سه شنبه ۰۴ مهرساعت ۰۵:۴۱Sep 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دلالان ارزی»

خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۵:۰۱   + ۴۵ سایت دیگر  
با آزادسازی 6 میلیارد دلار کشورمان از بانک های کره جنوبی و واریز به حساب های بانک ایران در قطر منجر به ترس دلالان داخلی و التماس آنان به خریداران برای فروش و تخفیف های زیاد شده است.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۲:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
قیمت دلار در کریدور جدید پیشروی می کند؟ با دسترسی کامل بانک مرکزی به 6 میلیارد دلار انتقالی به قطر و افزایش قدرت مانور بازارساز، قرار است به زودی بخشی از منابع ارزی داخلی بانک مرکزی برای مدیریت بازار استفاده شود و خبرهای رسیده حاکی است جدی بودن این موضوع، وحشت را در بین دلالان ارزی افزایش داده است.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۰۸:۱۵   + ۵۷ سایت دیگر  
با دسترسی کامل بانک مرکزی به 6 میلیارد دلار انتقالی به قطر و افزایش قدرت مانور بازارساز، قرار است به زودی بخشی از منابع ارزی داخلی بانک مرکزی برای مدیریت بازار استفاده شود و خبرهای رسیده حاکی است جدی بودن این موضوع، وحشت را در بین دلالان ارزی افزایش داده است.
اطلاع با ما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۳:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا از کشف بیش از 42 میلیون انواع ارز غیرمجاز و تقلبی در مرزها از دلالان ارزی در طول مراسم اربعین خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۰:۴۸   + ۴۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا اعلام کرد که در طول اجرای طرح اربعین بیش از 42 میلیون انواع ارز غیرمجاز و تقلبی از دلالان ارزی در مرزها کشف شده است.
کارآفرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۱:۴۷   + ۳۶ سایت دیگر  
بر اساس اظهارات معاون ارزی اسبق بانک مرکزی، تخصیص ارز اربعین به صورت دینار موجب شد اربعین امسال نقش واسطه ها و دلالان بازار ارز بسیار کمرنگ تر از سال های گذشته شود و تامین ارز برای زوار تسهیل شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۵:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کارشناس پولی و بانکی گفت: بانک مرکزی نیازهای ارزی زائران اربعین را مدیریت و دست دلالان ارزی از این بازار را کوتاه کرد.
کارآفرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۲۲:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
عضو اتاق بازرگانی ایران با اشاره به اینکه صرافان نباید جایگاه خودشان را با دلالان ارزی اشتباه بگیرند، گفت: کانون صرافان فعالیت نامنظم و جزیره ای را در پیش گرفته بود که بانک مرکزی با انحلال آن تشکل، جلوی این روند را گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۷:۱۵   + ۱۸ سایت دیگر  
یک کارشناس پولی و بانکی اعلام کرد: افزایش هماهنگی صرافی ها با بانک مرکزی، موجب می شود، دلالان ارزی حذف شوند و نهایتا بازار ارز بهتر مدیریت شود.
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۵:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، به تازگی قانون مهمی در زمینه برخورد با دلالان ارز در فضای مجازی به تصویب رسیده که با جرم انگاری اقدامات مخرب دلالان ارزی برای برهم زدن امنیت روانی جامعه، می تواند بسیاری از قیمت سازی ها و التهاب آفرینی ها در فضای مجازی را محدود کند. ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۰۸:۵۲   + ۳۰ سایت دیگر  
بررسی ها نشان می دهد از جمله عوامل مهم شکل گیری صرافی های خانگی دشواری فرآیند معامله ارز در صرافی ها ، فرار از پرداخت مالیات و نبود امنیت در معامله با دلالان ارزی است. البته تمایل به عدم پرداخت حق المعامله به کارگزاری های ارزی نیز از دیگر دلایل قابل ذکر فروش ارز در دایره افراد مورد اعتماد است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۸:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
برخی رسانه های منتقد دولت بلافاصله پس از انحلال کانون صرافان، به حمایت از آن پرداخته و ادعای افزایش قیمت ارز را مطرح کردند که این گزاره، خود دلیل محکمی برای نقش کانون دلالان ارزی در التهابات ارز است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، بانک مرکزی در ادامه اقدامات نظارتی خود در بازار ارز، امروز (سه شنبه 10 مرداد) با صدور اطلاعیه ای، از انحلال کانون صرافان ایرانیان خبر داد. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۱۵:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
دبیرکل کانون صرافان با انتقاد از سیاست گذارانی که با تعطیلی فعالیت صرافی ها عملا آب به آسیاب تحریم کنندگان می ریزند، از دستگاه های نظارتی درخواست کرد تا با بررسی صف های طولانی که برای متقاضیان ارز در چرخه تجارت خارجی و سیستم ثبت سفارش تشکیل شده ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۱۴:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-مدیرکل امور مالیاتی فارس با بیان اینکه در بخش کارت های بازرگانی 123 مورد با رقم یک هزار و 500 میلیارد تومان مطالبه در حوزه پرداخت مالیات داریم، گفت: در بخش دلالان ارزی نیز 75 مورد کشفیات داشته ایم و نظارت لازم بر این حوزه انجام می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۳۱ - ۰۰:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : روز گذشته نرخ دلار آزاد در معاملات بازار تهران نوسان ناچیزی را تجربه کرد. به عقیده برخی از فعالان بازار برآیند انتظارات و اخبار می تواند باعث ماندگاری نرخ دلار آزاد در کانال 48 هزار تومانی شود ...
فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۳۰ - ۰۳:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
فرارو- نور صبحگاهی از پشت بام ها عبور می کند و وارد کوچه ای باریک در بازار بزرگ استانبول می شود جایی که معامله گران ارزی که برای اقتصاد ترکیه زنگ خطری را به صدا در می آورند، از راه می رسند. هر یک دست کم دو گوشی تلفن همراه با لیوان چای تلخ ترکی و پاکت سیگار در دست دارند ...
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۹:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، رئیس جمهور لایحه تقویت اختیارات بانک مرکزی را برای انجام تشریفات قانونی به مجلس ارسال کرد. بازار ارز کشور در سال های اخیر با نوسانات بسیاری همراه بوده که عمده این نوسانات ناشی از افزایش انتظارات تورمی و تلاش دلالان ارزی برای اختلال در این بازار بوده است ...
سلام نو / نقدینه   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۷:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
بازار ارز از هفته گذشته وارد موج جدید ریزشی شده است به طوری که طی این مدت کوتاه نرخ دلار در بازار غیررسمی حدود 4000 تومان کاهش یافته و در آستانه رسیدن به 50 هزار تومان است.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۲:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
ورود به بازار ارز با ریسک زیادی همراه است، چون خرید و فروش ارز اگر بیش از مقدار مشخصی باشد از نظر قانونی جرم شناخته می شود.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۷:۴۰    
دلالان ارزی در فضای مجازی درحالی قیمت ها را بالا و پایین می کنند که با واقعیت وضعیت ارزی کشور همخوانی ندارد.
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، با تصمیم جدید بانک مرکزی مبنی بر الزام به داشتن حساب ارزی برای دریافت کنندگان ارز، دست دلالان از این بازار قطع شد. این اقدام آرامش بازار ارز را به همراه داشت و در روز های پس از تعطیلات نوروز شاهد ثبات بازار ارز و حتی کاهش قیمت ها در این بازار بودیم. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۱:۵۲    
حسین دارابی در کانال ایتای خود نوشت: امروز یکی از دوستان مون رفته بود چهارراه فردوسی و استانبول میگفت دلار رو 45 هزار تومن هیچکس نمی خرید. کسی میخواست دلارش رو 45 بفروشه، خریدار نداشت. بعد همون موقع، تو کانالای تلگرامی دلالای ارز قیمت دلارو زده 55 تومن
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۴:۳۹    
یکی از عوامل تورم در اقتصاد کشور نرخ ارز است و دولت باید با تثبیت نرخ ارز جلوی آن را بگیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۴:۱۴   + ۲۱ سایت دیگر  
در معاملات امروز بازار ارز، دلار توافقی در صرافی ها با قیمت 42000 تومان عرضه و با قیمت 42 هزار و 420 تومان فروخته شد.
ایبنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
باوجود ادامه روند نزولی دلار در روز های آتی، شاهد آن هستیم که دلالان ارزی درحال ایجاد جو منفی در کانال های تلگرامی خود هستند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۰:۱۸    
کامران ریاحی رئیس پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان با اشاره به وضعیت روزهای اخیر و تغییرات و نوسانات ارزی، بر مقابله قاطعانه پلیس با اخلالگران و دلالان ارزی تاکید کرد وگفت ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۰۵:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: محمدرضا فرزین رئیس کل جدید بانک مرکزی شمشیر را برای دلالان و سوداگران ارزی از رو بسته است.
برترین ها / ایبنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۰۱:۴۹   + ۲۰ سایت دیگر  
روزنامه کیهان ریزش بازار ارز را پیش بینی کرده و خطاب به خریداران دلار هشدار داده مراقب باشند اندوخته های سال های زندگی خود را یک شبه بر باد ندهند!
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۷:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
سرهنگ هدایت بهرامی با اشاره نظارت پلیس بر بازار ارز و برخورد با سودجویان و مخلان گفت: پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از حدود دو ماه پیش تا کنون با هماهنگی بانک مرکزی اقدامات خود برای برخورد با مخلان نظم اقتصادی و دلالان ارزی را در دستور کار خود قرار داده است ...
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۶:۲۹    
سرهنگ بهرامی رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از دستگیری 5نفر از دلالان ارزی خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۶:۲۳    
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از دستگیری 5 نفر از دلالان ارزی خبرداد.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۲:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
سردار مهدی حاجیان معاون فرهنگی اجتماعی پلیس و سخنگوی فرماندهی کل انتظامی کشور، از شناسایی 57 کارگاه جعل اسکناس و ارز خبر داد و گفت: 300 دلال ارزی دستگیر شدند.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۰۶:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ گفت: ماموران با اقدامات فنی-پلیسی پیچیده موفق به شناسایی و دستگیری 5 نفر از دلالان ارزی شدند.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۲۱:۰۶   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ گفت: ماموران با اقدامات فنی-پلیسی پیچیده موفق به شناسایی و دستگیری 5 نفر از دلالان ارزی شدند.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۰۹:۲۷   + ۵۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از دستگیری 153 نفر از دلالان ارزی و مخلان نظم اقتصادی طی حدود یک ماه اخیر در پایتخت خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۸:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با اشاره به اجرای طرح های مبارزه با اخلالگران بازار ارز توسط پلیس امنیت اقتصادی گفت: در اجرای این طرح 10 نفر از دلالان ارزی شناسایی و دستگیر شدند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۸:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با اشاره به اجرای طرح های مبارزه با اخلالگران بازار ارز توسط پلیس امنیت اقتصادی، گفت: 10 نفر از دلالان ارزی در اجرای این طرح شناسایی و دستگیر شدند.
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با اشاره به اجرای طرح های مبارزه با اخلالگران بازار ارز توسط پلیس امنیت اقتصادی گفت: در اجرای این طرح 10 نفر از دلالان ارزی شناسایی و دستگیر شدند.
میزان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۴:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با اشاره به اجرای طرح های مبارزه با اخلالگران بازار ارز توسط پلیس امنیت اقتصادی، بیان داشت: در اجرای این طرح 10 نفر از دلالان ارزی شناسایی و دستگیر شدند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۴:۵۵   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با اشاره به اجرای طرح های مبارزه با اخلالگران بازار ارز توسط پلیس امنیت اقتصادی گفت: در اجرای این طرح 10 نفر از دلالان ارزی شناسایی و دستگیر شدند.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۰۶:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
دلایل افزایش قیمت دلار و نقش دلالان ارزی به روایت خاندوزی را در فیلم زیر ببینید. خبرآنلاین نوشت: خاندوزی، سخنگوی اقتصادی دولت در گفتگو با شبکه خبر درباره دلایل افزایش قیمت دلار گفت: کمبود درهم در بازار این را تلقی ایجاد کرد که کشور ارز کم دارد. کد ویدیو دانلود ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۰۰:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سید احسان خاندوزی، سخنگوی اقتصادی دولت در گفتگوی ویژه خبری گفت: کمبود درهم در بازار این را تلقی ایجاد کرد که کشور ارز کم دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۲۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سید احسان خاندوزی، سخنگوی اقتصادی دولت در گفتگوی ویژه خبری گفت: کمبود درهم در بازار این را تلقی ایجاد کرد که کشور ارز کم دارد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۲۳:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: سیداحسان خاندوزی، سخنگوی اقتصادی دولت درباره دلایل افزایش قیمت دلار و نقش دلالان ارزی در این باره سخن گفت.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۵:۳۲    
دلالان ارزی اگرچه در تلاشند تا کاهش قیمت دلار راموقتی نشان داده و دوباره بر تنور گرانی ها بدمند اما حضور پررنگ بانک مرکزی در بازار و عقب نشینی آنها از شکسته شدن مقاومتشان حکایت دارد و همین امر باعث شده خریدار دلار نایاب شود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با اشاره به اجرای طرح های مبارزه با اخلالگران بازار ارز توسط پلیس امنیت اقتصادی گفت: در اجرای این طرح 14 نفر از دلالان ارزی شناسایی و دستگیر شدند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۸:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی پایتخت از شناسایی و دستگیری 14 نفر از دلالان ارزی خبر داد.
ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۸:۰۷   + ۴۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی پایتخت از شناسایی و دستگیری 14 نفر از دلالان ارزی خبر داد.
سلام نو / فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۷:۵۹   + ۲۶ سایت دیگر  
14 نفر از دلالان ارزی پایتخت توسط پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ شناسایی و دستگیر شدند.