پنجشنبه ۲۹ مهرساعت ۱۱:۳۵Oct 2021 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «باد نسبتا شدید»

ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۴:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، با نفوذ سامانه بارشی از ظهر امروز (28 مهرماه) به تدریج با افزایش ابر و در پاره ای نقاط با وزش باد نسبتا شدید تا شدید به ویژه در جنوب و غرب استان با احتمال خیزش موقتی گردوخاک پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
هواشناسی در هشدار سطح زرد استان کرمان از وزش باد نسبتا شدید در شرق استان کاهش محسوس دما از روز جمعه خبر داد.
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران امروز با وزش باد نسبتاً شدید احتمال گسیل گرد و خاک در مناطق مستعد و کاهش کیفیت هوا دور از انتظار نخواهد بود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۱۰    
مدیر کل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: وزش باد نسبتا شدید از امروز تا روز شنبه در نقاط مختلف استان سبب خیزش گردوخاک و وقوع طوفان شن می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۸:۲۵    
زاهدان - مدیر کل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: وزش باد نسبتا شدید از امروز تا روز شنبه در نقاط مختلف استان سبب خیزش گردوخاک و وقوع طوفان شن می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۲:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل مدیریت بحران استان قزوین گفت: به دلیل حاکم شدن هوای نسبتا سرد در روزهای آخرهفته، از کشاورزان، دامداران و عشایر درخواست می شود نسبت به ذخیره سازی سوخت، تنظیم دمای واحدها و جابجایی دام به فضای مسقف اقدام کنند.
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۵:۰۰   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران (پانا) - براساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، آسمان پایتخت پس فردا (29 مهرماه) بارانی می شود. براساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی امروز (27 مهرماه) آسمان استان تهران صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد پیش بینی می شود ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۴:۱۲    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدیرکل هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: از روز دوشنبه وزش باد نسبتا شدید در غالب مناطق استان آغاز شده و تا پایان روز چهارشنبه ادامه خواهد داشت، احتمال خیزش گرد و خاک در دشت شهرکرد وجود دارد.
کرمان نو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی کرمان گفت: برای امروز وزش باد در برخی ساعات و از فردا وزش باد نسبتا شدید به همراه گردوخاک در سطح استان پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
هواشناسی سیستان و بلوچستان اعلام کرد: براساس بررسی آخرین تصاویر ماهواره و نقشه های پیش یابی،آسمان استان چهارشنبه در مناطق مرکزی و غرب وزش بادنسبتاشدید از سمت جنوب غرب همراه با گردوخاک رخ خواهد داد،
فرارو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۲:۴۴   + ۴۲ سایت دیگر  
بر اساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی طی دو روز آینده، آسمان استان تهران صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد پیش بینی می شود. به گزارش ایسنا ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۸:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
روزهای چهارشنبه و پنجشنبه با نفوذ و تقویت سامانه بارشی شاهد بارش باران، وزش باد نسبتا شدید و کاهش محسوس دما خواهیم بود.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۴:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان نسبت به وزش باد نسبتا شدید و افزایش ارتفاع موج در آبهای خلیج فارس و مناطق فراساحل جزایر کیش و لاوان از روز دوشنبه تا جمعه (26 تا 30 مهر ماه) هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۹:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی کرمان گفت: فردا وزش باد نسبتا شدید به همراه گرد و خاک در شرق و جنوب شرق استان کرمان پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۹:۴۱    
کارشناس هواشناسی گلستان از احتمال وزش باد نسبتا شدید از عصر امروز در استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۴:۲۵    
فعالیت سامانه ناپایدار همراه با وزش باد نسبتا شدید موقتی از عصر فردا در گلستان آغاز می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت:امروز وزش باد نسبتا شدید و کاهش دما دربرخی مناطق استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۲۱:۴۶    
بر اساس اعلام کارشناسان هواشناسی استان سمنان، آسمان سمنان صاف تا کمی ابری و در هنگام بعد از ظهر وزش باد نسبتا شدید پیش بینی می شود.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۵:۲۴   + ۱۷ سایت دیگر  
طبق اعلام اداره کل هواشناسی استان هرمزگان از روز یکشنبه 18 مهر ماه با ورود سامانه جوی به آب های این استان، افزایش سرعت باد در محدوده 40 کیلومتر در ساعت و افزایش ارتفاع موج تا حداکثر 150 سانتیمتر در تنگه هرمز را شاهد خواهیم بود ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۲:۳۷    
کرمان - ایرنا - کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان از کاهش دما و وزش باد نسبتا شدید طی سه روز آینده در شرق این استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۱:۵۱    
آسمان استان سمنان در شبانه روز آینده کمی تا قسمتی ابری در برخی ساعات همراه با وزش باد نسبتا شدید خواهد بود.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۶:۴۴   + ۱۶ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: امروز و فردا روند کاهش دما، در بعضی ساعات افزایش ابر، در مناطق جنوبی و غربی گاهی وزش باد نسبتا شدید با احتمال گرد و خاک، در ارتفاعات و ساعات شب مه رقیق مورد انتظار است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۵:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: امروز و فردا روند کاهش دما، دربعضی ساعات افزایش ابر، در مناطق جنوبی و غربی گاهی وزش باد نسبتا شدید با احتمال گرد و خاک، در ارتفاعات و ساعات شب مه رقیق مورد انتظار است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
آسمان گلستان امروز گاهی با بارش باران در نواحی مختلف استان و فردا با بارش پراکنده پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۵:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به وزش باد نسبتا شدید در برخی مناطق و کاهش5 تا 10 درجه ای دما در برخی استان های کشور هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۱:۲۷    
هواشناسی از تداوم وزش باد نسبتا شدید در استان مرکزی خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان زنجان از کاهش دمای هوا و وزش باد نسبتا شدید در استان خبر داد و گفت: کشاورزان نسبت به تنظیم دمای انبارها و گلخانه ها اقدام کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۰۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گلستان از بارش های پراکنده باران همراه با وزش باد نسبتا شدید در استان خبر داد.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۵:۴۴    
حسن زاده گفت: در اثر وزش باد نسبتا شدید در بخش لیردف جاسک موجب شکسته شدن تعدادی از پایه های برق فشار ضعیف و قطعی برق در برخی روستاها شد که با حضور بموقع اکیپ های عملیاتی منجر به وصل شدن برق گردید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۳:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل هواشناسی گیلان، با اشاره به کاهش چهار تا 9 درجه ای متوسط دمای هوای استان، گفت: افزایش ابر، بارندگی، وزش باد نسبتا شدید و شدید و رعد و برق با شدت و ضعف از ظهر فردا تا شنبه هفته آینده مورد انتظار است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۰۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: برای امروز وزش باد نسبتا شدید و افزایش ابر درمناطق جنوب و جنوب غرب پیش بینی می شود.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۳:۲۶   + ۱۹ سایت دیگر  
طی امروز و فردا و سه شنبه و چهارشنبه (10 و 11 و 13 و 14 مهرماه) در ارتفاعات شرقی، افزایش ابر با احتمال وزش باد نسبتا شدید و موقت پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۱۴:۴۶    
کارشناس هواشناسی هرمزگان گفت: از اوایل شب وزش باد نسبتا شدید جنوب شرقی در محدوده سواحل شرقی استان پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: امروز وزش باد نسبتا شدید و افزایش ابر در مناطق جنوب و جنوب غرب پیش بینی می شود.
سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
سلامت نیوز :طی چهار روز آینده آسمان استان تهران صاف تا قسمتی ابری و تداوم آلودگی هوای پایتخت طی امروز (7 مهرماه) پیش بینی می شود. طی چهار روز آینده آسمان استان تهران صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد و در نیمه جنوبی و غربی گاهی وزش باد نسبتا شدید تا شدید و خیزش موقت گرد و خاک با احتمال کاهش ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
طی چهار روز آینده آسمان استان تهران صاف تا قسمتی ابری و تداوم آلودگی هوای پایتخت طی امروز (7 مهرماه) پیش بینی می شود. به گزارش ایسنا، طی چهار روز آینده آسمان استان تهران صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد و در نیمه جنوبی و غربی گاهی وزش باد نسبتا شدید تا شدید و خیزش موقت گرد و خاک با احتمال ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۹:۰۶    
رییس گروه پیش بینی و هشدار هواشناسی گلستان از ورود سامانه بارشی و وزش باد با سرعت 40 تا 50 کیلومتر بر ساعت در استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۷:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - رییس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی گفت: از اوایل فردا (چهارشنبه) سامانه بارشی همراه با وزش باد نسبتا شدید استان را فرا می گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۲۱:۵۵    
برای شبانه روز آینده جوی نسبتا پایدار و گاهی با وزش باد نسبتا شدید پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۰:۵۶    
بارش شدید باران همراه با وزش باد نسبتا شدید از ساعتی پیش در گلستان آغاز شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۰:۱۸    
امروز وزش باد نسبتا شدید شمال غربی - جنوب غربی در جزایر خلیج فارس و غرب تنگه ی هرمز، موجب مواج شدن دریا می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۰۸:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان سمنان درباره خسارت ناشی از وزش باد نسبتا شدید و بارش های رگباری و پراکنده تا اواخر وقت امروز در این استان هشدار زرد اعلام کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۲:۴۱    
کارشناس هواشناسی استان قزوین گفت: از امروز تا سه روز آینده شاهد وزش بادهای شمالی خواهیم بود، البته برای فردا علاوه بر افزایش ابر در ارتفاعات شمالی بارش پراکنده باران و وزش باد نسبتا شدید بویژه در کانال بادی استان داشته باشیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۶:۵۵    
سامانه ناپایدار از عصر فردا در گلستان با بارش پراکنده و وزش باد نسبتا شدید همراه خواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
وزش باد نسبتا شدید در بخش های غربی و جنوبی استان تهران و برقراری کیفیت هوای ناسالم برای گروه های حساس طی امروز (28 شهریور) پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۱:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
بندرعباس- مدیریت بحران استانداری هرمزگان نسبت به رگبار پراکنده باران، رعد و برق با احتمال بارش تگرگ و تند باد لحظه ای، وزش باد نسبتا شدید و مواج شدن دریا در هرمزگان هشدار داد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۴:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روز شنبه ایرنا از اداره کل هواشناسی استان تهران، براساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، آسمان استان طی پنج روز آینده صاف تا قسمتی ابری پیش بینی می شود. همچنین، در بخش های غربی و جنوبی استان گاهی وزش باد نسبتا شدید با احتمال خیزش موقت گرد و خاک انتظار می رود. بیشینه [...]
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۴:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روزچهارشنبه ایرنا از اداره کل هواشناسی استان تهران، براساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، آسمان استان طی پنج روز آینده صاف تا قسمتی ابری پیش بینی می شود. همچنین، در بخش های غربی و جنوبی استان گاهی وزش باد نسبتا شدید با احتمال خیزش موقت گرد و خاک انتظار می رود. بیشینه و [...]
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۷:۰۵   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - افزایش ارتفاع موج بین 1.5 تا 2.5 متر در مناطق ساحلی و فراساحل جمعه و شنبه (26 و 27 شهریورماه) برای دریای خزر، مناطق دور از ساحل و ساحلی در استان های گیلان، مازندران، گلستان و یکشنبه (28 شهریورماه) برای دریای خزر ...