سه شنبه ۱۱ مهرساعت ۰۶:۳۶Oct 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جاده های کوهستانی»

عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۶:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
برابر آمار، سالانه بیش از 500 میلیون دستگاه خودرو در جاده های مازندران تردد دارند که 11 درصد از این ترددها در محورهای اصلی و بقیه درون شهری است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور محترم و استاندار دولت انقلابی بدانند که هیچگاه سرمایه گذار با خودروی شخصی با عبور از جاده های کوهستانی و با خریدن خطر و ریسک یه یک نقطه و منطقه نمی رود و سرمایه گذاری نمی کند.
خلخالیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
در جاده های کوهستانی و جاهایی که شیب جاده کمی بیشتر از حالت نرمال است، محل هایی را تعبیه کرده اند که خودروها خصوصاً خودروهای سنگین که ترمز بریده باشند و یا امکان کنترل خودرو را نداشته باشند، خودرو را به این شیب راهه ها هدایت کرده و به نوعی آنرا کنترل نمایند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
هواشناسی مازندران با صدور هشدار زرد در خصوص احتمال وقوع آبگرفتگی و ریزش سنگ از امروز در جاده های کوهستانی استان هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۶:۴۳   + ۴۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران از صدور هشدار زرد هواشناسی در استان تهران خبر داد و گفت: مردم در تردد جاده ای به ویژه در گذرگاه های کوهستانی به دلیل وزش متناوب باد احتیاط لازم را داشته و در صورت امکان از تردد خودداری کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۰۸:۴۹    
با فروکش کردن تب ترافیکی در محورهای مازندران هم اکنون شاهد آرامش نسبی در جاده ها هستیم.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۰۸:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
با فروکش کردن تب ترافیکی در محورهای مازندران هم اکنون شاهد آرامش نسبی در جاده ها هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۹:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران از احتمال ریزش سنگ در جاده های کوهستانی استان خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۲۱:۱۹    
مدیرکل هواشناسی استان البرز از وضعیت آب و هوای جاده های استان گفت: تردد در جاده های کوهستانی با رعایت نکات ایمنی انجام شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران گفت: رانندگان از هرگونه پارک کردن در مسیرهای خروج اضطراری خودروهای سنگین برای پرهیز از ابتلا به حوادث خودداری کنند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۶:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
هشدار پلیس به رانندگان: هرگز در مسیر فرار راه در جاده های کوهستانی پارک و اتراق نکنید. نتیجه گوش ندادن به حرف های پلیس تصاویری دلخراش از یک تصادف است. منبع: میزان
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۵:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
در ویدئو زیر ، هشدار پلیس به رانندگان وسایل نقلیه را مشاهده می نمایید .هرگز در مسیر فرار راه در جاده های کوهستانی پارک و اتراق نکنیم .این مسیر ها برای ماشین سنگین ها ساخته شده که اگر یک زمان ترمز بریدن بتوانند خودرو را کنترل کنند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۱:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
هشدار پلیس به رانندگان وسایل نقلیه: هرگز در مسیر فرار راه در جاده های کوهستانی پارک و اتراق نکنیم.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۹:۵۷    
برخی جاده های کوهستانی چین همچنان وضعیت خوبی ندارند و به تعبیر بهتر، راندن در آنها به خصوص برای ماشین های سنگین مرگ آور است. دور زدن نفس گیر تریلر 18 چرخ در لبه پرتگاه که گفته می شود در یکی از این جاده ها انجام شده را می بینید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۰۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
آمد وشد وسایل نقلیه در جاده های مازندران روان است، اما به دلیل ذوب شدن یخچال های طبیعی، رانندگان هنگام تردد در جاده های کوهستانی مراقب ریزش سنگ باشند.
کرج رسا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۰:۳۷    
آرش بهاروند احمدی به خبرنگار ایرنا گفت: با توجه به تشدید و تقویت الگوی ناپایداری های محلی در منطقه البرز مرکزی و تقویت سامانه بارشی، مطابق با تحلیل آخرین الگوهای پیشیابی امروز سه شنبه رگبار، رعدوبرق و وزش باد لحظه ای شدید در استان به ویژه ارتفاعات و جاده های کوهستانی دور از انتظار نیست. ...
کرج رسا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۲۱:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
آرش بهاروند احمدی در گفت وگو با مهر با اشاره به قرار گرفتن استان البرز در وضعیت هشدار هواشناسی سطح نارنجی اظهار کرد: با توجه به تشدید و تقویت الگوی ناپایداری های محلی در منطقه البرز مرکزی و تقویت سامانه بارشی، مطابق با تحلیل آخرین الگوهای پیش یابی فردا سه شنبه رگبار ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۲۰:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
هواشناسی برای فردا سه شنبه 17 مرداد در البرز وقوع رگبار، رعد و برق، وزش باد لحظه ای نسبتا شدید به ویژه در ارتفاعات و جاده های کوهستانی پیش بینی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۴:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران مازندران با هشدار ریزش سنگ در محورهای کوهستانی استان، گفت: تردد، اقامت و برپایی چادر در بستر و حاشیه رودخانه ها و مسیل های استان ممنوع است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
هواشناسی مازندران با صدور هشدار نارنجی در خصوص احتمال وقوع سیلاب و ریزش سنگ از امروز در جاده های کوهستانی استان هشدار داد.
رییس پلیس راه استان البرز با اشاره به پیش بینی سازمان هواشناسی مبنی بر رگبار پراکنده و رعد و برق گفت: احتمال ریزش سنگ در محورهای کوهستانی به ویژه جاده کرج -چالوس متصور است.
سلام نو / انتخاب   ۱۴۰۲/۰۵/۰۶ - ۱۴:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
سرهنگ یدالله جهان تاب رییس پلیس راه مازندران از ترافیک سنگین در جاده کندوان و فیروزکوه خبر داد و گفت: ترافیک در آزادراه تهران-شمال و هراز را نیز در زمان حاضر عادی و روان است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۲۲:۲۰    
رئیس پلیس راه استان البرز با اشاره به پیش بینی سازمان هواشناسی مبنی بر فعالیت محلی و نقطه ای در ارتفاعات و جاده های کوهستانی وزش باد شدید، رگبار و رعد و برق از مسافران خواست حاشیه جاده کرج - چالوس توقف نکنند.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۲۳:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان البرز با اشاره به پیش بینی سازمان هواشناسی مبنی بر فعالیت محلی و نقطه ای در ارتفاعات و جاده های کوهستانی وزش باد شدید، رگبار و رعد و برق از مسافران خواست حاشیه جاده کرج - چالوس توقف نکنند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۱۸:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان با اشاره به پیش بینی سازمان هواشناسی مبنی بر فعالیت محلی و نقطه ای در ارتفاعات و جاده های کوهستانی وزش باد شدید ، رگبار و رعد و برق از مسافران خواست حاشیه جاده کرج - چالوس توقف نکنند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۱۰:۵۴   + ۳۱ سایت دیگر  
رییس پلیس راه البرز با اشاره به پیش بینی سازمان هواشناسی مبنی بر فعالیت محلی و نقطه ای در ارتفاعات و جاده های کوهستانی وزش باد شدید ، رگبار و رعد و برق از مسافران خواست حاشیه جاده چالوس توقف نکنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۱۰:۴۱   + ۱۸ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس پلیس راه البرز با اشاره به پیش بینی سازمان هواشناسی مبنی بر فعالیت محلی و نقطه ای در ارتفاعات و جاده های کوهستانی وزش باد شدید ، رگبار و رعد و برق از مسافران خواست حاشیه جاده کرج - چالوس توقف نکنند.
کرج رسا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۱۰:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
آرش بهاروند احمدی به خبرنگار ایرنا گفت: تحلیل آخرین الگوهای پیشیابی حاکی از گذر موج ناپایدار سطوح میانی از امروز شنبه تا یکشنبه از منطقه البرز مرکزی است که با توجه به فعالیت محلی و نقطه ای آن در ارتفاعات و جاده های کوهستانی رگبار و رعد و برق و برای نیمه جنوبی استان ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۰۹:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیرکل هواشناسی البرز گفت: طی سه روز آینده احتمال بالا آمدن آب رود خانه ها و مسیل های فصلی، اختلال در تردد، ریزش و رانش سنگ در ارتفاعات و جاده های کوهستانی استان دور از انتظار نیست.
کرج رسا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۶ - ۲۲:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
مهدی مهرور در گفت و گو با ایرنا گفت: هشدار سطح زرد هواشناسی استان البرز مبنی بر تحلیل الگوهای پیش یابی حاکی از گذر موج ناپایدار سطوح میانی از فردا شنبه هفتم مرداد تا یکشنبه هشتم مرداد از منطقه البرز مرکزی است. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۲۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
بوگاتی شیرون اسپرت پس از معرفی مدل استاندارد، در نمایشگاه ژنو رونمایی شد. این مدل با تغییراتی در وزن و برخی قطعات خودرو همراه بود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۳ - ۱۵:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز با اعلام هشدار سطح نارنجی هواشناسی گفت: رگبار و رعد و برق، وزش باد شدید و غبار از اواخر وقت امشب تا اواخر وقت فردا یکشنبه 4 تیرماه در پاره ای نقاط استان به ویژه ارتفاعات و جاده های کوهستانی ادامه دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۰۳ - ۱۴:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
هواشناسی مازندران درباره احتمال جاری شدن روانآب و ریزش سنگ در جاده های کوهستانی استان هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۰۲ - ۱۸:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران: هم اکنون جاده های کوهستانی استان بارانی و لغزنده و ترافیک در جاده های کندوان و هراز پر حجم است.
تجارت امروز   ۱۴۰۲/۰۳/۳۰ - ۱۲:۱۶    
جاده اسالم به خلخال یکی از زیباترین جاده های کوهستانی ایران میباشد که استانهای گیلان و اردیبل را بهم وصل میکند.با بیش از 100 کیلومتر طول، جاده اسالم به خلخال از زیباترین مسیرهای گردشگری استان آذربایجان شرقی با مناظری فوق العاده و اماکن تاریخی است.
برترین ها / لالی نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۳۱ - ۰۹:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
جاده چالوس یا جاده 59 به همان اندازه که دیدنی و هیجان انگیز است، لقب خطرناک ترین جاده ایران را نیز یدک می کشد. اگر راننده با احتیاطی نباشید، عبور از جاده های پرپیچ و خم و باریک چالوس احتمالا برای شما خطرناک خواهد بود.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۳/۳۰ - ۰۰:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
جاده اسالم به خلخال یکی از زیباترین جاده های کوهستانی ایران میباشد که استانهای گیلان و اردیبل را بهم وصل میکند، این گردنه منطقه ای مرتفع با چشم اندازهایی بی نظیر مُتِشَکِّل از قلّه ها و دامنه های زاگرس و جنگل های هیرکانی شهرستان تالش گیلان است ...
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۲۴ - ۲۳:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل بحران استانداری تهران ضمن توصیه به مردم جهت فاصله گرفتن از مسیل و رودخانه ها، در خصوص خطر ریزش سنگ در جاده های کوهستانی استان نیز هشدار داد.
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۷:۱۱   + ۲۷ سایت دیگر  
رییس پلیس راه مازندران با اشاره به ریزش سنگ در محور کندوان، گفت: در مجموع 8 خودرو در این حادثه دچار خسارت شدند و این حادثه یک فوتی و یک مصدوم در برداشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۲۱:۵۷    
رئیس پلیس راه مازندران با هشدار احتمال ریزش در جاده های کوهستانی استان گفت: شاهد تداوم ترافیک در جاده های لغزنده شمال هستیم.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۹:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
منوچهر غفاری، مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز از احتمال ریزش سنگ در جاده چالوس به دلیل بارندگی و وضعیت ناپایدار آب و هوایی، خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۳۱    
کرج- مدیرکل هواشناسی البرز با اشاره به قرار گرفتن استان در وضعیت هشدار هواشناسی سطح زرد گفت: احتمال ریزش سنگ در ارتفاعات و جاده های کوهستانی وجود دارد.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۵:۴۷   + ۱۹ سایت دیگر  
مرادی پور افزود: به هموطنان توصیه می کنم که در مواد غیر ضروری در جاده های کوهستانی تردد نکنند و از حضور و اطراق در حاشیه رودخانه خودداری کنند. همچنین بهتر است که قبل از اقدام به سفر و یا حضور در ارتفاعات، اخبار راه ها و هواشناسی را بررسی کنند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۲۲:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
محمد باقر خلفی اظهار کرد: با توجه به پیش بینی وزش باد ، گرد و خاک شدید و تگرگ از هرگونه تردد و توقف در جاده های کوهستانی خودداری شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۸:۲۰    
بارش برف در جاده های کوهستانی منتهی به قوچان از صبح امروز آغاز و همچنان ادامه دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۹:۱۹    
جاده های کوهستانی مازندران هم اکنون بارانی و لغزنده است.