شنبه ۱۲ فروردینساعت ۱۵:۳۸Apr 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نماینده قم»

بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
احمد امیر آبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای برنامه ریزی استان از کاهش بودجه استان های غیر نفتی در سال 1402 انتقاد کرد.
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۰:۳۷   + ۴۷ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از انتخاب، احمد امیرآبادی فراهانی در نشست علنی نوبت صبح امروز سه شنبه، 9 اسفندماه مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: ابتدا تشکر می کنم از دکتر قالیباف ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۰۹:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
نماینده قم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مجلس موضوع مسمومیت دانش آموزان قمی را دنبال خواهد کرد، گفت: اگر عمدی بودن این اقدام صحت داشته باشد باید دستگاه های امنیتی و انتظامی به موضوع ورود کرده و با عاملان و مسببان آن برخورد جدی صورت گیرد.
خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۰۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
نماینده قم در مجلس گفت: معاون وزیر بهداشت گفته که مسمومیت دانش آموزان عمدی است. اگر این صحبت درست باشد باید مسئولین امنیتی و انتظامی، موضوع را پیگیری و با عاملین آن برخورد کنند.
پیام فوری   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۶:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی بند مربوط به افزایش 20 درصدی عوارض خروج از کشور در سال آینده را از لایحه بودجه سال 1402 حذف کردند. به گزارش سایت پیام فوری ؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی بند مربوط به افزایش 20 درصدی عوارض خروج از کشور در سال آینده را از لایحه بودجه سال 1402 حذف کردند. ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۵:۰۳   + ۴۴ سایت دیگر  
در جلسه علنی نوبت عصر امروز (یکشنبه) احمد امیرآبادی فراهانی نماینده قم پیشنهاد حذف بند الحاقی 6 به تبصره 6 را مطرح کرد. وی توضیح داد: دولت در لایحه بودجه پیشنهاد افزایش عوارض خروج از کشور را نداده است پس چرا باید مجلس شورای اسلامی چنین پیشنهادی را مطرح کند و بعد دولت بگوید که نمایندگان گران کرده ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۴:۰۰    
نماینده قم با پیروزی برابر نماینده اصفهان عنوان سومی مسابقات قهرمانی جانبازان کشور را از آن خود کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۲۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
تیم بسکتبال با ویلچر قم در دیدار نیمه نهایی با شکست برابر تیم خراسان رضوی نتوانست به دیدار فینال راه یابد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۸:۰۸   + ۴۴ سایت دیگر  
فارس نوشت: امیرآبادی، نماینده قم گفت: با بیان اینکه در نهایت مالیات این سه میلیون کسبه که حدود 15 هزار میلیارد تومان است، حذف شده حال آنکه فقط از یک دانه درشت به تنهایی هزار و 200 میلیارد تومان مالیات اخذ شده است ادامه داد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۰۳:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
قم- نماینده قم در مجلس شورای اسلامی گفت: با تخلفات ساختمانی باید برخورد قانونی صورت گیرد و نظام مهندسی باید در زمینه کنترل ساخت و سازها با قوت به کار خود ادامه دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۴:۵۹    
تیم بسکتبال با ویلچر جانبازان قم به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات بسکتبال با ویلچر جانبازان کشور راه یافت.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۴:۴۰    
نماینده قم در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس اخیر با شفافیت کار خود را آغاز کرد و با همین موضوع رای آورد؛ نخستین طرحی که اعلام وصول شد، طرح شفافیت بود و تا حد امکان به آن عمل شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۰۰:۲۷    
تذکر نماینده قم در مورد ادامه مسمومیت های سریالی نماینده مردم قم در مجلس خواستار اعزام هیاتی از مجلس به قم برای پیگیری موضوع مسمومیت دانش آموزان در مدارس قم شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۹:۴۷    
نماینده قم رقابت های بسکتبال با ویلچر جانبازان کشور را در نخستین دیدار مرحله گروهی با پیروزی آغاز کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۵:۲۵   + ۱۹ سایت دیگر  
نماینده مردم قم در مجلس خواستار تشکیل تیمی از کمیسیون های مربوطه مجلس برای مشخص شدن علت مسمومیت دانش آموزان قمی شد.
قم نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۱:۴۰   + ۲۱ سایت دیگر  
قم نیوز: در بسته اخیر تحریمی اتحادیه اروپا نام احمد امیرآبادی فراهانی نیز به عنوان یکی از اشخاص حقیقی تحریم شده آمده است.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۰:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری ،این دانش آموزان با علائم تنفسی و سوزش گلو و حالت تهوع به بیمارستان منتقل شدند. این درحالی است که هنوز کسی نمی داند دلیل این مسمومیت ها چیست! ...
سلامت نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۴:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
درحالی که سریال مسمومیت دانش آموزان در شهرستان قم ادامه دارد، هنوز کسی نمی داند دلیل این مسمومیت ها چیست!. حتی گروهی، این حوادث را سیاسی و امنیتی قلمداد کرده اند، تا جاییکه حتی امیرآبادی نماینده قم در مجلس شورای اسلامی موضوع مسمومیت دانش آموزان قمی را فوبیا قلمداد کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۰۰:۱۷    
از جمله موضوعات مهم در شبکه های اجتماعی سریال مرموز مسمومیت دختران دانش آموز قم است. کاربری با اشاره به اظهارات نماینده قم که گفته درباره قضیه مسمومیت- سریالی دانش آموزان در قم بزرگ نمایی شده؛ برخی بیماری زمینه ای داشتند ...
برترین ها / بیتوته   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۲:۴۰   + ۴۸ سایت دیگر  
گروهی از والدین دانش آموزان قمی صبح امروز درپی ماجرای مسمومیت دانش آموزان مقابل فرمانداری تجمع کردند. تجمع کنندگان روبروی در ورودی فرمانداری تجمع کرده و خواستار ورود به داخل فرمانداری بودند که با ممانعت نیروهای امنیتی روبرو شدند.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۳:۵۴   + ۲۳ سایت دیگر  
امیرآبادی فراهانی گفت: می توانیم این موضوع را با یک مثال تحلیل کنیم، مثلا در یک جمعی 8 تا 10 نفر بگویند که ما در حال خفه شدن هستیم. افراد دیگر که بیماری زمینه ای داشته باشند نیز احساس خفگی به آنها دست می دهد و می گویند که ما در حال خفه شدن هستیم. بر این اساس این موضوع را می توان فوبیا عنوان کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
تیم بسکتبال با ویلچر ایثار قم نایب قهرمان لیگ ملی بسکتبال با ویلچر شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۲۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مسمومیت دانش آموزان با ابهامات و پرسش های فراوانی در افکار عمومی مواجه شده که چرا با گذشت بیش از 70 روز از این ماجرا هنوز مشخص نیست و آیا طبق ادعای نماینده قم در مجلس "موضوع مشکوک است؟
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۲:۳۶   + ۳۲ سایت دیگر  
نماینده قم در مجلس شورای اسلامی با مشکوک خواندن مسمومیت سریالی دانش آموزان قم گفت که دیروز برای هفتمین بار دانش آموزان در قم مسموم شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۷:۳۳    
نماینده قم عنوان نخست مسابقات هندبال نوجوانان دختر مناطق شمال کشور را کسب کرد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، هفته بیست و چهارم رقابتهای لیگ برتر فوتسال در شرایطی پیگیری شد که مس سونگون با پیروزی برابر نماینده قم به یک قدمی جام رسید. در این دیدار که به میزبانی قم برگزار شد ...
خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۹:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
نماینده قم در مجلس تکرار حوادث مسمومیت دانش آموزان در مدارس استان قم را طبیعی ندانست و گفت: این موضوع علاوه بر وزارت آموزش و پرورش از سوی مسئولان امنیتی نیز در دست پیگیری است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۶:۴۸   + ۲۰ سایت دیگر  
مهر : مجتبی ذوالنور نماینده قم در مجلس شورای اسلامی تکرار حوادث مسمومیت دانش آموزان در مدارس استان قم را طبیعی ندانست و گفت: این موضوع علاوه بر وزارت آموزش و پرورش از سوی مسئولان امنیتی نیز در دست پیگیری است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۳:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
قم- نماینده قم در مجلس شورای اسلامی تکرار حوادث مسمومیت دانش آموزان در مدارس استان قم را طبیعی ندانست وگفت:این موضوع علاوه بر وزارت آموزش و پرورش از سوی مسئولان امنیتی نیز در دست پیگیری است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۷:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
افتتاحیه هشت پروژه شهرداری قم بااعتبار 1280 میلیارد ریالی با حضور امام جمعه پردیسان، نماینده قم در مجلس شورای اسلامی، استاندار قم، فرمانده سپاه استان، شهردار و جمعی از مدیران و مسئولین شهری و استانی برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۶:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
قم- امیرآبادی نماینده قم در خانه ملت در واکنش به حوادث مسمومیت دانش آموزان قمی در مدارس این استان اعلام کرد که سوال از وزیر آموزش و پرورش را در دستور کار قرار داده است.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۱:۱۱    
شفقنا- نماینده قم در مجلس شورای اسلامی از ثبت سوال خود از وزیر آموزش و پرورش در زمینه مسمومیت دانش آموزان خبر داد. به گزارش شفقنا، آقای احمد امیرآبادی در گفت وگو با شبکه استانی نور اظهار داشت: بعد از اطلاع از وقوع حادثه در بیمارستان حضور یافته و با دانش آموزان صحبت کردم. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۱:۰۵    
روز دوم مرحله دوم لیگ بسکتبال جوانان باشگاه های کشور با پیروزی نماینده قم به پایان رسید.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۴:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس در پاسخ به تذکر نماینده قم درباره اینکه طرح مجازات اظهارنظرکنندگان تنها به عنوان یک طرح مطرح شده و نه یک قانون، گفت: این از مظلومیت مجلس است که درباره موضوعی که هنوز در هیچ جایی مطرح نشده اینگونه جوسازی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۵:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
تیم ایثار نماینده قم به عنوان تیم دوم راهی مرحله پایانی لیگ ملی بسکتبال با ویلچر باشگاه های کشور شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۹:۱۹    
ایسنا/خراسان رضوی سقوط تیم فوتسال رکن آذین با قبول شکست در دیدار خانگی مقابل نماینده قم به لیگ یک قطعی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۸:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
تیم فوتسال آناصنعت پاسارگاد قم درهفته بیست و سوم لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور موفق شد با 3 گل تیم رکن آذین مشهد را شکست دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۸:۰۵    
نماینده قم نخستین شکست خود را در لیگ ملی بسکتبال با ویلچر قهرمانی کشور تجربه کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۵:۴۸    
نماینده قم دور برگشت لیگ ملی بسکتبال با ویلچر را با پیروزی آغاز کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قم اگر نگاهی به نتایج اخیر تیم رکن آذین بیاندازیم می بینیم که این تیم در هفته های گذشته رقابت کاملا پایاپای و شانه به شانه ای با تیم های رقیب داشته است و این مساله نشان می دهد که کار نماینده قم در مشهد به سادگی جایگاه جدولی دو تیم نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۹:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
قم- دیدار تیم های آنا صنعت قم و زندی بتن کلاردشت در حالی با تساوی همراه بود که نماینده قم یک پله در جدول رده بندی صعود کرد.
نمایش "فنجان در طوفان چای" به نویسندگی و کارگردانی مرتضی مرتضوی راد با کسب شش جایزه به چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر راه پیدا کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/قم تیم فوتسال آناصنعت پاسارگاد نماینده قم در لیگ برتر باشگاه های کشور دقایقی پیش با نتیجه 2 بر یک در ورزشگاه فجر ساوه مغلوب سن ایچ بالای جدولی شد تا در منطقه خطر سقوط قرار بگیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۱۸:۵۰    
نماینده استان در لیگ برتر فوتسال در یک دیدار خانگی مقابل نماینده قم پیروز شد .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۲۳:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
قم- نماینده قم در مجلس گفت: نباید مخترع ما در پیچ و خم اداری قرار گیرد و در این مسیر با مشکلات متعددی مواجه باشد که در این بخش باید تحولی رخ دهد.
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۱۱:۱۵    
به گزارش قم پرس به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان قم، با اعلام فدراسیون بسکتبال، دور رفت از مرحله دوم لیگ جوانان کشور روزهای 3 الی 7 بهمن ماه به میزبانی قم برگزار میگردد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۸:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/قم نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی از وزیر کشور درخواست حمایت بیش تر از قم در سفر دوم رئیس جمهور به قم را داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۵:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
قم- رئیس هیئت جانبازان و معلولان استان قم گفت: نماینده این استان به مسابقات فوتبال 7 نفره قهرمانی کشور در کرمانشاه اعزام شدند.
عصر خبر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۵:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: نماینده قم در واکنش به اظهارات حسن روحانی در دفاع از عملکرد دولت خود گفت: به ایشان توصیه می شود هرگز سخن نگویند و همانند دو سال گذشته، همچنان سکوت کند