پنجشنبه ۱۱ خردادساعت ۲۰:۲۶Jun 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فرابورسی»

بانکداری ایرانی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۸:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
میانگین بازدهی سهام بانک های بورسی و فرابورسی در برابر رشد 117 درصدی شاخص از ابتدای سال تا 31 اردیبهشت به 29.36 درصد محدود شد. به گزارش بانکداری ایرانی ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سهامدار عمده شرکت لیزینگ رازی با انتقال 40 درصد سهام به شرکت سرمایه گذاران فناوری تک وستا با ارزش 85.4 میلیارد تومان تغییر یافت.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: در برابر توقف 6 نماد بورسی و فرابورسی برای برگزاری مجمع سالانه، عادی بطور فوق العاده و فوق العاده، 21 شرکت بازگشایی و به تابلو معاملات بازگشتند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۰:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - علی قاسمی : شرکت الماس حکمت ایرانیان، یکی دیگر از شرکت هایی است که در سال جاری برای اولین بار در بازار عرضه می شود. این شرکت در معاملات امروز (چهارشنبه 10خرداد) عرضه اولیه خواهد شد ...
اخبار بانک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
بانک پاسارگاد درباره اعطای تسهیلات غیرقانونی 1.2 هزار میلیارد تومانی به شرکت فرابورسی سرمایه گذاری پارس آریان دست به شفاف سازی زد.
اخبار بانک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۴۱    
10 شرکت بورسی و فرابورسی ، زمان برگزاری مجمع سالانه، عادی بطور فوق العاده و فوق العاده برای تصویب صورت های مالی، افزایش سرمایه، تطابق اساسنامه و ... را اعلام کردند.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۴:۱۲    
در این مطلب به نحوه واریز و زمان واریز سود سهامداران حقیقی 8 نماد بورسی و فرابورسی که در سامانه سجام ثبت نام نموده اند و همچنین سهامدارانی که در سامانه سجام ثبت نام نکرده اند پرداخته ایم.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: نماد 15 بورسی و فرابورسی به دلیل اعلام رویدادهای مهم بسته و سهم دارای صف خرید هم مشمول رفع گره معاملاتی شد و معاملات دیروز 45 شرکت هم تایید نشد!
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۰:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
بررسی شاخص کل و شاخص هموزن نشان می دهد در بازه بلندمدت، شاخص هموزن نماگر بهتری برای بازار سهام به شمار می آید. به عبارت دیگر، ازآنجاکه از میان 664نماد بورسی و فرابورسی تنها سه نماد فارس ، فولاد و فملی با انحصار 16درصد ارزش کل بازار می توانند به راحتی روند شاخص کل را تغییر دهند ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: در برابر توقف 8 نماد بورسی و فرابورسی برای برگزاری مجمع سالانه و فوق العاده، 14 شرکت بازگشایی و به تابلو معاملات بازگشتند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۱۸    
اقتصاد ایران: تعرفه جدید خدمات بندری و دریایی در بنادر شمال و جنوب از سوی سازمان بنادر و دریانوردی ابلاغ و از 15 خرداد اجرا می شود.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۱۵    
مروری بر زمان بندی مجامع و رویدادهای مهم نمادهای بورسی و فرابورسی در هفته آینده را در این مطلب می خوانید.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۰۹    
شرکت های بورسی و فرابورسی این روز ها مشغول انتشار گزارش های دوره ای خود هستند. بیشتر این گزارش ها با توجه به مبدا همسان سال مالی شرکت ها، فعالیت مالی 12 ماهه آن ها را دربرمی گیرد که در اینجا به به برخی از گزارش عملکرد نماد های غذایی اشاره می شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: نتیجه نهایی دعوی شرکت روغن نباتی ناب به انتقال قطعی بدهی و سند از تعاونی اردبیل به شرکت منجر شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: نماد 9 بورسی و فرابورسی به دلیل اعلام رویدادهای مهم بسته و سهم دارای صف فروش هم مشمول رفع گره معاملاتی شد و بخشی از معاملات ایران خودرو و سایپا و 19 سهم دیگر تایید نشد.
اقتصاد ایران: کاهش زمان پرداخت سود شرکت های بورسی و فرابورسی از 8 به 4 ماه، نشان می دهد بازار سرمایه ایران در این زمینه در حال نزدیک شدن به میانگین جهانی است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: وزیر ورزش و جوانان با فراموشی عرضه بدون خریدار 51 درصد سهام استقلال و پرسپولیس و مصوبه ماه گذشته هیات واگذاری مدعی تعیین تکلیف رسمی مالکیت این دو باشگاه فرابورسی شد !
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
در این گزارش می خواهیم به جزییات مجامع عمومی عادی سالیانه، فوق العاده و عادی به طور فوق العاده چندین شرکت بورسی و فرابورسی درهفته جاری بپردازیم. کدام شرکت ها مجمع فوق العاده، عادی به طور فوق العاده و سالیانه برگزار می کنند؟
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۶:۰۶    
صندوق سرمایه گذاری بخشی پتروشیمی دماوند با نماد پتروما فعالیت معاملات خود را در بازارهای نوین مالی به عنوان نخستین صندوق بخشی فرابورسی در 24 اردیبهشت آغاز کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
اکوایران : در خصوص شرکت های فرابورسی نیز نماد ولشرق با 53 درصد بیشترین بازدهی مثبت را در بین نمادهای دیگر داشته است.
شاتا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته با اشاره به توجه ویژه دولت و مجلس به توسعه صنایع پیشرفته، اعلام کرد که این صندوق بازوی تامین مالی این حوزه در وزارت صمت فعا ل تر و از نظر سرمایه ای تقویت شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۹:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: نماد 9 بورسی و فرابورسی به دلیل اعلام رویدادهای مهم بسته و دو سهم دارای صف خرید و فروش هم مشمول رفع گره معاملاتی شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: در برابر رشد 117 درصدی شاخص از ابتدای سال تا 31 اردیبهشت، بازدهی سهام 713 شرکت بورسی و فرابورسی مشخص شد که 24 شرکت بازدهی منفی داشتند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۶:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: در برابر توقف 8 نماد بورسی و فرابورسی برای برگزاری مجامع سالانه، عادی بطور فوق العاده و فوق العاده، 22 شرکت و سه بانک بازگشایی و به تابلو معاملات بازگشتند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: نماد بانک ملت و 17 شرکت بورسی و فرابورسی به دلیل اعلام رویدادهای مهم بسته و یک سهم دارای صف خرید هم مشمول رفع گره معاملاتی شد .
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۰۴   + ۱۷ سایت دیگر  
در هفته چهارم اردیبهشت، 1.39 هزار میلیارد تومان سود سنواتی و جاری 12 شرکت بورسی و فرابورسی از طریق سامانه سجام پرداخت شد. طبق آمار شرکت سپرده گذاری مرکزی در هفته چهارم اردیبهشت ماه، 4 شرکت بهمن لیزینگ، فیبر ایران، مادیران و نفت پاسارگاد، سود سنواتی 175.1 هزار سهامدار به ارزش 40 ...
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
طی امروز و روز گذشته شرکت های متعددی طی انتشار اطلاعیه های مختلف سهامداران را نسبت هریک از مراحل فرآیند افزایش سرمایه خود مطلع کردند که در ادامه به تشریح جزئیات چندی از این اطلاعیه ها پرداخته شده است
می متالز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۸:۰۳    
می متالز - حجم مبنای سهام 13 شرکت حاضر در بازار های اول و دوم و پایه فرابورس از فردا حذف و حجم مبنای 8 نماد دیگر اعمال می شود.
مدار اقتصادی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۴:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
شرکت کارگزاری هامرز پس از اخذ مجوز فعالیت از سازمان بورس، در اواخر اردیبهشت ماه جاری به صورت رسمی به عضویت فرابورس ایران درآمد و بدین ترتیب تعداد کارگزاری های فرابورسی به 110 رسید.
اخبار بانک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
9 شرکت بورسی و فرابورسی، زمان برگزاری مجمع سالانه، عادی بطور فوق العاده و فوق العاده را برای تصویب صورت های مالی، انتخاب اعضا، افزایش سرمایه و ... اعلام کردند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: نماد 17 شرکت بورسی و فرابورسی به دلیل اعلام رویدادهای مهم بسته شد و چندین شرکت بزرگ و متوسط هم مشمول ابطال معاملات سهام شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۹:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
حجم مبنای سهام 13 شرکت حاضر در بازار های اول و دوم و پایه فرابورس از فردا حذف و حجم مبنای 8 نماد دیگر اعمال می شود.
چهارمین جلسه "میز تامین مالی از طریق انتشار صکوک" بطور رایگان برای متقاضیان تامین مالی و تمامی ناشران بورسی و فرابورسی توسط شرکت مدیریت دارایی مرکزی بازار سرمایه به عنوان رکن اصلی انتشار صکوک برگزار می شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: در برابر توقف 6 نماد بورسی و فرابورسی برای برگزاری مجمع سالانه و فوق العاده، 19 شرکت و یک بانک بازگشایی و به تابلو معاملات بازگشتند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: نماد 12 شرکت بورسی و فرابورسی بسته و سهام دو سهم دارای صف فروش و خرید هم مشمول رفع گره معاملاتی شد.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۰:۱۷    
گزارشی از زمان بندی مجامع و رویدادهای مهم نمادهای بورسی و فرابورسی در هفته آینده را پیش رو دارید.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: زمان برگزاری مجمع سالانه و فوق العاده 11 شرکت بورسی و فرابورسی برای تصویب صورت های مالی، افزایش سرمایه و تطابق اساسنامه اعلام شد.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۶:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
در هفته جاری از شنبه 30 اردیبهشت ماه تا 5 شنبه 4 خردادماه تعدادی از مجامع شرکت های بورسی و فرابورسی برگزار خواهد شد. این نماد ها کدامند و به چه دلیلی مجمع برگزار خواهند کرد؟
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۸:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا مهرآبادی، مدیرعامل شرکت سرامیک های صنعتی اردکان در حاشیه بیست و هفتمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در گفتگو با بورس نیوز بیان کرد: یکی از شرکت های زیرمجموعه "کسرا" ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: شرکت آینده سازان بهشت پارس از برنامه افزایش سرمایه 139 درصدی از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: در برابر توقف 10 نماد بورسی و فرابورسی برای برگزاری مجمع سالانه و فوق العاده، 24 شرکت بازگشایی و به تابلو معاملات بازگشتند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سازمان بورس بعد از اتمام مهلت 60 روزه افزایش سرمایه 58 درصدی شرکت پخش البرز از محل مطالبات و آورده نقدی با تمدید 30 روزه این مجوز موافقت کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: نماد 13 شرکت بورسی و فرابورسی با اعلام رویدادهای مهم متوقف و یک سهم مشمول رفع گره معاملاتی شد، حجم مبنای یک سهم فرابورسی تغییر کرد و معاملات 21 شرکت هم ابطال شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: شرکت تجارت الکترونیک پارسیان کیش در مناقصه خرید، نصب، راه اندازی، ضمانت و پشتیبانی تجهیزات ذخیره سازی ارتقاء زیرساخت بانک پارسیان حضور یافت.
اخبار بانک   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
9 شرکت بورسی و فرابورسی، زمان برگزاری مجمع سالانه، عادی بطور فوق العاده و فوق العاده را برای تصویب صورت های مالی، انتخاب اعضا، افزایش سرمایه و ... اعلام کردند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۲:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: سهام سه زیرمجموعه بورسی و فرابورسی 31 اردیبهشت به 800 هزار عضو واگذار می شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۲:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: عضو هیات مدیره شرکت فرابورسی چالش های صادرات و قیمت گذاری دستوری را بر صنایع بورسی و غیر بورسی مورد تحلیل و بررسی قرار داد.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۱:۰۶    
اتفاقی که در 6 فروردین افتاد و منجر به قطع دو ساعته معاملات فقط در نمادهای فرابورسی شد، باگ نرم افزاری بود.
مدار اقتصادی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۸:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
اولین نشست خبری ویژه عرضه اولیه سهام شرکت عالیس با حضور مدیران و سهامدار عمده این مجموعه در فرابورس ایران برگزار شد.
مدار اقتصادی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۶:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
اولین صندوق بخشی فرابورسی با نماد پتروما در بازار ابزارهای نوین مالی معاملات خود را آغاز کرد.