سه شنبه ۰۴ مهرساعت ۱۳:۲۳Sep 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دمکرات»

بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۶:۵۶    
بالاخره 28 شهریور هم به پایان رسید و فرصتی که جمهوری اسلامی ایران به حکومت عراق و اقلیم کردستان داده بود نیز به اتمام رسید.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۹:۰۲    
به فاصله یک روز مانده به پایان ضرب الاعجل جمهوری اسلامی، گروهک تروریستی حزب دمکرات کردستان ایران، اردوگاه اصلی خود در کویه را ترک کرد.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۳:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
اکو ایران نوشت: یک منبع آگاه در دولت اقلیم کردستان عراق در گفت وگو با دویچه وله ادعا کرده کە حزب دمکرات کردستان ایران پس از سه دهه مقر اصلی خود در کویسنجق معروف به قلعه دمکرات را ترک کردە است. ...
پرسش   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۷:۵۶    
اخبار رسیده حکایت از این دارد که مقر اصلی دمکرات در سنجق یا ⁧قلعه دموکرات⁩ و دیگر مقرهای ⁧کوموله⁩، پاک و.. تخلیه شده. دولت مستقر عراق اگر بندهای برجامانده را انجام ندهد احتمالا با چنین تصاویری روبرو خواهند شد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رسانه های اقلیم کردستان گزارش دادند، تعدادی از گروهک های تروریست کردی برخی مقرهای خود را در مناطق کوهستانی تخلیه کرده و یا در حال تخلیه هستند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۷:۳۱    
مسئول سابق سازمان اطلاعاتی حزب دمکرات کردستان اعلام کرد تا زمانی که نهادهای رسمی و بیشتر احزاب سیاسی به صورت شخصی عمل کنند و به طور کامل ملی نشوند مطمئن باشید که این نهادها قادر به پاسخگویی در مقابل نیازها و خواسته های مردمی نخواهند بود و نمی توانند ثبات و امنیت سیستم سیاسی مملکت را تضمین کنند.
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۲:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
اعتماد/ علی ربیعی نوشت: اگر اتکا به آرای عمومی، صندوق محور کردن همه شوون اداره کشور و محدود نساختن مشارکت توده های مردم در سرنوشت خویش، به عنوان یک فلسفه بنیادین انقلاب اسلامی دنبال می شد حتما امروز داستان انقلاب شنیدنی می بود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۶:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
علی ربیعی در اعتماد نقدی معنادار به اظهارات اخیر یکی از اعضای خاندان پهلوی وارد کرد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۵:۱۲    
شفقنا- دولت جو بایدن مبارزه حقوقی خود را برای حفظ دسترسی گسترده به قرص سقط جنین میفپریستون به دادگاه عالی ایالات متحده آغاز کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۸:۱۶    
مشاور سیاسی نخست وزیرعراق، گفت: دولت فدرال درصورت حصول تفاهم جدیدی با حزب دمکرات کردستان درخصوص موضوع حضور این حزب در زمین های متعلق به وزارت نفت یا وزارت دارایی عراق، می تواند مقرهای جایگزینی را دراختیار حزب دمکرات قرار دهد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
جنبش اسلامی عراق(گردانهای امام علی علیه السلام) در بیانیه ای بازگشت حزب دمکرات کردستان به استان کرکوک را جنایتی در حق عراق و یکپارچگی سرزمین های آن، توصیف کرد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۸:۱۶    
نخست وزیر عراق با برقراری تماس های تلفنی جداگانه با رئیس حزب دمکرات کردستان و رئیس اقلیم کردستان به بررسی وضعیت شهر اربیل پرداخت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
پیمان عارف تحلیلگر روابط بین الملل در واکنش به اظهارات کاوه آهنگری، عضو رهبری گروهک تروریستی حزب دمکرات کردستان گفت: این حزب به دنبال ایجاد دفتر نمایندگی در کرکوک نیست، بلکه به دنبال ایجاد پایگاه نظامی در آنجا است؛ حشد الشعبی نیروی نظامیِ قانونی وابسته به ارتش عراق است. منبع: ایران
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۲۱:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
به گفته نیروهای امنیتی و پلیس عراق، در جریان درگیری ها بین گروه های قومی در شهر نفت خیز کرکوک در شمال این کشور، سه نفر به ضرب گلوله کشته و 14 نفر هم زخمی شده اند ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۲۳:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
جیمی آکِسون، رهبر حزب ضدمهاجرت دمکرات های سوئد، هم امسال برای اولین بار دعوت شده اما گفته است که به علت مشغله کاری نمی تواند در آن شرکت کند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۷:۴۱    
تشکیلات شماره 2 اتحادیه میهنی کردستان در کرکوک اعلام کرد در آستانه سالروز خیانت بزرگ 31 اگوست و انتخابات شوراهای استانی حزب دمکرات کردستان برای سرپوش نهادن به خیانت بزرگی که در حق مردم کردستان مرتکب شد چند روزی است که در کرکوک به بهانه تحویل مقرهای سیاسی خود جنجال های و مشکلات بسیاری در خصوص ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در توئیتر در گرامیداشت یادو خاطره 14 ستاره شاهد شهریورماه سال 1361 ارومیه،توئیتی را منتشر کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه بوعلی سینای همدان با اشاره نگاه حزب دست راستی دموکرات سوئد نسبت به مهاجران مسلمان و غیریت سازی از آنها برای کسب رأی گفت: رهبر حزب دمکرات سوئد اعلام می کند اسلام بزرگترین تهدید برای سوئد بعد از جنگ جهانی دوم است. براین مبنا چنین دولتی نمی تواند به تلطیف این موضوع بپردازد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۴:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس حزب دمکرات کردستان با حضور در جلسه هماهنگی حزب خود با اشاره به روابط میان اقلیم کردستان و بغداد اعلام کرد رعایت نکردن قوانین و مفاد توافقات انجام گرفته برای اقلیم کردستان ایجاد مانع خواهد کرد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۰۹:۰۹    
زکریا در دوره دبیرستان همان دهه 60، آن روزها که اعضای گروهک های دمکرات و کومله مردم را به خاک و خون می کشیدند، هرچند وقت یک بار پیکر شهدا تشییع می شد، شهید زکریا همگام با دیگر جوانان در تشییع شهدا حضور داشت.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۲۰:۲۱    
مدیر دفتر سیاسی یکیتی(اتحادیه میهنی) در مصاحبه با صدای آمریکا اعلام کرد به نظر شخصی بنده حزب دمکرات کردستان(پارتی) برای آشوبگری برنامه ریزی کرده است و قصد دارد کردستان را تفکیک کند چون ما هربار که با هدف رسیدن به توافق با آنها دیدار کردیم شرایطی را به وجود آوردند که ماهیت جلسه را تغییر می دادند و ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۵:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
کیانی گفت: سریال سوران توانست تصویر دروغینی که کومله و دمکرات از انقلابیون بومی کردستان ساخته بودند، نابود کند و واکنش منفی سران کومله را به همراه داشت.
سلام نو / بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۲۰:۱۴   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر خارجه سابق آمریکا از توافق مبادله زندانیان بین دولت بایدن و ایران به شدت انتقاد کرد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۸:۵۳    
عضو اتحادیه میهنی کردستان، ضمن انتقاد از اظهارات مسئولان حزب دمکرات کردستان در خصوص بمباران مناطق شمالی عراق از سوی پهبادهای ترکیه،گفت: دستگاه ضد تروریسم اقلیم کردستان واقعیت های حملات پهبادی اخیر ترکیه علیه شهروندان عراقی را به درستی اعلام نمی کند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۸:۴۹    
حزب زحمتکشان کردستان همراه با جنبش دمکرات کردستان انتخابات را تحریم کردند اتحاد اسلامی و جماعت عدالت کردستان ائتلاف تشکیل دادند اتحادیه میهنی و حزب کمونیست کردستان نیز با هم ائتلاف تشکیل دادند، حزب دمکرات کردستان همراه با جنبش و حزب اسلامی عراق باهم هستند ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۱۷:۰۱    
عضو فراکسیون حزب دمکرات کردستان در مجلس عراق از تداوم گفتگوهای هیئت های اقلیم کردستان و دولت فدرال درخصوص توافق های نفتی و مسائل مالی خبرداد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۱۸:۰۱    
رئیس اتحادیه میهنی کردستان در منزل مام جلال در بغداد با هیأت عالیرتبه حزب دمکرات کردستان به ریاست فاضل میرانی دیدار کرد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۱۱:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
حزب دمکرات های سوئد نسبت نسبت به افزایش تعداد مسلمانان در این کشور هشدار دادند و از مردم سوئد خواست در طول بحران کنونی معروف به بحران قرآن مراقب باشند.
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۲۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
کناره گیری ریچارد نیکسون از ریاست جمهوری 1974م:ریچارد نیکسون برای این که محاکمه و مجازات نشود هشتم اوت 1974(روزی چون امروز) از ریاست جمهوری آمریکا کناره گیری کرد و جرالد فورد معاون او جایش را گرفت و ضمن صدور حکمی مانع ادامه تعقیب قضایی و مجازات نیکسون در رابطه با ماجرای واترگیت (دستبرد به ستاد ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۹:۳۷    
مسئول سابق دستگاه امنیتی حزب دمکرات کردستان اعلام کرد اقلیم کردستان به سوی نابودی داخلی به خصوص از نظر اقتصادی و سیاسی پیش می رود.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۹:۳۳    
شورای امنیت اقلیم کردستان اعلام کرد عصر روز یکشنبه در یک عملیات تروریستی در شهر زاخو سرهنگ محمد میرزا از طریق بمبی جاسازی شده در خودروی شخصی وی مورد هدف قرار گرفت و کشته شد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۹:۲۵    
یکی از رهبران ائتلاف دولت قانون، حزب دمکرات کردستان را به تلاش برای سیطره بر سهم بودجه اقلیم کردستان از بودجه عمومی عراق، متهم کرد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۹:۲۵    
مسئول شاخه 3 حزب دمکرات کردستان در کرکوک افزود فردا لیست را تهیه می کنیم اما انتظار داریم که این زمان برای یک هفته تمدید شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۱۵:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
نامزد دمکرات ریاست جمهوری 2024 آمریکا بر این باور است که هیچ راهی برای شکست روسیه در جنگ نیابتی با ناتو در اوکراین وجود ندارد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۲۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: امروز در صفوف حزب دموکرات آمریکا به واسطه مواضع متفاوت اعضای این جریان سیاسی نسبت به سیاست های رادیکال اسرائیل شکاف ایحاد شده است؛ متغیری که جمهوری خواهان از آن به عنوان اهرمی جهت به چالش کشیدن رقبا استفاده می کنند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۳۰ - ۲۱:۰۰    
عضو ارشد اتحادیه میهنی با متهم کردن حزب دمکرات به انحصار ثروت دراقلیم کردستان، گفت: هیئت مذاکره کننده کُرد در بغداد نماینده اتحادیه میهنی نیست.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ - ۰۸:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
روزنامه هم میهن نوشت:اصلاح طلبان از دوم خرداد سال 1376 بدین سو مبنای نظری هماورد خود با رقیب را براساس دوگانه هایی نظیر دموکراسی و اقتدارگرایی، مشروعیت مردمی و مشروعیت دینی، جامعه مدنی و جامعه توده ای و... شکل داده اند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۹:۴۰    
عضو دفتر سیاسی حزب دمکرات کردستان افزود حزب دمکرات کردستان دست راست و چپ ندارد در داخل حزب دمکرات کردستان تنها مرجع موجود مسعود بارزانی است.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۰:۵۵    
شفقنا- یک نماینده دمکرات در مجلس نمایندگان آمریکا از اینکه به اسرائیل لقب نژادپرست داده بود مجبور به عذرخواهی شد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز، پرامیلا جایپال نماینده مجلس نمایندگان آمریکا که ریاست گروه بزرگی از دموکرات های پیشرو را در کنگره آمریکا بر عهده دارد ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۱۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- ستاد انتخاباتی جو بایدن کمتر از ترامپ جمهوریخواه کمک مالی جمع آوری کرده است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز، براساس آخرین صورت های مالی نامزدهای انتخاباتی در آمریکا، جو بایدن دمکرات که برای انتخاب مجدد در سال 2024 تلاش می کند 20 میلیون دلار کمک مالی جمع کرده است ...
نامزد دمکرات انتخابات ریاست جمهوری 2024 آمریکا می گوید که رئیس جمهور کنونی این کشور در حال آماده سازی ارتش آمریکا برای جنگ با روسیه در خاک اوکراین است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۲۳ - ۲۰:۱۱    
رهبر پارتی در جلسه داخلی حزب دمکرات کردستان عراق اعلام کرد؛ باید به تمامیت ارضی جمهوری اسلامی ایران احترام گذاشته شود.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۲۳ - ۲۰:۱۱    
نخست وزیر عراق با رئیس حزب دمکرات کردستان در اقلیم کردستان دیدار کرد. سپس از چند منطقه توریستی اداره مستقل سوران دیدن کردند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۲۳ - ۲۰:۱۱    
سخنگوی حزب دمکرات کردستان با انتشار بیانیه ای واکنش تندی نسبت به اظهارات رئیس حزب اتحادیه میهنی در انگلستان نشان داد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۲ - ۲۰:۰۲    
شفقنا- نخست وزیر عراق در سفری از پیش اعلام نشده به مرکز اقلیم کردستان در شمال این کشور، با رهبر حزب دمکرات کردستان دیدار و گفت و گو کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، شبکه خبری کُردزبان رووداو عصر امروز (پنج شنبه) گزارش داد که محمد شیاع السودانی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۱۳:۴۶   + ۳۶ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کردند: با اطلاعاتی که به من می رسد از جهات مختلف، نسبت به تبلیغ نگرانم؛ هم به تبلیغ احتیاج داریم، هم به موعظه احتیاج داریم.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، تصمیم جو بایدن رئیس جمهور ایالات متحده مبنی بر ارسال بمب های خوشه ای به اوکراین با مخالفت هم زمان دو حزب دمکرات و جمهوری خواه در مجلس نمایندگان آمریکا مواجه شد. ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۰۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
در روز های گذشته رسانه های معاند ادعا هایی را در مورد فردی به نام موسی اسماعیلی منتشر و عنوان کردند؛ فرد مورد اشاره در زندان ارومیه و زیر شکنجه کشته شده است. ...
موج   ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۲۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
منابع خبری بعد از ظهر امروز یکشنبه از پایان جنجالی و بی نتیجه دیدار هیأت های سیاسی حزب دمکرات و اتحادیه میهنی کردستان عراق خبر دادند.
ساعت24   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۰۹:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
ساعت24- دو عضو گروهک تروریستی حدکا (حزب دموکرات کردستان ایران) به نام های لقمان گرگولی و عادل قادری در یکی از مقرهای این گروهک توسط شخص ثالثی از اعضای همین گروهک، کشته شدند.