جمعه ۱۲ خردادساعت ۱۴:۳۰Jun 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امنیت کشور»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۹:۳۲    
رئیس جشنواره امنیت فضای تبادل اطلاعات گفت: در جشنواره افتا، بخشی از ارکان زیست بوم امنیت کشور که در ارتباط با دانش و فناوری هستند، با یکدیگر رقابت می کنند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله علما گفت: حفظ و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، ضامن حفظ اسلام و تداوم امنیت و استقلال کشور است و آشنایی نسل جوان با ارزش ها و فرهنگ شهدا موجب مصون سازی آنان در برابر تهاجم فرهنگ دشمن است
امیر سرتیپ دوم مرادبکی با حضور در کلاس درس فرزند همرزم شهیدش موسی الرضا پوررحمتی آرزوی این شهید والامقام را برآورده کرد . به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ دوم پرویز مرادبکی فرمانده پایگاه هوایی شهید نوژه و ارشد نظامی ارتش در همدان با حضور در کلاس درس فرزند همرزم شهیدش موسی الرضا پوررحمتی که ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده کل انتظامی کشور گفت: در حمله تروریستی به پاسگاه مرزی سراوان، مرزبانان تا آخرین نفس برای امنیت کشور ایستادند و هر چقدر دشمن از آنان خواست تسلیم شوند، نشدند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۱:۱۴    
فرمانده تکاوران نیروی دریایی ارتش، گفت: نیروهای ارتش همگی دلدادگان حضرت رضا علیه السلام هستند و به عشق این امام والامقام از مرزها و امنیت کشور دفاع می کنند.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۷:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
کاهش و پیرسالی جمعیت ایران شعار نیست بلکه واقعیتی علمی است و با اینکه از تصویب قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت زمان زیادی گذشته، اما میزان اجرای تکالیف مندرج در قانون و پای بندی متولیان به عملی کردن وظایف محوله از بی عملی ها و بی برنامگی های آشکار حکایت دارد.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۱۶   + ۱۹ سایت دیگر  
فرمانده کل انتظامی کشور بر لزوم تمرکز حداکثری بر تشدید اقدامات پیشگیرانه و مقابله ای با جرایم از جمله افزایش سرعت کشف، اشراف اطلاعاتی بر مجرمان و سارقان حرفه ای و سابقه دار و ضربه پی درپی بر مالخرها تاکید کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۲۹    
فرمانده پایگاه هوایی شهید نوژه با حضور در کلاس درس فرزند رفیق شهیدش موسی الرضا پوررحمتی که آرزو داشت با لباس خلبانی به دنبال پسرش از مدرسه برود تا فرزندش به اینکه پدرش حافظ امنیت کشور است افتخار کند، جامعه عمل پوشاند.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
در عصر حاضر و در طول 8 سال جنگ تحمیلی اگر رشادت جوانان غیور این سرزمین نبود معلوم نبود استکبار جهانی چه بر سر این سرزمین و مردمانش می آورد؛ اکنون نیز مردم ما امنیت خود را مدیون مدافعان امنیت در نقاط مختلف کشور و مرزهای پهناور ایران اسلامی می دانند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
دکتر محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی در گفت وگوی تلویزیونی امشب (دوشنبه 8 خردادماه) در جوار مزار شهدای گمنام در مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک میلاد علی بن موسی الرضا(ع) گفت: در کنار مزار شهدای گمنام از شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۲:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – بنا به اعلام خبرگزاری خانه ملت، محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی در گفت وگوی تلویزیونی امشب (دوشنبه 8 خردادماه) در جوار مزار شهدای گمنام در مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک میلاد علی بن موسی الرضا (ع) گفت: در کنار مزار شهدای گمنام از شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس ...
سفیر افلاک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۹:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: پلیس در حفظ، حراست و امنیت که پایه و اساس پیشرفت کشور است، نقش ممتازی دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۷:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
جانشین معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران (فراجا) گفت: نیرو های فراجا آماده مقابله با هرگونه تهدید علیه امنیت کشور هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۴۲    
رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان مرکزی، خون شهدا را ضامن امنیت کشور دانست.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۱۰    
نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران در شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استان خراسان جنوبی، گفت: تأمین امنیت کشور در گرو تکریم خانواده های معظم شهدا و ایثارگران بوده و اگر بی توجهی به آن شود امنیت ملی به خطر می افتد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۸:۰۴   + ۳۰ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور گفت: تامین امنیت کشور در گرو اکرام خانواده شهدا و ایثارگران و آزادگان بوده و اگر بی توجهی به آن شود امنیت ملی به خطر می افتد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
ناخداسوم خلبان مسعود شهبازی سیبکی و مهناویکم عرشه صادق زمانی فرادنبه در قالب ناوگروه 360 نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در شهر فرادنبه مورد استقبال مردم و مسئولان قرار گرفتند.
سخت افزار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
سید مجید میراحمدی ، دبیر شورای امنیت کشور اعلام کرد در صورتی که نتیجه گرفته شود که اینترنت در زمان برگزاری کنکور قطع شود، شورای امنیت کشور آن را عملی خواهد کرد ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۴:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
دبیر شورای امنیت کشور گفت: اگر به نتیجه برسیم قطع اینترنت در زمان برگزاری کنکور باید صورت گیرد آن را در شورای امنیت کشور مصوب می کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۴:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
دبیر شورای امنیت کشور درباره قطع اینترنت هنگام برگزاری کنکور گفت: اگر نگرانی برای امنیت آزمون بوجود آمد ما مجبور هستیم تصمیماتی را برای محدودیت اینترنت در زمان برگزاری آزمون اعمال کنیم.
کاماپرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
دبیر شورای امنیت کشور اعلام کرد که در صورت نیاز، در زمان برگزاری آزمون کنکور 1402 اینترنت قطع خواهد شد. برای دسترسی سریع تر به اخبار داغ، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید. ...
زومیت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۱:۲۱   + ۴۰ سایت دیگر  
به گفته ی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور محدودیت اینترنت آخرین حلقه حفاظت از آزمون سراسری است. رئیس سازمان سنجش با اعلام اینکه محدودیت اینترنت آخرین حلقه حفاظت از آزمون سراسری است گفت ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۱:۱۹   + ۵۲ سایت دیگر  
دبیر شورای امنیت کشور گفت: اگر به نتیجه برسیم قطع اینترنت در زمان برگزاری کنکور باید صورت گیرد آن را در شورای امنیت کشور مصوب می کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۰:۱۱    
معاون امنیتی انتظامی وزارت کشور گفت: امنیت برگزاری آزمون مهم است و از سویی دیگر بهره مندی از اینترنت حق مردم است.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۹:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با بیان اینکه بزرگ ترین دستاورد نظام، تأمین امنیت کشور است، اظهار کرد: خانم های بی حجابی که در خیابان ها هستند، فرزند ما هستند که فریب دشمنان را خوردند و نباید با آنان به مثابه دشمن خود رفتار کنیم ...
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۶:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
نصر: رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با تاکید بر ضرورت حفظ ثبات امنیت کشور، گفت: در شرایط کنونی جهاد برای امنیت کشور همچنان ادامه دارد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
هوشینو با توصیه به دختران مسلمان ایرانی گفت: شما افتخار و زینت اهل بیت(ع) هستید؛ به خاطر بی حجابی امنیت کشور خود را به خطر نیندازید چراکه اسلام بهترین سبک زندگی را ارائه می دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۹:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
از ابتدای سال تا کنون در مدت کمتر از دو ماه 16 نفر از کارکنان جان بر کف فراجا در راه امنیت کشور جان خود را تقدیم نظام مقدس اسلامی کرده اند.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۶:۲۶   + ۱۸ سایت دیگر  
شفقنا- جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پی شهادت 5 تن از مرزبان کشور در سراوان، پیام تسلیتی صادر کرد. به گزارش شفقنا، متن پیام به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم وَسَیعْلَمُ الَّذِینَ ظَلَمُوا أَی مُنْقَلَبٍ ینْقَلِبُونَ ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۴:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام صفورائی با اشاره به اینکه مرزبانان در خط مقدم تأمین امنیت کشور هستند، گفت: وظیفه ما به عنوان وارثان شهدا بسیار سنگین است و باید یاد و خاطره این بزرگمردان تاریخ را گرامی بداریم و در راه آنان قدم برداریم تا خون این عزیزان پایمال نشود.
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس شورای شهر تهران با اشاره به سالروز فتح خرمشهر گفت این روز هیچگاه در اذهان مردم کمرنگ نخواهد شد. مهدی چمران در جریان برگزاری یکصد و چهل و نهمین صحن علنی شورای شهر در ابتدا با گرامیداشت یاد و خاطر شهدای انقلاب اسلامی ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی خراسان رضوی گفت: 255 شهید مرزبانی از این استان تاکنون تقدیم امنیت کشور شده است که 88 شهید از این تعداد در حوزه مرزبانی استان سیستان و بلوچستان به شهادت رسیده اند.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۰:۳۴    
#سراوان ایرانم تسلیت یا شب گذشته که کشور در آرامش و ما در حال استراحت بودیم دلاورمردان #مرزبانی_فراجا، 6 دسته گل را در راه امنیت کشور و در مقابله با اشرار مسلح فدا کرده و مانع از ورود اشرار از مرز مزه سر هنگ مرزی #سراوان به کشور شدند. یا 6 تا شیربچه ایرانی توی مرز #سراوان شهید شدند ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۹:۲۱    
شفقنا- دادگاهی در پایتخت مصر، حکم اعدام شماری از رهبران اخوان المسلمین و دیگر جریان های اسلام گرا را به مفتی اعظم این کشور ارجاع داد تا به تایید نهایی برسد. ...
صبح قزوین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
جانشین فرمانده سپاه استان قزوین گفت: در حال حاضر تعداد قابل توجهی از جوانان این مرز و بوم برای پاسداری از انقلاب اسلامی و حفظ ارزش های انقلاب جان خود را تقدیم می کنند.
سلام نو / جام جم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۷:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
براساس آمار در اردیبهشت امسال به طور میانگین هر 51 ساعت یک مامور به شهادت رسید و بیشترین شهدا در مرزبانی خدمت می کردند.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۲۲:۱۳   + ۴۸ سایت دیگر  
مقاومت و جانفشانی مرزبانانِ دلیر هنگ مرزی سراوان مانع ورود اشرار به کشور شد؛ در این عملیات پنج نفر از مرزبانان برای امنیت کشور به شهادت رسیدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۵:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
مراسم امضای تفاهم نامه همکاری حقوقی و قضائی ایران و ویتنام برای استرداد و انتقال محکومان بین دو کشور صبح امروز یکشنبه 31 اردیبهشت 1402 با حضور امین حسین رحیمی، وزیر دادگستری و ژنرال تولام وزیر امنیت کشور ویتنام در وزارت دادگستری برگزار شد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۴:۵۱    
در شرایطی که کاربران فضای مجازی کشور ما با ترند کردن هشتک های #برخورد_قاطع، #عاقبت_اشرار_مسلح و #مجازات_در_ملأ_عام حمایت خود را از اقدام قوه قضائیه در برخورد با برهم زنندگان آرامش و امنیت کشور نشان دادند، دشمن شکست خورده در فضای مجازی، اقدام به حذف پست های کاربران در شبکه های اجتماعی می کند.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی به گزارش پارسینه و به نقل از جهان نیوز؛ شهدای فراجا مظلوم ترین شهدا هستند. شهیدانی که نزدیک ترین و محسوس ترین درگیری با مخلان امنیت کشور را بر عهده دارند، اما خبر شهادت آن ها در حجم اخبار روزانه کمتر برجسته می شود ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت کبگیان با اشاره به ارتباط امنیت با مسأله حجاب در کشور خطاب به حاضرین گفت: این روز ها می خواهند بنام حجاب امنیت کشور را خدشه دار کنند پس علیرغم وجود و بروز تمامی مشکلات قدر دان امنیت فعلی باشید که خیلی از کشور ها آرزوی داشتن لحظه ای امنیت هستند.
دیار آفتاب   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۹:۰۸    
نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی گفت: اعمال قانون باید با جدیت و قاطعیت صورت گیرد تا درس عبرتی برای سایر برهم زنندگان امنیت کشور شود.
شعار سال   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۱:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
قربانی رئیس کمیسیون فین تک در پاسخ به اینکه آیا به بهانه تامین امنیت می توان حق مردم از دسترسی آزاد به اینترنت را دریغ کرد، گفت: من هم موافق محدود کردن هرچیزی هستم که امنیت کشور را به خطر بیاندازد ولی ما مطمئن نیستیم که واتس اپ و اینستاگرام دارند امنیت کشور را دچار مشکل می کنند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۹:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
با پیگیری های استاندار آذربایجان شرقی و موافقت شورای امنیت کشور معاونت جدیدی با عنوان معاونت امنیتی و انتظامی در ساختار مدیریت ارشد استان ایجاد شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۱:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
دادگاه امنیت کشور اردن، یکی از نمایندگان پارلمان این کشور را که مصونیت قضایی وی لغو شده بود، به تلاش برای قاچاق سلاح از اردن به کرانه باختری اشغالی متهم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۸:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه برنامه 5 ساله هفتم توسعه روزهای آینده به مجلس می رسد، گفت: دست نیاز به سوی نخبگان دراز می کنیم تا به سمت ثبات اقتصادی پیش برویم و طی 5 سال بتوانیم مشکلات و مسائل اقتصادی را حل کنیم.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۷:۵۷    
محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس، در یادوارهٔ 170 شهید رامند بوئین زهرا: همهٔ محیط های علمی می دانند محیط و مسائل نظامی چه از نظر علمی و چه نظر آموزشی بسیار پیچیده و سخت تر از مسائل سیاسی و اجتماعی است ...
صدای ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۱:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران به گفته خبرگزاری میزان، رسانه رسمی قوه قضاییه، روز 25 آبان 1401 در اصفهان در جریان ناآرامی های سال گذشته ی کشور، 3 نفر از نیروهای امنیتی جان خود را از دست دادند. پس از این حادثه 6 نفر در این رابطه دستگیر شدند. ...
معاون سیاسی امنیتی استاندار خراسان جنوبی مطرح کرد : محمد رضا طالبی در دیدار با امیر با امیر سرتیپ دوم ظهوریان اظهار کرد: استقلال و امنیت هر کشور و دولت اعم از داخلی و خارجی در پرتو قدرت و توان نیروهای مسلح تامین می شود ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۷:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
جانشین فرمانده کل انتظامی کشور گفت: کارکنان فرماندهی جان برکف انتظامی امنیت کشور را با تقدیم جان خود حفظ و در این مسیر هیچگاه لحظه ای درنگ نمی کنند.