شنبه ۲۰ خردادساعت ۱۸:۴۴Jun 2023 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس صدا و سیما»

اقتصاد نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
فعال اصولگرا خطاب به رئیس صدا وسیما نوشت: حاشا که شما با خوشمزگی های بسیار افزون بر او، به کمتر از وزارت نفت راضی شوید! البته حق تان است به جدم!
تازه نیوز   ۹ ساعت پیش    
اظهارات اخیر جبلی، رئیس صداوسیما درباره بازگشت هنرمندان به صداوسیما سوژه شد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۲۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
نماینده بسیج دانشجویی دانشگاه امام صاد با کنایه به رئیس صدا و سیما گفت: برفک جذابیت بیشتری از دیدن شبکه های شما دارد. پس پخش برفک را در برنامه شبکه ها قرار دهید که بر صرفه جویی در بودجه هم کمک می کند.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۲:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) در متنی کنایه آمیز انتقادات شدید و نکات قابل توجهی را خطاب به پیمان جبلی مطرح کرد.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، پیمان جبلی رئیس صداوسیما چندی پیش درباره مشکلات بودجه ای برای ساخت سریال های فاخر و اصطلاحاً الف ویژه اظهاراتی داشت که برخی از کانال های مجازی و رسانه ای به گونه ای دیگر آن را تعبیر کردند ...
عصر امروز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۹:۰۳    
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز پیمان جبلی، رئیس رسانه ملی با حضور در دانشگاه امام صادق(ع) به توضیح نکاتی درباره سازمان تحت امرش و حواشی پیرامون آن پرداخته است که می تواند بسیار جالب توجه و موضوع نوشتاری به شرح ذیل باشد. ایشان در بخشی از سخنان خود چنین بیان می کنند که: ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
در مراسمی ناصر حجازی فر به عنوان مدیرکل صدا وسیمای آذربایجان غربی معرفی شد.
برترین ها / خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۷:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
عادل فردوسی پور، مجری سابق برنامه پرطرفدار نود که قریب به دو دهه عنوان محبوب ترین مرد تلویزیون را یدک می کشید، این روزها، دوباره تبدیل به سوژه ای خاص برای چهره هایی از جناح های مختلف شده است.
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۰۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل صدا و سیمای اردبیل طی حکمی از سوی رئیس صدا و سیما منصوب شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۵:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
وحید جلیلی، قائم مقام رئیس صدا و سیما گفت: نمایش میدانی جهان بانو این قابلیت و ظرفیت را دارد که در کشور های غیر اسلامی هم اجرا شود.
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۳:۴۲    
معاون سازمان سینمایی در دولت دوزادهم به اظهارات جنجالی رئیس صداوسیما واکنش نشان داد و آن را آمار غلط و بی مبنا توصیف کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۳:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون سازمان سینمایی در دولت دوزادهم به اظهارات جنجالی رئیس صداوسیما واکنش نشان داد و آن را آمار غلط و بی مبنا توصیف کرد.
برترین ها / سینما جریان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۰:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
صحبت های اخیر پیمان جبلی درباره عادل فردوسی پور و دعوت دوباره از بعضی برنامه سازان به تلویزیون حواشی زیادی داشت، در تازه ترین مورد می توان به یادداشت انتقادی پرویز پرستویی اشاره کرد.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه هنری: پرویز پرستویی، بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون ایران در پاسخ به پیمان جبلی، رئیس صدا و سیما در مورد قطع ارتباط بعضی از چهره های مشهور هنری با صدا سیما گفت آنها نمی خواهند شما و امثال شما را ببینند چون برای مردم احترام قائل هستند. ...
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۲۰:۰۷   + ۳۰ سایت دیگر  
پرویز پرستویی، بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون با انتشار تصاویری از مصطفی میرسلیم، نماینده جنجالی مجلس و پیمان جبلی، رئیس پرحاشیه صداوسیما به این دو چهره خبرساز این روزهای ایران حمله کرد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۲:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
امیررضا خادم قهرمان کشتی جهان و المپیک که مدتی رئیس فدراسیون کشتی و همچنین معاون وزیر ورزش بود، در یک پست اینستاگرامی به صحبت های جبلی رئیس صداوسیما درباره عادل فردوسی پور واکنش نشان داد و نوشت: ...
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۳۲   + ۲۰ سایت دیگر  
جبلی رییس سازمان صداوسیما در جمع دانشجویان دانشگاه امام صادق (ع) گفت: عادل فردوسی پور به نمکدان لگد زده و نمکدان را شکسته است. آیا از من انتظار دارید برای اینکه من پرمخاطب بشوم بروم خواهش و التماس کنم که تو را به خدا بیا؟!
اقتصاد آنلاین / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۲:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
پیمان جبلی، رییس صدا و سیما درباره اغتشاشات اخیر گفت: ما سه روز خواهش کردیم که فیلم صحنه فوت مهسا امینی را بدهید تا پخش کنیم تا ثابت کنیم ضرب و شتمی نبوده. فیلم فوت مهسا امینی پس از سه روز خواهش و درخواست و التماس دستمان رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۰:۴۲   + ۲۰ سایت دیگر  
به دنبال برخی شایعات درباره نام بردن برخی افراد در سخنان امروز رئیس سازمان صداوسیما در جمع دانشجویان دانشگاه امام صادق (ع) روابط عمومی رسانه ملی اطلاعیه ای صادر کرد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
پیمان جبلی، رئیس سازمان صدا و سیما از سیاست قطع رابطه با برخی سلبریتی ها خبر داد و گفت: مردم نمی خواهند قیافه سلبریتی که پشت به آنها کرده را ببینند.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس صدا و سیما در جلسه پرسش و پاسخ دانشجویی دانشگاه امام صادق: برنامه PALESTINE DECLASSIFIED شبکه پرس تی وی همانند تیک تاک که در کنگره آمریکا مورد بررسی قرار گرفت در مجلس عوام انگلستان بررسی شد! ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۰:۱۰   + ۸۲ سایت دیگر  
رییس سازمان صداوسیما در جمع دانشجویان دانشگاه امام صادق (ع )سرانجام موضع خود در قبال عادل فردوسی پور مجری سابق صداوسیما و برنامه نود را بیان کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۹:۵۱    
رئیس صداوسیما به شائبه قبیله گرایی در این سازمان پاسخ داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۹:۴۷   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان صدا و سیما در جلسه پرسش و پاسخ دانشجویی در دانشگاه امام صادق (ع) حاضر شد و به سوالات دانشجویان پاسخ داد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۹:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
کانال تلگرامی چندثانیه، ویدئویی از اظهارات دوپهلو و متفاوت رئیس صداوسیما درباره عادل فردوسی پور را منتشر کرده که در فضای مجازی دست به دست و بحث برانگیز شده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۱۵   + ۲۳ سایت دیگر  
فرجی درباره وضعیت ساخت فصل پنج سریال نون. خ که رئیس صداوسیما پیگیر ساخت آن بود گفت: فعلاً قرار و توافقی انجام نشده است. صحبت هایی صورت گرفته رئیس سازمان هم دستوری دادند برای پیگیری فصل پنج، اما هنوز توافقی حاصل نشده است.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس رسانه ملی و معاون برون مرزی سازمان صدا و سیما در نشستی صمیمی با برخی مدیران شبکه های رادیویی و تلویزیونی و اصحاب رسانه در لبنان، با ان ها به بحث و تبادل نظر پرداختند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
تصاویر بازدید رئیس رسانه ملی از مناطق مرزی در فلسطین اشغالی منتشر شده است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۷:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
پیمان جبلی رئیس صداوسیما با حضور در مناطق کفرکلا عدیسه و مارون الراس در مرز لبنان و فلسطین اشغالی به رزمندگان و فرماندهان شهید مقاومت حاج قاسم سلیمانی حسن شاطری و احمد متوسلیان ادای احترام کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس صدا و سیمای ایران در سفر به لبنان مورد استقبال دبیرکل حزب الله قرار گرفته و دو طرف با یکدیگر درباره مسائل رسانه ای محور مقاومت گفتگو کردند.
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری دانشجو/ پیمان جبلی رئیس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و سید حسن نصرالله دبیرکل جنبش حزب الله لبنان دیدار کردند.
سید حسن نصرالله با رئیس صدا و سیمای ایران در بیروت دیدار و گفت و گو کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس بیان اینکه شبکه سلامت سیما تبلور نظام عدالت اجتماعی جمهوری اسلامی ایران در قاب تلویزیون است از رئیس صدا و سیما خواستار توجه جدی نسبت به تقویت و گسترش این شبکه شد.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۰:۲۱    
سیدصادق حسینی فعال رسانه ای با اشاره به مصاحبه ی جدید پیمان جبلی رئیس صداوسیما نوشت: آقای جبلی که دورۀ ریاست را با بحران رویگردانی مردم می گذراند؛ با حمله مجدد بهVODها گفته: ما دراین دوراهی قرار داریم که اولویت تولیدات فرهنگی کدام است؟ سود سرشار مادی یا سلامت فرهنگی جامعه؟ ...
سلام نو / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۶:۳۳   + ۳۱ سایت دیگر  
جبلی، رییس صداوسیما گفت: بودجه ای که از طریق دولت به صدا و سیما داده می شود کافی نیست به همین دلیل امکان تولید آثار ارزشمند فاخر را نداریم. برای تولید این آثار نیازمند بودجه به صورت جداگانه هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
پیمان جبلی در یک مصاحبه، علت مخالفت برخی مجموعه ها با نظارت صداوسیما بر محصولات شبکه نمایش خانگی را منافع غیرفرهنگی و سود سرشار آنها عنوان کرد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۸:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
اکنون سوال این است که در صداوسیمایی که به طور کلی از دولت ابراهیم رئیسی حمایت می کند، چرا باید ناگهان، معاون اول همین دولت این چنین مورد تمسخر قرار گیرد؟ پاسخ احتمالا در مسئولیت فعلی وحید جلیلی برادر سعید جلیلی نهفته است ...
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۴:۳۲    
وحید جلیلی، قائم مقام رئیس صداو سیما از غرفه موسسه مطالعات و پژوهش های سیاسی چندین کتاب تاریخی خریداری کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۸:۰۱   + ۲۴ سایت دیگر  
پیمان جبلی در نشستی مشترک با شهردار تهران، از توجه به مخاطب-شهروند و ویژگی های او به عنوان یکی از لازمه های بازنمایی امیدبخش پیشرفت و سازندگی در عرصه های شهری گفت.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۰۹:۳۵   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس صداوسیما درباره ادعای اقدام صداوسیما در دریافت خودرو خارج از ضوابط از یکی از شرکت های خودروساز که بارها از سوی روابط عمومی کل این رسانه، کذب عنوان شده نیز اینگونه توضیح داده است: در دوران بنده حتی یک دستگاه خودرو به صورت غیرقانونی به سازمان صداوسیما وارد نشده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۲۱:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا : پیمان جبلی درباره ماجرای مرگ مهسا امینی و لزوم به دست گرفتن روایت اول در رسانه، در توضیحاتی بیان کرده است: برای اینکه جلوی اتهام دروغین کشته شدن خانم مهسا امینی بر اثر ضرب و شتم گرفته می شد، باید بلافاصله، تصاویر دوربین های مداربسته ی آن مرکزی که ایشان به آنجا رفته بود ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۵:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس صداوسیما در بازدید از نمایشگاه کتاب تهران بر توجه به خلق ظرفیت های محتوایی متناسب با فضای رسانه تاکید کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۶:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: رئیس صداوسیما در جریان سفرش به کردستان با حجت الاسلام و المسلمین عبدالرضا پور ذهبی، نماینده ولی فقیه این استان، علمای استان کردستان و همچنین خانواده شهید حسن یوسفی، شهید مدافع امنیت کردستان دبدار و گفت و گو کرد ...
سینما پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۵:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
سینماپرس: رئیس صداوسیما اعلام کرد: در ابتدای سال، فصل چهارم سریال نون خ پخش شد. سریال سوران هم ظرف یکی دو ماه آینده و سنجرخان نیز در نیمه اول سال در جدول پخش قرار می گیرد. بدین ترتیب سه سریال با موضوع کردستان در سال 1402 پخش خواهد شد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۰۸:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان صداوسیما در بدو ورود به سنندج به دیدار خانواده شهیدان طاهر و نبی مجیدیان رفت و با تاکید بر اینکه ساخت مستند درباره شهدا در دستور کارمان است، گفت: حتما مستندی از زندگی شهیدان مجیدیان ساخته شود.