سه شنبه ۱۱ مهرساعت ۱۱:۲۵Oct 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مجمع تشخیص»

خانه ملت   ۱۳ دقیقه پیش    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در توئیتی خواستار رفع ابهام درباره اظهارات رئیس مجمع تشخیص در خصوص مخالفت دولت پیرامون مصوبه شفافیت شد.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم تعیین تکلیف اسناد عادی گفت: انتظار می رود مجمع تشخیص هر چه سریع تر طرح الزام به ثبت رسمی معاملات اموال غیر منقول را تعیین تکلیف کند. مجمع تشخیص در این موضوع راهگشا و نه مانع باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۹:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
هیأت عالی نظارت بر حُسن اجرای سیاست های کلی نظام به منظور بررسی مغایرت یا عدم تطبیق طرح تامین ملی تولید و زیرساخت ها امروز با حضور اعضا و به ریاست محمدباقر ذوالقدر تشکیل جلسه داد.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۳:۱۳   + ۱۸ سایت دیگر  
با توجه به اقدام دولت برای اعتبارزدایی از اسناد غیررسمی و این که با اجرایی شدن این طرح بازار مسکن ساماندهی خواهد شد، یک کارشناس مسکن عنوان کرد: جعل و تقلب هایی در خرید و فروش املاک با اسناد عادی صورت می گیرد که منجربه شکل گیری پرونده های بسیاری دردستگاه قضایی شده اما با تصمیم دولت درراستای ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۲:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: امروز دشمنان تلاش می کنند حرمت تربیت اسلامی را لکه دار و اعتقادات دینی جوانان کشور را سست کنند.
بازار نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مصباحی مقدم، ضمن اعلام آن که طرح اعتبارزدایی از اسناد عادی هنوز در دستور مجمع تشخیص قرار نگرفته، گفت که اسناد غیر رسمی باید جای خود را به اسناد رسمی تحت نظر حاکمیت بدهند.
نسیم آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
خلاف آنچه که در عملیات رسانه ای اخیر علیه مجمع تشخیص مصلحت نظام القا شد، به نظر می رسد که عملکرد این نهاد درخصوص حل معضل اسناد عادی یکی از نقاط روشن حکمرانی در کشور است.
بازار نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی ضمن انتقاد از تعلل مجمع تشخیص مصلحت نظام در تعیین تکلیف طرح الزام به ثبت رسمی معاملات اموال غیرمنقول، گفت:ما افرادی را که بخواهند با مباحثی مثل اعتبار اسناد عادی، مملکت را به چالش بکشانند را نمی بخشیم.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۰۹:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام بالاخره قفل سکوت را شکست و ادعای نگارش نامه ای از سوی مجمع به رهبر انقلاب اسلامی و در مخالفت با نظر ایشان درباره وضعیت اعتبار اسناد غیررسمی را که به نقل محافل اصولگرایی تبدیل شده بود، بعد از کلی حاشیه و شایعه تکذیب کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۰۷:۵۳   + ۱۹ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس در گفتگو با خبرگزاری خبرآنلاین تاکید می کند؛ شفافیت شعار مجلس یازدهم و دولت بوده و یکی از مطالبات مردم است. مجمع تشخیص مصلحت هم باید مطالبه و خواست مردم را مد نظر قرار داده و طرح شفافیت را تصویب کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۰۶:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
طرح الزام به ثبت رسمی معاملات که چند سالی در رفت و برگشت میان مجلس شورای اسلامی و شورای نگهبان بود حالا به موضوع اختلاف نظر میان برخی نمایندگان مجلس و مجمع تشخیص مصلحت نظام بدل شده است.
هفته نامه نخست   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۰۴:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس بر لزوم تعیین تکلیف هر چه سریع تر طرح الزام به ثبت رسمی معاملات اموال غیرمنقول در مجمع تشخیص مصلحت تاکید کرد و گفت: با قانونی شدن طرح ممنوعیت معاملات غیررسمی می توان از خسارات مردم جلوگیری کرد. ...
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۰۳:۳۶    
روزنامه ایران: در حالی که معطل ماندن مصوبه اعتبارزدایی از اسناد غیررسمی سه ماه پس از تأکید رهبر انقلاب بر مصلحت قطعی بودن آن سبب طرح انتقادهایی در خصوص این تعلل شده، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ضمن واکنش به بعضی از این مواضع، نگارش نامه از سوی مجمع به رهبر انقلاب در مخالفت با نظر ایشان را تکذیب کرد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۰۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ادعای نگارش نامه ای از سوی مجمع به رهبر انقلاب اسلامی و در مخالفت با نظر ایشان درباره وضعیت اعتبار اسناد غیررسمی را تکذیب کرد ...
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۰۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
آملی لاریجانی با تکذیب نامه مجمع تشخیص به رهبری درباره اسناد غیر رسمی خطاب به فضاسازان گفت: چرا آنقدر دروغ می گویید؟
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۰۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
سه شنبه هفته گذشته رئیس کمیسیون قضایی مجلس در آنتن زنده تلویزیون از تعلل مجمع تشخیص مصلحت نظام در بررسی طرح الزام به ثبت رسمی معاملات اموال غیرمنقول این گونه گلایه کرد ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۰۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: خوشبختانه در زمینه اکثر موارد اختلاف برانگیز بین شورای نگهبان و مجلس پیرو طرح بانک داری اسلامی توافق جامعی در مجمع تشخیص مصلحت نظام صورت گرفته است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۰۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
هاشمی رفسنجانی روز نهم مهر در مورد جلسه ای در مجمع تشخیص مصلحت نظام و همچنین دیدار مهمی با علی فلاحیان نوشته است.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۲۳:۵۱    
رئیس کمیسیون امنیتی، سیاسی و دفاعی مجمع تشخیص مصلحت با بیان اینکه دفاع مقدس نقطه پرش کشور در همه عرصه های علمی بوده است گفت: باید از این گنجینه کمیاب سالیان سال بهره گرفت.
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۲۳:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری هشت صبح به نقل از آرمان امروز، همچنین برخی از فعالان سیاسی معتقدند که تندروها برای حذف رقیب های سیاسی از کانال های شورای نگهبان استفاده می کنند. در ادامه برخی از اظهارات اصولگراها که شورای نگهبان را مخاطب قرار می دهند اشاره خواهیم کرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۷:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
همدان-دبیر کمیسیون امنیتی، سیاسی و دفاعی مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: وجود رهبری حکیم در رأس امور از مهمترین عوامل عبور کشور ما از چالش ها و دستیابی به پیشرفت است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۷:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
همدان-رئیس کمیسیون سیاسی، دفاعی و امنیتی دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: درمان های پزشکی نقطه عزیمت رشد و توسعه پزشکی در دفاع مقدس است، دفاع مقدس نقطه پرش در فناوری های علوم و پزشکی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۵:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
رییس کمیسیون سیاسی دفاعی و امنیتی مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: تعداد 120 توطئه بزرگ علیه انقلاب از فردای انقلاب توسط قدرت ها اجرا شد که هر یک می توانست یک نظام را سرنگون کند اما ما عبور کردیم ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس کمیسیون امنیتی، سیاسی و دفاعی دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه در حوزه قدرت فرهنگی ضعف داریم و آن هم بحث ابراز است، گفت: همانطور که دفاع مقدس در طول زمان تغییر کرد و تکامل یافت و ظرفیت های جدید پیدا کرده ایم که در موقعیت قابل قبول بازدارندگی قرار بگیریم ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۴:۴۶    
همدان-همایش علمی سازمان علمی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با حضور رئیس کمیسیون سیاسی، دفاعی و امنیتی دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام در سالن همایش های بین المللی دانشگاه علوم پزشکی همدان برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۴:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس با انتقاد از عدم طی شدن مراحل قانونی اعلام نظر از سوی مجمع تشخیص مصلحت نظام در مورد طرح شفافیت قوای سه گانه، گفت: شفافیت می تواند سرمایه اجتماعی را افزایش دهد.
جمعی از تشکل های دانشجویی کشورخطاب به رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام نامه ای منتشر کردند. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ؛ جمعی از تشکل های دانشجویی کشور در نامه ای خطاب به آیت الله آملی لاریجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، الزام به ثبت رسمی معاملات اموال غیرمنقول را مطالبه کردند. ...
عصر همدان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۳:۱۸    
رئیس کمیسیون سیاسی، دفاعی و امنیتی دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه در خصوص دفاع مقدس می توان صدها رساله دکتری و کارشناسی ارشد با خروجی های ارزشمند علمی تدوین کرد گفت ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۳:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی با اشاره به مخالفت مجمع تشخیص مصلحت نظام با نظر مجلس درباره موضوع مورد اختلاف شورای نگهبان و مجلس در طرح شفافیت، گفت: مجمع تشخیص باید پس از رای گیری درباره مصوبه مجلس، طی فرآیندی نظر خود را به مجلس اعلام می کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شورا ها و امور داخلی کشور تاکید کرد : اکثریت اعضای مجمع تشخیص به غیر از دو نفر در آخرین جلسه بررسی طرح شفافیت با آن مخالفت کردند؛ البته مجمع باید نظر نهایی خود را به صورت رسمی به مجلس اعلام می کرد
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رئیس کمیسیون امنیتی، سیاسی و دفاعی مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: یکی از ویژگی های انسان شناختی ملت بزرگ و ولایی ایران این است که با افزایش فشار دشمن و تحریم ها، انسجام ملی این ملت تقویت می شود در نتیجه تحریم های دشمن به ضرر خودشان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۱:۲۷   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: در ایران سهم بازار پول از تامین مالی شرکت ها 90 درصد، سهم بازار بدهی 4 درصد و سهم بازار سرمایه، 6 درصد است.
جماران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۱:۲۳   + ۶۷ سایت دیگر  
بهادری جهرمی سخنگوی دولت تأکید کرد: از سوی رئیس جمهوری هم هیچ مخالفتی در این زمینه به مجلس و مجمع تشخیص مصلحت نظام اعلام نشده است.
بازار نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس ضمن انتقاد از تعلل مجمع تشخیص مصلحت نظام در تعیین تکلیف طرح اعتبارزدایی از اسناد عادی، گفت: این موضوع حکم ثانویه، ولی فقیه است؛ لذا، در صورت اجرای کامل این حکم، شرایطی مهیا می شود که سند بسیاری از املاک از سند عادی به سند تک برگ تغییر پیدا می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۰:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ادعای نگارش نامه ای از سوی مجمع به رهبر انقلاب اسلامی و در مخالفت با نظر ایشان درباره وضعیت اعتبار اسناد غیر رسمی را تکذیب کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۹:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
کمیسیون های اقتصادی، بازرگانی و اداری و زیربنایی و تولیدی مجمع تشخیص مصلحت نظام جهت بررسی برنامه هفتم جلسه مشترک تشکیل دادند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۱:۱۷   + ۵۴ سایت دیگر  
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ادعای نگارش نامه ای از سوی مجمع به رهبر انقلاب اسلامی و در مخالفت با نظر ایشان درباره وضعیت اعتبار اسناد غیر رسمی را تکذیب کرد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۱:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
کنایه آملی لاریجانی به ادعای رائفی پور که گفته بود اگر نامه مجمع تشخیص به رهبری درباره اسناد رسمی صحت داشته باشید خون باید گریست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۲۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
همدان-رئیس دانشگاه پیام نور استان همدان گفت:اولین همایش علمی دومین کنگره 8 هزار شهید استان همدان با حضور رئیس کمیسیون امنیتی، سیاسی و دفاعی مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار می شود.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۲۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
همان گونه که در مسائل شخصی تزاحم رخ می دهد در مسائل اجتماعی نیز احتمال رخ دادن چنین تزاحماتی وجود دارد و ولایت مطلقة فقیه از قواعد رافع تزاحم است؛ یعنی، مطلق بودن ولایت گره گشا در تزاحم احکام و مصالح اهم اجتماعی است.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۲۱:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
دیده بان شفافیت و عدالت خطاب به نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و اعضای محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام در خصوص مصوبات کنکوری بیانیه ای منتشر کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۵:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - تعدادی از دفاتر انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل سراسر کشور، در نامه به رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام خواستار الزام به ثبت رسمی معاملات اموال غیرمنقول شدند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۴:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
جمعی از دفاتر اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل خطاب به آیت الله آملی لاریجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام توصیه کردند که علاوه بر تسریع در روند رسیدگی به طرح الزام به ثبت معاملات اموال غیرمنقول ، از هرگونه تغییر در طرح مذکور که به کارکرد اصلی آن، خدشه وارد می کند، اجتناب نمایند.
وبگاه خبری قلم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۴:۴۱   + ۳۱ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه سیاسی: نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شورا های مجلس گفت: معطل ماندن طرح شفافیت قوای سه گانه در هیات عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت، علی رغم رفع ایرادات مورد نظر در مجلس قابل قبول نیست. ...
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۴:۲۷    
32 دفتر تشکل انجمن اسلامی دانشحویان مستقل کشور در نامه ای خطاب به آیت الله آملی لاریجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، الزام به ثبت رسمی معاملات اموال غیرمنقول را مطالبه کردند. ...