پنجشنبه ۲۰ بهمنساعت ۰۹:۴۴Feb 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صهیونیستی»

ایران پرس   ۲ ساعت پیش    
برون مرزی- منابع خبری چهارشنبه شب گزارش دادند، شهردار شهر بارسلون اسپانیا در بیانیه ای اعلام کرده است که در پاسخ به نظام آپارتاید و جنایت های رژیم صهیونیستی، روابط این شهر با این رژیم به طور کامل متوقف خواهد شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۶ ساعت پیش    
منابع خبری رژیم صهیونیستی از آماده باش نظامیان این رژیم اشغالگر در اراضی اشغالی به دلیل ترس و نگرانی سران و مقامات تل آویو از تشدید تنش ها و درگیری ها خبر داده اند.
حجت الاسلام خطیب گفت: پاسخ حمله رژیم صهیونیستی به تأسیسات وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در اصفهان، در سرزمین های اشغالی فلسطین داده شد.
سراج24   ۱۰ ساعت پیش   + ۵۳ سایت دیگر  
سردار سرلشکر محمد باقری در بازدید از پایگاه هوایی راهکنشی عقاب 44 نیروی هوایی ارتش گفت: موقعیت رژیم صهیونیستی تا کشور ما فاصله دارد و سران این رژیم به سوختگیری هواپیماها در آسمان دل بسته اند که این بهترین فرصت برای هدف قرار دادن هواپیماهای آن هاست.
آنا / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۲۰:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
معاون وزیر امور خارجه با بیان اینکه فلسطین موضوع اصلی امت اسلامی و بشریت است، گفت: ارزش موضوع فلسطین در اشتراک ارزش های اسلامی و انسانی، در مقابله با رفتار غیرانسانی غربی و لیبرالی است.
شبکه آمریکایی نوشت فرماندهان ارتش ایران در زمان رونمایی از پایگاه زیرزمینی نیروی هوایی ارتش پیامی تهدیدآمیز برای رژیم صهیونیستی ارسال کردند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۲۲:۳۷    
با اجرای 900 عملیات شهادت طلبانه در سرزمین های اشغالی در یک ماه، ارتش صهیونیستی از ترس تشدید تنش ها در آستانه ماه مبارک رمضان به حالت آماده باش درآمده است و وزیر تندرو صهیونیستی هم دستور داده مجوز حمل سلاح برای شهرک نشینان هر ماه به پنج برابر افزایش یابد تا صهیونیست ها از جان خودشان دفاع کرده و کم ...
کیهان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۲۲:۰۲    
گفت: مقامات رژیم صهیونیستی به صراحت می گویند که اسرائیل روی قوس نزول قرار گرفته و به سقوط نزدیک شده است. گفتم: دیگه چه خبر؟! گفت: فرانسه و انگلیس با موج گسترده اعتصاب ها و اعتراض های سراسری، بحران سوخت، بحران اقتصادی، فقر فراگیر و... رو به رو هستند. گفتم: دیگه چه خبر؟! ...
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۲۱:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
رسانه های صهیونیستی از سفر قریب الوقوع یک هیأت عالی رتبه سودانی به تل آویو در مسیر عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی خبر دادند.
کیهان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۲۱:۳۲    
ترکیه المیادین: دفیر دیمری ، سخنگوی تیم اعزامی از رژیم صهیونیستی، درباره نگرانی این تیم از اظهار هویت خود در ترکیه گفت که بله. مردم این کشور با حضور این تیم مخالف هستند و آنها را تروریست می دانند ...
کیهان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۲۱:۳۲    
سرویس خارجی- ویلیام برنز، رئیس سازمان جاسوسی آمریکا پس از بازگشت از تل آویو با اذعان به این که اوضاع در مناطق اشغالی فلسطین عادی و طبیعی نیست، هشدار داده شدت تنش ها تا جایی است که وقوع یک انتفاضه جدید بسیار محتمل خواهد بود. ...
کیهان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۲۱:۳۲    
سید محمد امین آبادی 1- ایلهان عمر نماینده سیاهپوست و مسلمان مجلس نمایندگان آمریکا هفته جاری با 218 رای موافق جمهوری خواهان و 211 رای مخالف دموکرات ها به خاطر انتقاد از جنایات رژیم صهیونیستی از کمیته مهم روابط خارجی مجلس نمایندگان رژیم صهیونیستی اخراج شد ...
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۹:۳۰    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی که امید داشت تشکیلات خودگردان فلسطین به ریاست محمود عباس بتواند به جای این رژیم، نیروهای مقاومت را در کرانه باختری کنترل کند، با ناامیدی گفت که این تشکیلات نقش خود را به درستی ایفا نمی کند و نمی توانیم روی آن حساب کنیم .
ایستنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۸:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
شرکت امنیت سایبری ویز اعلام کرد، در اعتراض به برنامه های کابینه حاکم بر رژیم صهیونیستی، سرمایه هایش را از سرزمین های اشغالی خارج می کند. به نوشته روزنامه یدیعوت آحارونوت ، عساف راپورت موسس شرکت ویز اعلام کرد در اعتراض به اصلاحات قضایی مورد نظر کابینه بنیامین نتانیاهو ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۷:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
یک رسانه صهیونیست به دو قطبی شدن رژیم صهیونیستی اذعان کرد و نوشت: هرکدام از طرفین این دو قطب پیروز شود، نتیجه آن شکست (رژیم) اسرائیل است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۶:۵۵    
شیخ عکرمه صبری رئیس هیئت عالی اسلامی و خطیب مسجدالاقصی گفت اشغالگران را مسئول خساراتی می دانیم که در نتیجه حفاری ها و جلوگیری از مرمت به الاقصی وارد می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۶:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
منابع عبری از آماده باش نظامیان رژیم صهیونیستی به دلیل نگرانی از تشدید تنش ها در اراضی اشغالی، پیش از ماه مبارک رمضان خبر می دهند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
منابع فلسطینی از زخمی شدن دو جوان به ضرب گلوله نظامیان رژیم اشغالگر صهیونیستی در نابلس و زخمی شدن یک صهیونیست نشین در کرانه باختری خبر دادند.
ادیان نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۵:۲۴    
به گزارش ردنا ( ادیان نیوز )، دین داری در اسرائیل، یکی از موضوعات مهم و مورد توجه در داخل ایران است. موضوعی که همواره با سؤالات و گزاره هایی مانند “یهود دین نیست، نژاد است”، “اسرائیلی ها سکولارند”، “جنگ در قدس مذهبی است”، “دعوا، نبرد اسلام و یهود است” ...
آنا / جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۴:۱۲   + ۱۴۸ سایت دیگر  
پایگاه هوایی راهکنشی عقاب 44 ارتش، مورد بازدید سردار سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیرو های مسلح و امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران قرار گرفت.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
وزیر امنیت رژیم صهیونیستی با هدف حمله به شهروندان فلسطینی در کرانه باختری و شهر اشغالی قدس به بهانه تامین امنیت شهرک نشینان صهیونیست دستور داد تا مجوز حمل سلاح برای این شهرک نشینان هر ماه به پنج برابر افزایش یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۴:۴۵    
وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی دستور داد اعطای مجوز حمل سلاح برای شهرک نشینان صهیونیست از 2 هزار به 10 مجوز در ماه برسد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: سیاست ها و تصمیم گیری های آمریکا، رژیم صهیونیستی و غیره از زبان مقامات سیاسی جمهوری آذربایجان مطرح می شود که تایید کننده عدم دستیابی به بلوغ سیاسی و برخورداری از اقتدار ملی است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۴:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاددان ارشد وزارت دارایی رژیم صهیونیستی نسبت به طرح دولت نتانیاهو با هدف "تضعیف قوه قضاییه و تضعیف دیوان عالی" هشدار داد.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۴:۱۱    
تصمیم جدید رژیم صهیونیستی مبنی بر اخراج شهروندان فلسطینی از خانه هایشان مصداق بارز جنایت جنگی به شمار می رود. خبرگزاری میزان – رژیم صهیونیستی در حال تصویب قانونی است که به این رژیم اجازه می دهد تابعیت یا اقامت را از افرادی که مرتکب اقدامات تروریستی ادعایی شده اند سلب کند و آنها را به فلسطین ...
صدای ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ، سعید شهرابی فراهانی در یادداشتی نوشت: نتانیاهو و کابینه امنیتی رژیم صهیونیستی به سختی تقلا می کنند تا شرایط دشوار داخلی خود را به طوری مهار کنند که با مشکلات بین المللی این پادگان، جمع زده نشود. ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۴:۰۰    
آن چه امروز در ترکیه و سوریه می گذرد نمودی کامل است از حقوق بشر غربی. ترکیه کمک های جهانیان را دریافت می کند، زیرا عضو ناتو و دوست آمریکا و اسرائیل است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۳:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
مسئولان رژیم صهیونیستی در شهر قدس اشغالی در نظر دارند به بهانه شباهت گنبد طلایی یک مسجد به قبه الصخره، آن را ویران کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
رسانه های صهیونیستی از سفر قریب الوقوع یک هیأت عالی رتبه سودانی به تل آویو در مسیر عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی خبر دادند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۳:۱۷    
وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی ضمن صدور دستوری تازه بر لزوم تسلیح بیشتر شهرک نشینان صهیونیست در مقابله با فلسطینیان تاکید کرد.
تقریب   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۲:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
باشگاه اسیر فلسطین اعلام کرد که شمار اسرای تحت بازداشت موقت در زندان های رژیم صهیونیستی به بیش از 900 نفر رسیده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با گزارش منابع فلسطینی از افزایش عملیاتهای مقاومتی مردم فلسطین در کرانه باختری و قدس علیه رژیم صهیونیستی، صبح امروز نظامیان رژیم صهیونیستی در شرق نابلس با مردم فلسطین درگیر شدند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
کرملین گزارش رسانه های اسرائیلی درباره درخواست از رژیم صهیونیستی برای کمک به سوریه را تکذیب کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۱:۱۶    
معترضان در سرزمین های تحت اشغال رژیم صهیونیستی خواستار اعتصاب سراسری کارگران و کارمندان و معلمان در انتهای هفته جاری هستند.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۰:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
در حمله نظامیان رژیم صهیونیستی به اردوگاه بلاطه در شهر نابلس، دو فلسطینی زخمی شدند. خبرگزاری میزان – وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد که در یورش نظامیان رژیم صهیونیستی به اردوگاه بلاطه در شهر نابلس، دو فلسطینی زخمی شدند که حال یکی از آن ها وخیم است. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۰:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
عضو شورای روابط خارجی آمریکا اعلام کرد که رابطه نخست وزیر رژیم صهیونیستی با رئیس جمهوری روسیه درباره سوریه مهم تر از حمایت تسلیحاتی از اوکراین است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
وبسایت خبری اسرائیلی از محتوای درخواست ایالات متحده از دولت رژیم صهیونیستی درباره توقف تشدید در کرانه باختری در پی جنایت و نقض های مستمر این رژیم علیه ملت فلسطین پرده برداشت.
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۰۹:۴۷   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، علی باقری سه شنبه شب در این مراسم افزود: مقاومت مردم لبنان در برابر رژیم صهیونیستی باعث شد که لبنان نمونه ای بارز از مقاومت در برابر ظلم باشد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۰۹:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی حماس مسئولیت سقوط سنگ های بخش غربی مصلای قبه الصخره در مسجد مبارک الاقصی را متوجه دولت تندرو رژیم صهیونیستی دانست.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۰۹:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی تأکید کرد که هیچ جایگزینی برای کنترل امنیتی این رژیم بر کرانه باختری در هر سناریویی در آینده وجود ندارد.
ایبنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۰۸:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
میثم نیلی گفت: اسرای زیادی در کشورهای مختلف وجود دارند در محیط سجون رژیم صهیونیستی که می توانند خاطراتشان را بگویند. در میان بعضی از خانواده های آنها دست نوشته هایی وجود دارد که خوب است ترجمه شود. خاطرات اسرای ما هم به زبان های مختلف برگردانده شود ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۰۸:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
شبکه 12 رژیم صهیونیستی گزارش داد، اندکی قبل، ساکنان قدس زمین لرزه ای را حس کرده اند.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۰۷:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
روزنامه هاآرتص نوشت که آمریکا به رژیم صهیونیستی برای انجام حملات هوایی در مناطق مشخصی در داخل عراق چراغ سبز نشان داده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۰۷:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی ماهانه مجوز حمل سلاح شخصی از 2000 تن به 10 هزار تن به خصوص برای شهرک نشینان کرانه باختری صادر کرده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۰۷:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
جنگ 33 روزه لبنان یا جنگ تموز ، سال 2006 میلادی (1385 هجری شمسی) میان رژیم صهیونیستی و حزب الله لبنان به وقوع پیوست که در جریان آن، رژیم صهیونیستی با توجه به این که از برتری تسلیحاتی برخوردار بود ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۰۷:۰۴    
نتانیاهو تلاش می کند در چارچوب روابط اقتصادی و تجاری که با کشورها دارد هدف خود به منظور عادی سازی روابط را هم تحقق بخشد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۰۶:۱۲   + ۲۰ سایت دیگر  
سرلشکر باقری، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: رژیم صهیونیستی صرفاً در حد کلام، تهدیداتی را مطرح می کند ولی می داند که برای عملی کردن تهدیداتش قدرتی ندارد و میان کشور های محور مقاومت محاصره شده است که این از برکات انقلاب اسلامی است. ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۰۵:۰۷   + ۲۴ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس نوشت: بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی شامگاه امروز در مقر ستاد مرکزی ارتش این رژیم، با حضور وزیر جنگ، رئیس شاباک و چند مسئول نظامی و سیاسی صهیونیست، از یگانهای کماندو این رژیم دیدن کردند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۰۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
وزیر خارجه مصر بر موضع کشورش مبنی بر ضرورت آرام سازی اوضاع فلسطین و توقف اقدامات یکجانبه رژیم صهیونیستی تأکید کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۰۳:۲۰    
سران گروه های مقاومت فلسطینی بعد از جدیدترین جنایت رژیم صهیونیستی در اریحا به این مقامات تل آویو هشدار دادند که این جنایت آن ها بی پاسخ نخواهد ماند و پاسخی دردناک را دریافت خواهند کرد.