پنجشنبه ۰۶ مهرساعت ۱۷:۱۴Sep 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیر کار»

عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۵:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: رئیس کانون عالی انجمن های صنفی کارگران ایران در نامه ای به وزیر کار خواستار حضور نمایندگان کارگران در جلسات بررسی بندهای برنامه هفتم توسعه در کمیسیون تلفیق شد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۱:۳۵    
مانور سراسری بازرسی کارگاه های پرخطر با حضور معاون وزیر کار در سوادکوه برگزار شد.
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۹:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، تعاملات و مراودات میان کشورهای برادر و دوست را در هر زمینه ای به ویژه در سازمان های بین المللی بسیار راهگشا، نقش آفرین و مؤثر دانست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۸:۲۷   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس کانون عالی انجمن های صنفی کارگران ایران در نامه ای به وزیر کار خواستار حضور نمایندگان کارگران در جلسات بررسی بندهای برنامه هفتم توسعه در کمیسیون تلفیق شد.
معاون روابط کار وزارت تعاون گفت: وزیر کار همیشه دغدغه کارگران دارد و به تمام زیرمجموعه های دولتی و بخش خصوصی دستور داده که حق ندارید یک روز حقوق کارگر به تعویق بیندازید و در جایی دیگر هزینه کنید.
برترین ها / عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۱۷   + ۶۸ سایت دیگر  
معاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه تاکنون جلسه ای برای اصلاح مصوبه دستمزد کارگران تشکیل نشده، از احتمال برگزاری نشست شورای عالی کار در هفته آینده خبر داد و هرگونه بازنگری در مصوبه حداقل مزد کارگران را منوط به تصمیم گیری درباره افزایش حقوق کارمندان در میانه سال دانست.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
رییس فراکسیون کارگری مجلس، با بیان اینکه وزیر کار بجای اجرای قوانین، بیشتر در زمین دولت بازی می کند در تذکری به وی، افزود: طبق قانون هر ماه باید نشست شورای عالی کار برگزار شود تا اهداف تعیین شده در راستای عدالت مزدی و تحقق شعار رییس جمهور به نتیجه برسد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۲۵    
معاون وزیر کار گفت که اگر حقوق کارمندان افزایش یابد، حقوق کارگران هم بازبینی می شود.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون تعاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی با حفظ سمت سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری شد.
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۴:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
گزارش های میدانی حکایت از این دارد که عدم مهارت نیروی جویای کار از دلایل اصلی بیکاری است؛ معاون وزیر کار معتقد است اینکه بنگاه های اقتصادی نیازمند نیروی کار ماهر هستند، غیرقابل انکار است.
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۴:۳۴   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نیازمندی بنگاه های اقتصادی موفق به نیروی کار ماهر را یک واقعیت غیرقابل انکار در کشور برشمرد.
جماران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر کار خبر داد: در زمان تصویب حداقل دستمزد 1402 پیش بینی شد چنانچه در سال جاری حقوق کارمندان افزایش پیدا کند، به همان میزان حداقل حقوق کارگران هم اضافه شود.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون تعاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی با حفظ سمت سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری شد . به گزارش ایسنا، سید صولت مرتضوی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حکمی مهدی مسکنی معاون امور تعاون خود را با حفظ سمت به عنوان سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری منصوب کرد . ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۳:۵۳   + ۲۸ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، با پایان مأموریت نعمت الله ترکی در مدیریت صندوق بازنشستگی کشوری، در حکمی مهدی مسکنی معاون امور تعاون را با حفظ سمت به عنوان سرپرست این صندوق منصوب کرد.
شمال نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به منظور بازدید از معدن زغال سنگ شهرستان سوادکوه و در راستای برگزاری مانور سراسری بازرسی از کارگاه های پرخطر امروزبه مازندران سفر می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۸:۴۳   + ۷۱ سایت دیگر  
معاون روابط کار وزیر کار با اشاره به اینکه دولت تلاش کرد با طرح کالابرگ کمکی به کارگران کند گفت:احتمالاً هفته آینده جلسه شورای عالی کار برگزار می شود اما هنوز دستور کار جلسه مشخص نیست.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۸:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون وزیر کار : جلسه شورای عالی کار هر ماه برگزار شده و در این ماه احتمالا هفته آینده برگزار خواهد شد.
برترین ها / چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۹:۵۷   + ۱۶ سایت دیگر  
اظهارات عجیب و غریب وزیر کار دولت رئیسی درباره افزایش نرخ امید به زندگی در ایران خبرساز شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۳:۱۷   + ۴۹ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: وزیر کار در حکمی مهدی مسکنی معاون امور تعاون را با حفظ سمت به عنوان سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری منصوب کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در توئیتی به سوال از وزیرکار با موضوع عملکرد صندوق های بازنشستگی اشاره کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق با وزیر کار این کشور درباره پیش نویس تفاهمنامه همکاری مشترک در زمینه کار و تامین اجتماعی گفت وگو کرد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۷:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از بازنشستگان به وزیر کار درباره عملکرد مدیر عامل صندوق بازنشستگی نامه ای اعتراضی نوشتند
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۲۱:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
وزیر کار با بیان اینکه طرح 80 هزار تومان یارانه تشویقی به ازای خرید 70 درصدی کالا با اقبال مواجه نشد و دولت این رویه را اصلاح کرد، گفت: با اختصاص 50 درصد مبلغ یارانه به خرید کالا، 120 هزار تومان یارانه تشویقی می دهیم.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در نشست با معاون وزیر کار و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای اظهار داشت: باتوجه به نیاز واحدهای تولیدی منطقه آزاد ارس به نیروی کار متخصص، آموزش های فنی و مهارتی در تربیت نیروهای کارآمد برای اشتغال در بنگاه های اقتصادی ارس نقش بسزایی دارد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۴:۰۱   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مراسم آغاز سال تحصیلی در مدرسه استثنایی محمدرضا ساریخانی گفت: رشد اقتصاد کشور بعد از دو دهه رکود به 6.2 درصد رسید.
آناج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۳:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
مرکز جوارکارگاهی نوع الف گروه صنعتی تراکتورسازی ایران با حضور معاون وزیر کار به بهره برداری رسید.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
پس از انتشار اسنادی در فضای مجازی که نشان می داد سید صولت مرتضوی وزیر کار و هیأت همراه وی در سفر استانی اخیر خود به استان گلستان، 120 میلیون تومان هزینه ی صرف غذا در هتلی در شهر گرگان کرده بودند، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به این خبر واکنش نشان داد
مهرصبا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۷:۵۰   + ۲۴ سایت دیگر  
کانادا 42 فرد دیگر و 21 نهاد در روسیه را به فهرست تحریم های ادعایی خود اضافه کرد. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از تاس، وزارت خارجه کانادا اعلام کرد که دولت این کشور 42 فرد و 21 نهاد دیگر در روسیه را به فهرست تحریم های خود اضافه کرده است. ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رکنا:علی آذربایجانی گفت؛ چرا وزیرکار و مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان از تشکیل جلسه با تشکلهای کارگری هراس دارند !
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جریان سفر به آذربایجان غربی به صورت سرزده از کارخانه سیگارت سازی ارومیه بازدید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۸:۳۳    
رییس سازمان فنی و حرفه ای کشور و معاون وزیر کار در حاشیه آیین بهره برداری از آموزشگاه الف جوارکارگاهی تراکتورسازی به خبرنگار فارس در تبریز گفت: آموزشگاه جوارگاهی فنی و حرفه ای کشور در تراکتورسازی جامعه 25 هزار نفری را تحت تاثیر قرار خواهد داد و حتی تاثیرات بین المللی با توجه به صادرات تولیدات این ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۵:۰۴    
مجتمع تولیدی امیر المومنین (ع) تولید شیر خشک شرکت پگاه آذربایجان غربی با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به بهره برداری رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۳:۲۵    
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی از شرکت دخانیات ارومیه بازدید کرد و از نزدیک در جریان تولید سیگارت این شرکت قرار گرفت .
باز خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۳:۱۲   + ۲۰ سایت دیگر  
کارگران با استناد به معیارهای قانون کار برای تعیین دستمزد و رعایت نشدن این معیارها در مذاکرات مزد 1402، خواستار بازنگری در دستمزد هستند و می گویند مبالغ فعلی تناسبی با هزینه های معیشت ندارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۲:۵۴    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: رشد اقتصادی6/2 کشور در دولت سیزدهم مرهون ثبات اقتصادی است که با حمایت بخش خصوصی و تعاونی ها ایجاد شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۱:۴۰   + ۲۳ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - کارخانه شیر خشک پگاه ارومیه با ظرفیت دریافت روزانه 200 تن شیر با حضور سیدصولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی و مسوولان استانی به بهره برداری رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۱:۳۹   + ۲۹ سایت دیگر  
وزیر کار گفت: نرخ بیکاری زنان، فارغ التحصیلان و جوانان در دولت سیزدهم کاهشی بوده و تعدیل کارگران در کارخانجات سیر نزولی داشته است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۱:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
خرم آباد- ایرنا- استاندار لرستان گفت: وزیر کار طرح های کلان خوبی را برای استان تدارک دیده اند که با سفر به استان در کنار سایر پروژه های بر زمین مانده، پیشبرد طرح های اقتصادی کلان به صورت پررنگ تر در دستور کار قرار خواهد گرفت .
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی وزیرکار تعاون و رفاه اجتماعی با بیان اینکه دولت هدایتگر، سیاستگذار و حمایت کننده اقتصاد است، تصریح کرد: حل و فصل مشکل تعاونی های مشکل دار، توسعه فرهنگ تعاون مورد توجه دولت است.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
طبق قول وزیر کار ترمیم دستمزد کارگران و افزایش حقوق بازنشستگان در دستور کار شورایعالی کار قرار گرفت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۷:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
جلسه کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه گذاری آذربایجان غربی با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دولت سیزدهم سید صولت مرتضوی در محل استانداری آذربایجان غربی برگزار شد.
برترین ها / رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۸:۰۷   + ۱۶ سایت دیگر  
اصلاحات نیوز، توئیت جنجالی عبدالرضا داوری، فعال سیاسی درباره سفر وزیر رفاه و هیئت همراه به استان گلستان را منتشر کرده است.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۲۳:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
سید صولت مرتضوی نرخ بیکاری کل کشور در سال گذشته را 9 درصد اعلام کرد و گفت: کمترین نرخ بیکاری در 2 دهه اخیر مربوط به عملکرد دولت سیزدهم است که با این حساب، نرخ بیکاری کل کشور در بهار 1402 به 8.2 رسیده و نرخ مشارکت اقتصادی در سال 1402 نیز افزایشی است.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۲۲:۴۲   + ۴۴ سایت دیگر  
نماینده کارگران در شورای عالی کار گفته تاکنون جلسه ای در خصوص بررسی ترمیم دستمزد کارگران برگزار نشده است.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
واحد تولید شیر خشک شرکت پگاه آذربایجان غربی با حضور وزیر تعاون ،کار و رفاه اجتماعی امروز به بهره برداری رسید.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۹:۰۳    
طبق محاسبات صورت گرفته هزینه ماهانه سبد معیشت یک خانوار 3/3نفره در تهران حدود 20 میلیون تومان است. در حالی که در حال حاضر حداقل دستمزد یک کارگر با جمعیت 3/3نفره حدود 8 میلیون تومان تعیین شده است./تسنیم
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۸:۱۱   + ۲۹ سایت دیگر  
وزیر کار با بیان اینکه نرخ بیکاری در مناطق مرزنشین بیشتر از مرکز کشور است گفت: یکی از مؤلفه های اقتدار ملّی ثبات در مرزها است.
معاون رفاه و امور اقتصادی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه 80 میلیون نفر در کشور یارانه می گیرند گفت: یارانه ها باید هدف گذاری شود و افرادی که نیاز دارند از یارانه برخوردار باشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۵:۳۰    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به آذربایجان غربی سفر می کند.