سطح استان پیش بینی می شود که موجب خیزش گرد و خاک خواهد شد همچنین در برخی ساعات انتقال گرد و غبار از کشور عراق انتظار می رود که همین امر موجب کاهش کیفیت هوا ...
کرج رسا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۷:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
آرش بهاروند احمدی روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا گفت : تحلیل آخرین الگوهای پیشیابی حاکی ازچینش فشاری سطح زمین و همراهی آن با ناپایداری ضعیف سطوح میانی جو در منطقه البرز مرکزی می باشد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
ازساعات بعدازظهر وزش باد نسبتا شدید تا شدید در استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری با اشاره به افزایش تدریجی دمای هوا در استان، گفت: تا روز چهارشنبه آسمان صاف تا کمی ابری و گاهی همراه با وزش باد نسبتا شدید در ساعات بعدازظهر خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۸:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: موجی کم رطوبتی امروز، جو منطقه را تحت تاثیر گرفته سبب وزش باد نسبتا شدید و بتدریج نفوذ غبار به جو استان خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۸:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: موجی کم رطوبتی امروز، جو منطقه را تحت تاثیر گرفته سبب وزش باد نسبتا شدید و بتدریج نفوذ غبار به جو استان خواهد شد.
شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۶:۳۳   + ۳۶ سایت دیگر  
طی امروز و فردا افزایش نسبی دما و روز سه شنبه کاهش نسبی دما پیش بینی می شود و از سه شنبه تا پنجشنبه(27 تا29 اردیبهشت)، آسمانی صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد نسبتا شدید تا شدید مورد انتظار است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۳:۳۷    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری معاون توسعه، پیش بینی و مخاطرات جوی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: تا پایان هفته آسمان استان صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد نسبتا شدید خواهد بود و دمای هوا از روز یکشنبه تا پایان هفته جاری به تدریج روند افزایشی خواهد داشت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی یزد گفت: از امروز (جمعه) تا اواخر وقت فردا شنبه 24 اردیبهشت ماه جاری کاهش دما، وزش باد نسبتا شدید تا شدید با گردوخاک برای استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۰۷:۵۰    
کارشناس هواشناسی برای امروز تا اواخر وقت شنبه وزش باد نسبتاشدید تا شدید برای استان یزد پیش بینی کرد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۳:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان از ادامه وزش باد نسبتا شدید تا اواخر هفته در استان خبر داد و گفت: این شرایط منجربه گردوخاک، کاهش دید و کیفیت هوا در اکثر مناطق به ویژه نیمه شرقی استان می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان کرمان نسبت به وزش باد شدید و گرد و خاک و کاهش نسبی دما در مناطقی از استان هشدار داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
اراک - طبق اعلام هواشناسی استان مرکزی وزش باد نسبتا شدید در ساعات بعدازظهر دو روز آینده همراه با ورود گرد و خاک، میهمان ناخوانده مردم استان مرکزی خواهد بود.
تابا خبر   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۷:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛ محمد سبزه زاری اظهار کرد: بررسی نقشه های پیش یابی هواشناسی از امروز تا اواخر هفته جاری جو پایداری را روی منطقه نشان می دهد که باعث روند افزایش دما در این مدت می شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۱:۳۹    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدیرکل هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: تا اواخر هفته جاری پدیده غالب سطح استان وزش باد نسبتا شدید و خیزش گرد و خاک است که همین امر کاهش کیفیت هوا را در پیش خواهد داشت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - هواشناسی کرمان با صدور هشدار سطح زرد درباره احتمال قوع طوفان شن در این استان هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۶:۱۵    
در پی وزش باد نسبتا شدید و گرد و خاک در استان کرمان، اداره کل هواشناسی، هشدار سطح زرد صادر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان کرمان در هشدار سطح زرد نسبت به وزش باد نسبتاً شدید و گرد و خاک در بسیاری مناطق استان هشدار داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۱۰:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
طبق اعلام هواشناسی استان زنجان، برای وضعیت هوای امروز جمعه(16اردریبهشت) رگبار پراکنده رعد و برق با احتمال تگرگ وزش باد نسبتا شدید تا شدید تر، نفوذ گردوگبار همچنان با غلظت بالا همچنان ادامه دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ - ۱۸:۳۲    
گروه استان ها- رئیس اداره هواشناسی شهرستان کاشان با بیان اینکه وزش باد نسبتا شدید و شدید منطقه کاشان را در می نوردد، گفت: آمادگی لازم در زمینه بارش باران بهاری وجود داشته باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
امروز وزش باد نسبتا شدید (با شدت کمتر در مقایسه با روز های گذشته) در مناطق دریایی استان بویژه جزایر غربی تداوم خواهد داشت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۳ - ۱۴:۰۸    
زنجان-ایرنا - کارشناس مسوول پیش بینی اداره کل هواشناسی استان زنجان با بیان اینکه امروز آسمان این استان قسمتی ابری خواهد بود، افزود: در بعدازظهر با افزایش ابر و در برخی مناطق با وزش باد نسبتا شدید و بارش های پراکنده مواجه خواهیم شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۴:۰۲    
ایسنا/زنجان مدیرکل هواشناسی استان زنجان گفت: بارش های تضعیف شده و باد نسبتا شدید از فردا (12 اردیبهشت) در زنجان رخ خواهد داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۰۸:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: امروز دوشنبه در شهرستان های زابل، زهک، هامون، هیرمند و نیمروز وزش باد نسبتا شدید و در روز سه شنبه در این مناطق وزش باد شدید پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۰:۵۷    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری معاون توسعه، پیش بینی و مخاطرات جوی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: در برخی ساعات امروز و فردا رگبار، رعد و برق، گاهی وزش باد نسبتا شدید و احتمال خیزش گرد و خاک به صورت نقطه ای در استان پیش بینی می شود امروز نیز در مناطق مستعد احتمال رخداد تگرگ وجود دارد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۹ - ۰۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی یزد گفت: بر اساس نقشه های پیش یابی از بعدازظهر امروز تا اواخر وقت یکشنبه هفته آینده، وزش باد نسبتا شدید و رگبار پراکنده باران در استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۱۹:۲۰    
اداره کل هواشناسی استان با اعلام هشدار سطح زرد، از باد نسبتا شدید و رگبار پراکنده باران در روز جمعه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۱۵:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
وزش باد نسبتا شدید تا شدید در مناطق جنوبی سیستان و بلوچستان همچنان تا دوشنبه تداوم دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۰۹:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
بنابر اعلام هواشناسی هرمزگان، از بعدازظهر روز شنبه (دهم اردیبهشت) تا روز سه شنبه (سیزدهم اردیبهشت)، وزش باد نسبتا شدید جنوب غربی سبب مواج شدن دریا و اختلال در تردد های دریایی، به ویژه در محدوده ی تنگه ی هرمز خواهد شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۱۰:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
با وزش باد نسبتا شدید در برخی ساعات بعدازظهر احتمال گسیل گردوخاک در مناطق مستعد و کاهش کیفیت هوا وجود خواهد داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۸:۲۵    
کارشناس هواشناسی: عصر امروز شاهد وزش باد نسبتا شدید با گرد و خاک موقتی خواهیم بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۴:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان ایلام گفت: از امروز تا روز چهارشنبه شاهد فعالیت سامانه بارشی به صورت منقطع و متناوب همراه با رگبار و رعد و برق و وزش باد نسبتا شدید در سطح استان هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: عصر امروز شاهد وزش باد نسبتا شدید با گرد و خاک موقتی خواهیم بود.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۲:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی درباره شرایط جوی تهران نیز اظهار کرد: برای امروز بعدازظهر در تهران گاهی وزش باد نسبتا شدید را شاهد خواهیم بود و احتمالا امشب در ارتفاعات و مناطق کوهستانی استان رگبار و رعد و برق را خواهیم داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۰:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی چهارمحال و بختیاری از آغاز فعالیت سامانه بارشی از بعدازظهر امروز در استان خبر داد و گفت: تا اواخر وقت سه شنبه شاهد رگبار باران، رعد و برق، اصابت صاعقه، بارش تگرگ و وزش باد نسبتا شدید در مناطق مستعد خواهیم بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی: عصر امروز شاهد وزش باد نسبتا شدید با گرد و خاک موقتی خواهیم بود.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۲:۵۷   + ۶۳ سایت دیگر  
شنبه در جنوب، مرکز، شرق و شمال غرب، یکشنبه و دوشنبه در شمال شرق و شرق وزش باد نسبتا شدید و در مناطق مستعد خیزش گرد و خاک پیش بینی می شود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۲/۰۲ - ۱۲:۱۷    
طبق اعلام سازمان هواشناسی امروز در برخی مناطق گلستان، مازندران، خراسان شمالی، شمال و غرب خراسان رضوی، سمنان، اصفهان، یزد، کرمان و نیمه شمالی فارس رگبار و رعد و برق و وزش باد موقت پیش بینی می شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۰۲ - ۰۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
امروز در جنوب، مرکز، شرق و شمال شرق، وزش باد نسبتا شدید پیش بینی شده که در مناطق مستعد خیزش گردوخاک دور از انتظار نیست.
کرج رسا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۱ - ۱۳:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
آرش بهاروند احمدی روز پنجشنبه به خبرنگارایرنا گفت: تحلیل آخرین الگوهای پیش یابی حاکی ازگذر توده گرد وغبار با منشا عراق و عربستان و فعالیت موج ناپایدار از امروز پنجشنبه تا جمعه صبح در منطقه البرز مرکزی است که به موجب آن در بعضی ساعات وزش باد نسبتا شدید و لحظه ای، گرد و خاک ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۱ - ۱۰:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
با تقویت ناپایداری جوی و افزایش تندی باد در طول روز پنجشنبه و احتمال رگبار، پراکندگی آلاینده ها تسهیل خواهد شد، هرچند با وزش باد نسبتاً شدید در برخی ساعات بعدازظهر احتمال گسیل گردوخاک در مناطق مستعد نیز وجود خواهد داشت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۱/۳۱ - ۱۴:۴۲    
ایسنا/زنجان مدیرکل هواشناسی استان زنجان گفت: برای ساعات بعد از ظهر وزش باد نسبتا شدید و احتمال رگبار پراکنده پیش بینی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۱/۳۱ - ۱۴:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: روزهای پنج شنبه و جمعه رگبار، رعد و برق ، احتمال تگرگ و وزش باد نسبتا شدید در مناطق مستعد، تندباد لحظه ای و خیزش گرد و خاک پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۳۱ - ۰۸:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
مازندران امروزهوایی گرم و آفتابی و امشب وزش باد نسبتا شدید دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۱۹:۱۵    
ابرناکی و وزش باد نسبتا شدید تا شدید پدیده غالب آسمان لرستان است.